<< 6 el. WSMP 1999 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1999] [1 el. WSMP 2000 - Poznań >>


9-10.10.1999 - Kamień Śląski - 7 eliminacja WSMP

Pogoda: deszcz

Grupa E:
Trening: 1. Luciński; 2. Rafał Podolski; 3. Kłosowski; 4. M. Kochański; 5. Gil; 6. Witkowicz; 7. Robert Podolski
Wyścig (15 okr.):
1. Ryszard Luciński Lotos - Automobilklub Wielkopolski Dallara F 398-Opel kl. F3-R26 26:12,673
2. Rafał Podolski Automobilklub Kielecki Eufra 391-Mugen kl. F3-R24 26:29,624
3. Maurycy Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Lancia 1. m. w kl. E-2000 26:32,212
4. Andrzej Godula Automobilklub Polski Estonia 25-Łada 1. m. w kl. E-1300 - 1 okr.
5. Tomasz Witkowicz Automobilklub Częstochowski Estonia 25-Łada 2. m. w kl. E-2000 - 1 okr.
6. Juliusz Podolski Automobilklub Kielecki Promot 84-Łada 2. m. w kl. E-1300 - 1 okr.
7. Andrzej Grabowski Automobilklub Orski Promot 85-Łada 3. m. w kl. E-1300 - 1 okr.
8. Piotr Wozowicz Stomil Dębica Estonia 21-Łada 4. m. w kl. E-1300 - 1 okr.
9. Hieronim Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Lancia 3. m. w kl. E-2000 - 1 okr.
10. Piotr Lenartowicz Automobilklub Krakowski Promot 84-Łada 5. m. w kl. E-1300 - 2 okr.
           
  Michał Matuszyk Automobilklub Dolnośląski MTX 6. m. w kl. E-1300  
Odpadli m. in.:
  Michał Gil Automobilklub Kielecki   kl. E-2000 (pompa paliwa)
  Piotr Kaźmierczak Automobilklub Krakowski   kl. E-1300  
Najszybsze okrążenie (2): Luciński - 1:41,953
 
Samochody turystyczne (15 okr.):
1. Tadeusz Myszkier Lotos - Automobilklub Wielkopolski BMW M3 E36 kl. H+2000 26:05,680 (124,2 km/h)
2. Piotr Bednarek Automobilklub Kielecki BMW M3 E36 kl. H+2000 26:29,040
3. Marcin Kasztelan Automobilklub Orski BMW M3 E36 kl. H+2000 27:22,902
4. Xawery Mielcarek Automobilklub Wielkopolski Opel Astra GSi 16V 1. m. w kl. H-2000 - 1 okr.
5. Krzysztof Federowicz CPN - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Honda Integra-R 2. m. w kl. H-2000 - 1 okr.
6. Grzegorz Kozłowski Automobilklub Wielkopolski Honda Integra-R 3. m. w kl. H-2000 - 1 okr.
7. Sebastian Mielcarek Automobilklub Wielkopolski Volkswagen Scirocco 4. m. w kl. H-2000 - 1 okr.
8. Henryk Mandera Automobilklub Mysłowicki Suzuki Swift GTi 16V 5. m. w kl. H-2000 - 1 okr.
9. Zbigniew Łacisz Automobilklub Śląski Opel Astra GSi 16V 6. m. w kl. H-2000 - 1 okr.
10. Arkadiusz Pałasz Automobilklub Śląski Peugeot 205 GTi 7. m. w kl. H-2000 - 1 okr.
Odpadli m. in.:

13 okr.

Tomasz Myszkier Automobilklub Wielkopolski Ford Escort RS Cosworth   (przeniesienie napędu)

6 okr.

Andrzej Dziurka Alda - Automobilklub Polski Alfa Romeo 155 TS   (alternator)
Najszybsze okrążenie (6): Tadeusz Myszkier - 1:39,129
 
Klasa A-1000 / Puchar M plus M:
Trening: 1. Marcin Kaczmarek
Wyścig (15 okr.):
1. Marcin Kaczmarek Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 29:02,308 (111,6 km/h)
2. Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki Fiat Cinquecento 29:07,129
3. Krzysztof Gawroński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 29:38,703
4. Maciej Kaczmarek Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 29:39,017
5. Piotr Litwinowicz Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 30:08,091
6. Adam Kiełkiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 30:08,510
7. Grzegorz Grygiel Automobilklub Dolnośląski Fiat Cinquecento - 1 okr.

Najszybsze okrążenie (13): Marcin Kaczmarek - 1:53,431

 
Puchar Renault Megane Coupe:
Sprint (5 okr.):
1. Marcin Bartkowiak Automobilklub Śląski 9:32,917 (113,1 km/h)
2. Jakub Golec Pieluszyńska - Automobilklub Wielkopolski 9:33,193
3. Robert Kisiel Autoklub Rzemieślnik Warszawa 9:35,655
4. Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski 9:39,343
5. Sebastian Mielcarek Preem - Automobilklub Wielkopolski 9:40,726
6. Maciej Tomaszewski Automobilklub Polski 9:41,764
7. Maciej Bekas Automobilklub Wielkopolski 9:44,229
8. Maciej Ptak Autoklub Rzemieślnik Warszawa 9:45,428
9. Krzysztof Gałecki Lotos - Automobilklub Wielkopolski 9:48,295
10. Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński 9:48,314
11. Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
12. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski  
13. Witold Paradowski Automobilklub Częstochowski  
14. Andrzej Derczyński Automobilklub Częstochowski  
Odpadł:
  Henryk Mandera Automobilklub Mysłowicki  
Najszybsze okrążenie (5): Golec - 1:52,518
Wyścig główny (15 okr.):
1. Marcin Bartkowiak Automobilklub Śląski 28:13,607 (114,8 km/h)
2. Jakub Golec Pieluszyńska - Automobilklub Wielkopolski 28:14,342
3. Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski 28:20,656
4. Sebastian Mielcarek Preem - Automobilklub Wielkopolski 28:23,724
5. Robert Kisiel Autoklub Rzemieślnik Warszawa 28:27,398
6. Maciej Tomaszewski Automobilklub Polski 28:35,825
7. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski 28:50,193
8. Witold Paradowski Automobilklub Częstochowski 28:55,896
9. Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński 28:58,762
10. Maciej Bekas Automobilklub Wielkopolski 28:59,065
11. Krzysztof Gałecki Lotos - Automobilklub Wielkopolski  
12. Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
13. Henryk Mandera Automobilklub Mysłowicki  
14. Andrzej Derczyński Automobilklub Częstochowski  
15. Maciej Ptak Autoklub Rzemieślnik Warszawa  

Najszybsze okrążenie (6): Tomaszewski - 1:50,314

W sprincie i wyścigu głównym wystartowało 15 zawodników.
 
Klasa CS-1100 (15 okr.):
1. Artur Czyż Pol-Car - Automobilklub Wielkopolski 31:06,380 (104,2 km/h)
2. Arkadiusz Nowicki Automobilklub Wielkopolski - 1 okr.
3. Tomasz Płaczek Automobilklub Wielkopolski - 1 okr.
4. Zbigniew Czarnocki Autoklub Rzemieślnik Warszawa - 1 okr.
5. Sławomir Winkiel Automobilklub Wielkopolski - 1 okr.
6. Kamil Zadolny Automobilklub Radomski - 1 okr.
7. Wojciech Wicherski Automobilklub Wielkopolski - 1 okr.
8. Mariusz Andruszko Autoklub Rzemieślnik Warszawa - 1 okr.
9. Dariusz Chudobiński Automobilklub Łódzki - 1 okr.
10. Adam Kamiński Automobilklub Kielecki - 1 okr.
Najszybsze okrążenie (2): Czyż - 2:01,240

<< 6 el. WSMP 1999 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1999] [1 el. WSMP 2000 - Poznań >>