<< 7 el. WSMP 1999 - Kamień Śląski] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 2000] [2 i 3 el. WSMP 2000 - Poznań >>


6-7.05.2000 Poznań - 1 eliminacja WSMP

Grupa E (12 okr. x 4,083 km = 48,996 km):
1. Michał Gil Automobilklub Kielecki Reynard 913-Volkswagen

21:42,139

2. Robert Podolski Automobilklub Kielecki Eufra 391-Mugen 22:05,060
3. Hieronim Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Lancia 22:18,219
4. Andrzej Grabowski Automobilklub Orski Estonia 21-Łada - 1 okr.
Odpadli:
  Maurycy Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa Reynard 893-Lancia  
  Marek Sawczenko Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia  
Wystartowało 6 zawodników.
 
Samochody turystyczne:
Trening: 1. Dziurka - 1:40,440; 2. Tadeusz Myszkier; 3. Kostrzak
Sprint (5 okr. x 4,083 km = 20,415 km):
1. Andrzej Dziurka Alda - Automobilklub Polski Audi A4 Quattro 1. m. w kl. H-2000   8:46,049
2. Tadeusz Myszkier Lotos - Automobilklub Wielkopolski BMW M3 E36 1. m. w kl. H+2000   8:46:250
3. Mariusz Kostrzak Autoklub Rzemieślnik Warszawa BMW M3 E36 2. m. w kl. H+2000   9:25,556
4. Piotr Zaleski Automobilklub Orski BMW M3 E36 3. m. w kl. H+2000   9:29,480
5. Marcin Kasztelan Automobilklub Orski BMW M3 E36 4. m. w kl. H+2000   9:30,656
6. Maciej Stańco Automobilklub Kielecki BMW M3 E36 GTR 5. m. w kl. H+2000   9:35,816
7. Xawery Mielcarek Automobilklub Wielkopolski Opel Astra GSi 2. m. w kl. H-2000  
8. Henryk Mandera Automobilklub Śląski Suzuki Swift 3. m. w kl. H-2000  
9. Adam Gładysz Gładysz Racing Team - A. Tarnowski Volkswagen Golf 6. m. w kl. H+2000  
10. Tomasz Myszkier Lotos - Automobilklub Wielkopolski Ford Escort RS Cosworth 7. m. w kl. H+2000  
11. Marcin Gładysz Gładysz Racing Team - A. Tarnowski Volkswagen Golf 8. m. w kl. H+2000  
12. Grzegorz Kozłowski   Honda Integra 1. m. w kl. N-2000  
13. Bartosz Warzecha   Volkswagen Golf 9. m. w kl. H+2000  
14. Jerzy Starnawski   Ford Escort RS Cosworth 10. m. w kl. H+2000  
15. Mieczysław Błaszczyński Automobilklub Łódzki Ford Sierra XR 11. m. w kl. H+2000  
16. Marcin Śliwiński Automobilklub Orski BMW M3 12. m. w kl. H+2000  
           
  Zbigniew Łacisz   Opel Astra 5. m. w kl. H-2000  
  Tomasz Dąbrowski   Ford Escort 6. m. w kl. H-2000  
  Jarosław Paja Automobilklub Kielecki Renault Megane 3. m. w kl. N-2000  
Wyścig główny (12 okr. x 4,083 km = 48,996 km):
1. Andrzej Dziurka Alda - Automobilklub Polski Audi A4 Quattro 1. m. w kl. H-2000  20:46,274
2. Tadeusz Myszkier Lotos - Automobilklub Wielkopolski BMW M3 E36 1. m. w kl. H+2000  21:00,600
3. Maciej Stańco Automobilklub Kielecki BMW M3 E36 GTR 2. m. w kl. H+2000  22:33,909
4. Piotr Zaleski Automobilklub Orski BMW M3 E36 3. m. w kl. H+2000  22:34,466
5. Mariusz Kostrzak Autoklub Rzemieślnik Warszawa BMW M3 E36 4. m. w kl. H+2000  - 1 okr.
6. Xawery Mielcarek Automobilklub Wielkopolski Opel Astra GSi 2. m. w kl. H-2000  - 1 okr.
7. ?     5. m. w kl. H+2000  
8. Henryk Mandera Automobilklub Śląski Suzuki Swift 3. m. w kl. H-2000  
9. Adam Gładysz Gładysz Racing Team - A. Tarnowski Volkswagen Golf 6. m. w kl. H+2000  
10. Tomasz Myszkier Lotos - Automobilklub Wielkopolski Ford Escort RS Cosworth 7. m. w kl. H+2000  
11. Marcin Gładysz Gładysz Racing Team - A. Tarnowski Volkswagen Golf 8. m. w kl. H+2000  
12. Grzegorz Kozłowski   Honda Integra 1. m. w kl. N-2000  
13. Jerzy Starnawski   Ford Escort RS Cosworth 9. m. w kl. H+2000  
14. Marcin Śliwiński Automobilklub Orski BMW M3 10. m. w kl. H+2000  
15. Bartosz Warzecha   Volkswagen Golf 11. m. w kl. H+2000  
16. Zbigniew Łacisz   Opel Astra 5. m. w kl. H-2000  
           
  Tomasz Dąbrowski   Ford Escort 6. m. w kl. H-2000  
  Jarosław Paja Automobilklub Kielecki Renault Megane 3. m. w kl. N-2000  
 
Klasa A-1000 / Puchar M plus M (10 okr. x 4,083 km = 40,830):
1. Piotr Litwinowicz ACM Mari Car - A. Wielkopolski Fiat Cinquecento 21:08,921
2. Marcin Kaczmarek M plus M - A. Wielkopolski Fiat Cinquecento 21:10,288
3. Michał Szerla Automobilklub Krakowski Fiat Cinquecento 21:19,856
4. Mirosław Gąsecki Automobilklub Orski Fiat Cinquecento 21:21,873
5. Grzegorz Grygiel Automobilklub Dolnośląski Fiat Cinquecento 22:32,012
6. Dariusz Nowicki Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento - 1 okr.
7. Anna Lewańczyk Automobilklub Orski Fiat Cinquecento  
8. Anna Szydłowska Automobilklub Orski Fiat Cinquecento  
Odpadł:
  Maciej Kaczmarek M plus M - A. Wielkopolski Fiat Cinquecento (wyciek oleju)
Wystartowało 9 zawodników.
 

Klasa Cinquecento Sporting i Seicento Sporting:

1. Tomasz Płaczek Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 22:41,060
2. Paweł Hildebrański Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 22:44,051
3. Maciej Garstecki Pol-Car Poznań - A. Wielkopolski Fiat Cinquecento 22:57,237
4. Sławomir Winkiel   Fiat Cinquecento  
5. Kamil Zadolny Automobilklub Polski Fiat Cinquecento  
6. Adam Kamisiński Automobilklub Kielecki Fiat Cinquecento  
 
Puchar Alfy Romeo:
Trening: 1. Marcin Kaczmarek - 1:57,848; 2. Czyż - 1:58,213; 3. Szwagierczak - 1:58,364; 4. Banaszak - 1:58,584; 5. Tomaszewski - 1:58,605; 6. Kisiel - 1:58,781; 7. A. Nowicki - 1:59,078; 8. Litwinowicz - 1:59,710; 9. Cołoszyński - 1:59,178; 10. Ptak - 1:59,180; 11. Mądry - 1:59,268; 12. Federowicz - 1:59,363; 13. Serbin - 1:59,666; 14. Czub - 1:59,684; 15. Maryniak - 1:59,692; 16. Kołomyjski - 2:00,343; 17. Rafał Podolski - 2:00,585; 18. Kaźmierczak - 2:00,899; 19. Z. Brymora - 2:01,487; 20. Chudobiński - 2:01,623; 21. Kusiak - 2:01,850; 22. Mikołajczyk - 2:02,264; 23. Łacisz - 2:02,887
Sprint (6 okr. x 4,083 km = 24,498 km):
1. Artur Czyż Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski

11:57,490 (123,0 km/h)

2. Zbigniew Szwagierczak Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski 12:01,688
3. Marcin Kaczmarek Automobilklub Wielkopolski 12:04,014
4. Marcin Banaszak Automobilklub Wielkopolski 12:06,724
5. Robert Kisiel Autoklub Rzemieślnik Warszawa 12:07,201
6. Maciej Ptak Autoklub Rzemieślnik Warszawa 12:07,696
7. Maciej Tomaszewski Automobilklub Polski 12:09,206
8. Arkadiusz Nowicki ACM Mari Car - Automobilklub Wielkopolski 12:14,002
9. Tomasz Mądry Lemacar Leszno - Automobilklub Leszczyński 12:14,828
10. Dariusz Chudobiński Automobilklub Polski 12:15,785
11. Wojciech Cołoszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
12. Rafał Podolski Automobilklub Kielecki  
13. ?    
14. Maciej Kołomyjski Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
15. Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski  
Najszybsze okrążenie (2): Czyż - 1:57,866
Wyścig główny (15 okr. x 4,083 km = 61,245 km):
1. Artur Czyż Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski 30:14,709 (121,9 km/h)
2. Zbigniew Szwagierczak Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski 30:18,443
3. Robert Kisiel Autoklub Rzemieślnik Warszawa 30:21,120
4. Wojciech Cołoszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa 30:27,143
5. Marcin Kaczmarek Automobilklub Wielkopolski 30:27,358
6. Marcin Banaszak Automobilklub Wielkopolski 30:27,527
7. Arkadiusz Nowicki ACM Mari Car - Automobilklub Wielkopolski 30:41,280
8. Krzysztof Federowicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa 30:44,036
9. Maciej Ptak Autoklub Rzemieślnik Warszawa 30:44,565
10. Tomasz Mądry Lemacar Leszno - Automobilklub Leszczyński 30:49,041
11. Cezary Czub Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
12. Rafał Podolski Automobilklub Kielecki  
13. Zdzisław Brymora    
14. Piotr Kaźmierczak Automobilklub Krakowski  

Najszybsze okrążenie (2): Czyż - 1:58,377


<< 7 el. WSMP 1999 - Kamień Śląski] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 2000] [2 i 3 el. WSMP 2000 - Poznań >>