<< 1 el. RSMP 1978 - R. Rzeszowski]
NEWS
[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1978]
NEWS
[3 el. RSMP 1978 - R. Elmot >>
NEWS
[Rajd Krakowski 1978 - lista startowa]
NEWS

21-22.04.1978 - 3. Rajd Krakowski "Krokusy" - 2 eliminacja RSMP

Baza rajdu: Kraków (hotel "Pod Kopcem")
Dystans:
808 km.
Odcinki specjalne:
- 21.04: OS 1: Komorniki - Stadniki (7 km); OS 2: Zagórzany - Gruszów (5); OS 3: Lubomierz - Szczawa (14); OS 4: Zbludza - Stara Wieś (12); OS 5: Trzetrzewina - Kleczany (5); OS 6: Rąbkowa - Znamirowice (10); OS 7: Dąbrowa - Gródek (12); OS 8: Bartkowa - Rożnów (6); OS 9: Iwkowa - Tymowa (6); OS 10: Rajbrot - Muchówka (6); OS 11: Żegocina - Młynne (8); OS 12: Stara Wieś - Zbludza (12); OS 13: Trzetrzewina - Kleczany (5); OS 14: Rąbkowa - Znamirowice (10); OS 15: Dąbrowa - Gródek (12)
- 22.04: OS 16: Bartkowa - Rożnów (6); OS 17: Iwkowa - Tymowa (6); OS 18: Rajbrot - Muchówka (6); OS 19: Żegocina - Młynne (8); OS 20: Stara Wieś - Zbludza (12); OS 21: Trzetrzewina - Kleczany (5); OS 22: Rąbkowa - Znamirowice (10); OS 23: Dąbrowa - Gródek (12); OS 24: Bartkowa - Rożnów (6); OS 25: Iwkowa - Tymowa (6) (odwołany); OS 26: Rajbrot - Muchówka (6) (odwołany); OS 27: Rąbkowa - Znamirowice (10); OS 28: Trzetrzewina - Kleczany (5); OS 29: Gruszów - Zagórzany (6); OS 30: Stadniki - Komorniki (8) (odwołany).
Nawierzchnia: asfalt

Klasyfikacja generalna:

1. Jerzy Landsberg
Janusz Wojtyna
Automobilklub Warszawski Opel Kadett GT / E 1. gr. IV 6055 pkt.
(1:40:55)
2. Tomasz Ciecierzyński
Jacek Różański
OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1800 Akropolis 2. gr. IV 6097 pkt.
(1:41:37)
3. Maciej Stawowiak
Ryszard Żyszkowski
OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 2000 3. gr. IV 6480 pkt.
(1:48:00)
4. Wiktor Polak
Krzysztof Czarnecki
Automobilklub Krakowski Renault 12 Gordini 4. gr. IV 6502 pkt.
(1:48:22)
5. Marek Karczewski
Krzysztof Burzyński
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 1. gr. I kl. 8 6825 pkt.
(1:53:45)
6. Jeremi Doria-Dernałowicz
Piotr Ślaski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p 1500 2. gr. I kl. 8 6900 pkt.
(1:55:00)
7. Andrzej Witkowicz
Marek Rompel
Automobilklub Krakowski Fiat 128 Coupe 3 porte 1. gr. I kl. 7 6960 pkt.
(1:56:00)
8. Józef Ważny
Kazimierz Brzozowski
OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1500 1. gr. II kl. 8 7008 pkt.
(1:56:48)
9. Andrzej Radecki
Waldemar Bidziński
OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1500 2. gr. II kl. 8 7013 pkt.
(1:56:53)
10. Jerzy Kobyliński
Marcin Osiowski
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 3. gr. I kl. 8 7035 pkt.
(1:57:15)
11. Jerzy Bachtin
Zbigniew Dziadura
Automobilklub Stomil Dębica Fiat 128 Rallye 2. gr. I kl. 7 7046 pkt.
(1:57:26)
12. Henryk Mandera
Ryszard Dragan
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1500 3. gr. II kl. 8 7048 pkt.
(1:57:28)
13. Ryszard Plucha
Włodzimierz Abramowicz
OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 4. gr. II kl. 8 7067 pkt.
(1:57:47)
14. Janusz Książkiewicz
Andrzej Pietrzak
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 4. gr. I kl. 8 7111 pkt.
(1:58:31)
15. Marek Dąbek
Krzysztof Urbański
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1500 5. gr. I kl. 8 7111 pkt.
(1:58:31)
16. Wacław Janowski
Henryk Krakowczyk
Automobilklub Dolnośląski Fiat 128 Sport SL 1. gr. II kl. 7 7351 pkt.
(2:02:31)
17. Marian Dorniak
Lech Radkiewicz
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 125p 1500 6. gr. I kl. 8 7357 pkt.
(2:02:37)

18.

Krystian Bielowski
Henryk Noga
Automobilklub Stomil Dębica Polski Fiat 125p 1300 3. gr. I kl. 7 7374 pkt.
(2:02:54)
19. Jan Wojciechowski
Andrzej Wodziński
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Autobianchi A 112 Abarth 1. gr. I kl. 3-4 7374 pkt.
(2:02:54)
20. Roman Pulchny
Tadeusz Fuglewicz
Automobilklub Stomil Dębica Polski Fiat 125p 1500 7. gr. I kl. 8 7392 pkt.
(2:03:12)

21.

Juliusz Szulc
Bogdan Lech
Automobilklub Łódzki Polski Fiat 125p 1300 2. gr. II kl. 7 7536 pkt.
(2:05:36)
22. Jerzy Michalczewski
Wojciech Marglewski
AMK Kraków Łada 2103 8. gr. I kl. 8 7541 pkt.
(2:05:41)
23. Lesław Orski
Stanisław Hałasa
Automobilklub Morski Zastava 1300 5. gr. IV 7633 pkt.
(2:07:13)

24.

Bogusłw Pisarski
Jerzy Mańka
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 125p 1300 3. gr. II kl. 7 7653 pkt.
(2:07:33)

25.

Eugeniusz Kulawik
Ryszard Dembski
Automobilklub Śląski Łada 1500 S 9. gr. I kl. 8 7766 pkt.
(2:09:26)

26.

Zbigniew Zapędowski
Jerzy Parzęcki
MKM "Dąbrowa" Łódź Polski Fiat 125p 1300 4. gr. II kl. 7 7814 pkt.
(2:10:14)
27. Witold Kołder
Tomasz Stawowczyk
Automobilklub Krakowski Trabant 601 1. gr. II kl. 1-3 7962 pkt.
(2:12:42)

28.

Andrzej Bachowski
Lesław Błaszak
Automobilklub Stomil Dębica Polski Fiat 127p 2. gr. I kl. 3-4 8004 pkt.
(2:13:24)
29. Wiesław Cygan
Marek Oziębło
OBR FSO - Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo 6. gr. IV 8085 pkt.
(2:14:45)

30.

Tomasz Barański
Paweł Barański
Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p 2. gr. II kl. 1-3 8182 pkt.
(2:16:22)

31.

Stefan Bieliński
Karol Piekarski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat 128 Coupe 3 porte 4. gr. I kl. 7 8240 pkt.
(2:17:20)
32. Janusz Szerla
Jerzy Stopa
OBR FSM - Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 600 1. gr. I kl. PF 126p 8353 pkt.
(2:19:13)
33. Bogusław Dymek
Erwin Meisel
Automobilklub Krakowski Trabant 601 3. gr. II kl. 1-3 8379 pkt.
(2:19:39)
34. Marek Ryndak
Marta Olearczyk
Automobilklub Stomil Dębica Polski Fiat 126p 600 2. gr. I kl. PF 126p 8496 pkt.
(2:21:36)
35. Janusz Szajng
Marcin Zoll
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p 600 3. gr. I kl. PF 126p 8537 pkt.
(2:22:17)
36. Henryk Pinis
Marek Kaczmarek
Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 600 4. gr. I kl. PF 126p 8550 pkt.
(2:22:30)
37. Bogumił Targosz
Andrzej Orłowski
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 125p 1300 5. gr. II kl. 7 8751 pkt.
(2:25:51)
38. Jan Koniecki
Marek Gajda
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 600 5. gr. I kl. PF 126p 8787 pkt.
(2:26:27)
39. Piotr Śnieg
Tomasz Śnieg
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 600 6. gr. I kl. PF 126p 8849 pkt.
(2:27:29)

40.

Andrzej Nytko
Zbigniew Kołaczkowski
KKM "Petrochemik" Kraków Polski Fiat 126p 4. gr. II kl. 1-3 8905 pkt.
(2:28:25)

41.

Lech Bocheński
Grzegorz Kołodziejek
Automobilklub Warszawski Zastava 1100p 3. gr. I kl. 3-4 8933 pkt.
(2:28:53)

42.

Mariusz Kostrzak
Mariusz Nowak-Przygrodzki
Automobilklub Morski Polski Fiat 126p 600 7. gr. I kl. PF 126p 8935 pkt.
(2:28:55)
43. Jacek Grocholski
Janusz Macheta
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 125p 1300 6. gr. II kl. 7 8986 pkt.
(2:29:46)
44. Marian Kałuża
Andrzej Lenczowski
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p 600 8. gr. I kl. PF 126p 8991 pkt.
(2:29:51)
45. Józef Wojtanka
Jan Wojtanka
Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p 600 9. gr. I kl. PF 126p 9042 pkt.
(2:30:42)
46. Andrzej Grochala
Zbigniew Głuś
Automobilklub Krakowski Syrena 105 7. gr. II kl. 7 9206 pkt.
(2:33:26)

47.

Ryszard Kaszuba
Józef Łabno
Automobilklub Stomil Dębica Polski Fiat 126p 600 10. gr. I kl. PF 126p 9285 pkt.
(2:34:45)

Odpadli:

OS 27 Zbigniew Soszka
Tadeusz Przybysz
MKM "Dąbrowa" Łódź Polski Fiat 125p 1300 gr. I kl. 7  
OS 22 Zbigniew Baran
Waldemar Grzędzielski
Automobilklub Krakowski Fiat 124 ST gr. I kl. 8  
OS 22 Tadeusz Kudłaty
Zdzisław Nowak
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 125p 1300 gr. I kl. 7  
OS 13 Stanisław Wyka
Jarosław Zacharski
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 gr. II kl. 8  
OS 13 Jacek Kotowski
Jacek Asiński
SKM Stomil Warszawa Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 8  
OS 12 Andrzej Lubiak
Maciej Wisławski
OBR FSM - Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p gr. II kl. 1-3

(silnik)

OS 11

Błażej Krupa
Piotr Mystkowski
OKS Stomil Olsztyn Renault 5 Alpine gr. II kl. 8 (dachowanie)
OS 11 Kazimierz Kolinka
Krzysztof Turowski
Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p gr. II kl. 1-3  
OS 11 Mieczysław Janicki
Edward Bański
OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 126p gr. II kl. 1-3  
OS 10 Zdzisław Szafrański
Stefan Znamirowski
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo gr. IV  
OS 9 Tadeusz Michalak
Julian Obrocki
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 125p 1300 gr. II kl. 7  
OS 7 Adam Masłowiec
Andrzej Białowąs
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1300 gr. II kl. 7  
OS 7 Andrzej Grzegorzek
Jerzy Komraus
Automobilklub Śląski Trabant 601 gr. II kl. 1-3  
OS 7 Bogdan Drągowski
Marek Pawłowski
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 8  
OS 6 Stefan Antkiewicz
Włodzimierz Janeczek
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo gr. IV  
OS 6 Józef Kołłątaj
Ziemowit Pieniężny
KM "Grodno" Zielona Góra Fiat 128 gr. I kl. 3-4  
OS 6 Michał Pinis
Krzysztof Martynowski
Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 600 gr. I kl. PF 126p  
OS 2 Tadeusz Buksowicz
Włodzimierz Krzemiński
Automobilklub Warszawski Łada 2103 gr. I kl. 8  
OS 1 Tadeusz Maftyjewicz
Waldemar Grim
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 125p 1300 gr. II kl. 7  
OS 1 Ryszard Granica
Jerzy Werner
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Zastava 1100 gr. I kl. 3-4  

Wystartowało 67 załóg, sklasyfikowano 47.


<< 1 el. RSMP 1978 - R. Rzeszowski]
NEWS
[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1978]
NEWS
[3 el. RSMP 1978 - R. Elmot >>
NEWS
[Rajd Krakowski 1978 - lista startowa]
NEWS