<< 2 el. RSMP 1978 - R. Krakowski]
NEWS
[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1978]
NEWS
[4 el. RSMP 1978 - R. Wisły >>
NEWS
[Rajd Elmot 1978 - lista startowa]
NEWS

13-14.05.1978 - 7. Rajd Elmot - 3 eliminacja RSMP

Baza rajdu: Świdnica
Dystans: 786 km.
Odcinki specjalne:
- 13.05: OS 1: Modliszów - Złoty Las (8,0 km); OS 2: Zagórze Śląskie - Dziećmorowice (4,4); OS 3: Michałkowa - Walim (6,6); OS 4: Jaworniki - Dołki - Głuszyca (10,0); OS 5: Sokolec - Kamionki (9,4) OS 6: Rościszów - Walim (8,7); OS 7: Wolibórz - Jodłownik (8,5); OS 8: Złoty Stok - Lądek Zdrój (16,3); OS 9: Sienna - Idzików (8,8); OS 10: Nowa Bystrzyca - Mostowice - Młoty (19,3)
- 14.05: OS 11: Kozia Hala - Zieleniec - Duszniki Zdrój (16,0); OS 12: Kudowa Zdrój - Karłów - Radków (18,2); OS 13: Walim - Rościszów (8,7); OS 14: Kamionki - Sokolec (9,4); OS 15: Kozia Hala - Zieleniec - Duszniki Zdrój (16,0); OS 16: Młoty - Mostowice - Nowa Bystrzyca (19,3); OS 17: Idzików - Sienna (8,8); OS 18: Lądek Zdrój - Złoty Stok (16,3); OS 19: Jodłownik - Wolibórz (8,5); OS 20: Głuszyca - Jaworniki - Dołki (10,0); OS 21: Dziećmorowice - Zagórze Śląskie (4,4); OS 22: Złoty Las - Modliszów (4,6)
Nawierzchnia: asfalt + śnieg
Pogoda:
w górach śnieg i lód

Klasyfikacja generalna:
1. Maciej Stawowiak
Ryszard Żyszkowski
OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 2000 1. gr. IV 9360 pkt.
(2:36:00)
2. Błażej Krupa
Piotr Mystkowski
OKS Stomil Olsztyn Renault 5 Alpine 1. gr. II kl. 8 9564 pkt.
(2:39:24)
3. Wiktor Polak
Krzysztof Czarnecki
Automobilklub Krakowski Renault 12 Gordini 2. gr. IV  
4. Andrzej Radecki
Waldemar Bidziński
OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1500 2. gr. II kl. 8  
5. Ryszard Plucha
Włodzimierz Abramowicz
OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 3. gr. II kl. 8  
6. Adam Masłowiec
Andrzej Białowąs
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1300 1. gr. II kl. 7 10987 pkt.
(3:03:07)
7. Wacław Janowski
Henryk Krakowczyk
Automobilklub Dolnośląski Fiat 128 Sport SL 2. gr. II kl. 7  
8. Jeremi Doria-Dernałowicz
Piotr Ślaski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p 1500 1. gr. I kl. 8 11007 pkt.
(3:03:27)
9. Jerzy Kobyliński
Marcin Osiowski
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 2. gr. I kl. 8  
10. Andrzej Witkowicz
Marek Rompel
Automobilklub Krakowski Fiat 128 Coupe 3 porte 1. gr. I kl. 7 11046 pkt.
(3:04:06)

11.

Marian Dorniak
Lech Radkiewicz
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 125p 1500 3. gr. I kl. 8  

12.

Bogdan Drągowski
Stanisław Brzozowski
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 4. gr. I kl. 8  
           
  Andrzej Wodziński
Jan Wojciechowski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Autobianchi A 112 Abarth 1. gr. I kl. 3-6 12028 pkt.
(3:20:28)
  Witold Kołder
Tomasz Stawowczyk
Automobilklub Krakowski Trabant 601 1. gr. II kl. 1-3 12132 pkt.
(3:22:12)
  Marek Ryndak
Andrzej Maciejewski
Automobilklub Stomil Dębica Polski Fiat 126p 600 1. gr. I kl. PF 126p 13239 pkt.
(3:40:39)
           
  Tadeusz Maftyjewicz
Janusz Błaszkiewicz
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 125p 1300 3. gr. II kl. 7  
           
  Tomasz Barański
Paweł Barański
Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p 2. gr. II kl. 1-3  
  Mieczysław Kleczek
Paweł Kałamała
Automobilklub Śląski Trabant 601 3. gr. II kl. 1-3  
           
  Marek Dąbek
Krzysztof Urbański
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1500 5. gr. I kl. 8  
  Jacek Kotowski
Jacek Osiński
SKM Stomil Warszawa Polski Fiat 125p 1500 6. gr. I kl. 8  
           
  Kazimierz Jaromin
Marek Oziębło
Automobilklub Krakowski Fiat 128 Coupe 3 porte 2. gr. I kl.7  
  Stefan Bieliński
Karol Piekarski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat 128 Coupe 3 porte 3. gr. I kl.7  
           
  Andrzej Koper
Jerzy Werner
Automobilklub Warszawski Zastava 1100p 2. gr. I kl. 3-6  
  Andrzej Bachowski
Lesław Błaszak
Automobilklub Stomil Dębica Polski Fiat 127p 3. gr. I kl. 3-6  
           
  Henryk Pinis
Marek Kaczmarek
Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 600 2. gr. I kl. PF 126p  
  Jan Koniecki
Marek Gajda
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 600 3. gr. I kl. PF 126p  
  Mariusz Kostrzak
Marek Gąsecki
Automobilklub Morski Polski Fiat 126p 600 4. gr. I kl. PF 126p  
  Marian Kałuża
Andrzej Hyjek
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p 600 5. gr. I kl. PF 126p  
  Jarosław Frankowicz
Jerzy Starnawski
Automobilklub Morski Polski Fiat 126p 600 6. gr. I kl. PF 126p  
Odpadli m. in.:

6 OS

Tomasz Ciecierzyński
Jacek Różański
OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1800 Akropolis gr. IV (wypadek)
Wystarowało 61 załóg, sklasyfikowano 35.

<< 2 el. RSMP 1978 - R. Krakowski]
NEWS
[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1978]
NEWS
[4 el. RSMP 1978 - R. Wisły >>
NEWS
[Rajd Elmot 1978 - lista startowa]
NEWS