<< 5 el. RSMP 1977 - R. Warszawski] [Strona główna] [Rajdy]

[RSMP 1978]
NEWS

[2 el. RSMP 1978 - R. Krakowski >>
NEWS

[Rajd Rzeszowski 1978 - lista startowa]
NEWS


8-9.04.1978 - 5. Rajd "Stomil" Rzeszowski - 1 eliminacja RSMP

Baza rajdu: Rzeszów
Dystans:
675 km.
Próby sportowe:
- 8.04: OS 1: Straszydle - Lecka (5 km); SG: Kąkolówka - Ryta Górka (2); OS 2: Zatyle - Domaradz (5); OS 3: Przysietnica - Izdebki (6) (odwołany); OS 4: Siedliska - Lipa (16); OS 5: Tyrawa - Załuż (8); OS 6: Lesko - Tarnawa (5); OS 7: Czaszyn - Szczawne (8); OS 8: Izdebki - Przysietnica (6) (odwołany); OS 9: Korczyna - Krasna (9) (odwołany); OS 10: Połomia - Glinik Charzewski (3); OS 11: Brzeżanka - Bonarówka (6)
- 9.04: OS 12: Przysietnica - Izdebki (6); OS 13: Siedliska - Lipa (16); OS 14: Tyrawa - Załuż (8); OS 15: Lesko - Tarnawa (5); OS 16: Czaszyn - Szczawne (8); OS 17: Izdebki - Przysietnica (6) (odwołany); OS 18: Korczyna - Krasna (9); OS 19: Bonarówka - Brzeżanka (6); OS 20: Połomia - Glinik Charzewski (3)
Nawierzchnia: asfalt
--------------------------
OS - odcinek specjalny
SG - próba szybkości górskiej

Klasyfikacja generalna:

1. (1.*) Jerzy Landsberg
Janusz Wojtyna
PL
PL
Automobilklub Warszawski Opel Kadett GT / E 1. gr. IV 3544,0 pkt.
(0:59:04,0)
2. (2.*) Tomasz Ciecierzyński
Jacek Różański
PL
PL
OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1800 Akropolis 2. gr. IV 3586,1 pkt.
(0:59:46,1)
3. (3.*) Błażej Krupa
Piotr Mystkowski
PL
PL
OKS Stomil Olsztyn Renault 5 Alpine 1. gr. II kl. 8 3626,3 pkt.
(1:00:26,3)
4. (4.*) Wiktor Polak
Krzysztof Czarnecki
PL
PL
Automobilklub Krakowski Renault 12 Gordini 3. gr. IV 3912,4 pkt.
(1:05:12,4)
5. (5.*) Ryszard Plucha
Włodzimierz Abramowicz
PL
PL
OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 2. gr. II kl. 8 4063,6 pkt.
(1:07:43,6)
6. (6.*) Andrzej Witkowicz
Marek Rompel
PL
PL
Automobilklub Krakowski Fiat 128 Coupe 3 porte 1. gr. I kl. 7 4072,2 pkt.
(1:07:52,2)
7. (7.*) Józef Ważny
Kazimierz Brzozowski
PL
PL
OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo 4. gr. IV 4118,7 pkt.
(1:08:38,7)
8. (8.*) Jerzy Kobyliński
Marcin Osiowski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 1. gr. I kl.8 4133,6 pkt.
(1:08:53,6)
9. (9.*) Jerzy Bachtin
Zbigniew Dziadura
PL
PL
Automobilklub Stomil Dębica Fiat 128 Rallye 2. gr. I kl. 7 4136,1 pkt.
(1:08:56,1)
10.   Milan Facek
Milan Hajek
CS
CS
AMK Rudy Rijen Otrokowice Fiat 127 (gr. II kl. 7) 4142,0 pkt.
(1:09:02,0)
11. (10.*) Bogdan Drągowski
Andrzej Wysocki
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 2. gr. I kl.8 4173,1 pkt.
(1:09:33,1)
12. (11.*) Wacław Janowski
Henryk Krakowczyk
PL
PL
Automobilklub Dolnośląski Fiat 128 Sport SL 1. gr. II kl. 7 4178,1 pkt.
(1:09:38,1)
13. (12.*) Jeremi Doria-Dernałowicz
Piotr Ślaski
PL
PL
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p 1500 3. gr. I kl.8 4183,2 pkt.
(1:09:43,2)
14. (13.*) Zbigniew Baran
Waldemar Grzędzielski
PL
PL
Automobilklub Krakowski Fiat 124 Specjal T 4. gr. I kl.8 4196,4 pkt.
(1:09:56,4)
15. (14.*) Jan Wojciechowski
Andrzej Wodziński
PL
PL
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Autobianchi A 112 Abarth 1. gr. I kl. 3-6 4199,5 pkt.
(1:09:59,5)
16. (15.*) Adam Masłowiec
Andrzej Białowąs
PL
PL
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1300 2. gr. II kl. 7 4200,1 pkt.
(1:10:00,1)

17.

(16.*)

Marian Dorniak
Lech Radkiewicz
PL
PL
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 125p 1500 5. gr. I kl.8 4220,1 pkt.
(1:10:20,1)

18.

(17.*)

Andrzej Radecki
Waldemar Bidziński
PL
PL
OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1500 3. gr. II kl. 8 4227,9 pkt.
(1:10:27,9)

19.

(18.*)

Krystian Bielowski
Henryk Noga
PL
PL
Automobilklub Stomil Dębica Polski Fiat 125p 1300 3. gr. I kl. 7 4238,8 pkt.
(1:10:38,8)

20.

(19.*)

Henryk Mandera
Ryszard Dragan
PL
PL
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1500 4. gr. II kl. 8 4271,1 pkt.
(1:11:11,1)

21.

(20.*)

Marek Dąbek
Krzysztof Urbański
PL
PL
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1500 6. gr. I kl.8 4275,0 pkt.
(1:11:15,0)

22.

(21.*)

Tadeusz Buksowicz
Włodzimierz Krzemiński
PL
PL
Automobilklub Warszawski Łada 2103 7. gr. I kl.8 4315,3 pkt.
(1:11:55,3)

23.

(22.*)

Barbara Stępkowska
Jerzy Stępkowski
PL
PL
SKM Stomil SGPiS Polski Fiat 125p 1500 8. gr. I kl.8 4317,1 pkt.
(1:11:57,1)

24.

(23.*)

Jerzy Lipiński
Janusz Siniarski-Czaplicki
PL
PL
Automobilklub Warszawski Łada 2103 9. gr. I kl.8 4328,8 pkt.
(1:12:08,8)

25.

(24.*)

Paweł Gościniak
Robert Gościniak
PL
PL
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p 1500 10. gr. I kl.8 4352,3 pkt.
(1:12:32,3)

26.

(25.*)

Andrzej Bagiński
Wojciech Rutkiewicz
PL
PL
Automobilklub Morski Polski Fiat 125p 1500 11. gr. I kl.8 4374,2 pkt.
(1:12:54,2)
27. (26.*) Andrzej Lubiak
Maciej Wisławski
PL
PL
OBR FSM - Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 1. gr. II kl. 1-3 4381,0 pkt.
(1:13:01,0)

28.

(27.*)

Andrzej Ireneusz Romejko
Andrzej Ciechomski
PL
PL
MKM "Dąbrowa" Łódź Polski Fiat 125p 1500 12. gr. I kl.8 4420,6 pkt.
(1:13:40,6)

29.

(28.*)

Andrzej Bachowski
Lesław Błaszak
PL
PL
Automobilklub Stomil Dębica Polski Fiat 127p 2. gr. I kl. 3-6 4421,9 pkt.
(1:13:41,9)

30.

(29.*)

Andrzej Koper
Dariusz Szarejko
PL
PL
Automobilklub Warszawski Zastava 1100p 3. gr. I kl. 3-6 4472,0 pkt.
(1:14:32,0)

31.

(30.*)

Jerzy Michalczewski
Wojciech Marglewski
PL
PL
AMK Kraków Łada 2103 13. gr. I kl.8 4495,0 pkt.
(1:14:55,0)

32.

(31.*)

Bogumił Targosz
Andrzej Orłowski
PL
PL
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 125p 1300 3. gr. II kl. 7 4508,4 pkt.
(1:15:08,4)

33.

(32.*)

Franciszek Aromiński
Andrzej Komorowski
PL
PL
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p 1500 14. gr. I kl.8 4524,7 pkt.
(1:15:24,7)

34.

(33.*)

Andrzej Grzegorzek
Jerzy Komraus
PL
PL
Automobilklub Śląski Trabant 601 2. gr. II kl. 1-3 4624,0 pkt.
(1:17:04,0)

35.

(34.*)

Juliusz Szulc
Bogdan Lech
PL
PL
Automobilklub Łódzki Polski Fiat 125p 1300 4. gr. II kl. 7 4669,7 pkt.
(1:17:49,7)

36.

(35.*)

Zbigniew Zapędowski
Jerzy Parzęcki
PL
PL
MKM "Dąbrowa" Łódź Polski Fiat 125p 1300 5. gr. II kl. 7 4775,1 pkt.
(1:19:35,1)

37.

(36.*)

Janusz Czepło
Józef Chwała
PL
PL
Automobilklub Olsztyński Polski Fiat 125p 1300 6. gr. II kl. 7 4821,1 pkt.
(1:20:21,1)

38.

(37.*)

Ziemowit Pieniężny
Józef Kołłątaj
PL
PL
KM "Grodno" Zielona Góra Fiat 128 4. gr. I kl. 3-6 4852,0 pkt.
(1:20:52,0)

39.

(38.*)

Jacek Chmielewski
Bogusław Płoch
PL
PL
Automobilklub Stomil Dębica Trabant 601 3. gr. II kl. 1-3 4923,4 pkt.
(1:22:03,4)

40.

(39.*)

Zbigniew Soszka
Tadeusz Przybysz
PL
PL
MKM "Dąbrowa" Łódź Polski Fiat 125p 1300 4. gr. I kl. 7 5023,0 pkt.
(1:23:43,0)

41.

(40.*)

Bogusław Dymek
Erwin Meisel
PL
PL
Automobilklub Krakowski Trabant 601 4. gr. II kl. 1-3 5121,6 pkt.
(1:25:21,6)

42.

(41.*)

Tomasz Barański
Paweł Barański
PL
PL
Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p 5. gr. II kl. 1-3 5131,8 pkt.
(1:25:31,8)
43. (42.*) Michał Pinis
Krzysztof Martynowski
PL
PL
Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 600 1. gr. I kl. PF 126p 5217,0 pkt.
(1:26:57,0)

44.

(43.*)

Janusz Szajng
Marcin Zoll
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p 600 2. gr. I kl. PF 126p 5240,4 pkt.
(1:27:20,4)

45.

(44.*)

Janusz Szerla
Jerzy Stopa
PL
PL
OBR FSM - Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 600 3. gr. I kl. PF 126p 5297,2 pkt.
(1:28:17,2)

46.

(45.*)

Marian Kałuża
Andrzej Hyjek
PL
PL
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p 600 4. gr. I kl. PF 126p 5355,1 pkt.
(1:29:15,1)

47.

(46.*)

Józef Wojtanka
Jan Wojtanka
PL
PL
Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p 600 5. gr. I kl. PF 126p 5433,8 pkt.
(1:30:33,8)

48.

(47.*)

Kazimierz Kolinka
Krzysztof Turowski
PL
PL
Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p 6. gr. II kl. 1-3 5473,2 pkt.
(1:31:13,2)

49.

(48.*)

Mariusz Kostrzak
Andrzej Nowak
PL
PL
Automobilklub Morski Polski Fiat 126p 600 6. gr. I kl. PF 126p 5492,1 pkt.
(1:31:32,1)

50.

(49.*)

Alojzy Orawiec
Piotr Rakowski
PL
PL
Automobilklub Cieszyński Polski Fiat 126p 600 7. gr. I kl. PF 126p 5527,6 pkt.
(1:32:07,6)

51.

(50.*)

Mirosław Krachulec
Janusz Waldam
PL
PL
Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p 600 8. gr. I kl. PF 126p 5533,1 pkt.
(1:32:13,1)

52.

(51.*)

Jerzy Poznański
Jan Poznański
PL
PL
Automobilklub Podlaski Polski Fiat 126p 600 9. gr. I kl. PF 126p 5688,1 pkt.
(1:34:48,1)

53.

(52.*)

Jan Stechnij
Henryk Worobiec
PL
PL
Automobilklub Przemyski Polski Fiat 125p 1300 5. gr. I kl. 7 5693,0 pkt.
(1:34:53,0)

54.

(53.*)

Piotr Śnieg
Tomasz Śnieg
PL
PL
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 600 10. gr. I kl. PF 126p 5695,5 pkt.
(1:34:55,5)

55.

(54.*)

Janusz Łuczkiewicz
Jerzy Zyguła
PL
PL
Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p 600 11. gr. I kl. PF 126p 6941,4 pkt.
(1:55:41,4)

* - miejsca w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski.

Wykluczeni:
  Krzysztof Winkowski
Krzysztof Szymczak
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p 600 gr. I kl. PF 126p 5181,8 pkt.
(1:26:21,8)
  Józef Stachera
Andrzej Pabis
PL
PL
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p 600 gr. I kl. PF 126p 5230,9 pkt.
(1:27:10,9)

Odpadli:

OS 18 Jaroslav Kocenda
Adolf Musil
CS
CS
AMK Rudy Rijen Otrokowice Fiat 127 gr. II kl. 7  
OS 18 Janusz Gładysz
Stanisław Bochenek
PL
PL
Automobilklub Stomil Dębica Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 8  
OS 18 Piotr Polak
Józef Dobrowolski
PL
PL
Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 600 gr. I kl. PF 126p  
OS 14 Jaroslav Zarsky
Radovan Novak
CS
CS
AMK Rudy Rijen Otrokowice Skoda 110 L Rallye gr. II kl. 7  
OS 14 Aleksander Bylica
Andrzej Bylica
PL
PL
Automobilklub Krakowski Wartburg 353 W gr. I kl. 3-6  
OS 14 Stanisław Kołcz
Alfred Pilawa
PL
PL
Automobilklub Przemyski Polski Fiat 126p 600 gr. I kl. PF 126p  
OS 13 Włodzimierz Dominowski
Andrzej Niewiadomski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Ford Escort RS 2000 MK I gr. IV  
OS 12 Witold Kołder
Tomasz Stawowczyk
PL
PL
Automobilklub Krakowski Trabant 601 gr. II kl. 1-3 (układ
kierowniczy)
OS 12 Stefan Bieliński
Karol Piekarski
PL
PL
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat 128 3P gr. I kl. 7  
OS 12 Jarosław Frankowicz
Jerzy Starnawski
PL
PL
Automobilklub Morski Polski Fiat 126p 600 gr. I kl. PF 126p  
OS 10 Zdzisław Szafrański
Stefan Znamirowski
PL
PL
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1800 gr. IV  
OS 10 Andrzej Nytko
Zbigniew Kołaczkowski
PL
PL
KKM "Petrochemik" Kraków Polski Fiat 126p gr. II kl. 1-3  
OS 10 Mariusz Zajdel
Wojciech Mądrzycki
PL
PL
Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p 600 gr. I kl. PF 126p  
OS 6 Jacek Grocholski
Aleksander Polak
PL
PL
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 125p 1300 gr. II kl. 7  
OS 6 Henryk Wiatr
Mieczysław Kleczek
PL
PL
Automobilklub Śląski Trabant 601 gr. II kl. 1-3  
OS 6 Marek Karczewski
Krzysztof Burzyński
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 8  
OS 5 Andrzej Jaroszewicz
Ryszard Żyszkowski
PL
PL
OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 2000 gr. IV (uszczelka
pod głowicą)
OS 4 Stanisław Wyka
Jarosław Zacharski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 gr. II kl. 8  
OS 4 Tadeusz Michalak
Julian Obrocki
PL
PL
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 125p 1300 gr. II kl. 7  
OS 4 Roman Mickiewicz
Włodzimierz Solnicki
PL
PL
OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 126p gr. II kl. 1-3  
OS 4 Jan Koniecki
Andrzej Pasierbiński
PL
PL
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 600 gr. I kl. PF 126p  
OS 1 Wiesław Cygan
Marek Oziębło
PL
PL
OBR FSO - Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 125p 1600 gr. IV  
Nie wystartowali:
  Henryk Pinis
Ireneusz Kijas
PL
PL
Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 600 gr. I kl. PF 126p  

Wystartowało 80 załóg, ukończyło rajd 57, sklasyfikowano 55.

 

Klasyfikacja zespołowa:

1.

Automobilklub Warszawski I (Landsberg, Wojciechowski, Drągowski) 24

2.

Automobilklub Beskidzki (Lubiak, M. Pinis, Szerla) 22

3.

Automobilklub Warszawski II (Kobyliński, Ciecierzyński, Koper) 19

4.

OKS Stomil Olsztyn (Krupa, Radecki, Ważny) 16

5.

Automobilklub Stomil Dębica (Bachtin, Bachowski, Bielowski) 16

6.

Automobilklub Krakowski (Witkowicz, Baran, Targosz) 15

7.

Automobilklub Śląski (Masłowiec, Grzegorzek, Mandera) 15

8.

Autoklub Rzemieślnik Warszawa (Doria-Dernałowicz, Aromiński, Gościniak) 4

9.

MKM "Dąbrowa" Łódź (Soszka, Zapędowski, Romejko) 4

<< 5 el. RSMP 1977 - R. Warszawski] [Strona główna] [Rajdy]

[RSMP 1978]
NEWS

[2 el. RSMP 1978 - R. Krakowski >>
NEWS

[Rajd Rzeszowski 1978 - lista startowa]
NEWS