<< 5 el. WSMP 1992 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1992] [1 el. WSMP 1993 - Poznań >>


9-10.10.1992 Kielce - 6 eliminacja WSMP

Pogoda: przelotny deszcz

Klasa N1:
Trening: 1. Lewandowski - 2:43,770; 2. Nowicki - 2:48,854; 3. Wójcik - 2:48,993
Wyścig (12 okr. x 4,155 km = 49,860 km):
1. Sebastian Lewandowski Gulf / Radio Zet - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 33:47,147
2. Lech Wójcik Rainbow Łódź Polski Fiat 126p 33:48,979
3. Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 33:54,207
4. Arkadiusz Nowicki Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 34:37,562

5.

Andrzej Bobrowski Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
 
Klasa A1:
Trening: 1. Gawroński - 2:31,018; 2. Oczkowski - 2:31,443; 3. Krukowski - 2:31,815
Wyścig (13 okr. x 4,155 km = 54,015 km):
1. Marek Oczkowski Gulf - Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 33:05,863
2. Tomasz Krukowski Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p 33:10,540
3. Krzysztof Gawroński Rak Racing - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 33:11,501
4. Waldemar Mrówczyński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 33:11,875
5. Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Maruti 33:48,770
 
Klasa A2:
Trening: 1. Mandera - 2:09,078; 2. Federowicz - 2:09,902; Ciliak - 2:14,308
Wyścig (15 okr. x 4,155 km = 62,325 km):
1. Henryk Mandera Automobilklub Wielkopolski Suzuki Swift GTi 32:43,252
2. Krzysztof Federowicz Gulf / Radio Zet - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi 32:59,512
3. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi 34:20,119
 
Klasa A3 (Międzynarodowe WSMP):
Trening: 1. Fiedor - 2:08,709; 2. Cołoszyński - 2:13,240; 3. Yudeiks - 2:15,150
Wyścig (14 okr. x 4,155 km = 58,170 km):
1. Stanisław Fiedor Autoklub Rzemieślnik Warszawa Honda Civic VT 31:02,139
2. Guntars Yudeiks (LV) Łada 2108 Samara 31:25,330
3. Andrzej Dąbrowski Automobilklub Kielecki Toyota Corolla - 1 okr.
 
Klasa CH1:
Trening: 1. Grynhoff - 2:16,614; 2. Piątek - 2:20,307; 3. Pawluczuk - 2:20,311
Wyścig (13 okr. x 4,155 km = 54,015 km):
1. Leszek Grynhoff Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p-Honda 31:07,085
2. Ryszard Piątek Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p-Honda 31:17,830
3. Grzegorz Lewek Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p-Honda 31:54,914
 
Klasa CH2:
Trening: 1. Smorawiński - 1:55,126; 2. Myszkier - 2:00,719; 3. Brach - 2:03,200
Wyścig (15 okr. x 4,155 km = 62,325 km):
1. Wojciech Smorawiński Automobilklub Wielkopolski BMW M3 30:08,212
2. Tadeusz Myszkier Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Audi Coupe-BMW 31:02,754
3. Kazimierz Brach Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Fiat 131 Mirafiori-Volkswagen  
4. Marek Troszyński Rainbow Łódź Volkswagen Scirocco - 1 okr.

5.

Jerzy Dyszy Autoklub Rzemieślnik Warszawa Opel Kadett GSi - 1 okr.
 
Klasa E1:
Trening: 1. Podsiadło - 1:58,307; 2. K. Wodziński - 1:58,680; 3. Szmidt - 2:00,167
Wyścig (15 okr. x 4,155 km = 62,325 km):
1. Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki Estonia 21 30:13,413
2. Tomasz Jeromin Automobilklub Świętokrzyski MTX 1-06 30:14,246
3. Marek Nowak Rak Racing - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21 30:59,399
4. Piotr Kaźmierczak Automobilklub Kielecki Estonia 21 31:11,187

5.

Andrzej Grabowski Automobilklub Morski Promot 86  
Odpadli m. in.:
  Jacek Szmidt Automobilklub Toruński  

(dźwigienki zaworowe)

  Krzysztof Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa  

(silnik)

  Andrzej Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa  

(pasek klinowy)

 
Klasa E2:
Trening: 1. Godula - 1:48,742; 2. Luciński - 1:51,492; 3. Leśniak - 1:51,776; 4. Woźniak - 1:53,571; 5. Skwarzyński - 1:56,214
Wyścig (15 okr. x 4,155 km = 62,325 km):
1. Andrzej Godula Radio RMF - Automobilklub Kielecki Estonia 25 28:12,072
2. Ryszard Luciński Automobilklub Śląski Estonia 25 28:22,942
3. Artur Skwarzyński Rak Racing - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25 28:33,394
4. Cezary Czub Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21-10 28:48,511

5.

Andrzej Wojciechowski Automobilklub Śląski Estonia 21 29:22,368
Odpadli m. in.:
  Bohdan Leśniak Gulf - Autoklub Rzemieślnik Warszawa  

(opona)

 
Międzynarodowe WSMP - Formuła Mondial:
Trening: 1. Kozankov - 1:46,249; 2. D. Jonusis - 1:49,059; 3. Godula - 1:49,496
Wyścig (15 okr. x 4,155 km = 62,325 km):
1. Viktor Kozankov (RUS) Shell Estonia 25 27:16,979
2. Cezary Czub Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21-10 28:59,932
3. Tytus Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21-10 - 1 okr.
Wystartowało 5 zawodników.

<< 5 el. WSMP 1992 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1992] [1 el. WSMP 1993 - Poznań >>