<< 4 el. WSMP 1992 - Toruń] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1992] [6 el. WSMP 1992 - Kielce >>


26-27.09.1992 Poznań - 5 eliminacja WSMP

Klasa N1:
Trening: 1. Wójcik - 2:27,272; 2. Nowicki - 2:28,813; 3. Lewandowski - 2:28,890
Wyścig (12 okr. x 4,085 km = 49,020 km):
1. Lech Wójcik Rainbow Łódź Polski Fiat 126p 30:09,711
2. Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 30:11,947
3. Arkadiusz Nowicki Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 30:18,830
4. Sebastian Lewandowski Gulf / Radio Zet - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 30:20,073
5. ?   Polski Fiat 126p  
6. Andrzej Bobrowski Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
 
Klasa A1:
Trening: 1. Oczkowski - 2:16,140; 2. Bednarek - 2:16,744; 3. Gawroński - 2:17,406
Wyścig (12 okr. x 4,085 km = 49,020 km):
1. Marek Oczkowski Gulf - Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 27:49,362
2. Piotr Bednarek Rainbow Łódź Polski Fiat 126p 27:58,585
3. Waldemar Mrówczyński Automobilklub Wielkopolski   27:59,093
4. Krzysztof Gawroński Rak Racing - Autoklub Rzemieślnik Warszawa   28:16,970
5. Zbigniew Czarnocki Autoklub Rzemieślnik Warszawa   28:33,166
 
Klasa A2:
Trening: 1. Mandera - 1:58,508; 2. Federowicz - 2:03,624; 3. Jaskłowski - 2:05,498
Wyścig (15 okr. x 4,085 km = 61,275 km):
1. Henryk Mandera Automobilklub Wielkopolski Suzuki Swift GTi 30:49,266
2. Krzysztof Federowicz Gulf / Radio Zet - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi 31:42,476
3. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi - 2 okr.
4. Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
 
Klasa A3 (Międzynarodowe WSMP):
Trening: 1. Fiedor - 2:01,734; 2. Sukhov - 2:04,108; 3. Cołoszyński - 2:04,195
Wyścig (13 okr. x 4,085 km = 53,105 km):
1. Stanisław Fiedor Autoklub Rzemieślnik Warszawa Honda Civic VT  
2. Vladimir Sukhov (RUS) Łada 2108 Samara  
3. Uwe Albrecht (D) Toyota  
 
Klasa CH1:
Trening: 1. Szwagierczak - 2:02,524; 2. Grynhoff - 2:04,032; 3. Skudło - 2:12,685
Wyścig (15 okr. x 4,085 km = 61,275 km):
1. Leszek Grynhoff Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p-Honda 32:01,255
2. Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p-Honda - 1 okr.
3. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p - 1 okr.
 
Klasa CH2:
Trening: 1. Smorawiński - 1:47,700; 2. Myszkier - 1:53,040; 3. Troszyński - 1:59,582
Wyścig (14 okr. x 4,085 km = 57,190 km):
1. Wojciech Smorawiński Automobilklub Wielkopolski BMW M3 25:44,605
2. Tadeusz Myszkier Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Audi Coupe-BMW 27:02,651
3. Marek Troszyński Rainbow Łódź Volkswagen Scirocco - 1 okr.
4. Piotr Urbański Rainbow Łódź Volkswagen Golf - 1 okr.
5. Cezary Fuchs Automobilklub Dolnośląski Opel Kadett - 1 okr.
 
Klasa E1:
Trening: 1. Szmidt - 1:49,080; 2. Podsiadło - 1:49,945; 3. Jeromin - 1:50,732; ... 5. A. Wodziński
Wyścig (14 okr. x 4,085 km = 57,190 km):
1. Jacek Szmidt Automobilklub Toruński MTX 1-06 26:15,765
2. Tomasz Jeromin Automobilklub Świętokrzyski MTX 1-06  
3. Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki Estonia 21 26:32,853
4. Marek Nowak Rak Racing - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21 26:47,790
5. Robert Gajór Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Promot 86 26:55,908
Odpadli m. in.:
1 okr. Andrzej Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21

(silnik)

1 okr. Krzysztof Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa  

(uszczelka pod głowicą)

 
Klasa E2:
Trening: 1. Godula - 1:40,851; 2. Luciński - 1:41,294; 3. Głowacki - 1:43,739; 4. Czub - 1:44,131; 5. Szczęsny - 1:44,480
Wyścig (15 okr. x 4,085 km = 61,275 km):
1. Andrzej Godula Radio RMF - Automobilklub Kielecki Estonia 25 25:41,826
2. Ryszard Luciński Automobilklub Śląski Estonia 25 25:49,478
3. Cezary Czub Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21-10 26:22,959
4. Artur Skwarzyński Rak Racing - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25  
5. Bogdan Leśniak Gulf - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21-10 26:55,970
 
Międzynarodowe WSMP - Formuła Mondial:
Trening: 1. Johansson - 1:35,910; 2. Potekhin - 1:38,056; 3. Kozankov - 1:39,321; 4. D. Jonusis - 1:39,396; 5. Gorscheniev - 1:40,846; 6. Kretov - 1:41,507
Wyścig (10 okr. x 4,085 km = 40,850 km):
1. Ulf Johansson (S) Reynard 893-Volkswagen  
2. Aleksandr Potekhin (RUS) Estonia 25  
3. Viktor Kozankov (RUS) Estonia 25  
4. Darius Jonusis (LT) Automobilklub Morski Estonia 21-10  
5. Sergey Gorscheniev (RUS) Estonia 21  

<< 4 el. WSMP 1992 - Toruń] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1992] [6 el. WSMP 1992 - Kielce >>