<< 6 el. WSMP 1992 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1993] [2 el. WSMP 1993 - Kielce >>


15-16.05.1993 Poznań - 1 eliminacja WSMP

Klasa E2:
Trening: 1. Luciński - 1:42,055; 2. Godula - 1:42,778; 3. Center - 1:42,912; 4. Richter - 1:44,313; 5. Szczęsny - 1:44,678
Wyścig:
1. (1.*) Andrzej Godula Radio RMF - Automobilklub Kielecki Estonia 25 26:01,322
2.   Wolfram Center (D) ML 90 26:03,449
3. (2.*) Ryszard Luciński Automobilklub Wielkopolski Estonia 25 26:03,679
4. (3.*) Bohdan Leśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25 26:27,790
5.   Aleksander Lapkovski (BY) Estonia 25 26:32,506

6.

  Aleksander Romashin (BY)    

7.

(4.*)

Cezary Czub Autoklub Rzemieślnik Warszawa    

8.

(5.*)

Hieronim Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa    

9.

(6.*)

Tomasz Szczęsny Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
10.   Raimund Seidenfaden (D)    
11.

(7.*)

Jacek Szmidt Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski    
12.   Uwe Brueckner (D)    
13.   Volker Worm (D)    
14.

(8.*)

Andrzej Fontański Automobilklub Częstochowski    
15.   Uwe Neubert (D)    
16.   Eberhard Hansel (D)    
17.   Andreas Grunewald (D)    
18.   Berd Hofmann (D)    
19.   Reiner Brand (D)    
* - miejsca w klasyfikacji krajowej WSMP
Nie sklasyfikowany:
  Reiner Schulze (D)    
Odpadli:
  Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Rico Richter (D)    
  Manfred Kuhn (D)    
  Tytus Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Dietrich Torsten (D)    
  Nils-Holger Wilms (D)    
  Eugeni Kozarski (LT)    
  Hans-Juergen Vogel (D)    
 
Klasa E1:
Trening: 1. J. Podsiadło - 1:48,242; 2. Gasser - 1:48,672; 3. Gil - 1:48,782
Wyścig:
1. (1.*) Andrzej Podsiadło Automobilklub Kielecki Estonia 21 27:52,819
2. (2.*) Michał Gil Automobilklub Kielecki Estonia 21 M 28:06,273
3.   Manfred Benniger (D) MB 89 28:17,637
4. (3.*) Krzysztof Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21 28:34,507
5. (4.*) Piotr Kaźmierczak Automobilklub Kielecki Estonia 21 29:11,519
           
  (5.*) Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński    
  (6.*) Marek Nowak Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  (7.*) Tomasz Jeromin Automobilklub Radomski    
  (8.*) Andrzej Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  (9.*) Jacek Witke Rainbow Łódź    
  (10.*) Leszek Gąsiorowski Automobilklub Toruński    
  (11.*) Mirosław Krachulec Automobilklub Częstochowski    
  (12.*) Jarosław Kamiński Rainbow Łódź    
  (13.*) Robert Podolski Automobilklub Kielecki Promot  
  (14.*) Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21  
* - miejsca w klasyfikacji WSMP
Nie sklasyfikowany:
  Bogdan Krachulec Automobilklub Częstochowski    
Odpadli:
  Erwin Gasser (D)  

(silnik)

  Kazimierz Sołtowski Automobilklub Szczeciński    
  Janusz Sączyński Automobilklub Morski    
  Grzegorz Latos Automobilklub Kielecki    
  Andrzej Grabowski Automobilklub Morski    
  Jacek Marciniak Rainbow Łódź    
  Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki    
Nie wystartowali:
  Robert Gajór Automobilklub Morski    
  Józef Liszczak Automobilklub Szczeciński    
  Władysław Starkowski Automobilklub Dolnośląski    
  Przemysław Walknowski Automobilklub Szczeciński    
  Paweł Mickiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
 
Klasa H2:
Trening: 1. Brach - 1:54,419; 2. Myszkier - 1:57,167; 3. Krupa - 1:58,599
Wyścig:
1. Tadeusz Kudłaty Automobilklub Dolnośląski Alfa Romeo 75 Turbo 29:42,265
2. Krzysztof Gałecki Automobilklub Morski Audi Coupe-BMW 29:42,444
3. Piotr Bednarek Rainbow Łódź BMW 318 29:52,194
4. Marek Troszyński Rainbow Łódź Volkswagen Scirocco 29:54,042
5. Slavko Umicević Automobilklub Dolnośląski Opel Kadett GSi 16V  
6. Edward Kinderman Automobilklub Śląski    
7. Andrzej Goliszek Rainbow Łódź    
Odpadli:

4 okr.

Kazimierz Brach Automobilklub Morski  

(tylny most)

2 okr.

Błażej Krupa Stomil Olsztyn Ford Sierra

(opona)

  Tadeusz Myszkier Automobilklub Morski Lancia Delta HF Integrale 16V  
  Tomasz Dąbrowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Sierra RS Cosworth  
 
Klasa H1:
Trening: 1. S. Mielcarek - 1:58,013; 2. Koziczak - 1:59,858; 3. X. Mielcarek - 2:02,313
Wyścig:
1. (1.*) Sebastian Mielcarek Automobilklub Wielkopolski Honda Civic 30:02,663
2. (2.*) Jerzy Dyszy Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Fiesta XR 2i 30:03,149
3.   Hans-Dieter Kessler (D) Łada 2107 30:09,432
4. (3.*) Xawery Mielcarek Automobilklub Wielkopolski Volkswagen Scirocco 30:32,389
5.   Dirk Jenichen (D) Łada 2107 - 1 okr.

6.

(4.*)

Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p-Honda  
7.   Joerg Mossler (D)    
8.   Dieter Hoffmann (D)    
9.   Ines Richter (D)    
10.   John Rainer (D)    
11.   Rocco Berger (D)    
12.   Ingo Krueger (D)    
* - miejsca w klasyfikacji krajowej WSMP
Odpadli:
  Piotr Nartowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Toyota  
  Jarosław Koziczak Automobilklub Wielkopolski Toyota Corolla  
  Ryszard Piątek Automobilklub Wielkopolski    
  Ralf Gerl (D)    
  Wolfgang Weis (D)    
 
Klasa A3 (wyścig nie zaliczony do WSMP z powodu zbyt małej liczby startujących):
Trening: 1. Fiedor - 2:01,751; 2. Cołoszyński - 2:01,792; 3. Kessler - 2:05,250
Wyścig:
1. Stanisław Fiedor Autoklub Rzemieślnik Warszawa Honda Civic  
2. Wojciech Cołoszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi  
3. Adam Polak Automobilklub Polski Ford Fiesta XR 2i  
Odpadli m. in.:

11 okr.

Henryk Mandera Automobilklub Wielkopolski Suzuki Swift GTi

(silnik)

Wystartowało 4 zawodników.
 
Klasa A1:
Trening: 1. Oczkowski - 2:18,089; 2. Krukowski - 2:18,772; 3. Pawluczuk - 2:19,011
Wyścig:
1. Marek Oczkowski Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 23:24,103
2. Tomasz Krukowski Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p 23:24,395
3. Krzysztof Gawroński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 23:26,370
4. Zbigniew Czarnocki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 23:41,069
5. Jacek Raczkowski Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p 23:41,850
6. Waldemar Mrówczyński Automobilklub Wielkopolski    
7. Dariusz Stróżyk Automobilklub Kielecki    
8. Bernard Klarzyński Automobilklub Wielkopolski    
9. Jarosław Hercog Automobilklub Częstochowski    
Odpadli:
  Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Jarosław Zagajewski Rainbow Łódź    
  Rajmund Wiśniewski Automobilklub Wielkopolski    
  Marek Zawadzki Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
 
Klasa N1:
Trening: 1. Chojnacki - 2:28,573; 2. Bobrowski - 2:30,329; 3. Wójcik - 2:30,712
Wyścig:
1. Jacek Rathe Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 24:47,444
2. Lech Wójcik Rainbow Łódź Polski Fiat 126p 25:13,438
3. Cezary Klimek Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p - 1 okr.
4. Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p - 1 okr.
5. Arkadiusz Nowicki Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p - 1 okr.

6.

Michał Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  

7.

Wojciech Ziębiński Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p  
Odpadli:
  Andrzej Bobrowski Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
 
Trofeo Fiat Cinquecento:
Trening: 1. Federowicz - 1:19,125; 2. Kałuża - 2:22,477; 3. Lewandowski - 2:25,169; 4. Gasenko - 2:26,244; 5. Grynhoff - 2:27,636; 6. Dziurka - 2:27,782
Wyścig:
1. Krzysztof Federowicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa 23:26,198
2. Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki 24:01,081
3. Sebastian Lewandowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa 24:01,387
4. Leszek Grynhoff Automobilklub Wielkopolski 24:02,495
5. Wiktor Gasenko Automobilklub Wielkopolski 24:15,820
6. Andrzej Dziurka Automobilklub Śląski 24:17,947
7. Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski  
8. Ryszard Piątek Automobilklub Wielkopolski  
9. Andrzej Dąbrowski Automobilklub Polski  
Odpadli:
  Antoni Skudło Automobilklub Śląski  
  Zbigniew Łacisz Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
Wystartowało 11 zawodników.

<< 6 el. WSMP 1992 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1993] [2 el. WSMP 1993 - Kielce >>