<< 3 el. WSMP 1989 - Toruń] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1989] [5 el. WSMP 1989 - Poznań >>


16-17.09.1989 Kielce - 4 eliminacja WSMP

Klasa A1:
Trening: 1. Cołoszyński - 2:34,219; 2. Skudło - 2:34,891; 3. Czarnocki - 2:35,078
Wyścig:
1. Wojciech Cołoszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 27:04,064
2. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 27:04,469
3. Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p 27:05,033
4. Zbigniew Czarnocki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
5. Wojciech Jankowski   Polski Fiat 126p  
6. Piotr Rakowski   Polski Fiat 126p  
7. Rafał Podolski Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p  
8. Adam Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
9. Marek Szymczyk   Polski Fiat 126p  
10. Juliusz Szulc   Polski Fiat 126p  
11. Grzegorz Tyras   Polski Fiat 126p  
12. Krzysztof Gawroński   Polski Fiat 126p  
13. Wojciech Śmiechowski   Polski Fiat 126p  
14. Zdzisław Brymora   Polski Fiat 126p  
15. Tadeusz Suchoń   Polski Fiat 126p  
Nie sklasyfikowany:
  Piotr Nartowski   Polski Fiat 126p  
Odpadli:
  Mariusz Stelmach Automobilklub Stalowa Wola Polski Fiat 126p  
  Krzysztof Witt   Polski Fiat 126p  
  Andrzej Węglarz   Polski Fiat 126p  
  Tomasz Dąbrowski AP Warszawa Polski Fiat 126p  
  Paweł Piotrowski   Polski Fiat 126p  
  Andrzej Przysuszyński   Polski Fiat 126p  
  Marek Troszyński   Polski Fiat 126p  
Wystartowało 29 zawodników, sklasyfikowano 21.
 
Klasa A2:
Trening: 1. Rymiejski - 2:12,904; 2. Mandera - 2:20,078; 3. Baran - 2:20,467
Wyścig:
1.   Viktor Rymiejskij (SU)   27:18,498
2. (1.*) Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa   27:19,054
3. (2.*) Henryk Mandera Automobilklub Wielkopolski   27:20,260
4. (3.*) Piotr Nowicki Automobilklub Wielkopolski    
5. (4.*) Stanisław Fiedor Automobilklub Krakowski    
6. (5.*) Czesław Trzeszczkowski Automobilklub Toruński    
7. (6.*) Rafał Podolski Automobilklub Krakowski    
* - miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Polski
Odpadli:
  Michał Gil      
  Zbigniew Czarnocki Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki    
Wystartowało 10 zawodników, sklasyfikowano 7.
 
Klasa CJ3:
Trening: 1. Szwagierczak - 2:20,347; 2. Kolasiński - 2:20,413; 3. Bryzek - 2:24,433
Wyścig:
1. Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski   28:14,449
2. Piotr Kolasiński Automobilklub Wielkopolski   28:15,149
3. Zbigniew Zapędowski Automobilklub Łódzki   29:11,680
4. Piotr Polak      
5. Wojciech Urbański      
6. Andrzej Stachurski      
7. Wiesław Bronisz      
8. Waldemar Lasota      

9.

Wojciech Ryszewski      
Nie sklasyfikowany:
  Adam Michalski      
Odpadli:
  Włodzimierz Krukowski      
  Leszek Grynhoff      
Wystartowało 12 zawodników, sklasyfikowano 9.
 
Klasa CJ4:
Trening: 1. Smorawiński - 2:05,840; 2. D. Kinderman - 2:06,774; 3. Krupa - 2:10,159
Wyścig:
1. Wojciech Smorawiński Automobilklub Wielkopolski   22:58,803
2. Błażej Krupa OKS Stomil Olsztyn   23:12,822
3. Jerzy Wierzbołowski Automobilklub Dolnośląski   23:54,238

4.

Tadeusz Myszkier      
Odpadli:
  Dariusz Kinderman Automobilklub Śląski    
  Edward Kinderman      
  Piotr Kolasiński Automobilklub Wielkopolski    
  Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski    
  Leszek Grynhoff      
Wystartowało 9 zawodników, sklasyfikowano 4.
 
Klasa E5:
Trening: 1. Podkalicki - 1:58,688; 2. Sołtowski - 1:58,779; 3. Zarzycki - 2:02,302
Wyścig:
1. (1.*) Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński Promot 85 21:39,052
2. (2.*) Kazimierz Sołtowski Automobilklub Szczeciński   21:39,563
3. (3.*) Tomasz Jeromin Automobilklub Świętokrzyski   21:50,714
4. (4.*) Piotr Górecki Automobilklub Morski   21:56,848
5.   Manfred Kuhn (DDR)   22:09,733
           
  (5.*) Janusz Sączyński      
  (6.*) Andrzej Podsiadło      

9.

(7.*)

Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 86  
10.

(8.*)

Piotr Lenartowicz      
11. (9.*) Andrzej Grabowski      
12.

(10.*)

Tytus Tuszyński      
13. (11.*) Jacek Szmidt Automobilklub Toruński MTX 1-06

- 1 okr.

* - miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Polski
Odpadli:
  Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Ireneusz Trzeszczkowski      
  Jarosław Podsiadło      
  Andrzej Wodziński      
  Witold Witkowski      
  Jerzy Fontański      
  Tadeusz Kłosowski      
Wystartowało 20 zawodników, sklasyfikowano 13.
 
Klasa E6:
Trening: 1. Godula - 1:52,860; 2. Wojciechowski - 1:54,158; 3. Romashin - 1:56,679
Wyścig:
1. Andrzej Wojciechowski Automobilklub Śląski Promot 86 29:57,194
2. Cezary Czub AP Warszawa   30:35,627
3. Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński   31:09,372
4. Kazimierz Sołtowski Automobilklub Szczeciński   31:12,683
5. Tomasz Jeromin Automobilklub Świętokrzyski   31:40,904
6. Tomasz Sikora Automobilklub Kielecki    
7. Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
8. Andrzej Podsiadło      
9. Bogdan Pawlak      
10. Ireneusz Trzeszczkowski      
11. Witold Witkowski      
12. Tytus Tuszyński      
13. Janusz Sączyński      
14. Andrzej Grabowski      
15. Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński    
Odpadli:
  Andrzej Godula Automobilklub Krakowski    
  Piotr Lenartowicz      
  Andrzej Fontański      
  Miroslav Tiliak      
  Aleksander Romashin (SU)    
Wystartowało 21 zawodników, sklasyfikowało 16

<< 3 el. WSMP 1989 - Toruń] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1989] [5 el. WSMP 1989 - Poznań >>