<< 2 el. WSMP 1989 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1989] [4 el. WSMP 1989 - Kielce >>


2-3.09.1989 Toruń - 3 eliminacja WSMP

Klasa A1:
Trening: 1. Kałuża - 2:01,947
Wyścig:
1. Wojciech Cołoszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
2. Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
3. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
4. Zbigniew Czarnocki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
5. Jerzy Dryja   Polski Fiat 126p
6. Krzysztof Witt   Polski Fiat 126p
7. Juliusz Szulc   Polski Fiat 126p
8. Wojciech Jankowski   Polski Fiat 126p
9. Tadeusz Suchoń   Polski Fiat 126p
10. Tomasz Dąbrowski AP Warszawa Polski Fiat 126p
11. Piotr Bednarek   Polski Fiat 126p
12. Janusz Podleśny   Polski Fiat 126p
13. Andrzej Węglarz   Polski Fiat 126p
14. Andrzej Przysuszyński   Polski Fiat 126p
15. Paweł Piotrowski   Polski Fiat 126p
Nie sklasyfikowany:
  Ryszard Plucha   Polski Fiat 126p
Odpadli:
  Adam Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
  Piotr Rakowski   Polski Fiat 126p
  Rafał Podolski Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p
  Tomasz Kraussyk   Polski Fiat 126p
  Marek Troszyński   Polski Fiat 126p
  Andrzej Suchoński   Polski Fiat 126p
  Piotr Nartowski   Polski Fiat 126p
  Piotr Jastrzębski   Polski Fiat 126p
  Tomasz Osterloff   Polski Fiat 126p
  Andrzej Kopczyński   Polski Fiat 126p
  Marek Zawadzki   Polski Fiat 126p
Wystartowało 34 zawodników, sklasyfikowano 23.
 
Klasa A2:
Trening: 1. Baran - 1:52,846
Wyścig:
1. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
2. Piotr Nowicki Automobilklub Wielkopolski  
3. Czesław Trzeszczkowski Automobilklub Toruński  
4. Henryk Mandera Automobilklub Wielkopolski  
5. Michał Gil    
6. Stanisław Fiedor Automobilklub Krakowski  
Odpadli:
  Andrzej Ptak    
  Krzysztof Witt    
  Paweł Piotrowski    
Wystartowało 9 zawodników, sklasyfikowano 6.
 
Klasa CJ3:
Trening: 1. Szwagierczak - 1:52,528
Wyścig:
1. Piotr Kolasiński Automobilklub Wielkopolski  
2. Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski  
3. Jacek Chojnacki Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
4. Leszek Grynhoff    
5. Piotr Polak    
6. Waldemar Lasota    
7. Wiesław Bronisz    
8. Wojciech Ryszewski    
9. Włodzimierz Kapelski    
Odpadli:
  Wojciech Urbański    
  Zbigniew Zapędowski Automobilklub Łódzki  
  Zbigniew Bryzek    
  Andrzej Stachurski    
  Adam Michalski    
  Tadeusz Kotas    
  Jens Gaida    
Wystartowało 20 zawodników, sklasyfikowano 9.
 
Klasa CJ4:
Trening: 1. D. Kinderman - 1:42,221
Wyścig:
1. Dariusz Kinderman Automobilklub Śląski  
2. Wojciech Smorawiński Automobilklub Wielkopolski  
3. Błażej Krupa OKS Stomil Olsztyn  
4. Jerzy Wierzbołowski Automobilklub Dolnośląski  
5. Tadeusz Myszkier    
Odpadli:
  Jarosław Koziczak    
  Piotr Kolasiński Automobilklub Wielkopolski  
  Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski  
  Leszek Grynhoff    
Wystartowało 9 zawodników, sklasyfikowano 5.
 
Klasa E5:
1. Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński Promot 85
2. Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 86
3. Jacek Szmidt Automobilklub Toruński MTX 1-06
4. Tomasz Jeromin Automobilklub Świętokrzyski  
5. Andrzej Wodziński    
6. Ireneusz Trzeszczkowski    
7. Jarosław Szczygieł    
8. Tytus Tuszyński    
9. Jerzy Fontański    
10. Andrzej Grabowski    
11. Marek Radziewicz    
12. Piotr Lenartowicz    
13. Krzysztof Mieszczański    
14. Janusz Sączyński    
Odpadli:
  Piotr Górecki Automobilklub Morski  
  Andrzej Podsiadło    
  Kazimierz Sołtowski Automobilklub Szczeciński  
  Jarosław Podsiadło    
  Robert Gajór    
  Witold Witkowski    
  Marek Lewandowski    
  Tadeusz Kłosowski    
  Nils-Holger Wilms    
Wystartowało 23 zawodników, sklasyfikowano 14.
 
Klasa E6:
Trening: 1. Melkus - 1:30,336; 2. Godula - 1:30,646; 3. Wojciechowski - 1:30,992
Wyścig:
1.   Ulli Melkus (DDR) ML 89
2. (1.*) Andrzej Wojciechowski Automobilklub Śląski Promot 86
3. (2.*) Tomasz Sikora Automobilklub Kielecki Promot 86
4. (3.*) Andrzej Godula Automobilklub Krakowski Promot 86
         
  (4.*) Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński  
  (5.*) Tomasz Jeromin Automobilklub Świętokrzyski  
  (6.*) Bogdan Pawlak    
  (7.*) Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
  (8.*) Ireneusz Trzeszczkowski    
  (9.*) Andrzej Wodziński    
  (10.*) Jerzy Dyszy Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
  (11.*) Andrzej Grabowski    
  (12.*) Jarosław Podsiadło    
  (13.*) Andrzej Podsiadło    
* - miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Polski
Odpadli:
  Cezary Czub AP Warszawa  
  Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński  
  Kazimierz Sołtowski Automobilklub Szczeciński  
  Piotr Lenartowicz    
  Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
  Hieronim Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
  Piotr Górecki Automobilklub Morski  
  Andrzej Fontański    
  Krzysztof Godwod    
  Ryszard Plucha    
  Chris Vogler (D)  
Wystartowało 26 zawodników, sklasyfikowano 15.

<< 2 el. WSMP 1989 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1989] [4 el. WSMP 1989 - Kielce >>