<< 3 el. WSMP 1986 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1986] [5 el. WSMP 1986 - Kielce >>


6-7.09.1986 Toruń - 4 eliminacja WSMP

Pogoda: słonecznie

Klasa 1:
Trening: 1. Chojnacki - 2:07,397
Wyścig:

1.

Jacek Chojnacki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p 30:45,851

2.

Marek Nowak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  

3.

Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
4. Sławomir Kuran Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
5. Jacek Dobrowolski Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p  
6. Wiesław Hankus Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p  
7. Krzysztof Witt Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
8. Wojciech Dargiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
9. Krzysztof Skotarek Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
10. Robert Moritz Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
11. Małgorzata Mądrzejewska Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
12. Piotr Pudłowski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
13. Henryk Wiśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
14. Sławomir Wysmyk Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
15. Lech Wójcik KAM Łódź Polski Fiat 126p  
16. Bogumił Kut Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
17. Piotr Lemieszek Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
18. Anna Czarnecka Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
19. Jacek Kowalski Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p  
20. Marek Lewandowski Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p  
21. Marek Szymczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
22. Mariusz Bielewicz Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
23. Tadeusz Fuks Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p  
24. Leon Krawczyk Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
Nie sklasyfikowani:
  Jacek Iwański Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
  Mariusz Pietrasiak Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
  Adam Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
  Grzegorz Tyras Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
  Adam Majewski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
  Marek Oczkowski Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
  Mirosław Popielarz Automobilklub Morski Polski Fiat 126p  
Zdyskwalifikowany:
  Michał Sawka Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
Wystartowało 34 zawodników, sklasyfikowano 24.
 
Klasa 2:
Trening: 1. Kolasiński - 1:59,767
Wyścig:

1.

Wojciech Cołoszyński Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p 28:21,817

2.

Wojciech Smorawiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  

3.

Piotr Kolasiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
4. Zbigniew Czarnocki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
5. Krzysztof Federowicz BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p  
6. Andrzej Pięta Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
7. Wojciech Śmiechowski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
8. Leszek Grynhoff Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
9. Zygmunt Olton Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
10. Wawrzyniec Baczyński SGPiS Warszawa Polski Fiat 126p  
11. Wojciech Ryszewski Automobilklub Włocławski Polski Fiat 126p  
12. Mario Stula Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
13. Jacek Marcinkiewicz Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
14. Wojciech Jankowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
15. Włodzimierz Kapelski Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p  
16. Zygmunt Zając Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
17. Mariusz Bielewicz Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
18. Wojciech Dargiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
19. Kazimierz Krawczyk Automobilklub Zielonogórski Polski Fiat 126p  
20. Henryk Wiśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
21. Adam Filutowski Automobilklub Zabrzański Polski Fiat 126p  
Nie sklasyfikowani:
  Waldemar Mrówczyński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
  Jarosław Koziczak Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
  Leszek Skalski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
Odpadli:
  Jerzy Wierzbołowski Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p  
  Krzysztof Skotarek Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
Wystartowało 26 zawodników, sklasyfikowano 21.
 
Klasa 3:
Trening: 1. Krukowski - 1:52,255
Wyścig:

1.

  Klaus Schumann (DDR) Trabant 29:17,211

2.

(1.*)

Tomasz Barański Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p 29:31,713

3.

  Erwin Rauber (DDR) Trabant  

4.

(2.*)

Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa    

5.

(3.*)

Wojciech Cołoszyński Automobilklub Warszawski    
           
  (4.*) Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski    
  (5.*) Tadeusz Suchoń Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  (6.*) Zbigniew Zapędowski Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
  (7.*) Wojciech Urbański Automobilklub Śląski    
  (8.*) Michał Adamski Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
  (9.*) Wojciech Śmiechowski Automobilklub Warszawski    
  (10.*) Andrzej Stachurski Automobilklub Lubelski    
  (11.*) Zygmunt Olton Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  (12.*) Adam Michalski Automobilklub Warszawski    
  (13.*) Janusz Podleśny Automobilklub Warszawski    
  (14.*) Angelo Gilli Automobilklub Beskidzki    
  (15.*) Wojciech Ryszewski Automobilklub Włocławski    
  (16.*) Grażyna Raźniewska Automobilklub Warszawski    
Nie sklasyfikowani:
  Marek Gątkowski Automobilklub Szczeciński    
  Zbigniew Bryzek Automobilklub Łódzki    
  Włodzimierz Krukowski Automobilklub Kielecki    
  Tadeusz Bryczek Automobilklub Beskidzki    
  Marek Greszta Automobilklub Dolnośląski    
  Mirosław Świejkowski Automobilklub Toruński    
  Piotr Polak Automobilklub Beskidzki    
* - miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Polski
Wystartowało 27 zawodników.
 
Klasa 4:
Trening: 1. Franek - 1:50,392
Wyścig:

1.

Jerzy Franek BKM Bielsko-Biała Łada 2105 MTX 26:09,078

2.

Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa FSO 1500  

3.

Henryk Mandera Automobilklub Śląski Łada 2105 MTX  
4. Henryk Kurowski Automobilklub Toruński    
5. Andrzej Ptak Automobilklub Szczeciński    
6. Andrzej Mielcarek Automobilklub Wielkopolski    
7. Jerzy Bekas Automobilklub Wielkopolski    
8. Apolinary Bajuk Automobilklub Włocławski    
Zdyskwalifikowany (niedozwolone przeróbki):
  Piotr Nowicki Automobilklub Wielkopolski FSO 1500  
Nie sklasyfikowani:
  Czesław Trzeszczkowski Automobilklub Toruński    
  Tadeusz Kudłaty Automobilklub Dolnośląski    
  Andrzej Kutelski Automobilklub Szczeciński    
  Wojciech Maziarczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
Wystartowało 13 zawodników, sklasyfikowano 8.
 
Klasa 5:
Trening: 1. Janowski - 1:43,387
Wyścig:

1.

Jerzy Dyszy Autoklub Rzemieślnik Warszawa Łada 2105 26:57,22

2.

Tadeusz Kudłaty Automobilklub Dolnośląski Łada 2105  

3.

Krzysztof Adamski Automobilklub Krakowski Polonez-Ford  
4. Piotr Nowicki Automobilklub Wielkopolski    
5. Andrzej Mielcarek Automobilklub Wielkopolski    
6. Jerzy Bekas Automobilklub Wielkopolski    
7. Apolinary Bajuk Automobilklub Włocławski    
8. Piotr Skoczyński Automobilklub Toruński    
Zdyskwalifikowany (nieregulaminowe paliwo):
  Lesław Orski Automobilklub Morski Volkswagen Golf GTI  
Niesklasyfikowani:
  Andrzej Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Andrzej Kleina Automobilklub Wielkopolski    
  Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Wacław Janowski Automobilklub Dolnośląski    
Odpadł:
  Edward Kinderman Automobilklub Śląski    
Wystartowało 14 zawodników, sklasyfikowano 8.
 
Klasa 6:
Trening: 1. Banaszak - 1:35,178
Wyścig:

1.

Stefan Banaszak Automobilklub Szczeciński Promot 83 32:02,269

2.

Piotr Górecki Automobilklub Morski Promot 85  

3.

Hieronim Kochański Automobilklub Warszawski MTX 1-03  
4. Jerzy Mazur Automobilklub Dolnośląski MTX 1-06  
5. Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński Promot  
6. Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 85  
7. Józef Kiełbania Automobilklub Świętokrzyski MTX 1-06  
8. Jacek Szmidt Automobilklub Toruński MTX 1-06  
9. Zdzisław Kupaj Automobilklub Kaliski Promot  
10. Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 82  
11. Ryszard Plucha Automobilklub Warszawski Promot 81  
12. Dariusz Nowaczyński Automobilklub Wielkopolski Promot 82  
13. Andrzej Sumara Automobilklub Morski Promot 77  
14. Janusz Orłowski Automobilklub Szczeciński    
15. Zbigniew Salwiński Automobilklub Morski Promot  
16. Piotr Lenartowicz Automobilklub Świętokrzyski Promot 79  
17. Stanisław Fiedor Automobilklub Krakowski    
Nie sklasyfikowani:
  Tomasz Szczęsny Automobilklub Warszawski Promot  
  Tomasz Jeromin Automobilklub Świętokrzyski Promot 79  
  Andrzej Grabowski Automobilklub Morski MTX 1-03  
  Andrzej Dziurka Automobilklub Śląski MTX 1-03  
  Robert Gajór Automobilklub Morski    
  Krzysztof Kotowicz Automobilklub Wielkopolski Promot 74  
  Marek Obarski Automobilklub Wielkopolski Promot 79  
Odpadł:
  Andrzej Wojciechowski Automobilklub Śląski Promot  
Wystartowało 25 zawodników, sklasyfikowano 17.
 
Klasa 7:
Trening: 1. Zarzycki - 1:37,515
Wyścig:

1.

Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 81 23.16,596

2.

Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 82  

3.

Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński Promot 82  
4. Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki Promot 82  
5. Andrzej Podsiadło Automobilklub Kielecki Promot 75  
6. Andrzej Sumara Automobilklub Morski Promot 77  
7. Jarosław Szczygieł Automobilklub Toruński    
8. Robert Gajór Automobilklub Morski    
9. Tadeusz Kłosowski Automobilklub Szczeciński    
10. Dariusz Górski Automobilklub Szczeciński Promot 76  
Nie sklasyfikowani:
  Kazimierz Sołtowski Automobilklub Szczeciński Promot 82  
  Marek Bogusz Automobilklub Kaliski Promot 77  
  Dariusz Nowaczyński Automobilklub Wielkopolski Promot 82  
Zdyskwalifikowani:
  Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski Promot 81  
  Marian Jerczyński Automobilklub Kaliski    
  Krzysztof Kotowicz Automobilklub Wielkopolski Promot 74  
Wystartowało 16 zawodników, sklasyfikowano 10.
 
Klasyfikacja zespołowa:
1. Automobilklub Warszawski 143 pkt.
2. Autoklub Rzemieślnik Warszawa 142 pkt.
3. Automobilklub Wielkopolski 129 pkt.
4. Automobilklub Łódzki 128 pkt.
5. Automobilklub Morski 122 pkt.
6. Automobilklub Szczeciński 121 pkt.
6. Automobilklub Toruński 121 pkt.
8. Automobilklub Włocławski 109 pkt.
9. Automobilklub Śląski   81 pkt.
9. Automobilklub Kielecki   81 pkt.

<< 3 el. WSMP 1986 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1986] [5 el. WSMP 1986 - Kielce >>