<< 2 el. WSMP 1986 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1986] [4 el. WSMP 1986 - Toruń >>


21-22.06.1986 Poznań - 3 eliminacja WSMP

Klasa 1:

1.

Jacek Chojnacki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  

2.

Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  

3.

Adam Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
4. Marek Nowak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
5. Robert Moritz Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
6. Jacek Iwański Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
7. Mariusz Pietrasiak Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
8. Adam Majewski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
9. Grzegorz Tyras Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
10. Wojciech Dargiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
11. Krzysztof Skotarek Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
12. Marek Oczkowski Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
13. Michał Sawka Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
14. Piotr Pudłowski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
15. Jacek Rosiak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
16. Andrzej Habas Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
17. Piotr Śnieg Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
18. Bogumił Kut Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
19. Anna Czarnecka Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
20. Mariusz Bielewicz Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
21. Lech Wójcik KAM Łódź Polski Fiat 126p  
22. Krzysztof Witt Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
23. Małgorzata Mądrzejewska Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
24. Jacek Kowalski Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p  
25. Marek Lewandowski Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p  
26. Mirosław Popielarz Automobilklub Morski Polski Fiat 126p  
27. Jacek Sicinski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
Nie sklasyfikowany:
  Jacek Dobrowolski Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p  
Zdyskwalifikowany:
  Sławomir Kuran Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
Odpadli:
  Marek Szymczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
  Henryk Wiśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
  Wiesław Hankus Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p  
  Leon Krawczyk Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
  Jan Sikora Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
  Jerzy Sokołowski Automobilklub Świętokrzyski Polski Fiat 126p  
  Jarosław Adamiak Automobilklub Szczeciński Polski Fiat 126p  
Wystartowało 36 zawodników, sklasyfikowano 27.
 
Klasa 2:

1.

Piotr Kolasiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  

2.

Wojciech Smorawiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  

3.

Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
4. Wojciech Cołoszyński Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
5. Giuseppe Santolla Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
6. Jerzy Wierzbołowski Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p  
7. Waldemar Mrówczyński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
8. Andrzej Pięta Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
9. Zbigniew Czarnocki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
10. Wawrzyniec Baczyński SGPiS Warszawa Polski Fiat 126p  
11. Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
12. Zygmunt Zając Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
13. Zygmunt Olton Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
14. Antoni Kilka Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
15. Janusz Podleśny Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
16. Wojciech Śmiechowski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
17. Jarosław Koziczak Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
18. Marek Kuna Automobilklub Świętokrzyski Polski Fiat 126p  
19. Adam Filutowski Automobilklub Zabrzański Polski Fiat 126p  
20. Krzysztof Skotarek Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
21. Leszek Chlebiński Automobilklub Lubelski Polski Fiat 126p  
22. Mariusz Bielewicz Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
23. Krystyna Mizera Automobilklub Cieszyński Polski Fiat 126p  
24. Włodzimierz Kapelski Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p  
25. Małgorzata Mądrzejewska Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
Nie sklasyfikowany:
  Marek Oczkowski Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  

Odpadli:

  Dariusz Kinderman Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p

(kolizja z Cołoszyńskim)

  Krzysztof Federowicz BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p  
  Wojciech Ryszewski Automobilklub Włocławski Polski Fiat 126p  
  Mario Stula Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
  Leszek Grynhoff Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
  Kazimierz Krawczyk Automobilklub Zielonogórski Polski Fiat 126p  
Wystartowało 32 zawodników, sklasyfikowano 25.
 
Klasa 3:

1.

Michał Adamski Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  

2.

Zbigniew Zapędowski Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  

3.

Krzysztof Caputa BKM Bielsko-Biała    
4. Zbigniew Bryzek Automobilklub Łódzki    
5. Marek Gątkowski Automobilklub Szczeciński    
6. Tomasz Barański Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
7. Andrzej Stachurski Automobilklub Lubelski    
8. Wawrzyniec Baczyński SGPiS Warszawa    
9. Janusz Podleśny Automobilklub Warszawski    
10. Krzysztof Kilka Automobilklub Śląski    
11. Zygmunt Olton Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
12. Wojciech Urbański Automobilklub Śląski    
13. Wojciech Ryszewski Automobilklub Włocławski    
14. Leszek Witoszek Automobilklub Cieszyński    
15. Leszek Chlebiński Automobilklub Lubelski    
16. Adam Michalski Automobilklub Warszawski    
17. Grażyna Raźniewska Automobilklub Warszawski    
Wystartowało 17 zawodników, sklasyfikowano 17.
 
Klasa 4:

1.

Jerzy Franek BKM Bielsko-Biała Łada 2105 MTX  

2.

Henryk Mandera Automobilklub Śląski Łada 2105 MTX  

3.

Piotr Nowicki Automobilklub Wielkopolski FSO 1500  
4. Andrzej Ptak Automobilklub Szczeciński    
5. Czesław Trzeszczkowski Automobilklub Toruński    
6. Jerzy Bekas Automobilklub Wielkopolski    
7. Leszek Jeger Automobilklub Wielkopolski    
8. Tomasz Andrzejewski Automobilklub Wielkopolski    
9. Tomasz Stawowczyk Automobilklub Krakowski    
10. Andrzej Mielcarek Automobilklub Wielkopolski    
11. Piotr Pudłowski Automobilklub Warszawski    
Zdyskwalifikowani (niedozwolone przeróbki):
  Tadeusz Kudłaty Automobilklub Dolnośląski Łada 2105 MTX  
  Henryk Kurowski Automobilklub Toruński FSO 1500  
Odpadli:
  Apolinary Bajuk Automobilklub Włocławski    
  Andrzej Kutelski Automobilklub Szczeciński    
  Wojciech Maziarczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Stefan Knast Automobilklub Wielkopolski    
Wystartowało 17 zawodników, sklasyfikowano 11.
 
Klasa 5:

1.

Andrzej Mielcarek Automobilklub Wielkopolski Volkswagen Scirocco  

2.

Krzysztof Adamski Automobilklub Krakowski Polonez-Ford  

3.

Jerzy Franek BKM Bielsko-Biała Łada 2105 MTX  
4. Edward Kinderman Automobilklub Śląski    
5. Jerzy Bekas Automobilklub Wielkopolski    
6. Piotr Nowicki Automobilklub Wielkopolski    
7. Janusz Wojtyna Automobilklub Łódzki    
8. Andrzej Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
9. Andrzej Pazdor Automobilklub Krakowski    
Odpadli:
  Wacław Janowski Automobilklub Dolnośląski Fiat X1/9

(defekt)

  Jerzy Dyszy Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Wojciech Maziarczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Marek Głowacki Automobilklub Szczeciński    
Wystartowało 13 zawodników, sklasyfikowano 9.
 
Klasa 6:
Trening: 1. A. Wojciechowski - 1:48,137
Wyścig:

1.

Stefan Banaszak Automobilklub Szczeciński Promot 83  

2.

Piotr Górecki Automobilklub Morski Promot 85  

3.

Jerzy Mazur Automobilklub Dolnośląski MTX 1-06  
4. Tomasz Szczęsny Automobilklub Warszawski Promot  
5. Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 85  
6. Jacek Szmidt Automobilklub Toruński MTX 1-06  
7. Janusz Orłowski Automobilklub Szczeciński    
8. Ryszard Zygmunt Automobilklub Morski Promot 82  
9. Tomasz Sikora Automobilklub Kielecki Promot 85  
10. Piotr Lenartowicz Automobilklub Świętokrzyski Promot 79  
11. Józef Kiełbania Automobilklub Świętokrzyski MTX 1-06  
12. Zdzisław Kupaj Automobilklub Kaliski Promot  
13. Zbigniew Salwiński Automobilklub Morski Promot  
14. Hieronim Kochański Automobilklub Warszawski MTX 1-03  
15. Andrzej Sumara Automobilklub Morski Promot 77  
16. Jerzy Mentel Automobilklub Śląski    
17. Ryszard Plucha Automobilklub Warszawski Promot 81  
18. Marek Oryński Automobilklub Krakowski Promot 77  
19. Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 81  
20. Andrzej Grabowski Automobilklub Morski MTX 1-03  
21. Andrzej Godula Automobilklub Krakowski Promot 85  
Nie sklasyfikowany:
  Stanisław Fiedor Automobilklub Krakowski    
Odpadli:
  Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński Promot  
  Andrzej Wojciechowski Automobilklub Śląski Promot  
  Robert Gajór Automobilklub Morski    
  Marek Obarski Automobilklub Wielkopolski Promot 79  
Wystartowało 26 zawodników, sklasyfikowano 21.
 
Klasa 7:
Trening: 1. Sołtowski - 1:54,679
Wyścig:

1.

Kazimierz Sołtowski Automobilklub Szczeciński Promot 82  

2.

Ryszard Zygmunt Automobilklub Morski Promot 82  

3.

Eugeniusz Kulawik Automobilklub Śląski Promot 76  
4. Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński Promot 82  
5. Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 81  
6. Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki Promot 82  
7. Robert Gajór Automobilklub Morski    
8. Andrzej Podsiadło Automobilklub Kielecki Promot 75  
9. Marek Bogusz Automobilklub Kaliski Promot 77  
10. Andrzej Sumara Automobilklub Morski Promot 77  
11. Robert Moritz Automobilklub Warszawski Promot 81  
12. Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski Promot 81  
13. Krzysztof Kotowicz Automobilklub Wielkopolski Promot 74  
14. Marian Jerczyński Automobilklub Kaliski    
15. Jarosław Szczygieł Automobilklub Toruński    
Odpadli:
  Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 82  
  Dariusz Nowaczyński Automobilklub Wielkopolski Promot 82  
  Dariusz Górski Automobilklub Szczeciński Promot 76  
  Andrzej Krzywda Automobilklub Śląski Promot 76  
  Jerzy Karasiński Automobilklub Toruński Promot 75  
Wystartowało 20 zawodników, sklasyfikowano 15.
 
Klasyfikacja zespołowa:

1.

Automobilklub Wielkopolski 146 pkt.

2.

Automobilklub Szczeciński 138 pkt.

3.

Automobilklub Warszawski 132 pkt.

3.

Automobilklub Śląski 132 pkt.
5. Automobilklub Morski 130 pkt.
6. Autoklub Rzemieślnik Warszawa 123 pkt.
7. Automobilklub Toruński 120 pkt.
8. Automobilklub Krakowski 118 pkt.
9. Automobilklub Kielecki 112 pkt.
10. Automobilklub Dolnośląski   82 pkt.

<< 2 el. WSMP 1986 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1986] [4 el. WSMP 1986 - Toruń >>