<< 4 el. RSMP 1968 - R. Wisły] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1969] [2 el. RSMP 1969 - R. Dolnośląski >>


18-20.04.1969 - 2. Rajd 1001 Jezior - 1 eliminacja RSMP

Baza rajdu: Olsztyn
Dystans: 1360 km
Próby sportowe:
- 18.04 - SW: Olsztyn (15,0 km), OS 1: Rapaty - Zawady Małe (3,5 km), SWK: Wierzno Wlk. - autostrada (1,0).
- 19.04 - OS 2: Łężany - Bredynki (4,5), OS 3: Olsztyn - Szczęsne (3,8), OS 4: Pasym - Grom (5,0), SZH: Giżycko, SZ: Szczytno, OS 5: Grom - Pasym (5,0), OS 6: Szczęsne - Olsztyn (3,8), SH: Olsztyn, OS 7: Wigwałd - Ostrowin (3,4), OS 8: Bredynki - Łężany (4,5).
Pogoda: opady śniegu z deszczem.
Nawierzchnia: szuter + asfalt
-----------------------------
- OS - odcinek specjalny
- SH - próba hamowania
- SW - próba wyścigowa.
- SWK - próba wyścigowa na dwupoziomowym skrzyżowaniu dróg.
- SZ - próba zręcznościowa
- SZH - prób zrywu i hamowania

Klasyfikacja generalna:
1. Krzysztof Komornicki
Zygmunt Wiśniowski
Automobilklub Warszawski Alpine Renault A-110 1300 1. gr. III 663 pkt.
2. Adam Smorawiński
Andrzej Zembrzuski
Automobilklub Wielkopolski BMW 1600 Ti 1. kl. 5 714 pkt.
3. Andrzej Komorowski
Longin Bielak
Automobilklub Warszawski Renault 8 Gordini 1. kl. 4 726 pkt.
4. Błażej Krupa
Piotr Dąbkowski
Automobilklub Warszawski Fiat 124 Sport Coupe 2. kl. 5 798 pkt.
5. Ryszard Żyszkowski
Piotr Mystkowski
Automobilklub Warszawski Alfa Romeo Giulia 1600 TI 3. kl. 5 844 pkt.
6. Krzysztof Strykier
Janusz Stawiński
Automobilklub Warszawski BMW 2002 Ti 1. kl. 6 883 pkt.
7. Ryszard Nowicki
Marian Bień
Automobilklub Krakowski Renault 8 Gordini 2. kl. 4 925 pkt.
8. Marian Wangrat
Włodzimierz Markowski
Automobilklub Warszawski Porsche 912 2. gr. III  
9. Franciszek Aromiński
Domnik Mydlarski
Automobilklub Warszawski Renault 10 1. kl. 3 998 pkt.
10. Kazimierz Jaromin
Andrzej Nytko
Automobilklub Krakowski Zastava 750 1. kl. 2 1116 pkt.
11. Maciej Jasiński
Joanna Jasińska
Automobilklub Warszawski Honda N 600 1. kl. 1 1169 pkt.
12. Janusz Bronikowski
Mieczysław Urtnowski
Automobilklub Warszawski NSU 1000 C 2. kl. 3 1216 pkt.
13. Marek Wachowski
Eugeniusz Pach
Automobilklub Krakowski
Automobilklub Olsztyński
MG 1100 3. kl. 4 1570 pkt.
14. Henryk Krakowczyk
Eugeniusz Koper
Automobilklub Dolnośląski Wartburg 353 3. kl. 3 1636 pkt.
15. Jerzy Wilbik
Jarosław Bieniek
Automobilklub Warszawski Trabant 601 2. kl. 1 1778 pkt.
16. Mieczysław Dziewulski
Ryszard Wesołowski
Automobilklub Łódzki Zastava 750 2. kl. 2 1778 pkt.
17. Wojciech Noworyta
W. Rybicki
Automobilklub Morski Syrena 104 3. kl. 2 1806 pkt.

18.

Krzysztof Rogalski
Grazyna Dyksinska
Automobilklub Warszawski Fiat 124 4. kl. 4

1815 pkt.

19. Wiesław Gawron
Monika Gawron
Automobilklub Olsztyński Trabant 601 3. kl. 1 1867 pkt.
Odpadli m. in.:

OS 1

Marek Barański
Andrzej Wojciechowski
Automobilklub Warszawski Renault 8 Gordini kl. 4 (wypadek)
  Marian Skrzypek
Eugeniusz Oprocha
Automobilklub Śląski BMW 1600 kl. 5  
Wystartowało 46 załóg, ukończyło rajd 19.

<< 4 el. RSMP 1968 - R. Wisły] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1969] [2 el. RSMP 1969 - R. Dolnośląski >>