<< 1 el. RSMP 1969 - R. 1001 Jezior] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1969] [3 el. RSMP 1969 - R. Polski >>


23-25.05.1969 - 13. Rajd Dolnośląski - 2 eliminacja RSMP

Baza rajdu: Wrocław
Dystans: 987 km.
Próby sportowe: 24.05: SG: Kudowa - Karłów (7 km); OS 1: Kudowa - Radków (18 km) (początek SG stanowił jednocześnie początek OS 1), OS 2: Włodkowice - Świerki (8,5), OS 3: Rościszów - Walim (8,5), OS 4: Walim - Rościszów (8,5), OS 5: Świerki - Włodkowice (8,5), OS 6: Radków - Kudowa (18), SP 1 i SP 2: autostrada pod Wrocławiem, SZ: Wrocław, pl. Wolności.
Nawierzchnia: asfalt
----------------------------------
SG - próba szybkości górskiej
OS - odcinek specjalny
SP 1 - próba przyspieszenia
SP 2 - próba szybkości płaskiej
SZ - próba zwrotności

Klasyfikacja generalna:
1. Sobiesław Zasada
Ewa Zasada
Automobilklub Krakowski Porsche 911 S   1097 pkt.
2. Ryszard Nowicki
Marian Bień
Automobilklub Krakowski Renault 8 Gordini 1. kl. 4  
3. Adam Smorawiński
Andrzej Zembrzuski
Automobilklub Wielkopolski BMW 1600 Ti 1. kl. 5  
4. Marek Varisella
Jerzy Miniewski
Automobilklub Warszawski Renault 8 Gordini 2. kl. 4 1236 pkt.
5. Ryszard Kopczyk
Wojciech Siwecki
Automobilklub Wielkopolski Alfa Romeo Giulia TI 2. kl. 5  
6. Andrzej Wojciechowski
Konrad Kertyński
Automobilklub Dolnośląski NSU Prinz TT 3. kl. 4  
7. Longin Bielak
Andrzej Komorowski
Automobilklub Warszawski Renault 8 Gordini 4. kl. 4 1287 pkt.
8. Krzysztof Rogalski
Paweł Stranz
Automobilklub Warszawski Fiat 124 5. kl. 4 1295 pkt.
9. Janusz Bronikowski
Mieczysław Urtnowski
Automobilklub Warszawski NSU 1000 C 1. kl. 3  
10. Andrzej Szulc
Anna Stroińska
Automobilklub Morski Fiat 850 1. kl. 2  
11. Maciej Jasiński
Joanna Jasińska
Automobilklub Warszawski Honda N 600 1. kl. 1 1307 pkt.
12. Janusz Wojtyna
Bronisław Czekała
Automobilklub Łódzki Polski Fiat 125p 1500 3. kl. 5  
13. Robert Mucha
Zbigniew Dziadura
FSO - Automobilklub Warszawski Syrena 104 2. kl. 2 1332 pkt.
14. Ryszard Żyszkowski
Piotr Mystkowski
Automobilklub Warszawski Alfa Romeo Giulia 1600 TI 4. kl. 5 1333 pkt.
15. Eugeniusz Oprocha
Marian Skrzypek
Automobilklub Śląski BMW 1600 5. kl. 5  
           
  Błażej Krupa
Wojciech Dąbkowski
Automobilklub Warszawski Fiat 124 Sport Coupe 6. kl. 5 1606 pkt.
           
  Marek Wachowski
Eugeniusz Pach
Automobilklub Krakowski
Automobilklub Olsztyński
MG 1300 6. kl. 4  
           
  Włodzimierz Groblewski
M. Dąbrowski
Automobilklub Morski NSU 1000 S 2. kl. 3  
  Henryk Krakowczyk
Eugeniusz Koper
Automobilklub Dolnośląski Wartburg 1000 3. kl. 3  
           
  Andrzej Nytko
Kazimierz Jaromin
Automobilklub Krakowski Zastava 750 3. kl. 2  
  Mieczysław Dziewulski
Ryszard Wesołowski
Automobilklub Łódzki Zastava 750 4. kl. 2  
           
  Jacek Żukowski
Jerzy Sobczyk
Automobilklub Śląski Trabant 601 2. kl. 1  
Odpadli m. in.:

OS 3

Krzysztof Komornicki
?
Automobilklub Warszawski Alpine Renault A-110 1300  

(pasek
klinowy)

przed
OS 1/SG

Władysław Domański
J. Luśnia
FSO Syrena 104 kl. 2 (wypadek)

przed
OS 1/SG

Elżbieta Grychtoł
Józef Grychtoł
Automobilklub Śląski NSU 1000 C kl. 3

(wypadek)

przed
OS 1/SG

Henryk Mandera
Rudolf Orliński
Automobilklub Śląski Wartburg 353 kl. 3

(wypadek)

  Krzysztof Paczka
Wiesław Nicieja
Automobilklub Krakowski Fiat 850 kl. 2  
  Ryszard Piechota
Mieczysław Banaś
Automobilklub Krakowski      
  Wiesław Gawron
Monika Gawron
Automobilklub Olsztyński Trabant 601 kl. 1  
  Jerzy Bachtin
Andrzej Gieysztor
Automobilklub Olsztyński Trabant 601 kl. 1  
  Jerzy Wilbik
Jarosław Bieniek
Automobilklub Warszawski Trabant 601 kl. 1

(wypadek)

Wystartowało 45 załóg, ukończyło rajd 31.

<< 1 el. RSMP 1969 - R. 1001 Jezior] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1969] [3 el. RSMP 1969 - R. Polski >>