<< 3 el. WSMP 1987 (tylko kl. 2) - Havirov] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1987] [4 i 5 el. WSMP 1987 - Poznań >>


5-6.09.1987 Toruń - 3 eliminacja WSMP (4 el. WSMP kl. 2)

Pogoda: deszcz podczas wyścigu kl. 5

Klasa 1:

Trening: 1. Oczkowski - 2:08,628
Wyścig:
1. Krzysztof Federowicz BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p 30:37,78
2. Wojciech Cołoszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
3. Adam Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
4. Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
5. Wiesław Hankus BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p  
6. Krzysztof Bucki Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
7. Krzysztof Skotarek Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
8. Lech Wójcik KAM Łódź Polski Fiat 126p  
9. Dariusz Sobecki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
10. Sławomir Kuran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
11. Juliusz Szulc Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
12. Andrzej Goliszek Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
13. Adam Majewski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
14. Tadeusz Staśkiewicz Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
15. Jacek Iwański Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
16. Mariusz Stelmach Automobilklub Stalowa Wola Polski Fiat 126p  
17. Tomasz Osterloff Automobilklub Włocławski Polski Fiat 126p  
18. Rafał Podolski Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p  
19. Henryk Wiśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
20. Andrzej Kopczyński Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
21. Grzegorz Tyras Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
22. Jerzy Dryja Automobilklub Stalowa Wola Polski Fiat 126p  
23. Marek Troszyński Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
24. Andrzej Węglarz Automobilklub Stalowa Wola Polski Fiat 126p  
25. Małgorzata Mądrzejewska Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
26. Leon Krawczyk Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
27. Marek Szymczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
28. Jacek Kowalski Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p  
Odpadli:
  Marek Nowak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
  Bogumił Kut Automobilklub Ostrowski Polski Fiat 126p  
  Marek Oczkowski Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
  Krzysztof Szałański Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
  Grażyna Skotarek Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
Wystartowało 33 zawodników, sklasyfikowano 28.
 
Klasa 2:
Trening: 1. Cołoszyński - 1:58,862
Wyścig:
1. Piotr Kolasiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 27:30,41
2. Adam Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
3. Dariusz Kinderman Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
4. Wojciech Smorawiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
5. Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p  
6. Krzysztof Caputa BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p  
7. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
8. Zygmunt Zając Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
9. Sławomir Wysmyk Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
10. Wojciech Ryszewski Automobilklub Włocławski Polski Fiat 126p  
11. Jarosław Koziczak Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
12. Zbigniew Czarnocki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
13. Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
14. Waldemar Mrówczyński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
15. Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
16. Jerzy Wierzbołowski Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p  
17. Wojciech Śmiechowski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
18. Krzysztof Skotarek Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
19. Dariusz Sobecki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
20. Rafał Podolski Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p  
21. Henryk Wiśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
22. Mirosław Świejkowski Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p  

23.

Tadeusz Kotas Automobilklub Cieszyński Polski Fiat 126p  
Zdyskwalifikowany:
  Waldemar Lasota Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
Odpadli:
  Wojciech Cołoszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
  Krzysztof Federowicz BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p  
  Bohdan Leśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
  Marek Oczkowski Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
  Tadeusz Suchoń Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
  Leszek Grynhoff Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
  Marek Kuna Automobilklub Świętokrzyski Polski Fiat 126p  
  Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
  Tomasz Osterloff Automobilklub Włocławski Polski Fiat 126p  
  Wojciech Jankowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
  Ryszard Plucha Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
  Adam Majewski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
Wystartowało 36 zawodników, sklasyfikowano 23.
 
Klasa 3:
Trening: 1. Krukowski - 1:53,276
Wyścig:
1. Tomasz Barański Automobilklub Łódzki   27:38,64
2. Tadeusz Bryczek Automobilklub Beskidzki    
3. Jacek Chojnacki Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
4. Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski    
5. Zbigniew Bryzek Automobilklub Łódzki    
6. Dariusz Kinderman Automobilklub Śląski    
7. Zbigniew Czarnocki Automobilklub Warszawski    
8. Antoni Skudło Automobilklub Śląski    
9. Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
10. Wojciech Ryszewski Automobilklub Włocławski    
11. Bohdan Leśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
12. Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
13. Wojciech Urbański Automobilklub Śląski    
14. Marek Kuna Automobilklub Świętokrzyski    
15. Krzysztof Bugaj SGPiS Warszawa    
16. Janusz Podleśny Automobilklub Warszawski    
17. Kazimierz Kapusta Automobilklub Toruński    
18. Paweł Ciurzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
19. Włodzimierz Kapelski Automobilklub Toruński    

20.

Grażyna Skotarek Automobilklub Warszawski    

21.

Wiesław Bronisz Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
Odpadli:
  Piotr Polak Automobilklub Beskidzki    
  Włodzimierz Krukowski Automobilklub Kielecki    
  Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki    
  Adam Michalski Automobilklub Warszawski    
  Marek Greszta Automobilklub Dolnośląski    
  Tadeusz Suchoń Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Jerzy Bekas Automobilklub Wielkopolski    
  Wojciech Cołoszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
Wystartowało 29 zawodników, sklasyfikowano 21.
 
Klasa 4:
Trening: 1. Nowicki - 1:49,914
Wyścig:
1. Jerzy Franek Automobilklub Kielecki   26:27,46
2. Piotr Nowicki Automobilklub Wielkopolski    
3. Andrzej Ptak Automobilklub Szczeciński    
4. Henryk Kurowski Automobilklub Toruński    
5. Sławomir Sarnowski Automobilklub Wielkopolski    

6.

Czesław Trzeszczkowski Automobilklub Toruński    
Odpadli:
  Bogdan Adamski Automobilklub Włocławski    
  Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Tadeusz Kudłaty Automobilklub Dolnośląski    
  Wojciech Maziarczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Andrzej Bajuk Automobilklub Włocławski    
  Henryk Mandera Automobilklub Śląski    
Wystartowało 12 zawodników, sklasyfikowano 6.
 
Klasa 5:
Trening: 1. Orski - 1:42.208
Wyścig:
1. Andrzej Mielcarek Automobilklub Wielkopolski   26:57,22
2. Lesław Orski Automobilklub Morski    
3. Jerzy Dyszy Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
4. Piotr Nowicki Automobilklub Wielkopolski    
5. Czesław Trzeszczkowski Automobilklub Toruński    
Odpadli:
  Edward Kinderman Automobilklub Śląski    
  Jerzy Franek Automobilklub Kielecki    
  Andrzej Kleina Automobilklub Wielkopolski    
  Tadeusz Kudłaty Automobilklub Dolnośląski    
  Krzysztof Adamski Automobilklub Krakowski    
Wystartowało 10 zawodników, sklasyfikowano 5.
 
Klasa 6:
Trening: 1. Szmidt - 1:33,892
Wyścig:

1.

Jacek Szmidt Automobilklub Toruński MTX 1-06 32:02,45
2. Stefan Banaszak Automobilklub Szczeciński Promot 86  
3. Andrzej Wojciechowski Automobilklub Śląski Promot 86  
4. Jerzy Mazur Automobilklub Dolnośląski MTX 1-06  
5. Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 85  
6. Hieronim Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
7. Piotr Górecki Automobilklub Morski Promot 85  
8. Kazimierz Sołtowski Automobilklub Szczeciński Promot 83  
9. Ryszard Zygmunt Automobilklub Morski Promot 86  
10. Tomasz Sikora Automobilklub Kielecki Promot 85  
11. Andrzej Godula Automobilklub Krakowski Promot 85  
12. Janusz Orłowski Automobilklub Szczeciński MTX 1-03  
13. Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński Promot 86  
14. Jarosław Szczygieł Automobilklub Toruński    
15. Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 82  
16. Tomasz Jeromin Automobilklub Świętokrzyski Promot 79  
17. Adam Sowa Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 81  
18. Piotr Lenartowicz Automobilklub Radomski Promot 79  
19. Stanisław Fiedor Automobilklub Krakowski    
20. Krzysztof Gałecki Automobilklub Morski Promot 82  
21. Włodzimierz Pieniążek Automobilklub Świętokrzyski Promot 76  
Odpadli:
  Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 86  
  Andrzej Grabowski Automobilklub Morski MTX 1-03  
  Robert Gajór Automobilklub Morski Promot  
  Zdzisław Kupaj Automobilklub Kaliski Promot  
  Wojciech Długołęcki Automobilklub Warszawski Promot 86  
  Ireneusz Trzeszczkowski Automobilklub Toruński Promot 82  
  Tomasz Szczęsny Automobilklub Warszawski Promot  
  Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński Promot 85  
Wystartowało 29 zawodników, sklasyfikowano 21.
 
Klasa 7:
Trening: 1. J. Podsiadło - 1:40,138
Wyścig:
1. Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki Promot 82 25:22,65
2. Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 82  
3. Andrzej Podsiadło Automobilklub Kielecki Promot 75  
4. Jarosław Szczygieł Automobilklub Toruński    
5. Krzysztof Kotowicz Automobilklub Wielkopolski Promot 74  
6. Dariusz Górski Automobilklub Szczeciński Promot 76  
7. Marian Jerczyński Automobilklub Kaliski    
8. Henryk Kazimierczak Automobilklub Wielkopolski Promot 77  
9. Ireneusz Trzeszczkowski Automobilklub Toruński Promot 82  
Odpadli:
  Dariusz Nowaczyński Automobilklub Wielkopolski Promot 82  
  Eugeniusz Kulawik Automobilklub Śląski Promot  
  Witold Witkowski Automobilklub Szczeciński Promot 82  
  Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski Promot 81  
  Krzysztof Gałecki Automobilklub Morski Promot 82  
  Bogdan Pawlak Automobilklub Warszawski    
  Janusz Staszewski Automobilklub Wielkopolski Promot 75  
  Marek Bogusz Automobilklub Kaliski Promot 77  
  Janusz Sączyński Automobilklub Morski Promot 77  
  Andrzej Fontański Automobilklub Częstochowski Promot 76  
Wystartowało 19 zawodników, sklasyfikowano 9.

<< 3 el. WSMP 1987 (tylko kl. 2) - Havirov] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1987] [4 i 5 el. WSMP 1987 - Poznań >>