<< 3 el. WSMP 1987 - Toruń] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1987] [1 el. WSMP 1988 (tylko kl. 1-3, 7) - Kielce >>


1-2.10.1987 Poznań - 4 i 5 eliminacja WSMP (5 i 6 el. WSMP kl. 2)

Pogoda: w sobotę mokro, ślisko

Klasa 1:
Trening: 1. Tuszyński - 2:26,833
4 eliminacja WSMP kl. 1 (10 okr. 4,085 km = 40,850 km):
1. Krzysztof Federowicz BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p 26:06,576
2. Adam Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 26:06,784
3. Wojciech Cołoszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 26:11,084
4. Marek Oczkowski Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
5. Dariusz Sobecki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
6. Krzysztof Bucki Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
7. Wiesław Hankus BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p  
8. Mariusz Stelmach Automobilklub Stalowa Wola Polski Fiat 126p  
9. Juliusz Szulc Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
10. Tomasz Osterloff Automobilklub Włocławski Polski Fiat 126p  
11. Marek Szymczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
12. Tadeusz Staśkiewicz Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
13. Jerzy Dryja Automobilklub Stalowa Wola Polski Fiat 126p  
14. Jacek Iwański Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
15. Andrzej Węglarz Automobilklub Stalowa Wola Polski Fiat 126p  
16. Andrzej Goliszek Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
17. Krzysztof Szałański Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
18. Adam Majewski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
19. Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
20. Andrzej Kopczyński Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
21. Marek Nowak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
22. Henryk Wiśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
23. Jacek Dobrowolski BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p  
24. Lech Wójcik KAM Łódź Polski Fiat 126p  
25. Leon Krawczyk Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
26. Rafał Podolski Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p  
27. Marek Troszyński Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
28. Grzegorz Tyras Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
29. Andrzej Martynkin Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
30. Norbert Andrzejewski Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
31. Piotr Binaś Automobilklub Gorzowski Polski Fiat 126p  
32. Kazimierz Mróz Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p  
33. Marcin Straszak Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
34. Jerzy Sokołowski Automobilklub Świętokrzyski Polski Fiat 126p  
Odpadli:
  Krzysztof Skotarek Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
  Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
Wystartowało 36 zawodników, sklasyfikowano 34.
5 eliminacja WSMP kl. 1 (10 okr. 4,085 km = 40,850 km):
1. Krzysztof Federowicz BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p 24:30,922
2. Marek Oczkowski Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 24:31,329
3. Adam Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 24:31,865
4. Wojciech Cołoszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
5. Wiesław Hankus BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p  
6. Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
7. Krzysztof Bucki Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
8. Mariusz Stelmach Automobilklub Stalowa Wola Polski Fiat 126p  
9. Juliusz Szulc Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
10. Marek Troszyński Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
11. Marek Szymczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
12. Andrzej Goliszek Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
13. Jerzy Dryja Automobilklub Stalowa Wola Polski Fiat 126p  
14. Tadeusz Staśkiewicz Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
15. Andrzej Węglarz Automobilklub Stalowa Wola Polski Fiat 126p  
16. Grzegorz Tyras Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
17. Adam Majewski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
18. Leon Krawczyk Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
19. Jacek Iwański Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
20. Andrzej Kopczyński Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
21. Krzysztof Skotarek Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
22. Henryk Wiśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
23. Norbert Andrzejewski Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
24. Andrzej Martynkin Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
25. Piotr Binaś Automobilklub Gorzowski Polski Fiat 126p  
26. Krzysztof Szałański Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
27. Kazimierz Mróz Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p  
28. Marcin Straszak Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
29. Małgorzata Mądrzejewska Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
Odpadli:
  Lech Wójcik KAM Łódź Polski Fiat 126p  
  Dariusz Sobecki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
  Jacek Dobrowolski BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p  
  Tomasz Osterloff Automobilklub Włocławski Polski Fiat 126p  
  Marek Nowak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
  Rafał Podolski Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p  
Wystartowało 35 zawodników, sklasyfikowano 29.
 
Klasa 2:
Trening: 1. Caputa - 2:18,797
5 eliminacja WSMP kl. 2 (10 okr. 4,085 km = 40,850 km):
1. Wojciech Cołoszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 24:43,746
2. Adam Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 24:46,591
3. Wojciech Smorawiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 24:54,649
4. Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p  
5. Piotr Kolasiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
6. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
7. Zbigniew Czarnocki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
8. Zygmunt Zając Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
9. Dariusz Kinderman Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
10. Bohdan Leśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
11. Jerzy Wierzbołowski Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p  
12. Jarosław Koziczak Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
13. Sławomir Wysmyk Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
14. Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
15. Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
16. Waldemar Mrówczyński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
17. Krzysztof Szałański Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
18. Marek Szymczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
19. Krzysztof Skotarek Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
20. Henryk Wiśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
21. Tomasz Osterloff Automobilklub Włocławski Polski Fiat 126p  
22. Rafał Podolski Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p  
23. Andrzej Maresch Automobilklub Gorzowski Polski Fiat 126p  
24. Ryszard Plucha Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
25. Tadeusz Kotas Automobilklub Cieszyński Polski Fiat 126p  
Odpadli:
  Krzysztof Caputa BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p  
  Waldemar Lasota Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
  Marek Lewandowski Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p  
  Marek Oczkowski Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
  Leszek Grynhoff Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
  Krzysztof Bucki Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
  Wojciech Jankowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
  Wojciech Ryszewski Automobilklub Włocławski Polski Fiat 126p  
Wystartowało 33 zawodników, sklasyfikowano 25.
6 eliminacja WSMP kl. 2 (10 okr. 4,085 km = 40,850 km):
1. Piotr Kolasiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 23:31,048
2. Wojciech Smorawiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 23:31,519
3. Adam Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 23:32,250
4. Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p  
5. Zygmunt Zając Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
6. Zbigniew Czarnocki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
7. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
8. Sławomir Wysmyk Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
9. Dariusz Kinderman Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
10. Waldemar Lasota Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
11. Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
12. Waldemar Mrówczyński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
13. Leszek Grynhoff Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
14. Bohdan Leśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
15. Jerzy Wierzbołowski Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p  
16. Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
17. Krzysztof Caputa BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p  
18. Krzysztof Skotarek Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
19. Marek Oczkowski Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
20. Dariusz Sobecki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
21. Marek Szymczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
22. Krzysztof Szałański Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
23. Henryk Wiśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
24. Tadeusz Kotas Automobilklub Cieszyński Polski Fiat 126p  
Odpadli:
  Wojciech Cołoszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
  Jarosław Koziczak Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
  Wojciech Ryszewski Automobilklub Włocławski Polski Fiat 126p  
  Ryszard Plucha Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
  Juliusz Szulc Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
  Andrzej Maresch Automobilklub Gorzowski Polski Fiat 126p  
Wystartowało 30 zawodników, sklasyfikowano 24.
 
Klasa 3:
Trening: 1. Krukowski - 2:12,046
4 eliminacja WSMP kl. 3 (10 okr. 4,085 km = 40,850 km):
1.

Tomasz Barański

Automobilklub Łódzki   22:13,909
2. Włodzimierz Krukowski Automobilklub Kielecki   22:14,145
3. Tadeusz Bryczek Automobilklub Beskidzki   22:54,172
4. Zbigniew Bryzek Automobilklub Łódzki    
5. Jacek Chojnacki Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
6. Wojciech Urbański Automobilklub Śląski    
7. Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
8. Piotr Polak Automobilklub Beskidzki    
9. Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski    
10. Grażyna Skotarek Automobilklub Warszawski    
11. Zbigniew Czarnocki Automobilklub Warszawski    
12. Kazimierz Kapusta Automobilklub Toruński    
13. Bohdan Leśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
14. Jan Dobrzyński Automobilklub Zielonogórski    
Odpadli:
  Włodzimierz Kapelski Automobilklub Toruński    
  Dariusz Kinderman Automobilklub Śląski  

(kolizja z Ryszewskim)

  Andrzej Stachurski Automobilklub Lubelski    
  Wojciech Ryszewski Automobilklub Włocławski  

(kolizja z D. Kindermanem)

  Krzysztof Bugaj SGPiS Warszawa    
  Marek Gątkowski Automobilklub Szczeciński    
  Wiesław Bronisz Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Zbigniew Zapędowski Automobilklub Łódzki    
Wystartowało 25 zawodników, sklasyfikowano 16.
5 eliminacja WSMP kl. 3 (10 okr. 4,085 km = 40,850 km):
1. (1.*) Tomasz Barański Automobilklub Łódzki   22:36,713
2. (2.*) Włodzimierz Krukowski Automobilklub Kielecki   22:37,222
3.   Thomas Kunadt (DDR)   22:46,527
           
  (3.*) Tadeusz Bryczek Automobilklub Beskidzki    
  (4.*) Piotr Polak Automobilklub Beskidzki    
  (5.*) Jacek Chojnacki Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  (6.*) Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki    
  (7.*) Dariusz Kinderman Automobilklub Śląski    
  (8.*) Zbigniew Czarnocki Automobilklub Warszawski    
 

(9.*)

Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  (10.*) Marek Gątkowski Automobilklub Szczeciński    
  (11.*) Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  (12.*) Wojciech Śmiechowski Automobilklub Warszawski    
  (13.*) Grażyna Skotarek Automobilklub Warszawski    
  (14.*) Adam Michalski Automobilklub Warszawski    
  (15.*) Włodzimierz Kapelski Automobilklub Toruński    
  (16.*) Wojciech Urbański Automobilklub Śląski    
  (17.*) Edyta Czerwińska Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
* - miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Polski
Odpadli:
  Zbigniew Bryzek Automobilklub Łódzki    
  Bohdan Leśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Kazimierz Kapusta Automobilklub Toruński    
  Wojciech Ryszewski Automobilklub Włocławski    
  Zbigniew Zapędowski Automobilklub Łódzki    
  Erwin Rauer (DDR)    
  Jerzy Bekas Automobilklub Wielkopolski    
Wystartowało 25 zawodników, sklasyfikowano 19.
 
Klasa 4:
Trening: 1. Bares - 2:03,168
4 eliminacja WSMP kl. 4 (10 okr. 4,085 km = 40,850 km):
1.   Josef Studenic (CS)   22:53,419
2.   Frantisek Dosek (CS)   22:57,422
3.   Ladislav Bares (CS)   23:06,311
           
  (1.*) Czesław Trzeszczkowski Automobilklub Toruński  

23:48,019

  (2.*) Piotr Nowicki Automobilklub Wielkopolski    
  (3.*) Jerzy Franek Automobilklub Kielecki    
  (4.*) Andrzej Bajuk Automobilklub Włocławski    
  (5.*) Krzysztof Howil Automobilklub Wielkopolski    
  (6.*) Andrzej Ptak Automobilklub Szczeciński    
  (7.*) Henryk Kurowski Automobilklub Toruński    
  (8.*) Bogdan Adamski Automobilklub Włocławski    
  (9.*) Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
* - miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Polski
Odpadli:
  Wojciech Maziarczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Henryk Mandera Automobilklub Śląski Łada  
5 eliminacja WSMP kl. 4 (10 okr. 4,085 km = 40,850 km):
1.   Ladislav Bares (CS)   20:46,864
2.   Josef Studenic (CS)   20:50,384
3.

(1.*)

Henryk Mandera Automobilklub Śląski Łada 20:56,192
           
  (2.*) Jerzy Franek Automobilklub Kielecki    
  (3.*) Piotr Nowicki Automobilklub Wielkopolski    
  (4.*) Andrzej Ptak Automobilklub Szczeciński    
  (5.*) Andrzej Bajuk Automobilklub Włocławski    
  (6.*) Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  (7.*) Bogdan Adamski Automobilklub Włocławski    
  (8.*) Henryk Kurowski Automobilklub Toruński    
* - miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Polski
Odpadli:
  Czesław Trzeszczkowski Automobilklub Toruński    
  Krzysztof Howil Automobilklub Wielkopolski    
  Wojciech Maziarczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
 
Klasa 5:  
Trening: 1. Mielcarek - 2:03,624
4 eliminacja WSMP kl. 5 (10 okr. 4,085 km = 40,850 km):
1.   Oldrich Vanicek (CS) BMW M3 20:42,120
2. (1.*) Lesław Orski Automobilklub Morski Volkswagen Golf GTI 20:58,757
3. (2.*) Jerzy Dyszy Autoklub Rzemieślnik Warszawa   21:44,448
           
  (3.*) Jerzy Franek Automobilklub Kielecki    
  (4.*) Czesław Trzeszczkowski Automobilklub Toruński    
  (5.*) Edward Kinderman Automobilklub Śląski    
* - miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Polski
Odpadli:
  Piotr Nowicki Automobilklub Wielkopolski    
  Andrzej Kleina Automobilklub Wielkopolski    
  Andrzej Mielcarek Automobilklub Wielkopolski    
5 eliminacja WSMP kl. 5 (10 okr. 4,085 km = 40,850 km)
(wyścig nie zaliczony do WSMP - tylko 6 samochodów w klasyfikacji WSMP na starcie):
1. Oldrich Vanicek (CS) BMW M3 20:25,348
2.

Andrzej Mielcarek

Automobilklub Wielkopolski   21:36,447
3.

Jerzy Dyszy

Autoklub Rzemieślnik Warszawa   21:41,022
Odpadli:
  Edward Kinderman Automobilklub Śląski  

(kolizja z Dyszym; wahacz)

 
Klasa 6:
Trening: 1. Micanek - 1:49,170; 2. Banaszak - 1:50,116; 3. Szmidt - 1:50,423
4 eliminacja WSMP kl. 6 (15 okr. x 4,085 km = 61,275 km):
1. Jacek Szmidt Automobilklub Toruński MTX 1-06 28:44,38
2. Jerzy Mazur Automobilklub Dolnośląski MTX 1-06 29:19,15
3. Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 85 29:19,32
4. Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 86  
5. Piotr Górecki Automobilklub Morski Promot 85  
6. Tomasz Szczęsny Automobilklub Warszawski Promot  
7. Józef Kiełbania Automobilklub Świętokrzyski MTX 1-06  
8. Bogdan Pawlak Automobilklub Warszawski    
9. Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 82  
10. Leszek Witoszek Automobilklub Śląski MTX 1-03  
11. Robert Gajór Automobilklub Morski Promot  
12. Stanisław Fiedor Automobilklub Krakowski    
13. Ryszard Plucha Automobilklub Warszawski Promot 81  
14. Janusz Sączyński Automobilklub Morski Promot 77  
15. Marek Oryński Automobilklub Krakowski Promot 77  
16. Tytus Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
17. Hieronim Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
18. Wiesław Guzik Automobilklub Świętokrzyski    
Nie sklasyfikowany:
  Tomasz Sikora Automobilklub Kielecki Promot 85  
Zdyskwalifikowany (niezgodne z regulaminem przeróbki koła pasowego):
  Kazimierz Sołtowski Automobilklub Szczeciński Promot 83  
Odpadli:

5 okr.

Stefan Banaszak Automobilklub Szczeciński Promot 86

(kolizja z Guzikiem)

  Jiri Micanek (CS)   (przewód cewki zapłonowej)
  Andrzej Wojciechowski Automobilklub Śląski Promot 86  
  Piotr Lenartowicz Automobilklub Radomski Promot 79  
  Adam Sowa Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 81  
  Janusz Orłowski Automobilklub Szczeciński MTX 1-03  
  Ryszard Zygmunt Automobilklub Morski Promot 86  
  Andrzej Grabowski Automobilklub Morski MTX 1-03  
  Jarosław Szczygieł Automobilklub Toruński    
  Zdzisław Kupaj Automobilklub Kaliski Promot  
  Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński Promot 86  
  Andrzej Fontański Automobilklub Częstochowski Promot 76  
  Włodzimierz Pieniążek Automobilklub Świętokrzyski Promot 76  
  Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki Promot 82  
  Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński Promot 85  
5 eliminacja WSMP kl. 6 (15 okr. x 4,085 km = 61,275 km):
1.   Jiri Micanek (CS)    
2. (1.*) Andrzej Wojciechowski Automobilklub Śląski Promot 86 28:27,58
3. (2.*) Jerzy Mazur Automobilklub Dolnośląski MTX 1-06  
           
  (3.*) Piotr Górecki Automobilklub Morski Promot 85  
  (4.*) Jacek Szmidt Automobilklub Toruński MTX 1-06  
  (5.*) Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 85  
  (6.*) Stefan Banaszak Automobilklub Szczeciński Promot 86  
  (7.*) Bogdan Pawlak Automobilklub Warszawski    
  (8.*) Krzysztof Kotowicz Automobilklub Wielkopolski Promot 74  
  (9.*) Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 82  
  (10.*) Janusz Sączyński Automobilklub Morski Promot 77  
  (11.*) Ryszard Plucha Automobilklub Warszawski Promot 81  
  (12.*) Krzysztof Gałecki Automobilklub Morski Promot 82  
  (13.*) Dariusz Fiksa Automobilklub Wielkopolski    
  (14.*) Andrzej Fontański Automobilklub Częstochowski Promot 76  
  (15.*) Wiesław Guzik Automobilklub Świętokrzyski    
* - miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Polski
Zdyskwalifikowani (niezgodne z regulaminem przeróbki koła pasowego):
  Stanisław Fiedor Automobilklub Krakowski    
  Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 86  
  Robert Gajór Automobilklub Morski Promot  
Odpadli:
  Piotr Lenartowicz Automobilklub Radomski Promot 79  
  Tomasz Szczęsny Automobilklub Warszawski Promot  
  Janusz Orłowski Automobilklub Szczeciński MTX 1-03  
  Hieronim Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński Promot 85  
  Tomasz Sikora Automobilklub Kielecki Promot 85  
  Andrzej Podsiadło Automobilklub Kielecki Promot 75  
  Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki Promot 82  
  Kazimierz Sołtowski Automobilklub Szczeciński Promot 83  
  Leszek Witoszek Automobilklub Śląski MTX 1-03  
 
Klasa 7:
Trening: 1. Kulawik - 1:56,818
4 eliminacja WSMP kl. 7 (10 okr. 4,085 km = 40,850 km):
1. Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 81 22:56,642
2. Ireneusz Trzeszczkowski Automobilklub Toruński Promot 82 23:00,197
3. Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki Promot 82 23:08,743
4. Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 82  
5. Eugeniusz Kulawik Automobilklub Śląski Promot  
6. Bogdan Pawlak Automobilklub Warszawski    
7. Jarosław Szczygieł Automobilklub Toruński    
8. Witold Witkowski Automobilklub Szczeciński Promot 82  
9. Dariusz Górski Automobilklub Szczeciński Promot 76  
10. Janusz Sączyński Automobilklub Morski Promot 77  
11. Andrzej Fontański Automobilklub Częstochowski Promot 76  
12. Tytus Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
13. Marian Jerczyński Automobilklub Kaliski    
14. Krzysztof Gałecki Automobilklub Morski Promot 82  

15.

Marek Bogusz Automobilklub Kaliski Promot 77  
16. Marek Oryński Automobilklub Krakowski Promot 77  
17. Dariusz Nowaczyński Automobilklub Wielkopolski Promot 82  
Odpadli:
  Henryk Kazimierczak Automobilklub Wielkopolski Promot 77  
  Krzysztof Kotowicz Automobilklub Wielkopolski Promot 74  
Wystartowało 19 zawodników, sklasyfikowano 17.
5 eliminacja WSMP kl. 7 (10 okr. 4,085 km = 40,850 km):
1. Eugeniusz Kulawik Automobilklub Śląski Promot 19:38,225
2. Andrzej Podsiadło Automobilklub Kielecki Promot 75 19:55,659
3. Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki Promot 82 19:57,897
4. Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 81  
5. Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 82  
6. Dariusz Nowaczyński Automobilklub Wielkopolski Promot 82  
7. Dariusz Górski Automobilklub Szczeciński Promot 76  
8. Jarosław Szczygieł Automobilklub Toruński    
9. Witold Witkowski Automobilklub Szczeciński Promot 82  
10. Krzysztof Gałecki Automobilklub Morski Promot 82  
11. Marian Jerczyński Automobilklub Kaliski    
12. Andrzej Fontański Automobilklub Częstochowski Promot 76  
13. Henryk Kazimierczak Automobilklub Wielkopolski Promot 77  
14. Marek Bogusz Automobilklub Kaliski Promot 77  
Odpadli:
  Ireneusz Trzeszczkowski Automobilklub Toruński Promot 82  
  Janusz Sączyński Automobilklub Morski Promot 77  
  Krzysztof Kotowicz Automobilklub Wielkopolski Promot 74  
  Marek Oryński Automobilklub Krakowski Promot 77  
  Bogdan Pawlak Automobilklub Warszawski    
  Tytus Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
Wystartowało 20 zawodników, sklasyfikowano 14.

<< 3 el. WSMP 1987 - Toruń] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1987] [1 el. WSMP 1988 (tylko kl. 1-3, 7) - Kielce >>