<< 5 el. WSMP 1985 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1986] [2 el. WSMP 1986 - Poznań >>


10-11.05.1986 Poznań - 1 eliminacja WSMP

Pogoda: słonecznie, ciepło.

Klasa 1:

1.

Jacek Chojnacki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  

2.

Sławomir Kuran Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  

3.

Adam Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
4. Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
5. Robert Moritz Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
6. Wojciech Dargiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
7. Wiesław Hankus Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p  
8. Krzysztof Witt Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
9. Marek Nowak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
10. Jacek Iwański Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
11. Andrzej Habas Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
12. Marek Szymczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
13. Adam Majewski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
14. Mariusz Pietrasiak Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
15. Jan Sikora Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
16. Jacek Dobrowolski Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p  
17. Krzysztof Skotarek Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
18. Mariusz Ficoń BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p  
19. Henryk Wiśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
20. Michał Sawka Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
21. Bogusław Chałupnik Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p  
22. Piotr Śnieg Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
23. Bogumił Kut Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
24. Leon Krawczyk Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
25. Jacek Sicinski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
26. Grzegorz Tyras Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
27. Marek Lewandowski Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p  
28. Małgorzata Mądrzejewska Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
29. Jacek Kowalski Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p  
Odpadł:
  Jerzy Sokołowski Automobilklub Świętokrzyski Polski Fiat 126p  
Wystartowało 30 zawodników, sklasyfikowano 29.
 
Klasa 2:

1.

Wojciech Smorawiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  

2.

Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  

3.

Wojciech Cołoszyński Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
4. Zbigniew Czarnocki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
5. Jerzy Wierzbołowski Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p  
6. Tadeusz Suchoń Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
7. Jarosław Koziczak Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
8. Robert Herba Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
9. Waldemar Mrówczyński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
10. Andrzej Stachurski Automobilklub Lubelski Polski Fiat 126p  
11. Antoni Kilka Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
12. Kazimierz Krawczyk Automobilklub Zielonogórski Polski Fiat 126p  
13. Andrzej Pięta Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
14. Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
15. Krzysztof Federowicz BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p  
16. Zygmunt Zając Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
17. Andrzej Polkowski Automobilklub Lubelski Polski Fiat 126p  
18. Włodzimierz Kapelski Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p  
19. Klaudiusz Rak Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
20. Henryk Wiśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
21. Jacek Marcinkiewicz Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
22. Leszek Skalski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
23. Leszek Chlebiński Automobilklub Lubelski Polski Fiat 126p  
24. Adam Filutowski Automobilklub Zabrzański Polski Fiat 126p  
Odpadli:
  Piotr Kolasiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
  Wawrzyniec Baczyński SGPiS Warszawa Polski Fiat 126p  
  Wojciech Ryszewski Automobilklub Włocławski Polski Fiat 126p  
Wystartowało 27 zawodników, sklasyfikowano 24.
 
Klasa 3:

1.

Tomasz Barański Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  

2.

Tadeusz Bryczek Automobilklub Beskidzki    

3.

Michał Adamski Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
4. Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski    
5. Angelo Gilli Automobilklub Beskidzki    
6. Marek Gątkowski Automobilklub Szczeciński    
7. Zbigniew Zapędowski Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
8. Wojciech Urbański Automobilklub Śląski    
9. Tadeusz Suchoń Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
10. Adam Michalski Automobilklub Warszawski    
11. Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
12. Zbigniew Bryzek Automobilklub Łódzki    
13. Ireneusz Trzeszczkowski Automobilklub Toruński    
14. Andrzej Stachurski Automobilklub Lubelski    
15. Wojciech Ryszewski Automobilklub Włocławski    
16. Leszek Chlebiński Automobilklub Lubelski    
17. Grażyna Raźniewska Automobilklub Warszawski    
18. Marek Greszta Automobilklub Dolnośląski    
Wystartowało 18 zawodników, sklasyfikowano 18.
 
Klasa 4:

1.

Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa FSO 1500  

2.

Piotr Nowicki Automobilklub Wielkopolski FSO 1500  

3.

Henryk Kurowski Automobilklub Toruński FSO 1500  
4. Andrzej Kutelski Automobilklub Szczeciński    
5. Andrzej Mielcarek Automobilklub Wielkopolski    
6. Andrzej Ptak Automobilklub Szczeciński    
7. Apolinary Bajuk Automobilklub Włocławski    
8. Tomasz Andrzejewski Automobilklub Wielkopolski    
9. Jerzy Bekas Automobilklub Wielkopolski    
10. Leszek Jeger Automobilklub Wielkopolski    
11. Jerzy Franek BKM Bielsko-Biała    
Odpadli:
  Henryk Mandera Automobilklub Śląski Łada 2105 MTX

(defekt)

  Wojciech Maziarczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
Wystartowało 14 zawodników, sklasyfikowano 11.
 
Klasa 5:

1.

Andrzej Mielcarek Automobilklub Wielkopolski Volkswagen Scirocco  

2.

Błażej Krupa OKS Stomil Olsztyn Renault 5 GT Turbo  

3.

Lesław Orski Automobilklub Morski Volkswagen Golf GTI  
4. Edward Kinderman Automobilklub Śląski    
5. Piotr Nowicki Automobilklub Wielkopolski    
6. Andrzej Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
7. Andrzej Kleina Automobilklub Wielkopolski    
8. Jerzy Dyszy Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
9. Tadeusz Kudłaty Automobilklub Dolnośląski    
10. Wojciech Maziarczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
Odpadli:
  Krzysztof Adamski Automobilklub Krakowski Polonez-Ford

(defekt)

  Apolinary Bajuk Automobilklub Włocławski    
  Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Henryk Kurowski Automobilklub Toruński    
  Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Marek Głowacki Automobilklub Szczeciński    
Wystartowało 16 zawodników, sklasyfikowano 10.
 
Klasa 6:
Trening: 1. Mazur - 1:51,81
Wyścig:

1.

Piotr Górecki Automobilklub Morski Promot 85  

2.

Józef Kiełbania Automobilklub Świętokrzyski MTX 1-06  

3.

Andrzej Wojciechowski Automobilklub Śląski Promot  
4. Tomasz Sikora Automobilklub Kielecki Promot 85  
5. Tomasz Szczęsny Automobilklub Warszawski Promot  
6. Tomasz Jeromin Automobilklub Świętokrzyski Promot 79  
7. Stefan Banaszak Automobilklub Szczeciński Promot 83  
8. Andrzej Godula Automobilklub Krakowski Promot 85  
9. Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 85  
10. Jacek Szmidt Automobilklub Toruński MTX 1-06  
11. Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 82  
12. Andrzej Grabowski Automobilklub Morski MTX 1-03  
13. Andrzej Sumara Automobilklub Morski Promot 77  
14. Ryszard Zygmunt Automobilklub Morski Promot 82  
15. Andrzej Dziurka Automobilklub Śląski MTX 1-03  
16. Jerzy Mentel Automobilklub Śląski    
17. Stanisław Fiedor Automobilklub Krakowski    
18. Zdzisław Kupaj Automobilklub Kaliski Promot  
Nie sklasyfikowany:
  Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński Promot  
Odpadli:
  Jerzy Mazur Automobilklub Dolnośląski MTX 1-06  
  Hieronim Kochański Automobilklub Warszawski MTX 1-03  
  Janusz Orłowski Automobilklub Szczeciński    
  Ryszard Plucha Automobilklub Warszawski Promot 81  
  Zbigniew Salwiński Automobilklub Morski Promot  
  Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 81  
  Zbigniew Pokorski Automobilklub Świętokrzyski Promot 76  
  Henryk Pineles Automobilklub Zabrzański JJ-01  
  Tadeusz Kłosowski Automobilklub Morski    
Wystartowało 28 zawodników, sklasyfikowano 18.
 
Klasa 7:
Trening: 1. Zarzycki - 1:54,66
Wyścig:

1.

Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 81  

2.

Eugeniusz Kulawik Automobilklub Śląski Promot 76  

3.

Dariusz Nowaczyński Automobilklub Wielkopolski Promot 82  
4. Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński Promot 82  
5. Ryszard Zygmunt Automobilklub Morski Promot 82  
6. Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 82  
7. Tadeusz Kłosowski Automobilklub Szczeciński    
8. Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski Promot 81  
9. Marek Bogusz Automobilklub Kaliski Promot 77  
10. Marian Jerczyński Automobilklub Kaliski    
11. Andrzej Podsiadło Automobilklub Kielecki Promot 75  
12. Andrzej Krzywda Automobilklub Śląski Promot 76  
13. Jarosław Szczygieł Automobilklub Toruński    
14. Kazimierz Sołtowski Automobilklub Szczeciński Promot 82  
Odpadli:
  Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki Promot 82  
  Andrzej Sumara Automobilklub Morski Promot 77  
  Robert Gajór Automobilklub Morski    
  Krzysztof Kotowicz Automobilklub Wielkopolski Promot 74  
  Jerzy Karasiński Automobilklub Toruński Promot 75  
  Janusz Staszewski Automobilklub Wielkopolski Promot 75  
Wystartowało 20 zawodników, sklasyfikowano 14.
 
Klasyfikacja zespołowa:

1.

Automobilklub Wielkopolski 146 pkt.

2.

Autoklub Rzemieślnik Warszawa 143 pkt.

3.

Automobilklub Warszawski 139 pkt.
4. Automobilklub Morski 133 pkt.
5. Automobilklub Toruński 119 pkt.
6. Automobilklub Szczeciński 118 pkt.
7. Automobilklub Beskidzki 110 pkt.
8. Automobilklub Lubelski   92 pkt.
9. Automobilklub Śląski   89 pkt.
10. Automobilklub Kielecki   75 pkt.
11. Automobilklub Włocławski   68 pkt.
12. Automobilklub Dolnośląski   67 pkt.
13. Automobilklub Krakowski   65 pkt.

<< 5 el. WSMP 1985 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1986] [2 el. WSMP 1986 - Poznań >>