<< 1 el. WSMP 1986 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1986] [3 el. WSMP 1986 - Poznań >>


24-25.05.1986 Poznań - 2 eliminacja WSMP

Pogoda: deszcz w połowie wyścigu klasy 1, mokry tor w czasie wyścigu klasy 5 i 6.

Klasa 1:

1.

Jacek Chojnacki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  

2.

Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  

3.

Sławomir Kuran Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
4. Jacek Iwański Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
5. Mariusz Pietrasiak Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
6. Robert Moritz Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
7. Adam Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
8. Marek Nowak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
9. Krzysztof Witt Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
10. Michał Sawka Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
11. Jacek Dobrowolski Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p  
12. Marek Szymczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
13. Henryk Wiśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
14. Krzysztof Skotarek Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
15. Andrzej Habas Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
16. Wiesław Hankus Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p  
17. Piotr Pudłowski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
18. Grzegorz Tyras Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
19. Wojciech Dargiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
20. Marek Lewandowski Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p  
21. Małgorzata Mądrzejewska Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
22. Leon Krawczyk Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
23. Bogusław Chałupnik Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p  
24. Jacek Rosiak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
25. Lech Wójcik KAM Łódź Polski Fiat 126p  
26. Marek Oczkowski Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
27. Bogumił Kut Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
28. Jerzy Sokołowski Automobilklub Świętokrzyski Polski Fiat 126p  
29. Mirosław Popielarz Automobilklub Morski Polski Fiat 126p  
30. Jacek Kowalski Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p  
31. Jarosław Adamiak Automobilklub Szczeciński Polski Fiat 126p  
Odpadli:
  Anna Czarnecka Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
  Mariusz Ficoń BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p  
Wystartowało 33 zawodników, sklasyfikowano 31.
 
Klasa 2:

1.

Wojciech Smorawiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  

2.

Piotr Kolasiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  

3.

Dariusz Kinderman Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
4. Wojciech Cołoszyński Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
5. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
6. Krzysztof Federowicz BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p  
7. Zbigniew Czarnocki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
8. Jerzy Wierzbołowski Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p  
9. Waldemar Mrówczyński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
10. Robert Herba Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
11. Andrzej Pięta Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
12. Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
13. Janusz Podleśny Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
14. Adam Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
15. Michał Sawka Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
16. Krzysztof Skotarek Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
17. Marek Szymczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
18. Zygmunt Zając Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
19. Wojciech Jankowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
20. Leszek Grynhoff Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
21. Henryk Wiśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
22. Leszek Chlebiński Automobilklub Lubelski Polski Fiat 126p  
23. Włodzimierz Kapelski Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p  
24. Adam Filutowski Automobilklub Zabrzański Polski Fiat 126p  
25. Marek Greszta Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p  
26. Wojciech Ryszewski Automobilklub Włocławski Polski Fiat 126p  
27. Marek Kuna Automobilklub Świętokrzyski Polski Fiat 126p  
28. Jacek Marcinkiewicz Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
Wykluczony:
  Andrzej Stachurski Automobilklub Lubelski Polski Fiat 126p  
Odpadli:
  Zygmunt Olton Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
  Jarosław Koziczak Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
  Kazimierz Krawczyk Automobilklub Zielonogórski Polski Fiat 126p  
  Leszek Skalski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
  Krystyna Mizera Automobilklub Cieszyński Polski Fiat 126p  
  Jarosław Adamiak Automobilklub Szczeciński Polski Fiat 126p  
Wystartowało 35 zawodników, sklasyfikowano 28.
 
Klasa 3:

1.

Tomasz Barański Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  

2.

Angelo Gilli Automobilklub Beskidzki    

3.

Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski    
4. Piotr Kolasiński Automobilklub Wielkopolski    
5. Zbigniew Zapędowski Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
6. Zbigniew Czarnocki Automobilklub Warszawski    
7. Wojciech Urbański Automobilklub Śląski    
8. Ireneusz Trzeszczkowski Automobilklub Toruński    
9. Michał Adamski Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
10. Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
11. Zbigniew Bryzek Automobilklub Łódzki    
12. Janusz Podleśny Automobilklub Warszawski    
13. Grażyna Raźniewska Automobilklub Warszawski    
14. Leszek Witoszek Automobilklub Cieszyński    
15. Adam Michalski Automobilklub Warszawski    
Odpadli:
  Wojciech Ryszewski Automobilklub Włocławski    
  Włodzimierz Krukowski Automobilklub Kielecki    
  Tadeusz Bryczek Automobilklub Beskidzki    
  Marek Greszta Automobilklub Dolnośląski    
  Mirosław Świejkowski Automobilklub Toruński    
  Juliusz Mareczko Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Piotr Polak Automobilklub Beskidzki    
Wystartowało 22 zawodników, sklasyfikowano 15.
 
Klasa 4:

1.

Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa FSO 1500  

2.

Henryk Mandera Automobilklub Śląski Łada 2105 MTX  

3.

Tadeusz Kudłaty Automobilklub Dolnośląski Łada 2105 MTX  
4. Henryk Kurowski Automobilklub Toruński    
5. Stefan Knast Automobilklub Wielkopolski    
6. Andrzej Kutelski Automobilklub Szczeciński    
7. Jerzy Bekas Automobilklub Wielkopolski    
8. Andrzej Mielcarek Automobilklub Wielkopolski    
9. Czesław Trzeszczkowski Automobilklub Toruński    
10. Jerzy Franek BKM Bielsko-Biała    
11. Apolinary Bajuk Automobilklub Włocławski    
12. Leszek Jeger Automobilklub Wielkopolski    
13. Tomasz Stawowczyk Automobilklub Krakowski    
14. Wojciech Maziarczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
Odpadli:
  Andrzej Ptak Automobilklub Szczeciński    
  Piotr Nowicki Automobilklub Wielkopolski    
  Tomasz Andrzejewski Automobilklub Wielkopolski    
  Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
Wystartowało 18 zawodników, sklasyfikowano 14.
 
Klasa 5:

1.

Lesław Orski Automobilklub Morski Volkswagen Golf GTI  

2.

Andrzej Mielcarek Automobilklub Wielkopolski Volkswagen Scirocco  

3.

Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
4. Stefan Knast Automobilklub Wielkopolski    
5. Apolinary Bajuk Automobilklub Włocławski    
6. Andrzej Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
7. Edward Kinderman Automobilklub Śląski    
8. Andrzej Kleina Automobilklub Wielkopolski    
Nie sklasyfikowany:
  Wojciech Maziarczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
Odpadli:
  Krzysztof Adamski Automobilklub Krakowski Polonez-Ford

(defekt)

  Piotr Nowicki Automobilklub Wielkopolski    
  Czesław Trzeszczkowski Automobilklub Toruński    
  Marek Głowacki Automobilklub Szczeciński    
Wystartowało 13 zawodników, sklasyfikowano 8.
 
Klasa 6:
Trening: 1. Banaszak - 1:49,16
Wyścig:

1.

Stefan Banaszak Automobilklub Szczeciński Promot 83  

2.

Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński Promot  

3.

Jerzy Mazur Automobilklub Dolnośląski MTX 1-06  
4. Hieronim Kochański Automobilklub Warszawski MTX 1-03  
5. Jacek Szmidt Automobilklub Toruński MTX 1-06  
6. Andrzej Wojciechowski Automobilklub Śląski Promot  
7. Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 82  
8. Józef Kiełbania Automobilklub Świętokrzyski MTX 1-06  
9. Tomasz Sikora Automobilklub Kielecki Promot 85  
10. Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 85  
11. Andrzej Godula Automobilklub Krakowski Promot 85  
12. Zbigniew Salwiński Automobilklub Morski Promot  
13. Ryszard Zygmunt Automobilklub Morski Promot 82  
14. Piotr Górecki Automobilklub Morski Promot 85  
15. Janusz Orłowski Automobilklub Szczeciński    
16. Robert Gajór Automobilklub Morski    
17. Tomasz Szczęsny Automobilklub Warszawski Promot  
18. Ryszard Plucha Automobilklub Warszawski Promot 81  
19. Andrzej Sumara Automobilklub Morski Promot 77  
20. Piotr Lenartowicz Automobilklub Świętokrzyski Promot 79  
21. Marek Oryński Automobilklub Krakowski Promot 77  
22. Marek Obarski Automobilklub Wielkopolski Promot 79  
Odpadli:
  Zdzisław Kupaj Automobilklub Kaliski Promot  
  Stanisław Fiedor Automobilklub Krakowski    
  Andrzej Grabowski Automobilklub Morski MTX 1-03  
  Marek Kostikow Automobilklub Wielkopolski    
  Henryk Pineles Automobilklub Zabrzański JJ-01  
Wystartowało 27 zawodników, sklasyfikowano 22.
 
Klasa 7:
Trening: 1. Zarzycki - 1:54,61
Wyścig:

1.

Kazimierz Sołtowski Automobilklub Szczeciński Promot 82  

2.

Dariusz Nowaczyński Automobilklub Wielkopolski Promot 82  

3.

Ryszard Zygmunt Automobilklub Morski Promot 82  
4. Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 82  
5. Tadeusz Kłosowski Automobilklub Szczeciński    
6. Andrzej Sumara Automobilklub Morski Promot 77  
7. Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki Promot 82  
8. Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski Promot 81  
9. Robert Gajór Automobilklub Morski    
10. Andrzej Podsiadło Automobilklub Kielecki Promot 75  
11. Marek Oryński Automobilklub Krakowski Promot 77  
12. Eugeniusz Kulawik Automobilklub Śląski Promot 76  
13. Jarosław Szczygieł Automobilklub Toruński    
14. Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński Promot 82  
15. Krzysztof Kotowicz Automobilklub Wielkopolski Promot 74  
16. Marian Jerczyński Automobilklub Kaliski    
Odpadli:
  Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 81  
  Marek Bogusz Automobilklub Kaliski Promot 77  
  Dariusz Górski Automobilklub Szczeciński Promot 76  
  Andrzej Krzywda Automobilklub Śląski Promot 76  
  Artur Makowski Automobilklub Kielecki Promot 76  
Wystartowało 21 zawodników, sklasyfikowano 16.
 
Klasyfikacja zespołowa:

1.

Automobilklub Wielkopolski 142 pkt.

2.

Automobilklub Szczeciński 139 pkt.

3.

Automobilklub Warszawski 134 pkt.

4.

Automobilklub Morski 132 pkt.

5.

Automobilklub Śląski 129 pkt.

6.

Autoklub Rzemieślnik Warszawa 123 pkt.
7. Automobilklub Dolnośląski 123 pkt.
8. Automobilklub Toruński 117 pkt.
9. Automobilklub Kielecki 109 pkt.
10. Automobilklub Krakowski 100 pkt.
11. Automobilklub Włocławski   93 pkt.
12. Automobilklub Beskidzki   68 pkt.

<< 1 el. WSMP 1986 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1986] [3 el. WSMP 1986 - Poznań >>