<< 2 el. WSMP 1983 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1983] [4 el. WSMP 1983 - Toruń >>


2-3.07.1983 Poznań - 3 eliminacja WSMP

Klasa 1:
Trening: 1. Caputa - 2:31,8; 2. Marcinkiewicz; 3. M. Pinis; 4. Gaik; 5. Zagórski; 6. Krukowski; 7. R. Krotoski; 8. Dyszy; 9. Ryborz; 10. Białobłocki; 11. Leszczyński; 12. Herba; 13. Późniak
Wyścig (10 okr. x 4,085 = 40,85 km):
1. Krzysztof Caputa Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p
2. Michał Pinis Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
3. Zbyszko Gaik Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
4. Jacek Marcinkiewicz Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
5. Włodzimierz Krukowski Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
6. Jerzy Dyszy Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
7. Sławomir Zagórski Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
8. Tomasz Jaskłowski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
9. Piotr Białobłocki Stomil SGPiS Warszawa Polski Fiat 126p
10. Bogusław Chałupnik Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p
11. Robert Krotoski Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
12. Lech Leszczyński Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p
13. Tadeusz Późniak Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p
14. Bogusław Pająk Automobilklub Szczeciński Polski Fiat 126p
Prowadzenie w wyścigu: 1-10 okr.: Caputa
 
Klasa 2 (10 okr. x 4,085 = 40,85 km):
1. Włodzimierz Krukowski Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
2. Wojciech Smorawiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
3. Dariusz Kinderman Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
4. Jarosław Koziczak Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
5. Piotr Kolasiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
6. Grzegorz Grabowski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
7. Jerzy Wierzbołowski Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p
8. Tomasz Glanc Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p
9. Piotr Polak Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p
10. Wojciech Ryszewski Automobilklub Włocławski Polski Fiat 126p
11. Stanisław Dawid Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p
12. Adam Michalski Stomil SGPiS Warszawa Polski Fiat 126p
13. Andrzej Stachurski Automobilklub Lubelski Polski Fiat 126p
14. Paweł Puchalski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
15. Mariusz Stuszewski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
16. Waldemar Mrówczyński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
17. Tomasz Jaskłowski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
18. Wojciech Urbański Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
19. Tadeusz Późniak Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p
20. Kazimierz Krawczyk Automobilklub Zielonogórski Polski Fiat 126p
Prowadzenie w wyścigu: 1-10 okr.: Krukowski
 
Klasa 3:
Trening: 1. Krukowski - 2:12,5; 2. Sołtowski; 3. Cołoszyński; 4. Adamski; 5. Podkalicki; 6. Godula; 7. Barański; 8. Krachulec; 9. Śpiączka; 10. Handke; 11. D. Kinderman; 12. Zapędowski; 13. Wierzbołowski; 14. Czarnocki; 15. Czapka; 16. Ryszewski; 17. Puchalski; 18. Grabowski; 19. P. Polak; 20. Bronisz; 21. Kordek; 22. Urbański; 23. Stachurski
Wyścig (10 okr. x 4,085 = 40,85 km):
1. Włodzimierz Krukowski Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
2. Tomasz Barański Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p
3. Kazimierz Sołtowski Automobilklub Szczeciński  
4. Janusz Śpiączka Automobilklub Wielkopolski  
5. Wojciech Cołoszyński Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
6. Dariusz Kinderman Automobilklub Śląski  
7. Zbigniew Kordek Automobilklub Beskidzki  
8. Michał Adamski Automobilklub Łódzki  
9. Zbigniew Czarnocki Stomil SGPiS Warszawa  
10. Grzegorz Grabowski Automobilklub Warszawski  
11. Wojciech Urbański Automobilklub Śląski  
12. Zbigniew Zapędowski Automobilklub Łódzki  
13. Paweł Puchalski Automobilklub Warszawski  
14. Andrzej Stachurski Automobilklub Lubelski  
15. Stanisław Dawid Automobilklub Częstochowski  
16. Piotr Polak Automobilklub Beskidzki  
17. Iwona Mianowska Automobilklub Krakowski  
18. Marian Czapka Automobilklub Cieszyński  
19. Andrzej Michalik Automobilklub Warszawski  
20. Andrzej Polkowski Automobilklub Lubelski  

21.

Andrzej Godula Automobilklub Krakowski  
 
Klasa 4:
Trening: 1. A. Polak - 2:06,3; 2. Janowski - 2:06,5; 3. M. Kozłowski; 4. Nadolny; 5. Mielcarek; 6. Modler; 7. Szczęsny; 8. Kurowski; 9. Nowicki; 10. Godwod; 11. Knast; 12. Starkowski; 13. Mandera; 14. Ptak; 15. Rada; 16. R. Kozłowski
Wyścig (10 okr. x 4,085 = 40,85 km):
1. Wacław Janowski Automobilklub Dolnośląski Zastava 1300
2. Andrzej Mielcarek Automobilklub Wielkopolski Zastava 1300
3. Henryk Mandera Automobilklub Śląski Zastava 1300
4. Piotr Nowicki Automobilklub Wielkopolski  
5. Władysław Starkowski Automobilklub Dolnośląski  
6. Tomasz Szczęsny Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p
7. Marek Rada Automobilklub Gorzowski  
8. Andrzej Ptak Automobilklub Szczeciński  
9. Stanisław Polkowski Automobilklub Lubelski  
Prowadzenie w wyścigu: 1 okr.: Janowski; 2-4 okr.: A. Polak; 5-10 okr.: Janowski
 
Klasa 5 (10 okr. x 4,085 = 40,85 km):
1. Andrzej Koper Automobilklub Warszawski Renault 5 Alpine
2. Edward Kinderman Automobilklub Śląski  
3. Wacław Janowski Automobilklub Dolnośląski  
4. Stanisław Polkowski Automobilklub Lubelski  
5. Maciej Bogusławski Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
 
Klasa 6:
Trening: 1. Szmidt - 1:51,5; 2. Hołowiej; 3. Kiełbania; 4. Jeromin; 5. Kochański; 6. Mazur; 7. Musiał; 8. Głowacki; 9. Mikołajczyk; 10. Lenartowicz; 11. Sumara
Wyścig (10 okr. x 4,085 = 40,85 km):
1. Andrzej Hołowiej GAMK Budowlani Gdańsk  
2. Jacek Szmidt Automobilklub Toruński MTX 1-03
3. Józef Kiełbania Automobilklub Świętokrzyski Promot 79
4. Jerzy Mazur Automobilklub Dolnośląski Promot 79
5. Jacek Jurzak Automobilklub Śląski JJ-01
6. Piotr Lenartowicz Automobilklub Świętokrzyski Promot 76
7. Andrzej Sumara Automobilklub Morski MTX 1-03
8. Wiesław Mikołajczyk Automobilklub Śląski  
9. Hieronim Kochański Automobilklub Warszawski  
10. Józef Gutmacher Automobilklub Śląski  
11. Tomasz Jeromin Automobilklub Świętokrzyski  
12. Krzysztof Kilka Automobilklub Śląski  
13. Stefan Duda Automobilklub Warszawski  
Prowadzenie w wyścigu: 1-10 okr.: Hołowiej
 
Klasa 7:
Trening: 1. Nalewaj - 1:57,9; 2. Zaleski; 3. Zarzycki
Wyścig (10 okr. x 4,085 = 40,85 km):
1. Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
2. Lech Wojciechowski Automobilklub Kaliski  
3. Piotr Zaleski Automobilklub Morski  
4. Stefan Banaszak Automobilklub Szczeciński  
5. Ryszard Zygmunt Automobilklub Morski  
6. Tomasz Osterloff Automobilklub Toruński Promot 75
7. Jerzy Krotoski Automobilklub Wielkopolski  
8. Andrzej Wojciechowski Automobilklub Śląski  
9. Piotr Górecki Automobilklub Morski  
10. Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
11. Andrzej Proć Automobilklub Częstochowski  
12. Jarosław Podsiadło Automobilklub Świętokrzyski Promot 75
13. Wojciech Skowroński Automobilklub Toruński Promot 81
14. Marek Oryński Automobilklub Krakowski  
15. Mirosław Kłoda Automobilklub Kielecki  
16. Artur Makowski Automobilklub Świętokrzyski  
17. Krzysztof Kotowicz Automobilklub Wielkopolski  
 
Klasyfikacja zespołowa:
1. Autoklub Rzemieślnik Warszawa
2. Automobilklub Wielkopolski
3. Automobilklub Dolnośląski

<< 2 el. WSMP 1983 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1983] [4 el. WSMP 1983 - Toruń >>