<< 4 el. WSMP 1981 - Toruń] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1981] [1 el. WSMP 1982 - Poznań >>


26-27.09.1981 Kielce - 5 eliminacja WSMP

Klasa 1 (10 okr. x 4,1 km = 41 km):
1. Włodzimierz Krukowski FSM - Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
2. Wojciech Smorawiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
3. Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
4. Piotr Rakowski Automobilklub Cieszyński Polski Fiat 126p
5. Andrzej Proć Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p
6. Piotr Tonderski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
7. Andrzej Dziurka Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
8. Jarosław Koziczak Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
9. Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
10. Dariusz Kinderman Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
11. Andrzej Serzysko Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
12. Waldemar Mrówczyński Automobilklub Zielonogórski Polski Fiat 126p
13. Krzysztof Poniński Automobilklub Szczeciński Polski Fiat 126p
14. Krzysztof Cieślewicz Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
15. Piotr Polak Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p
16. Andrzej Stachurski Automobilklub Lubelski Polski Fiat 126p
17. Mariusz Stuszewski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
18. Wojciech Cołoszyński SGPiS Warszawa Polski Fiat 126p
19. Zbyszko Gaik Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
20. Wojciech Ryszewski Automobilklub Włocławski Polski Fiat 126p
21. Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p
22. Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
23. Adam Michalski SGPiS Warszawa Polski Fiat 126p
 
Klasa 2 (10 okr. x 4,1 km = 41 km):
1. Janusz Szerla Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p
2. Mariusz Pych Automobilklub Warszawski  
3. Tomasz Barański Automobilklub Łódzki  
4. Andrzej Godula Automobilklub Krakowski  
5. Jerzy Dyszy Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
6. Janusz Orłowski Automobilklub Szczeciński  
7. Kazimierz Sołtowski Automobilklub Szczeciński  
8. Jan Handke Automobilklub Wielkopolski  
9. Piotr Kolasiński Automobilklub Wielkopolski  
10. Andrzej Stachurski Automobilklub Lubelski  
11. Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
12. Dariusz Nowaczyński Automobilklub Wielkopolski  
13. Piotr Polak Automobilklub Beskidzki  
14. Mariusz Stuszewski Automobilklub Warszawski  
15. Michał Sawka Automobilklub Częstochowski  
16. Lech Świątek Automobilklub Wielkopolski  
 
Klasa 3 (10 okr. x 4,1 km = 41 km):
1. Adam Polak Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p
2. Henryk Mandera Automobilklub Śląski  
3. Jerzy Kozłowski Automobilklub Lubelski  
4. Ryszard Kozłowski Automobilklub Lubelski  
5. Jerzy Franek Automobilklub Cieszyński  
6. Piotr Nowicki Automobilklub Wielkopolski  
7. Marek Rada Automobilklub Gorzowski  
8. Andrzej Ptak Automobilklub Szczeciński  
9. Aleksander Majerczak Automobilklub Wielkopolski  
10. Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
11. Mirosław Bronisz Automobilklub Lubelski  
 
Klasa 5-6 (10 okr. x 4,1 km = 41 km):
1. Błażej Krupa OKS Stomil Olsztyn Renault 5 Turbo
2. Maciej Bogusławski Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
3. Edward Kinderman Automobilklub Śląski  
4. Tomasz Stawowczyk Automobilklub Krakowski  
5. Jerzy Kozłowski Automobilklub Lubelski  
6. Władysław Starkowski Automobilklub Dolnośląski  
7. Tadeusz Betlej Automobilklub Krakowski  
 
Klasa 7 (10 okr. x 4,1 km = 41 km):
1. Cezary Ruszkowski Automobilklub Warszawski  
2. Jerzy Krotoski Automobilklub Wielkopolski  
3. Andrzej Sumara Automobilklub Morski  
4. Andrzej Wojciechowski Automobilklub Śląski  
5. Lech Wojciechowski Automobilklub Kaliski  
6. Marek Oryński Automobilklub Krakowski  
7. Mirosław Sajecki Automobilklub Kielecki  
8. Tomasz Osterloff Automobilklub Toruński  
9. Witold Nalewaj Automobilklub Szczeciński  
10. Wojciech Gąsecki Automobilklub Wielkopolski  
11. Tomasz Sikora Automobilklub Kielecki  
 
Klasa 8 (10 okr. x 4,1 km = 41 km):
1. Hieronim Kochański Automobilklub Warszawski  
2. Andrzej Szulc Automobilklub Morski  
3. Krzysztof Różewski Automobilklub Śląski  
4. Jacek Jurzak Automobilklub Śląski  
5. Józef Kiełbania Automobilklub Radomski  
6. Henryk Pineles Automobilklub Śląski  
7. Tomasz Jeromin Automobilklub Radomski  
8. Antoni Śmiechowski Automobilklub Śląski  
9. Krzysztof Tkacz Automobilklub Śląski  
10. Jerzy Mazur Automobilklub Dolnośląski  
 
We wszystkich klasach wystartowało 117 zawodników.
 
Klasyfikacja zespołowa:
1. Automobilklub Warszawski 150 pkt.
2. Automobilklub Wielkopolski 131 pkt.
3. Autoklub Rzemieślnik Warszawa 129 pkt.
4. Automobilklub Morski 124 pkt.
5. Automobilklub Kielecki 122 pkt.
6. Automobilklub Lubelski 119 pkt.
7. Automobilklub Szczeciński 111 pkt.
8. Automobilklub Radomski   78 pkt.
9. Automobilklub Toruński   61 pkt.

<< 4 el. WSMP 1981 - Toruń] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1981] [1 el. WSMP 1982 - Poznań >>