<< 3 el. WSMP 1981 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1981] [5 el. WSMP 1981 - Kielce >>


5-6.09.1981 Toruń - 4 eliminacja WSMP

Dystans wszystkich wyścigów: 42 km.

Klasa 1:
1. Wojciech Smorawiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
2. Jarosław Koziczak Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
3. Andrzej Dziurka Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
4. Andrzej Proć Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
5. Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
6. Piotr Rakowski Automobilklub Cieszyński Polski Fiat 126p  
7. Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p  
8. Adam Sowa Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
9. Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
10. Jerzy Wierzbołowski Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p  
11. Andrzej Stachurski Automobilklub Lubelski Polski Fiat 126p  
12. Waldemar Mrówczyński Automobilklub Zielonogórski Polski Fiat 126p  
13. Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński Polski Fiat 126p  
14. Krzysztof Poniński Automobilklub Szczeciński Polski Fiat 126p  
15. Andrzej Serzysko Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
16. Dariusz Kinderman Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
17. Adam Michalski SGPiS Warszawa Polski Fiat 126p  
18. Zdzisław Romański Automobilklub Zielonogórski Polski Fiat 126p  
19. Tadeusz Kotas Automobilklub Cieszyński Polski Fiat 126p  
20. Krzysztof Caputa Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p  
21. Wojciech Ryszewski Automobilklub Włocławski Polski Fiat 126p  
Odpadli m. in.:
  Włodzimierz Krukowski FSM - Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p

(defekt)

 
Klasa 2:
1. Włodzimierz Krukowski FSM - Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p  
2. Janusz Śpiączka Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
3. Tomasz Barański Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
4. Mariusz Pych Automobilklub Warszawski    
5. Michał Adamski Automobilklub Łódzki    
6. Janusz Orłowski Automobilklub Szczeciński    
7. Zbigniew Zapędowski Automobilklub Łódzki    
8. Piotr Kolasiński Automobilklub Wielkopolski    
9. Dariusz Nowaczyński Automobilklub Wielkopolski    
10. Piotr Tonderski Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
11. Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
12. Jezy Wierzbołowski Automobilklub Dolnośląski    
13. Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
14. Jan Handke Automobilklub Wielkopolski    
15. Jerzy Serzysko Automobilklub Warszawski    
16. Jerzy Murgrabia Automobilklub Piotrkowski    
17. Andrzej Stachurski Automobilklub Lubelski    
 
Klasa 3:
1. Adam Polak OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p  
2. Leszek Nadolny Automobilklub Wielkopolski    
3. Ryszard Kozłowski Automobilklub Lubelski    
4. Aleksander Majerczak Automobilklub Wielkopolski    
5. Piotr Nowicki Automobilklub Wielkopolski    
6. Jacek Iwanowski Automobilklub Warszawski    
7. Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
8. Wojciech Czajkowski Automobilklub Szczeciński    
9. Jerzy Kozłowski Automobilklub Lubelski    
10. Włodzimierz Łyczywek Automobilklub Szczeciński    
11. Mirosław Bronisz Automobilklub Lubelski    
12. Stefan Knast Automobilklub Wielkopolski    
 
Klasa 5-6:
1. Maciej Bogusławski Autoklub Rzemieślnik Warszawa BG 1600  
2. Marian Bublewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Opel Kadett GTE  
3. Andrzej Koper Automobilklub Warszawski Renault 5 Alpine  
4. Ryszard Granica Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
5. Władysław Starkowski Automobilklub Dolnośląski    
 
Klasa 7:
1. Andrzej Wojciechowski Automobilklub Śląski    
2. Andrzej Sumara Automobilklub Morski    
3. Jerzy Krotoski Automobilklub Wielkopolski    
4. Tomasz Osterloff Automobilklub Toruński    
5. Ryszard Kopczyk Automobilklub Wielkopolski    
6. Wojciech Gąsecki Automobilklub Wielkopolski    
7. Marek Oryński Automobilklub Krakowski    
8. Cezary Ruszkowski Automobilklub Warszawski    
 
Klasa 8:
1. Andrzej Hołowiej GAMK Budowlani Gdańsk MTX  
2. Christian Grochowski Automobilklub Warszawski    
3. Krzysztof Różewski Automobilklub Śląski    
4. Andrzej Szulc Automobilklub Morski    
5. Józef Kiełbania Automobilklub Radomski    
6. Jacek Jurzak Automobilklub Śląski    
7. Henryk Pineles Automobilklub Śląski    
8. Jerzy Mazur Automobilklub Dolnośląski    
9. Marek Obarski Automobilklub Wielkopolski    
 
Klasyfikacja zespołowa:
1. Automobilklub Wielkopolski 142 pkt.
2. Autoklub Rzemieślnik Warszawa 132 pkt.
3. Automobilklub Morski 126 pkt.
4. Automobilklub Warszawski 124 pkt.
5. Automobilklub Lubelski 113 pkt.
6. Automobilklub Szczeciński   98 pkt.
7. Automobilklub Toruński   79 pkt.

<< 3 el. WSMP 1981 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1981] [5 el. WSMP 1981 - Kielce >>