<< 2 el. WSMP 1975 - Szczecin] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1975] [4 el. WSMP 1975 - Orneta >>


6-7.09.1975 Toruń - 3 eliminacja WSMP

Klasa 10 (4 km x 15 okr. = 60 km):

1.

Marek Frankowicz Automobilklub Morski Polski Fiat 126p
2. Lech Świątek Automobilklub Bydgoski Polski Fiat 126p
3. Marek Kiejnowski Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
 
Klasa 11 (4 km x 15 okr. = 60 km):
1. Edward Jaroszyński Automobilklub Bydgoski Fiat 850
2. Antoni Banaszak Automobilklub Wielkopolski Seat 850
3. Adam Osiecki Automobilklub Kielecki Syrena 105
4. ?    

5.

Kazimierz Jarząbek Automobilklub Warmińsko-Mazurski Trabant 601
 
Klasa 12 (4 km x 15 okr. = 60 km):
1. Ryszard Grychtoł Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1300
2. Krzysztof Różewski Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 125p 1300
3. Andrzej Radecki Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1300
 
Klasa 13 (4 km x 15 okr. = 60 km):
1. Tadeusz Maftyjewicz Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 125p 1500
2. Andrzej Mieloch Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 125p 1500
3. Hieronim Kochański Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500
 
Klasa 14 (4 km x 15 okr. = 60 km):
1. Ksawery Frank Automobilklub Warszawski BMW 3,0 CS
2. Mario Graziani Automobilklub Morski Alfa Romeo GTV 2000
3. Andrzej Niewiadomski Automobilklub Warszawski BMW 2002 Ti
4. ?    
5. Henryk Ziemski Stomil Olsztyn BMW 2002 Ti
 
Klasa 22 (4 km x 15 okr. = 60 km):
1.   Manfred Gunther (DDR) Wartburg 353
2. (1.*) Jerzy Landsberg Automobilklub Warszawski Renault 5 TS

3.

(2.*) Marian Bublewicz Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1300
 

(3.*)

Bogdan Drągowski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1300
* - miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Polski
 
Klasa 23 (4 km x 15 okr. = 60 km):
1. Janusz Kiljańczyk Automobilklub Warszawski Renault 12 Gordini
2. Ksawery Frank Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1600 MC

3.

Andrzej Wojciechowski Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 125p 1600
4. Stanisław Tubis Automobilklub Warmińsko-Mazurski Polski Fiat 125p 1600
Odpadli m. in.:
  Błażej Krupa Stomil Olsztyn Renault 12 Gordini
 
Klasa 35 (4 km x 15 okr. = 60 km):
1. Lelio Lattari Automobilklub Warszawski Alfa Romeo GTAM
2. Janusz Kiljańczyk Automobilklub Warszawski Renault 12 Gordini
3. Błażej Krupa Stomil Olsztyn Renault 12 Gordini
...      
8. Sobiesław Zasada   Polski Fiat 126p-Steyr Puch
 
Klasa 50 (4 km x 15 okr. = 60 km):
1. Maciej Bogusławski Automobilklub Warszawski BG 1600
2. Andrzej Wojciechowski Automobilklub Dolnośląski  
3. Andrzej Barański Automobilklub Krakowski Polski Fiat 125p
 
Wszechklasy (4 km x 15 okr. = 60 km):
1. Jerzy Landsberg Automobilklub Warszawski Renault 5 TS  
2. Włodzimierz Markowski Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1500 1. m. w P. Motoru
3. Ksawery Frank Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1600 MC 2. m. w P. Motoru
 
Kl. C-IX:

1.

Józef Kiełbania Automobilklub Świętokrzyski Rak
2. Aleksander Oczkowski Automobilklub Śląski  
3. Otto Bartkowiak Automobilklub Śląski  

<< 2 el. WSMP 1975 - Szczecin] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1975] [4 el. WSMP 1975 - Orneta >>