[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1974] [Rajd Warszawski 1974 - wyniki]


Rajd Warszawski "Polskiego Fiata" 1974

Lista startowa:

1. Alojzy Orawiec
Rajmund Oczana
PL
PL
Automobilklub Śląski Trabant 601 gr. I kl. 1-2
2. Zbigniew Baranowski
Bogumił Baranowski
PL
PL
Automobilklub Śląski Trabant 601 gr. I kl. 1-2
3. Andrzej Grzegorzek
Damian Jone
PL
PL
Automobilklub Śląski Trabant 601 gr. I kl. 1-2
4. Tomasz Kokczyński
Witold Bogusławski
PL
PL
  Polski Fiat 126p gr. I kl. 1-2
6. Włodzimierz Pawluczuk
Ryszard Falkowski
PL
PL
  Trabant 601 gr. II kl. 1-2
7. Andrzej Radecki
Zygmunt Domagalski
PL
PL
AMK Stomil Olsztyn Trabant 601 gr. II kl. 1-2
8. Hartmund Schwartz
Eberhard Hinze
DDR
DDR
  Trabant 601 gr. II kl. 1-2
10. Ryszard Adamek
Jerzy Stopa
PL
PL
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p gr. II kl. 1-2
12. Andrzej Lubiak
Marek Szczepaniak
PL
PL
Automobilklub Morski Trabant 601 gr. II kl. 1-2
13. Andrzej Klejna
Ryszard Sandlewski
PL
PL
Automobilklub Wielkopolski Trabant 601 gr. II kl. 1-2
14. Stanisław Fiedor
Stefan Antkiewicz
PL
PL
Automobilklub Krakowski Trabant 601 gr. II kl. 1-2
15. Marek Ryndak
Ryszard Luciński
PL
PL
Automobilklub Stomil Dębica Syrena 104 gr. II kl. 3-4
16. Zbigniew Baran
Jan Wodnicki
PL
PL
Automobilklub Krakowski Syrena 104 gr. II kl. 3-4
17. Adam Masłowiec
Krzysztof Piotrowski
PL
PL
Automobilklub Śląski Syrena 105 gr. II kl. 3-4
18. Zbigniew Poniewski
Jan Staworzyński
PL
PL
  Polski Fiat 127p gr. I kl. 5-6
19. Jan Szewczyk
Marian Wloka
PL
PL
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 127p gr. I kl. 5-6
20. Andrzej Świder
Stanisław Krystkiewicz
PL
PL
Automobilklub Śląski Polski Fiat 127p gr. I kl. 5-6
21. Zbigniew Eysmont
Andrzej Świniarski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 127p gr. I kl. 5-6
22. Volker Beyer
Carl Ulrich Karsten
DDR
DDR
MC Lipsk Wartburg 353 gr. I kl. 5-6
23. Marek Rompel
Andrzej Witkowicz
PL
PL
Automobilklub Krakowski Wartburg 353 gr. I kl. 5-6
24. Klaus-Dieter Schulze
Bernd von Nessen
DDR
DDR
  Wartburg 353 gr. I kl. 5-6
25. Bartelharm
Niechelmann
DDR
DDR
  Wartburg 353 gr. I kl. 5-6
26. Henryk Mandera
Maciej Wisławski
PL
PL
Automobilklub Śląski
Automobilklub Warszawski
Wartburg 353 gr. II kl. 5-6
27. Herman Schonka
Jurgen Sparwald
DDR
DDR
  Wartburg 353 gr. II kl. 5-6
28. Wacław Janowski
Henryk Krakowczyk
PL
PL
Automobilklub Dolnośląski Wartburg 353 gr. II kl. 5-6
29. Zbigniew Federowicz
Alojzy Durman
PL
PL
  Wartburg 353 gr. II kl. 5-6
30. Ryszard Kaszuba
Janusz Gładysz
PL
PL
  Skoda S 100 gr. II kl. 5-6
31. Andrzej Drewniak
Joan Comsa
PL
RO
  Dacia 1300 gr. I kl. 7
32. Janusz Dąbrowski
Zenon Keller
PL
PL
Automobilklub Śląski Fiat 128 Sport SL gr. I kl. 7
33. Krystian Bielowski
Ryszard Dragon
PL
PL
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1300 gr. I kl. 7
34. Franciszek Aromiński
Andrzej Komorowski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1300 gr. I kl. 7
35. Ryszard Grychtoł
Wojciech Ondraczek
PL
PL
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1300 gr. I kl. 7
36. Willibald Graul
Klaus Klingenberger
D
D
  NSU TT gr. I kl. 7
37. Grzegorz Lewandowski
Tomasz Śledziński
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1300 gr. I kl. 7
38. Andrzej Mielcarek
Krzysztof Różewski
PL
PL
Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 125p 1300 gr. I kl. 7
39. Marian Bublewicz
Henryk Mieczaniec
PL
PL
Automobilklub Warmińsko-Mazurski Polski Fiat 125p 1300 gr. II kl. 7
40. Janusz Głąbiński
Henryk Kłoda
PL
PL
Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 125p 1300 gr. II kl. 7
41. Gerhard Bedrich
Horst Kunstler
DDR
DDR
  Waz Żiguli 2101 gr. II kl. 7
42. Bogusław Grum
Zenon Charoński
PL
PL
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 125p 1300 gr. II kl. 7
43. Reinhardt Pauli
Norfried Hauffe
DDR
DDR
  Skoda 120 gr. II kl. 7
44. Albin Śliski
Krzysztof Szaykowski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1300 gr. II kl. 7
45. Jerzy Zdunek
Marek Derejski
PL
PL
Automobilklub Kielecki Dacia 1300 gr. II kl. 7
46. Fridrich Karl Tuschy
Frichelm Gaupp
D
D
  Audi 80 GT gr. I kl. 8
47. Ingo Peters
Gerd Idel
D
D
  Alfa Romeo Giulia Super gr. I kl. 8
48. Wiesław Cygan
Stanisław Chrobak
PL
PL
  Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 8
49. Włodzimierz Markowski
Andrzej Martynkin
PL
PL
AMK Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 8
50. Janusz Książkiewicz
Józef Ważny
PL
PL
AMK Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 8
51. Tomasz Ciecierzyński
Piotr Mystkowski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 8
52. Jerzy Kobyliński
Daniel Frenkler
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 8
53. Janina Jedynakowa
Irena Jaroszewicz
PL
PL
  Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 8
54. Karol Łosiak
Jeremi Doria-Dernałowicz
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 8
55. Tadeusz Dębowski
Wojciech Hanc
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 8
56. Wolfgang Vogler
Hans Georg Fibel
D
D
  Audi 80 GT gr. I kl. 8
57. Janusz Kordusz
?
PL
?
  Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 8
58. Hans Britth
Krzysztof Czarnecki
S
PL
  Fiat 124 Specjal T gr. I kl. 8
59. Tadeusz Kudłaty
Zdzisław Nowak
PL
PL
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 8
61. Marek Karczewski
Marek Pawłowski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 8
62. Włodzimierz Groblewski
Januariusz Czerwoniec
PL
PL
AMK Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1500 gr. II kl. 8
63. Błażej Krupa
Jerzy Landsberg
PL
PL
AMK Stomil Olsztyn Renault R 12 Gordini gr. II kl. 8
64. Maciej Stawowiak
Jan Czyżyk
PL
PL
OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 gr. II kl. 8
65. Marian Bień
Andrzej Turczyński
PL
PL
Automobilklub Stomil Dębica Polski Fiat 125p 1500 gr. II kl. 8
66. Marek Varisella
Stanisław Brzozowski
PL
PL
OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 gr. II kl. 8
67. Evert Vesstrom
Berndt Magnusson
S
S
  Toyota Celica LT gr. II kl. 8
68. Bohdan Walknowski
Stanisław Paluch
PL
PL
  Polski Fiat 125p 1500 gr. II kl. 8
69. Bengt Lundstrom
Fergus Sager
S
S
Varnamo Toyota Celica GT gr. II kl. 8
70. Robert Mucha
Ryszard Żyszkowski
PL
PL
OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 gr. II kl. 8
72. Reinhart Wesel
Dieter Junge
WB
WB
  BMW 2002 gr. I kl. 9-13
73. Ewald Pauli
Jacek Jurzak
D
PL
  BMW 2002 Tii gr. I kl. 9-13
75. Lelio Lattari
Marek Szramowski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Alfa Romeo 2000 GTV gr. I kl. 9-13
77. Zygmunt Chełstowski
Andrzej Kaczmarek
PL
PL
Automobilklub Wielkopolski Volvo 144 S gr. I kl. 9-13
78. Henryk Ziemski
Wiesław Grabarczyk
PL
PL
AMK Stomil Olsztyn BMW 2002 Ti gr. I kl. 9-13
81. ?
?
?
?
  BMW 2002 Ti gr. II kl. 9-13
82. Wolfgang Neumann
Gerhard Gottlieb
WB
WB
  BMW 2002 Alpina gr. II kl. 9-13
83. Johannes Schnoor
Peter Diekmann
D
D
  BMW 2002 gr. II kl. 9-13
84. Klaus Joachim Kleint
Gunther Dederichs
D
D
ADAC Ford Capri RS 2600 gr. II kl. 9-13
85. Helfrich
?
D
?
  BMW 2002 Ti gr. II kl. 9-13
87. Horst Rausch
Jerzy Sypniewski
D
PL
ADAC
Automobilklub Morski
BMW 2002 Turbo gr. II kl. 9-13
88. Zbigniew Dziadura
Leszek Borkowski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo gr. V
89. Andrzej Jaroszewicz
Janusz Wojtyna
PL
PL
OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1800 Acropolis gr. V
90. Jerzy Bachtin
Jacek Różański
PL
PL
AMK Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1800 Acropolis gr. V

[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1974] [Rajd Warszawski 1974 - wyniki]