<< 6 el. RSMP 1992 - R. Karkonoski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1993] [2 el. RSMP 1993 - R. Krakowski >>


19-20.02.1993 - 9. Zimowy Rajd Dolnośląski - 1 eliminacja RSMP

Baza rajdu: Kłodzko
Dystans: 288 km, w tym 10 odcinków specjalnych o łącznej długości 105 km.
Nawierzchnia: lód, śnieg, suchy asfalt.

1. Paweł Przybylski
Krzysztof Gęborys
Toyota Motor Poland - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Toyota Celica GT4 1. m. w kl. A-10 1:12:16
2. Marek Gieruszczak
Marek Skrobot
Toyota Motor Poland - Automobilklub Karkonoski Toyota Celica GT4 2. m. w kl. A-10 1:12:21
3. Romuald Chałas
Zbigniew Atłowski
Automobilklub Polski Mazda 323 4WD 3. m. w kl. A-10 1:17:45
4. Fredrik Donner
Julian Obrocki
Automobilklub Dolnośląski Subaru Legacy RS 1. m. w gr. N
1. m. w kl. N-5
1:19:49
5. Robert Herba
Artur Skorupa
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Nissan Sunny GTi-R 2. m. w gr. N
2. m. w kl. N-5
1:20:53
6. Waldemar Doskocz
Katarzyna Misky
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Peugeot 309 GTi 16V 4. m. w kl. A-10
1. m. w F2 gr. A
1:21:20
7. Robert Kępka
Andrzej Górski
Automobilklub Opolski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Peugeot 309 GTi 16V 5. m. w kl. A-10
2. m. w F2 gr. A
1:21:41
8. Lesław Orski
Tomasz Chmiel
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Volkswagen Golf GTi 16V 6. m. w kl. A-10
3. m. w F2 gr. A
1:21:44
9. Grzegorz Skiba
Igor Bielecki
Automobilklub Dolnośląski Lancia Delta HF Integrale 16V 3. m. w gr. N
3. m. w kl. N-5
1:24:22
10. Zenon Sawicki
Grzegorz Smoleń
Automobilklub Lubelski Ford Sierra Cosworth 4x4 4. m. w gr. N
4. m. w kl. N-5
1:24:25
11. Wiesław Stec
Maciej Maciejewski
Rothmans Racing -  Automobilklub Lubelski
Automobilklub Polski
Mitsubishi Galant VR-4 Evo 2 5. m. w gr. N
5. m. w kl. N-5
 
12. Marek Sadowski
Jakub Mroczkowski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Lancia Delta HF Integrale 16V 6. m. w gr. N
6. m. w kl. N-5
 
13. Piotr Świeboda
Maria "Malina" Wiechowska
Autoklub Rzemieślnik Warszawa   1. m. w kl. A-8
4. m. w F2 gr. A
 
14. Cezary Fuchs
Mikołaj Madej
Automobilklub Dolnośląski
Rainbow Łódź
  7. m. w gr. N
1. m. w F2 gr. N
 
15. Jerzy Dyszy
Jerzy Substyk
Autoklub Rzemieślnik Warszawa   8. m. w gr. N
2. m. w F2 gr. N
 
16. Piotr Kuprewicz
?
Automobilklub Dolnośląski   2. m. w kl. A-8
5. m. w F2 gr. A
 
17. Jan Hamera
Adam Balawajder
Automobilklub Dolnośląski   3. m. w kl. A-8
6. m. w F2 gr. A
 
18. Jacek Jerschina
Artur Orlikowski
Automobilklub Polski   4. m. w kl. A-8
7. m. w F2 gr. A
 
19. Eugeniusz Prażmo
Dariusz Palonka
Automobilklub Lubelski   9. m. w gr. N
1. m. w kl. N-3
3. m. w F2 gr. N
 
20. Janusz Damentko
?
Automobilklub Morski   10. m. w gr. N
2. m. w kl. N-3
4. m. w F2 gr. N
 
21. Jacek Sikora
Jacek Sciciński
Autoklub Rzemieślnik Warszawa   5. m. w kl. A-8
8. m. w F2 gr. A
 
22. Włodzimierz Pawluczuk
Marek Kaczmarek
Autoklub Rzemieślnik Warszawa   6. m. w kl. A-8
9. m. w F2 gr. A
 
23. Ryszard Plucha
?
Automobilklub Polski   7. m. w kl. A-8
10. m. w F2 gr. A
 
24. Dariusz Marciniak
?
Automobilklub Dolnośląski   11. m. w gr. N
3. m. w kl. N-3
5. m. w F2 gr. N
 
25. Zbigniew Natkański
?
Automobilklub Dolnośląski   12. m. w gr. N
4. m. w kl. N-3
6. m. w F2 gr. N
 
Odpadli m. in.:

OS 5

Marian Bublewicz
Ryszard Żyszkowski
  Ford Sierra Cosworth 4x4 kl. A-10

(wypadek)

po
OS 3

Andrzej Koper
?
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Golf GTi 16V kl. A-10

(wycofali się, brak
odpowiednich opon)

  Krzysztof Hołowczyc
?
Automobilklub Polski      
Wystartowały 34 załogi, sklasyfikowano 25.
Zwycięzcy OS-ów: Przybylski - 4, Gieruszczak - 4, Bublewicz - 2
Klasyfikacja klubowa:
1. Autoklub Rzemieślnik Warszawa
2. Automobilklub Dolnośląski
3. Automobilklub Lubelski
4. Automobilklub Polski
5. Automobilklub Morski
Klasyfikacja zespołów sponsorskich:
1. Toyota Motor Poland
2. Rafineria Gdańska

<< 6 el. RSMP 1992 - R. Karkonoski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1993] [2 el. RSMP 1993 - R. Krakowski >>