<< 4 el. RSMP 1976 - R. Warszawski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1977] [2 el. RSMP 1977 - R. Krakowski >>
[Rajd Stomil 1977 - lista startowa]


11-12.02.1977 - 4. Rajd Stomil - 1 eliminacja RSMP

Baza rajdu: Tarnów
Dystans: 876 km. Planowano 22 odcinki specjalne i 1 próbę wyścigową o łącznej długości 162 km. Ostatecznie jednak przejechano 19 odcinków specjalnych i 1 próbę wyścigową o łącznej długości 143 km.
Próby sportowe:
- 11.02: SW 1: Tarnów - Świerczków (5 x 1,2 km = 6,0 km), OS 1: Połomia - Gawrzyłowa (16 km), OS 2: Krasna - Korczyna (10,5) (odwołany), OS 3: Przysietnica - Izdebki (5) (odwołany), OS 4. Szczawne - Czaszyn (8), OS 5: Tarnawa - Lesko (3,5) (odwołany), OS 6. Solina - Bóbrka (5), OS 7: Tyrawa - Załuż (8), OS 8: Solina - Bóbrka (5), OS 9: Tyrawa - Załuż (8), OS 10: Lesko - Tarnawa (3,5)
- 12.02: OS 11: Czaszyn - Szczawne (8), OS 12: Izdebki - Przysietnica (5), OS 13: Korczyna - Krasna (10,5), OS 14: Gawrzyłowa - Połonia (7), OS 15: Szczepanowice - Janowice (7), OS 16. Żegocina - Młynne (7), OS 17: Tęgoborze - Rąbkowa (7), OS 18. Iwkowa - Tymowa (7), OS 19: Żegocina - Młynne (7), OS 20: Tęgoborze - Rąbkowa (7), OS 21: Iwkowa - Tymowa (4), OS 22: Janowice - Szczepanowice (7).
Pogoda: ok. 10% trasy pokryta śniegiem i lodem.

1.   Petr Carnohorsky (CS)
Milos Tyce (CS)
  Łada 2103 MTX (gr. II kl. 8)  
2. (1.*) Bogdan Wozowicz
Witold Wozowicz
Stomil Dębica Polski Fiat 125p 1500 1. m. w gr. I kl. 8 2:04:49,0
3.   Jiri Srnsky (CS)
Radovan Novak (CS)
  Łada 2103 MTX (gr. II kl. 8)  
4. (2.*) Ryszard Grychtoł
Wojciech Ondraczek
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1500 2. m. w gr. I kl. 8 2:05:49,0
5. (3.*) Wiktor Polak
Krzysztof Czarnecki
Stomil Dębica Polski Fiat 125p 1600 1. m. w gr. IV kl. 1-13 2:08:56,6
6. (4.*) Józef Ważny
Krzysztof Lederer
OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1600 2. m. w gr. IV kl. 1-13 2:09:16,0
7. (5.*) Zbigniew Soszka
Tadeusz Przybysz
AMK Częstochowa Polski Fiat 125p 1300 1. m. w gr. I kl. 7 2:14:33,4
8. (6.*) Ryszard Plucha
Henryk Krakowczyk
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 1. m. w gr. II kl. 8  
9.   Stefan Vircik (CS)
Vojtech Bezecny (CS)
  Skoda S 120 Rally (gr. II kl. 8)  
10. (7.*) Andrzej Wodziński
Jan Wojciechowski
Automobilklub Warszawski Fiat 128 Rally 2. m. w gr. I kl. 7  
11. (8.*) Jerzy Lipiński
Janusz Siniarski
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 3. m. w gr. I kl. 8  
12. (9.*) Zdzisław Szafrański
Henryk Pineles
Automobilklub Śląski Renault 5 TS 2. m. w gr. II kl. 8  
13. (10.*) Andrzej Radecki
Henryk Mieczaniec
OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1500 3. m. w gr. II kl. 8  
14. (11.*) Bogdan Drągowski
Marek Pawłowski
Automobilklub Warszawski BMW 2002 Ti 1. m. w gr. II kl. 9-13 2:21:38,2
15. (12.*) Ryszard Trzciński
Jerzy Lachowski
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 125p 1500 3. m. w gr. IV kl. 1-13  
16. (13.*) Karol Łosiak
Jeremi Doria-Dernałowicz
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1600 4. m. w gr. IV kl. 1-13  
17.

(14.*)

Krzysztof Różewski
Zbigniew Figas
Automobilklub Wielkopolski Zastava 1100p 3. m. w gr. I kl. 7  
18.

(15.*)

Maciej Halczyński
Stefan Swida
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 125p 1500 4. m. w gr. I kl. 8  

19.

(16.*) Tadeusz Hoppe
Waldemar Bielewicz
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 5. m. w gr. I kl. 8  
20. (17.*) Andrzej Lubiak
Maciej Wisławski
OBR FSM - Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 1. m. w gr. I kl. PF 126p 2:32:53

21.

(18.*)

Janusz Szerla
Józef Stachara
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p 2. m. w gr. I kl. PF 126p  

22.

(19.*)

Marek Ryndak
Andrzej Maciejewski
Stomil Dębica Polski Fiat 126p 3. m. w gr. I kl. PF 126p  

23.

(20.*) Zbigniew Szpalerski
Jan Borowski
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 6. m. w gr. I kl. 8  

24.

(21.*) Janusz Waluś
Jan Ambrozik
Automobilklub Świętokrzyski Fiat 128 Sport SL 4. m. w gr. I kl. 7  

25.

  Pavel Grigol (CS)
Juraj Gajdosik (CS)
  Łada 2103 MTX (gr. II kl. 8)  

26.

(22.*)

Paweł Noakowski
Krzysztof Martynowski
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 4. m. w gr. I kl. PF 126p  

27.

(23.*) Marek Karczewski
Stanisław Brzozowski
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 7. m. w gr. I kl. 8  

28.

(24.*) Jacek Kotowski
Wojciech Stępień
SKM Warszawa Renault 12 TL 5. m. w gr. I kl. 7  

29.

(25.*) Dariusz Biernacki
Daniel Szydłowski
AMK Tarnów Polski Fiat 125p 1300 6. m. w gr. I kl. 7  
30. (26.*) Krzysztof Adamski
Tadeusz Betlej
Automobilklub Krakowski Trabant 601 1. m. w gr. II kl. 1-2 2:59:05,0
31. (27.*) Ireneusz Romejko
Zbigniew Zapędowski
Automobilklub Łódzki BMW 2002 Ti 2. m. w gr. II kl. 9-13  
32. (28.*) Daniel Gronicki
Andrzej Jędrychowski
Automobilklub Dębica Polski Fiat 126p 5. m. w gr. I kl. PF 126p  

33.

(29.*) Michał Pinis
Michał Stan
Automobilklub Cieszyński Polski Fiat 126p 6. m. w gr. I kl. PF 126p  

34.

(30.*)

Jerzy Kindziuk
Henryk Trochimiuk
Automobilklub Podlaski Dacia 1300 7. m. w gr. I kl. 7  

35.

(31.*) Andrzej Janiszewski
Włodzimierz Abramowicz
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p 7. m. w gr. I kl. PF 126p  

36.

(32.*) Henryk Pinis
Ireneusz Kijas
Automobilklub Cieszyński Polski Fiat 126p 8. m. w gr. I kl. PF 126p  

37.

(33.*) Mariusz Zajdel
Tadeusz Koj
Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p 9. m. w gr. I kl. PF 126p  

38.

(34.*) Krzysztof Winkowski
Krzysztof Szymczak
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p 10. m. w gr. I kl. PF 126p  

39.

(35.*) Krzysztof Zawiliński
Ryszard Bugaj
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p 11. m. w gr. I kl. PF 126p  

* - miejsca w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski

Zdyskwalifikowani (niezatrzymanie się na sygnał milicji):
  Jerzy Landsberg
Marek Muszyński
OKS Stomil Olsztyn Renault 5 Alpine gr. II kl. 8  
Odpadli:

OS 18

Bogusław Dawidów
Mariusz Kostrzak
Automobilklub Morski Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 8  

OS 16

Krzysztof Janarek
Ryszard Makuch
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p gr. I kl. PF 126p  

OS 15

Włodzimierz Groblewski
Januariusz Czerwoniec
OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p MC gr. IV kl. 1-13 (wypadek)

OS 15

Wojciech Gołębiowski
Jerzy Szulc
Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p gr. II kl. 1-2  

OS 15

Alojzy Orawiec
Andrzej Kapitan
Automobilklub Cieszyński Polski Fiat 126p gr. I kl. PF 126p  

OS 14

Jacek Witkowski
Tadeusz Rybka
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p gr. I kl. PF 126p  

OS 13

Viliam Veteska (CS)
Rudolf Vojtas (CS)
  Skoda S 120 Rally gr. II kl. 8  

OS 13

Andrzej Grzegorzek
Jerzy Baran
Automobilklub Śląski Trabant 601 gr. II kl. 1-2  

OS 13

Tomasz Barański
Paweł Barański
Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p gr. II kl. 1-2  

OS 13

Andrzej Witkowicz
Marek Rompel
Automobilklub Krakowski Fiat 128 Sport 3 porte gr. I kl. 7  

OS 12

Tadeusz Dębowski
Włodzimierz Krzemiński
Automobilklub Warszawski Renault 5 Alpine gr. II kl. 8  

OS 12

Henryk Fabiański
Zbigniew Nowicki
Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 125p 1500 gr. II kl. 8  

OS 12

Bogusław Dymek
Erwin Meisel
Automobilklub Krakowski Trabant 601 gr. II kl. 1-2  

OS 12

Jerzy Poznański
Czesław Zadygowicz
Automobilklub Podlaski Polski Fiat 126p gr. I kl. PF 126p  

OS 12

Lesław Orski
Marian Nowak
Automobilklub Morski Zastava 1100p gr. I kl. 7  

OS 10

Stanisław Fiedor
Bogusław Barcz
Automobilklub Krakowski Trabant 601 gr. II kl. 1-2  

OS 10

Piotr Śnieg
Tomasz Śnieg
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p gr. I kl. PF 126p  

OS 8

Marian Woszczyna
Waldemar Nieciecki
Automobilklub Podlaski Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 8  

po
OS 4

Stanisław Wyka
Karol Piekarski
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 gr. II kl. 8  

OS 4

Andrzej Świder
Marian Wloka
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p gr. I kl. PF 126p  

OS 1

Włodzimierz Dominowski
Andrzej Niewiadomski
Automobilklub Warszawski Ford Escort RS 2000 gr. II kl. 9-13  

OS 1

Marian Bublewicz
Stefan Osika
OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1500 gr. II kl. 8  

OS 1

Henryk Mandera
Marek Oziębło
Stomil Dębica Wartburg 353 gr. II kl. 8  

OS 1

Bogumił Targosz
Andrzej Orłowski
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 125p 1500 gr. II kl. 8  

OS 1

Jaroslav Jurek (CS)
Jan Piovarci (CS)
  Skoda S 120 Rally gr. II kl. 8  

OS 1

Cyryl Pacala (CS)
Milan Zelko (CS)
  Skoda S 120 Rally gr. II kl. 8  

OS 1

Wiesław Cygan
Jacek Jurzak
OBR FSM - Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p gr. II kl. 1-2 (układ
hamulcowy)

OS 1

Adam Masłowiec
Andrzej Białowąs
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 8  

OS 1

Zbigniew Baran
Krystian Bielowski
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 125p 1300 gr. I kl. 7  

OS 1

Marek Dąbek
Krzysztof Urbański
Automobilklub Śląski Fiat 127 gr. I kl. 7  

OS 1

Zbigniew Bębnista
Jerzy Karasiński
Stomil Dębica Polski Fiat 126p gr. I kl. PF 126p  

SW 1

Janusz Szajng
Piotr Ślaski
Automobilklub Warszawski Fiat X 1/9 gr. IV kl. 1-13  

SW 1

Tadeusz Buksowicz
Marek Kaczmarek
Automobilklub Warszawski Volvo 144 gr. II kl. 9-13  

SW 1

Andrzej Koper
Dariusz Szarejko
Automobilklub Warszawski BMW 518 gr. II kl. 9-13  

Wystartowały 74 załogi, ukończyło rajd 40.

Klasyfikacja zespołowa:
1. Stomil Dębica
2. Automobilklub Warszawski II

<< 4 el. RSMP 1976 - R. Warszawski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1977] [2 el. RSMP 1977 - R. Krakowski >>
[Rajd Stomil 1977 - lista startowa]