<< 1 el. MPRC 2000 - Słomczyn] [Strona główna] [Rallycross] [MPRC 2000] [3 el. MPRC 2000 - Słomczyn >>
Pogoda: przelotne opady deszczu
Wyniki: | |||||
Klasa 1: | |||||
1. | Piotr Radtke | Polski Fiat 126p | |||
2. | Roman Panek | Polski Fiat 126p | |||
3. | Piotr Koc | Polski Fiat 126p | |||
4. | Tomasz Skinder | Polski Fiat 126p | |||
5. |
Tomasz Sokulski | Polski Fiat 126p | |||
6. | Dominik Brymora | Polski Fiat 126p | |||
7. | Marcin Ślusarczyk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | ||
8. | Arkadiusz Młotek | Polski Fiat 126p | |||
9. |
Michał Piotrowski | Polski Fiat 126p | |||
10. | Arkadiusz Leszek | Polski Fiat 126p | |||
11. | Krzysztof Jankowski | Polski Fiat 126p | |||
12. | Emilian Radziejewicz | Polski Fiat 126p | |||
13. | Marek Nalewajko | Polski Fiat 126p | |||
14. | Tomasz Bartoś | Polski Fiat 126p | |||
15. | Bogusław Kurtyka | Polski Fiat 126p | |||
16. | Bartłomiej Lewandowski | Polski Fiat 126p | |||
Klasa 2 (+ klasa A-1100): | |||||
1. | Antoni Skudło | Nissan Micra | |||
2. | Jacek Chojnacki | Fiat Cinquecento | |||
3. | Tomasz Nowak | Fiat Cinquecento | |||
4. |
Wojciech Białowąs | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 1. kl. A-1100 | |
5. |
Piotr Furchert | Citroen AX | |||
6. | Paweł Melwiński | Polski Fiat 126p | |||
7. | Józef Rutkowski | Fiat Cinquecento | |||
8. | Michał Syroka | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 2. kl. A-1100 | |
9. |
Bartosz Gruszczyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 3. kl. A-1100 | |
Nie sklasyfikowani: | |||||
Grzegorz Carzasty | Fiat Cinquecento | (silnik) |
|||
Michał Guranowski | Volkswagen Polo | ||||
Klasa 3: | |||||
1. | Marcin Laskowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Peugeot 106 | ||
2. | Bogdan Skutkiewicz | Automobilklub Orski | Opel Kadett | ||
3. | Robert Polak | Toyota Starlet | |||
4. | Piotr Tyszkiewicz | Skoda Felicia | |||
5. |
Adam Kornacki | Peugeot 205 | |||
6. | Michał Kunicki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift | ||
7. | Andrzej Grigorjew | Volkswagen Golf | |||
8. | Bogusław Bach | Volkswagen Golf | |||
9. |
Piotr Kanecki | Toyota Corolla | |||
10. | Janusz Damentko | Automobilklub Orski | Volkswagen Scirocco | ||
11. | Janusz Siniarski | Skoda Felicia | |||
12. | Janusz Strześniewski | Skoda Felicia | |||
Nie sklasyfikowani: | |||||
Adam Trzonkowski | Peugeot 205 | ||||
Klasa 4 (+ klasa N-2000): | |||||
1. | Adam Polak | Toyota Celica | |||
2. | Jacek Ptaszek | Toyota Celica | |||
3. | Mariusz Stec | Automobilklub Lubelski | Mitsubishi Galant | ||
4. | Andrzej Kalitowicz | Mitsubishi Lancer | |||
5. |
Bartosz Duda | Lancia Delta | |||
6. | Andrzej Kleina | Lancia Delta | |||
7. | Łukasz Zoll | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Seat Ibiza | 1. kl. N-2000 | |
8. | Grzegorz Baran | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio | 2. kl. N-2000 | |
9. |
Hubert Massalski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift | 3. kl. N-2000 | |
W kl. N-2000 wystartowało 3 zawodników. | |||||
Klasa N-1400: | |||||
1. | Piotr Granica | Suzuki Swift | |||
2. | Marcin Szewczyk | Suzuki Swift | |||
3. | Marcin Sienkiewicz | Peugeot 106 | |||
4. | Jerzy Poznański | Peugeot 106 | |||
5. |
Adam Kiełkiewicz | Suzuki Swift | |||
6. | Krystian Onyśko | Peugeot 106 | |||
7. | Jakub Iwanek | Rallycross Team Słomczyn | Peugeot 106 | ||
8. | Tomasz Oleksiak | Rallycross Team Słomczyn | Peugeot 106 |
<< 1 el. MPRC 2000 - Słomczyn] [Strona główna] [Rallycross] [MPRC 2000] [3 el. MPRC 2000 - Słomczyn >>