<< 6 el. WSMP 2000 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 2000] [1 el. WSMP 2001 - >>


7-8.10.2000 Kielce - 7 eliminacja WSMP

Grupa E:
1. Tadeusz Kłosowski Lotos - Automobilklub Szczeciński Dallara F 394-Opel 21:15,412
2. Michał Gil Automobilklub Kielecki Reynard 913-Volkswagen 21:36,661
3. Wojciech Gąsecki Automobilklub Szczeciński Dallara F 397-Opel 22:47,988
4. Maurycy Kochański Autoklub Rzemieślnk Warszawa Reynard 893-Lancia 23:00,986
5. Hieronim Kochański Autoklub Rzemieślnk Warszawa Estonia 25-Lancia - 1 okr.
6. Wojciech Jankowski Autoklub Rzemieślnk Warszawa Estonia 25-Lancia - 1 okr.
7. Janusz Jania Automobilklub Krakowski Estonia  
8. Marek Sawczenko Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia  
 
Samochody turystyczne:
Sprint:
1. Mariusz Kostrzak Kostrzak Motorsport - Autoklub Rzemieślnk Warszawa Porsche 911 GT2 1. m. w kl. H+2000   7:22,760
2. Tomasz Myszkier Lotos - Automobilklub Wielkopolski Ford Escort RS Cosworth 2. m. w kl. H+2000   7:23,631
3. Tadeusz Myszkier Lotos - Automobilklub Wielkopolski BMW M3 E36 3. m. w kl. H+2000   7:26,477
4. Andrzej Dziurka Alda - Automobilklub Polski Audi A4 Quattro 4. m. w kl. H+2000   7:26,486
5. Maciej Stańco Alda - Automobilklub Kielecki Alfa Romeo 155 TS 1. m. w kl. H-2000  
6. Adam Gładysz Gładysz Racing Team - Automobilklub Tarnowski Volkswagen Golf IV GTi 5. m. w kl. H+2000   8:04,324
7. Mieczysław Błaszczyński Automobilklub Łódzki Ford Sierra XR-BMW 6. m. w kl. H+2000   8:06,164
8. Marek Koprys Kostrzak Motorsport - Automobilklub Orski BMW M3 E36 7. m. w kl. H+2000  
9. Marcin Śliwiński Automobilklub Orski BMW M3 8. m. w kl. H+2000  
10. Tomasz Wywiał Automobilklub Częstochowski Honda Integra Type-R 2. m. w kl. H-2000  
11. Henryk Mandera Automobilklub Śląski Suzuki Swift 3. m. w kl. H-2000  
12. Stanisław Fiedor   Honda Civic VTi 4. m. w kl. H-2000  
13. Jarosław Paja Automobilklub Kielecki Renault Megane 1. m. w kl. N-2000  
14. ?     5. m. w kl. H-2000  
15. Robert Halicki Automobilklub Opolski Fiat Cinquecento 6. m. w kl. H-2000  
16. Kamil Zadolny Automobilklub Polski Fiat Cinquecento 2. m. w kl. N-2000  
Najszybsze okrążenie: Kostrzak
Wyścig główny:
1. Andrzej Dziurka Alda - Automobilklub Polski Audi A4 Quattro 1. m. w kl. H+2000  18:21,515
2. Maciej Stańco Alda - Automobilklub Kielecki Alfa Romeo 155 TS 1. m. w kl. H-2000  18:40,653
3. Tadeusz Myszkier Lotos - Automobilklub Wielkopolski BMW M3 E36 2. m. w kl. H+2000  18:41,095
4. Tomasz Myszkier Lotos - Automobilklub Wielkopolski Ford Escort RS Cosworth 3. m. w kl. H+2000  18:54,510
5. Marek Koprys Kostrzak Motorsport - Automobilklub Orski BMW M3 E36 4. m. w kl. H+2000  19:33,858
6. Adam Gładysz Gładysz Racing Team - Automobilklub Tarnowski Volkswagen Golf IV GTi 5. m. w kl. H+2000  19:50,347
7. Mieczysław Błaszczyński Automobilklub Łódzki Ford Sierra XR-BMW 6. m. w kl. H+2000  
8. Tomasz Wywiał Automobilklub Częstochowski Honda Integra Type-R 2. m. w kl. H-2000  
9. Marcin Śliwiński Automobilklub Orski BMW M3 7. m. w kl. H+2000  
10. Henryk Mandera Automobilklub Śląski Suzuki Swift 3. m. w kl. H-2000  
11. Stanisław Fiedor   Honda Civic VTi 4. m. w kl. H-2000  
12. Mariusz Kostrzak Kostrzak Motorsport - Autoklub Rzemieślnk Warszawa Porsche 911 GT2 8. m. w kl. H+2000  
13. Jarosław Paja Automobilklub Kielecki Renault Megane 1. m. w kl. N-2000  
14. ?     5. m. w kl. H-2000  
15. Robert Halicki Automobilklub Opolski Fiat Cinquecento 6. m. w kl. H-2000  
16. Kamil Zadolny Automobilklub Polski Fiat Cinquecento 2. m. w kl. N-2000  
 
Klasa A-1000 / Puchar M plus M:
Trening: 1. Maciej Kaczmarek; 2. Szerla; 3. Marcin Kaczmarek; 4. Litwinowicz; 5. M. Gąsecki
Wyścig:
1. Michał Szerla Vital - Automobilklub Krakowski Fiat Cinquecento 22:37,217
2. Marcin Kaczmarek M plus M - Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 22:38,359
3. Maciej Kaczmarek M plus M - Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 23:27,958
4. Piotr Litwinowicz Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 23:31,717
5. Anna Lewańczyk Automobilklub Orski Fiat Cinquecento 23:51,127
6. Anna Szydłowska Automobilklub Orski Fiat Cinquecento 24:41,156
Odpadli m. in.:
  Mirosław Gąsecki Automobilklub Orski Fiat Cinquecento  
Wystartowało 8 zawodników.
 

Klasa Cinquecento Sporting i Seicento Sporting:

1. Maciej Garstecki Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 24:17,353
2. Jakub Wysocki Automobilklub Radomski Fiat Seicento 24:26,729
3. Kamil Zadolny Automobilklub Polski Fiat Cinquecento 24:35,052
4. Jakub Lisowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento  
Odpadł:
  Paweł Hildebrański Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento  
 
Puchar Alfy Romeo:
Trening: 1. Kisiel; 2. S. Mielcarek; ... 6. Szwagierczak
Sprint (6 okr. x 4,16 km = 24,96 km):
1. Robert Kisiel Autoklub Rzemieślnk Warszawa 12:07,203 (123,6 km/h)
2. Sebastian Mielcarek Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski 12:14,026
3. Marcin Kaczmarek Autex - Automobilklub Wielkopolski 12:14,186
4. Zbigniew Szwagierczak Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski 12:18,836
5. Marcin Banaszak Automobilklub Wielkopolski 12:19,455
6. Artur Czyż Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski 12:20,633
7. Maciej Bekas Automobilklub Wielkopolski  
8. Maciej Tomaszewski Automobilklub Polski  
9. Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski  
10. Piotr Kaźmierczak Automobilklub Krakowski  
11. Krzysztof Federowicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
12. Tomasz Mądry Automobilklub Leszczyński  
13. Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
14. Wojciech Cołoszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
15. Piotr Litwinowicz Automobilklub Wielkopolski  
Wyścig główny (13 okr. x 4,16 km = 54,08 km):
1. Robert Kisiel Autoklub Rzemieślnk Warszawa 26:13,389 (123,7 km/h)
2. Marcin Banaszak Automobilklub Wielkopolski 26:24,547
3. Marcin Kaczmarek Autex - Automobilklub Wielkopolski 26:26,385
4. Wojciech Cołoszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa 26:28,604
5. Zbigniew Szwagierczak Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski 26:28,612
6. Maciej Tomaszewski Automobilklub Polski 26:28,718
7. Sebastian Mielcarek Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski  
8. Rafał Podolski Automobilklub Kielecki  
9. Tomasz Mądry Automobilklub Leszczyński  
10. Piotr Kaźmierczak Automobilklub Krakowski  
11. Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
12. Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski  
13. Sławomir Winkiel    
14. Zdzisław Brymora    
15. Dariusz Chudobiński Automobilklub Polski  
Odpadli:
12 okr. Maciej Bekas Automobilklub Wielkopolski (kolizja)
1 okr. Artur Czyż Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski (kolizja)

<< 6 el. WSMP 2000 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 2000] [1 el. WSMP 2001 - >>