<< 4 el. WSMP 2000 - Kamień Śląski] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 2000] [6 el. WSMP 2000 - Poznań >>


26-27.08.2000 Kamień Śląski - 5 eliminacja WSMP

Pogoda: słonecznie, sucho

Grupa E:
Trening: 1. Kłosowski - 1:26,722
Wyścig (12 okr. x 3,6 km = 43,2 km):
1. Tadeusz Kłosowski Lotos - Automobilklub Szczeciński Dallara F 394-Opel 18:23,190
2. Michał Gil Automobilklub Kielecki Reynard 913-Volkswagen 18:36,043
3. Maurycy Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa Reynard 893-Lancia 18:41,282
4. Robert Podolski Automobilklub Kielecki Eufra 391-Mugen 19:31,749
5. Jerzy Fontański Automobilklub Częstochowski Estonia 21-Łada 11 okr.
6. Piotr Lenartowicz Automobilklub Krakowski Promot 79-Łada 11 okr.

7.

Hieronim Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Lancia  
Prowadzenie w wyścigu: 1-12 okr. - Kłosowski
 
Samochody turystyczne:
Sprint (6 okr. x 3,6 km = 21,6 km):
1. Andrzej Dziurka Alda - Automobilklub Polski Audi A4 Quattro 1. m. w kl. H+2000   9:14,932
2. Tadeusz Myszkier Lotos - Automobilklub Wielkopolski BMW M3 E36 2. m. w kl. H+2000   9:18,862
3. Tomasz Myszkier Lotos - Automobilklub Wielkopolski Ford Escort RS Cosworth 3. m. w kl. H+2000   9:33,940
4. Piotr Bednarek Automobilklub Kielecki BMW M3 E36 GTR 4. m. w kl. H+2000   9:36,177
5. Tomasz Wywiał Automobilklub Częstochowski Honda Integra Type-R 1. m. w kl. H-2000  10:04,598
6. Xawery Mielcarek Automobilklub Wielkopolski Opel Astra GSi 2. m. w kl. H-2000  

7.

Adam Gładysz Gładysz Racing Team - A. Tarnowski Volkswagen Golf IV GTi 5. m. w kl. H+2000  
8. Marcin Gładysz Gładysz Racing Team - A. Tarnowski Volkswagen Golf IV GTi 6. m. w kl. H+2000  
9. Wojciech Myszkier Automobilklub Wielkopolski BMW M3 7. m. w kl. H+2000  
10. Mariusz Kostrzak Kostrzak Motorsport - A. Rzemieślnik Warszawa BMW M3 E36 8. m. w kl. H+2000  
11. Bartosz Warzecha   Volkswagen Golf 9. m. w kl. H+2000  
12. Stanisław Fiedor   Honda Civic VTi 3. m. w kl. H-2000  
13. Tomasz Dąbrowski   Ford Escort 4. m. w kl. H-2000  
14. Robert Halicki Automobilklub Opolski Fiat Cinquecento 5. m. w kl. H-2000  
Zdyskwalifikowany:
  Piotr Zaleski Kostrzak Motorsport - Automobilklub Orski BMW M3 E36 kl. H+2000 9:55,925
Nie wystartował:

tren.

Maciej Stańco Alda - Automobilklub Kielecki Alfa Romeo 155 TS kl. H-2000 (tłok)
Wyścig główny (15 okr. x 3,6 km = 54,0 km):
1. Andrzej Dziurka Alda - Automobilklub Polski Audi A4 Quattro 1. m. w kl. H+2000  23:24,828
2. Tadeusz Myszkier Lotos - Automobilklub Wielkopolski BMW M3 E36 2. m. w kl. H+2000  23:43,583
3. Tomasz Myszkier Lotos - Automobilklub Wielkopolski Ford Escort RS Cosworth 3. m. w kl. H+2000  23:47,536
4. Piotr Bednarek Automobilklub Kielecki BMW M3 E36 GTR 4. m. w kl. H+2000  23:48,939
5. Tomasz Wywiał Automobilklub Częstochowski Honda Integra Type-R 1. m. w kl. H-2000  14 okr.

6.

Wojciech Myszkier Automobilklub Wielkopolski BMW M3 5. m. w kl. H+2000  
7. Xawery Mielcarek Automobilklub Wielkopolski Opel Astra GSi 2. m. w kl. H-2000  

8.

Mariusz Kostrzak Kostrzak Motorsport - A. Rzemieślnik Warszawa BMW M3 E36 6. m. w kl. H+2000  
9. Marcin Gładysz Gładysz Racing Team - A. Tarnowski Volkswagen Golf IV GTi 7. m. w kl. H+2000  
10. Stanisław Fiedor   Honda Civic VTi 3. m. w kl. H-2000  
11. Tomasz Dąbrowski   Ford Escort 4. m. w kl. H-2000  
12. Robert Halicki Automobilklub Opolski Fiat Cinquecento 5. m. w kl. H-2000  
Zdyskwalifikowany:
  Piotr Zaleski Kostrzak Motorsport - Automobilklub Orski BMW M3 E36 kl. H+2000  25:03,397
 

Klasa A-1000 / Puchar M plus M (12 okr. x 3,6 km = 43,2 km):

Trening: 1. M. Gąsecki; 2. Maciej Kaczmarek; 3. Marcin Kaczmarek; ... 6. Litwinowicz
Wyścig:
1. Mirosław Gąsecki Automobilklub Orski Fiat Cinquecento 23:12,786
2. Maciej Kaczmarek M plus M - Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 23:14,125
3. Piotr Litwinowicz ACM Mari Car - Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 24:05,390
4. Anna Szydłowska Automobilklub Orski Fiat Cinquecento 11 okr.
5. Anna Lewańczyk Automobilklub Orski Fiat Cinquecento 11 okr.
Odpadli m. in.:

3 okr.

Marcin Kaczmarek M plus M - Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento (wyciek wody)
Wystartowało 6 zawodników.
 
Klasa Cinquecento Sporting i Seicento Sporting (12 okr. x 3,6 km = 43,2 km):
Trening: 1. Zadolny
Wyścig:
1. Tomasz Płaczek Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 24:51,211
2. Maciej Garstecki Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 24:51,228
3. Jacek Szurgot Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 25:12,954
4. Leszek Patan Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 25:14,509
5. Jakub Wysocki Automobilklub Radomski Fiat Seicento 25:15,416
6. Kamil Zadolny Automobilklub Polski Fiat Cinquecento 25:48,584
Zdyskwalifikowany (zbyt ostra jazda):
  Paweł Hildebrański Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento  
 
Puchar Alfy Romeo:
Trening: 1. Czyż - 1:44,553; 2. S. Mielcarek - 1:44,842; 3. Kisiel - 1:44,860; 4. Marcin Kaczmarek - 1:44,965; 5. Federowicz - 1:45,110; 6. Banaszak - 1:45,239; 7. Szwagierczak - 1:45,406; 8. A. Nowicki - 1:45,625; 9. Tomaszewski - 1:45,686; 10. Mądry - 1:45,689; 11. Bekas - 1:45,755; 12. Rafał Podolski - 1:45,770; 13. Cołoszyński - 1:45,823; 14. Kołomyjski - 1:45,878; 15. Czub - 1:45,885; 16. Serbin - 1:46,112; 17. Winkiel - 1:46,349; 18. Chudobiński - 1:47,255; 19. Litwinowicz - 1:47,310; 20. Mikołajczyk - 1:47,488; 21. Z. Brymora - 1:47,660; 22. Łacisz - 1:48,782; 23. Kusiak - 1:48,852; 24. Kaźmierczak - bez czasu
Sprint (6 okr. x 3,6 km = 21,6 km):
1. Artur Czyż Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski 10:40,410 (121,4 km/h)
2. Robert Kisiel Autoklub Rzemieślnik Warszawa 10:42,955
3. Sebastian Mielcarek Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski 10:45,724
4. Krzysztof Federowicz Polmozbyt Katowice - Autoklub Rzemieślnik Warszawa 10:46,375
5. Zbigniew Szwagierczak Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski 10:47,566
6. Marcin Banaszak Automobilklub Wielkopolski 10:48,009
7. Maciej Bekas Automobilklub Wielkopolski  
8. Marcin Kaczmarek Automobilklub Wielkopolski  
9. Maciej Kołomyjski Diug - Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
10. Wojciech Cołoszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
11. Maciej Tomaszewski Automobilklub Polski  
12. Cezary Czub Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
13. Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
14. Rafał Podolski Automobilklub Kielecki  
15. Arkadiusz Nowicki ACM Mari Car - Automobilklub Wielkopolski  
Odpadli m. in.:
1 okr. Tomasz Mądry Automobilklub Leszczyński (kolizja)
1 okr. Piotr Litwinowicz ACM Mari Car - Automobilklub Wielkopolski  
  Dariusz Chudobiński Automobilklub Polski  
  Zdzisław Brymora   (kolizja)
  Sławomir Winkiel    
Wystartowało 24 zawodników
Wyścig główny (15 okr. x 3,6 km = 54,0 km):
1. Artur Czyż Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski 26:42,496 (121,3 km/h)
2. Robert Kisiel Autoklub Rzemieślnik Warszawa 26:45,918
3. Maciej Kołomyjski Diug - Autoklub Rzemieślnik Warszawa 26:54,513
4. Sebastian Mielcarek Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski 26:55,776
5. Krzysztof Federowicz Polmozbyt Katowice - Autoklub Rzemieślnik Warszawa 27:07,684
6. Marcin Banaszak Automobilklub Wielkopolski 27:14,002
7. Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
8. Rafał Podolski Automobilklub Kielecki  
9. Arkadiusz Nowicki ACM Mari Car - Automobilklub Wielkopolski  
10. Piotr Litwinowicz ACM Mari Car - Automobilklub Wielkopolski  
11. Tomasz Mikołajczyk Automobilklub Polski  
12. Zdzisław Brymora    
13. Piotr Kaźmierczak Automobilklub Krakowski  
14. Maciej Bekas Automobilklub Wielkopolski  
Odpadli:

12 okr.

Cezary Czub Autoklub Rzemieślnik Warszawa  

5 okr.

Zbigniew Szwagierczak Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski (miska olejowa)
  Marcin Kaczmarek Automobilklub Wielkopolski (kolizja)
  Wojciech Cołoszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa (kolizja)
  Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski (kolizja)
Nie wystartowali:
  Zbigniew Łacisz   (chłodnica)
  Maciej Tomaszewski Automobilklub Polski (miska olejowa)
Wystartowało 19 zawodników

<< 4 el. WSMP 2000 - Kamień Śląski] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 2000] [6 el. WSMP 2000 - Poznań >>