<< 3 el. P. Alfy Romeo 2000 - Brno] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 2000] [5 el. WSMP 2000 - Kamień Śląski >>


5-6.08.2000 Kamień Śląski - 4 eliminacja WSMP

Pogoda: deszcz w trakcie sprintu P. Alfy Romeo i wyścigu kl. A-1000

Grupa E:
1. Maciej Marcinkiewicz Hołowczyc Management-Vox - A. Olsztyński Dallara F 397-Opel   18:11,756 (142,4 km/h)
2. Michał Gil Automobilklub Kielecki Reynard 913-Volkswagen   18:31,410
3. Tadeusz Kłosowski Lotos - Automobilklub Szczeciński Dallara F 394-Opel   18:32,531
4. Maurycy Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa Reynard 893-Lancia 1. m. w kl. E-2000 18:55,196
5. Robert Podolski Automobilklub Kielecki Eufra 391-Mugen   19:01,315
6. Hieronim Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Lancia 2. m. w kl. E-2000 19:40,702
7. ?        
8. Jerzy Fontański Automobilklub Częstochowski Estonia    
9. ?        
10. Andrzej Grabowski Automobilklub Orski Estonia    
11. Piotr Lenartowicz Automobilklub Krakowski Promot 79-Łada    
           
  Piotr Kaźmierczak Automobilklub Krakowski   1. m. w kl. E-1300  
Odpadł:
  Marek Sawczenko Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia    
 
Samochody turystyczne:
Trening: 1. Dziurka - 1:28,888; 2. Tadeusz Myszkier - 1:30,136; 3. Kostrzak - 1:30,719; 4. Stańco - 1:31,396; 5. Tomasz Myszkier - 1:32,244; 6. Bednarek - 1:34,885; 7. Zaleski - 1:37,503; 8. Wywiał - 1:39,084; 9. X. Mielcarek - 1:39,145; 10. Mandera - 1:39,667; 11. Koprys - 1:39,946; 12. A. Gładysz - 1:39,951; 13. M. Gładysz - 1:42,871; 14. Starnawski - 1:44,048; 15. Warzecha - 1:44,452; 16. W. Myszkier - 1:44,710; 17. Śliwiński - 1:45,082; 18. Fiedor - 1:45,638; 19. Dąbrowski - 1:48,806; 20. M. Brymora - 1:50,810; 21. Pałosz - 1:53,971; 22. Łacisz - bez czasu
Sprint (6 okr. x 3,600 km = 21,600 km):
1. Mariusz Kostrzak Kostrzak Motorsport - A. Rzemieślnik Warszawa Porsche 911 GT2 1. m. w kl. H+2000  9:24,672 (137,7 km/h)
2. Tadeusz Myszkier Lotos - Automobilklub Wielkopolski BMW M3 E36 2. m. w kl. H+2000  9:27,476
3. Tomasz Myszkier Lotos - Automobilklub Wielkopolski Ford Escort RS Cosworth 3. m. w kl. H+2000  9:33,730
4. Maciej Stańco Alda - Automobilklub Kielecki Alfa Romeo 155 TS 1. m. w kl. H-2000  9:42,477
5. Andrzej Dziurka Alda - Automobilklub Polski Audi A4 Quattro 4. m. w kl. H+2000  9:47,249
6. Piotr Bednarek Automobilklub Kielecki BMW M3 E36 GTR 5. m. w kl. H+2000 10:18,842
7. Tomasz Wywiał Automobilklub Częstochowski Honda Integra Type-R 2. m. w kl. H-2000 10:20,098
8. Xawery Mielcarek Automobilklub Wielkopolski Opel Astra GSi 3. m. w kl. H-2000 10:20,357
9. Adam Gładysz Gładysz Racing Team - A. Tarnowski Volkswagen Golf IV GTi 6. m. w kl. H+2000 10:28,247
10. Marcin Gładysz Gładysz Racing Team - A. Tarnowski Volkswagen Golf IV GTi 7. m. w kl. H+2000 10:33,067
11. Marek Koprys Automobilklub Orski BMW M3 E36 8. m. w kl. H+2000 10:34,438
12. Wojciech Myszkier Automobilklub Wielkopolski BMW M3 E30 9. m. w kl. H+2000 10:43,241
13. Bartosz Warzecha   Volkswagen Golf IV GTi 10. m. w kl. H+2000 10:48,678
14. Marcin Śliwiński Automobilklub Orski BMW M3 E30 11. m. w kl. H+2000 11:00,750
15. Stanisław Fiedor   Honda Civic VTi 4. m. w kl. H-2000 11:06,768
16. Marcin Brymora   Volkswagen Polo 16V   - 1 okr.
Najszybsze okrążenie (5): Dziurka - 1:30,508
Prowadzenie w wyścigu: 1 - 6 okr.: Kostrzak
Wyścig główny (15 okr. x 3,600 = 54,000 km):
1. Mariusz Kostrzak Kostrzak Motorsport - A. Rzemieślnik Warszawa Porsche 911 GT2 1. m. w kl. H+2000 23:21,211 (138,7 km/h)
2. Tadeusz Myszkier Lotos - Automobilklub Wielkopolski BMW M3 E36 2. m. w kl. H+2000 23:30,124
3. Andrzej Dziurka Alda - Automobilklub Polski Audi A4 Quattro 3. m. w kl. H+2000 23:31,895
4. Piotr Bednarek Automobilklub Kielecki BMW M3 E36 GTR 4. m. w kl. H+2000 24:39,050
5. Adam Gładysz Gładysz Racing Team - A. Tarnowski Volkswagen Golf IV GTi 5. m. w kl. H+2000 - 1 okr.
6. Xawery Mielcarek Automobilklub Wielkopolski Opel Astra GSi 1. m. w kl. H-2000 - 1 okr.
7. Wojciech Myszkier Automobilklub Wielkopolski BMW M3 E30 6. m. w kl. H+2000 - 1 okr.
8. Marcin Gładysz Gładysz Racing Team - A. Tarnowski Volkswagen Golf IV GTi 7. m. w kl. H+2000 - 1 okr.
9. Bartosz Warzecha   Volkswagen Golf IV GTi 8. m. w kl. H+2000 - 2 okr.
10. Henryk Mandera Automobilklub Śląski Toyota Carina E 9. m. w kl. H+2000 - 2 okr.
11. Marcin Śliwiński Automobilklub Orski BMW M3 E30 10. m. w kl. H+2000 - 2 okr.
12. Stanisław Fiedor   Honda Civic VTi 2. m. w kl. H-2000 - 2 okr.
13. Marcin Brymora   Volkswagen Polo 16V   - 2 okr.
Odpadli m. in.:
  Maciej Stańco Alda - Automobilklub Kielecki Alfa Romeo 155 TS kl. H-2000 (półoś)
Nie wystartował:
  Tomasz Myszkier Lotos - Automobilklub Wielkopolski Ford Escort RS Cosworth kl. H+2000 (turbo)
Najszybsze okrążenie (5): Dziurka - 1:30,360
Prowadzenie w wyścigu: 1 - 15 okr.: Dziurka (ukarany doliczeniem 20 s za ścięcie szykany)
 
Klasa A-1000 / Puchar M plus M:
Trening: 1. Maciej Kaczmarek; 2. M. Gąsecki
Wyścig:
1. Mirosław Gąsecki Automobilklub Orski Fiat Cinquecento 25:28,056 (101,8 km/h)
2. Maciej Kaczmarek M plus M - Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 25:29,405
3. Marcin Kaczmarek M plus M - Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 26:52,334
4. Dariusz Nowicki M plus M - Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento - 1 okr.
5. Anna Lewańczyk Automobilklub Orski Fiat Cinquecento - 1 okr.
Odpadli m. in.:

1 okr.

Piotr Litwinowicz ACM Mari Car - Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento  
 
Klasa Cinquecento Sporting i Seicento Sporting:
1. Maciej Garstecki Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 27:01,990 (96,7 km/h)
2. Kamil Zadolny Automobilklub Polski Fiat Cinquecento 27:03,219
3. Tomasz Płaczek Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 27:05,000
4. Jacek Szurgot Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 27:05,012
5. Jakub Lisowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 27:40,152
6. Adam Kamisiński Automobilklub Kielecki Fiat Cinquecento 27:43,289
Zdyskwalifikowany (odstępstwa techniczne):
  Paweł Hildebrański Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento  
 
Puchar Alfy Romeo:
Trening: 1. Czyż; 2. Szwagierczak; 3. Marcin Kaczmarek; 4. A. Nowicki; 5. Tomaszewski; 6. S. Mielcarek; 7. Kisiel; 8. Kołomyjski; 9. Serbin; 10. Bekas; ... 17. Federowicz
Sprint (6 okr. x 3,600 km = 21,600 km):
1. Artur Czyż Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski 11:28,734
2. Arkadiusz Nowicki ACM Mari Car - Automobilklub Wielkopolski 11:33,324
3. Sebastian Mielcarek Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski 11:36,029
4. Maciej Kołomyjski Diug - Autoklub Rzemieślnik Warszawa 11:36,757
5. Robert Kisiel Autoklub Rzemieślnik Warszawa 11:37,054
6. Małgorzata Serbin

SIA Carsystem-Voss - Autoklub Rzemieślnik Warszawa

11:38,814
7. Maciej Bekas Automobilklub Wielkopolski  
8. Marcin Kaczmarek Automobilklub Wielkopolski  
9. Marcin Banaszak Automobilklub Wielkopolski  
10. Dariusz Chudobiński Automobilklub Polski  
11. Krzysztof Federowicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
12. Tomasz Mądry Automobilklub Leszczyński  
13. Zbigniew Szwagierczak Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski  
14. Wojciech Cołoszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
15. Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski  

...

     

18.

Rafał Podolski Viamot Ltd. - Automobilklub Kielecki  
Odpadli m. in.:

2 okr.

Zbigniew Łacisz   (silnik)
Najszybsze okrążenie: Serbin
Wyścig główny (15 okr. x 3,600 = 54,000 km):
1. Rafał Podolski Viamot Ltd. - Automobilklub Kielecki 28:12,047
2. Cezary Czub Autoklub Rzemieślnik Warszawa 28:18,548
3. Maciej Kołomyjski Diug - Autoklub Rzemieślnik Warszawa 28:19,248
4. Zbigniew Szwagierczak Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski 28:25,924
5. Sebastian Mielcarek Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski 28:29,570
6. Artur Czyż Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski 28:30,041
7. Maciej Tomaszewski Automobilklub Polski  
8. Robert Kisiel Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
9. Wojciech Cołoszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
10. Krzysztof Federowicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
11. Marcin Kaczmarek Automobilklub Wielkopolski  
12. Małgorzata Serbin SIA Carsystem-Voss - Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
13. Maciej Bekas Automobilklub Wielkopolski  
14. Tomasz Mądry Automobilklub Leszczyński  
15. Dariusz Chudobiński Automobilklub Polski  
16. ?    
17. Arkadiusz Nowicki ACM Mari Car - Automobilklub Wielkopolski  

<< 3 el. P. Alfy Romeo 2000 - Brno] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 2000] [5 el. WSMP 2000 - Kamień Śląski >>