<< 4 el. WSMP 1999 - Kamień Śląski] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1999] [6 el. WSMP 1999 - Poznań >>
Wyniki wyścigów: | |||||
Grupa E (15 okr.): |
|||||
1. | Ryszard Luciński | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | Dallara F 398-Opel | kl. F3-R26 | 21:41,159 (149,4 km/h) |
2. | Maciej Marcinkiewicz | Hołowczyc Management / Vox - A. Olsztyński | Dallara F 394-Opel | 1. kl. F3-R24 | 21:54,443 |
3. | Michał Gil | Automobilklub Kielecki | Estonia 21-Honda | 1. kl. E-2000 | - 1 okr. |
4. | Piotr Kaźmierczak | Automobilklub Krakowski | Estonia 21-Łada | 2. kl. E-2000 | - 1 okr. |
5. | Rafał Podolski | Automobilklub Kielecki | Eufra 391-Mugen | 2. kl. F3-R24 | - 2 okr. |
6. | Robert Podolski | Automobilklub Kielecki | Estonia 25-Łada | 3. kl. E-2000 | - 2 okr. |
7. | Juliusz Podolski | Automobilklub Kielecki | Promot 84-Łada | 4. kl. E-2000 | - 2 okr. |
Najszybsze okrążenie (13): Luciński - 1:25,677 | |||||
Sklasyfikowano 7 zawodników. | |||||
Samochody turystyczne: | |||||
Trening: 1. Dziurka; 2. Tadeusz Myszkier | |||||
Wyścig (15 okr.): | |||||
1. | Tadeusz Myszkier | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | BMW M3 | kl. H+2000 | 23:06,677 (140,2 km/h) |
2. | Andrzej Dziurka | Alda - Automobilklub Polski | Alfa Romeo 155 TS | kl. ST | 23:08,147 |
3. | Tomasz Myszkier | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | Ford Escort RS Cosworth | kl. H+2000 | 24:42,515 |
4. | Piotr Bednarek | Automobilklub Kielecki | BMW M3 E36 | kl. H+2000 | - 1 okr. |
5. | Mariusz Kostrzak | Automobilklub Olsztyński | BMW M3 E36 | kl. H+2000 | - 1 okr. |
6. | Tomasz Wywiał | Automobilklub Częstochowski | Honda Integra-R | 1. kl. N-2000 | - 1 okr. |
7. | Grzegorz Kozłowski | Automobilklub Wielkopolski | Honda Integra-R | 2. kl. N-2000 | - 1 okr. |
8. | Maciej Stańco | Automobilklub Śląski | BMW M3 E30 | kl. H+2000 | - 1 okr. |
9. | Wojciech Myszkier | Automobilklub Orski | BMW M3 E30 | kl. H+2000 | - 1 okr. |
10. | Andrzej Kleina | Automobilklub Olsztyński | Ford Sierra RS 500 Cosworth | kl. H+2000 | - 1 okr. |
11. | Jerzy Starnawski | Automobilklub Morski | Ford Escort RS Cosworth | kl. H+2000 | - 1 okr. |
12. | Xawery Mielcarek | Automobilklub Wielkopolski | Opel Astra GSi 16V | 1. kl. H-2000 | - 2 okr. |
Stanisław Fiedor | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Honda Civic | 2. kl. H-2000 | ||
Tomasz Dąbrowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Ford Escort | 3. kl. H-2000 | ||
Marcin Bartkowiak | Automobilklub Śląski | Renault Megane Coupe | 4. kl. H-2000 | ||
Wojciech Merchelski | Automobilklub Ełcki | Toyota | 5. kl. H-2000 | ||
Zdzisław Brymora | Automobilklub Częstochowski | Honda | 3. kl. N-2000 | ||
Wojciech Białowąs | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat | 4. kl. N-2000 | ||
Nie wystartował (defekt na treningu): | |||||
Krzysztof Federowicz | CPN - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | kl. N-2000 | (zawór) | ||
Najszybsze okrążenie (11): Tadeusz Myszkier - 1:30,481 | |||||
Klasa A-1000 / Puchar M plus M (15 okr.): |
|||||
1. | Paweł Kałuża | Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento | 28:47,465 (112,5 km/h) | |
2. | Marcin Kaczmarek | M plus M - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 28:48,680 | |
3. | Maciej Kaczmarek | M plus M - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 29:36,239 | |
4. | Adam Kiełkiewicz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 29:50,732 | |
5. | Krzysztof Gawroński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 29:50,933 | |
Odpadli m. in.: | |||||
Dariusz Nowicki | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | (zawieszenie) | ||
Tomasz Płaczek | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | (rozrząd) | ||
Najszybsze okrążenie (7): Kałuża - 1:53,971 | |||||
Puchar Renault Megane Coupe: | |||||
Trening: 1. Bartkowiak; 2. Golec | |||||
Sprint (5 okr.): | |||||
1. | Marcin Bartkowiak | Automobilklub Śląski | Renault Megane Coupe | 9:01,015 (119,8 km/h) | |
2. | Jakub Golec | Pieluszyńska - Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 9:02,726 | |
3. | Zbigniew Szwagierczak | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 9:05,875 | |
4. | Sebastian Mielcarek | Preem - Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 9:13,175 | |
5. | Maciej Tomaszewski | Automobilklub Polski | Renault Megane Coupe | 9:14,319 | |
6. | Maciej Ptak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 9:19,530 | |
7. | Krzysztof Gałecki | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 9:20,430 | |
8. | Bartłomiej Bakalarz | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | 9:23,140 | |
9. | Mariusz Podkalicki | Automobilklub Szczeciński | Renault Megane Coupe | 9:23,165 | |
10. | Małgorzata Serbin | Carsystem Voss - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 9:23,951 | |
11. | Marek Szymczyk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | ||
12. | Jan Matłacz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | ||
13. | Maciej Bekas | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | ||
14. | Tadeusz Kudłaty | Automobilklub Dolnośląski | Renault Megane Coupe | ||
15. | Andrzej Derczyński | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | ||
16. | Robert Kisiel | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | ||
Odpadli m. in.: | |||||
Aleksander Michałowski | Automobilklub Lubelski | Renault Megane Coupe | |||
Henryk Mandera | Automobilklub Mysłowicki | Renault Megane Coupe | |||
Najszybsze okrążenie (5): Bartkowiak - 1:46,915 | |||||
Wyścig główny (15 okr.): | |||||
1. | Marcin Bartkowiak | Automobilklub Śląski | Renault Megane Coupe | 26:58,140 (120,1 km/h) | |
2. | Jakub Golec | Pieluszyńska - Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 27:04,371 | |
3. | Zbigniew Szwagierczak | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 27:04,800 | |
4. | Sebastian Mielcarek | Preem - Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 27:06,937 | |
5. | Robert Kisiel | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 27:14,428 | |
6. | Maciej Tomaszewski | Automobilklub Polski | Renault Megane Coupe | 27:16,409 | |
7. | Maciej Bekas | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 27:25,417 | |
8. | Maciej Ptak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 27:29,455 | |
9. | Bartłomiej Bakalarz | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | 27:30,012 | |
10. | Marek Szymczyk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 27:37,383 | |
11. | Małgorzata Serbin | Carsystem Voss - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | ||
12. | Aleksander Michałowski | Automobilklub Lubelski | Renault Megane Coupe | ||
13. | Jan Matłacz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | ||
14. | Henryk Mandera | Automobilklub Mysłowicki | Renault Megane Coupe | ||
15. | Andrzej Derczyński | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | ||
16. | Mariusz Podkalicki | Automobilklub Szczeciński | Renault Megane Coupe | ||
17. | Tadeusz Kudłaty | Automobilklub Dolnośląski | Renault Megane Coupe | ||
Odpadli m. in.: | |||||
Krzysztof Gałecki | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | |||
Najszybsze okrążenie (5): Bartkowiak - 1:45,715 | |||||
Klasa CS-1100 (15 okr.): | |||||
1. | Artur Czyż | Pol-Car - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 29:52,118 (108,5 km/h) | |
2. | Arkadiusz Nowicki | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 29:57,902 | |
3. | Dariusz Chudobiński | Automobilklub Łódzki | Fiat Cinquecento Sporting | 30:27,618 | |
4. | Zbigniew Czarnocki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 30:28,299 | |
5. | Adam Krysiak | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento Sporting | 30:39,589 | |
6. | Wojciech Wicherski | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 30:54,317 | |
7. | Sławomir Winkiel | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | - 1 okr. | |
Najszybsze okrążenie (7): Czyż - 1:58,520 |
<< 4 el. WSMP 1999 - Kamień Śląski] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1999] [6 el. WSMP 1999 - Poznań >>