<< 4 el. WSMP 1999 - Kamień Śląski] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1999] [6 el. WSMP 1999 - Poznań >>


27-29.08.1999 - Kamień Śląski - 5 eliminacja WSMP

Grupa E (15 okr.):

1. Ryszard Luciński Lotos - Automobilklub Wielkopolski Dallara F 398-Opel kl. F3-R26 21:41,159 (149,4 km/h)
2. Maciej Marcinkiewicz Hołowczyc Management / Vox - A. Olsztyński Dallara F 394-Opel 1. m. w kl. F3-R24 21:54,443
3. Michał Gil Automobilklub Kielecki Estonia 21-Honda 1. m. w kl. E-2000 - 1 okr.
4. Piotr Kaźmierczak Automobilklub Krakowski Estonia 21-Łada 2. m. w kl. E-2000 - 1 okr.
5. Rafał Podolski Automobilklub Kielecki Eufra 391-Mugen 2. m. w kl. F3-R24 - 2 okr.
6. Robert Podolski Automobilklub Kielecki Estonia 25-Łada 3. m. w kl. E-2000 - 2 okr.
7. Juliusz Podolski Automobilklub Kielecki Promot 84-Łada 4. m. w kl. E-2000 - 2 okr.
Najszybsze okrążenie (13): Luciński - 1:25,677
Sklasyfikowano 7 zawodników.
 
Samochody turystyczne:
Trening: 1. Dziurka; 2. Tadeusz Myszkier
Wyścig (15 okr.):
1. Tadeusz Myszkier Lotos - Automobilklub Wielkopolski BMW M3 kl. H+2000 23:06,677 (140,2 km/h)
2. Andrzej Dziurka Alda - Automobilklub Polski Alfa Romeo 155 TS kl. ST 23:08,147
3. Tomasz Myszkier Lotos - Automobilklub Wielkopolski Ford Escort RS Cosworth kl. H+2000 24:42,515
4. Piotr Bednarek Automobilklub Kielecki BMW M3 E36 kl. H+2000 - 1 okr.
5. Mariusz Kostrzak Automobilklub Olsztyński BMW M3 E36 kl. H+2000 - 1 okr.
6. Tomasz Wywiał Automobilklub Częstochowski Honda Integra-R 1. m. w kl. N-2000 - 1 okr.
7. Grzegorz Kozłowski Automobilklub Wielkopolski Honda Integra-R 2. m. w kl. N-2000 - 1 okr.
8. Maciej Stańco Automobilklub Śląski BMW M3 E30 kl. H+2000 - 1 okr.
9. Wojciech Myszkier Automobilklub Orski BMW M3 E30 kl. H+2000 - 1 okr.
10. Andrzej Kleina Automobilklub Olsztyński Ford Sierra RS 500 Cosworth kl. H+2000 - 1 okr.
11. Jerzy Starnawski Automobilklub Morski Ford Escort RS Cosworth kl. H+2000 - 1 okr.
12. Xawery Mielcarek Automobilklub Wielkopolski Opel Astra GSi 16V 1. m. w kl. H-2000 - 2 okr.
           
  Stanisław Fiedor Autoklub Rzemieślnik Warszawa Honda Civic 2. m. w kl. H-2000  
  Tomasz Dąbrowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Escort 3. m. w kl. H-2000  
  Marcin Bartkowiak Automobilklub Śląski Renault Megane Coupe 4. m. w kl. H-2000  
  Wojciech Merchelski Automobilklub Ełcki Toyota 5. m. w kl. H-2000  
  Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski Honda 3. m. w kl. N-2000  
  Wojciech Białowąs Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat 4. m. w kl. N-2000  
Nie wystartował (defekt na treningu):
  Krzysztof Federowicz CPN - Autoklub Rzemieślnik Warszawa   kl. N-2000 (zawór)
Najszybsze okrążenie (11): Tadeusz Myszkier - 1:30,481
 

Klasa A-1000 / Puchar M plus M (15 okr.):

1. Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki Fiat Cinquecento 28:47,465 (112,5 km/h)
2. Marcin Kaczmarek M plus M - Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 28:48,680
3. Maciej Kaczmarek M plus M - Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 29:36,239
4. Adam Kiełkiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 29:50,732
5. Krzysztof Gawroński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 29:50,933
Odpadli m. in.:
  Dariusz Nowicki Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento (zawieszenie)
  Tomasz Płaczek Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento (rozrząd)
Najszybsze okrążenie (7): Kałuża - 1:53,971
 
Puchar Renault Megane Coupe:
Trening: 1. Bartkowiak; 2. Golec
Sprint (5 okr.):
1. Marcin Bartkowiak Automobilklub Śląski 9:01,015 (119,8 km/h)
2. Jakub Golec Pieluszyńska - Automobilklub Wielkopolski 9:02,726
3. Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski 9:05,875
4. Sebastian Mielcarek Preem - Automobilklub Wielkopolski 9:13,175
5. Maciej Tomaszewski Automobilklub Polski 9:14,319
6. Maciej Ptak Autoklub Rzemieślnik Warszawa 9:19,530
7. Krzysztof Gałecki Lotos - Automobilklub Wielkopolski 9:20,430
8. Bartłomiej Bakalarz Automobilklub Częstochowski 9:23,140
9. Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński 9:23,165
10. Małgorzata Serbin Carsystem Voss - Autoklub Rzemieślnik Warszawa 9:23,951
11. Marek Szymczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
12. Jan Matłacz Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
13. Maciej Bekas Automobilklub Wielkopolski  
14. Tadeusz Kudłaty Automobilklub Dolnośląski  
15. Andrzej Derczyński Automobilklub Częstochowski  
16. Robert Kisiel Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
Odpadli m. in.:
  Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski  
  Henryk Mandera Automobilklub Mysłowicki  
Najszybsze okrążenie (5): Bartkowiak - 1:46,915
Wyścig główny (15 okr.):
1. Marcin Bartkowiak Automobilklub Śląski 26:58,140 (120,1 km/h)
2. Jakub Golec Pieluszyńska - Automobilklub Wielkopolski 27:04,371
3. Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski 27:04,800
4. Sebastian Mielcarek Preem - Automobilklub Wielkopolski 27:06,937
5. Robert Kisiel Autoklub Rzemieślnik Warszawa 27:14,428
6. Maciej Tomaszewski Automobilklub Polski 27:16,409
7. Maciej Bekas Automobilklub Wielkopolski 27:25,417
8. Maciej Ptak Autoklub Rzemieślnik Warszawa 27:29,455
9. Bartłomiej Bakalarz Automobilklub Częstochowski 27:30,012
10. Marek Szymczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa 27:37,383
11. Małgorzata Serbin Carsystem Voss - Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
12. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski  
13. Jan Matłacz Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
14. Henryk Mandera Automobilklub Mysłowicki  
15. Andrzej Derczyński Automobilklub Częstochowski  
16. Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński  
17. Tadeusz Kudłaty Automobilklub Dolnośląski  
Odpadli m. in.:
  Krzysztof Gałecki Lotos - Automobilklub Wielkopolski  
Najszybsze okrążenie (5): Bartkowiak - 1:45,715
 
Klasa CS-1100 (15 okr.):
1. Artur Czyż Pol-Car - Automobilklub Wielkopolski 29:52,118 (108,5 km/h)
2. Arkadiusz Nowicki Automobilklub Wielkopolski 29:57,902
3. Dariusz Chudobiński Automobilklub Łódzki 30:27,618
4. Zbigniew Czarnocki Autoklub Rzemieślnik Warszawa 30:28,299
5. Adam Krysiak Automobilklub Częstochowski 30:39,589
6. Wojciech Wicherski Automobilklub Wielkopolski 30:54,317
7. Sławomir Winkiel Automobilklub Wielkopolski - 1 okr.
Najszybsze okrążenie (7): Czyż - 1:58,520

<< 4 el. WSMP 1999 - Kamień Śląski] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1999] [6 el. WSMP 1999 - Poznań >>