<< 3 el. WSMP 1999 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1999] [5 el. WSMP 1999 - Kamień Śląski >>


6-8.08.1999 - Kamień Śląski - 4 eliminacja WSMP

Grupa E:

Trening: 1. Luciński
Wyścig (15 okr.):
1. Ryszard Luciński Lotos - Automobilklub Wielkopolski Dallara F 398-Opel kl. F3-R26 22:08,136 (146,4 km/h)
2. Maciej Marcinkiewicz Hołowczyc Management / Vox - A. Olsztyński Dallara F 394-Opel 1. m. w kl. F3-R24 22:15,168
3. Tadeusz Kłosowski Automobilklub Szczeciński Dallara F 393-Opel 2. m. w kl. F3-R24 22:26,531
4. Rafał Podolski Automobilklub Kielecki Reynard 913-Volkswagen 3. m. w kl. F3-R24 22:29,527
5. Robert Podolski Automobilklub Kielecki Eufra 391-Mugen 4. m. w kl. F3-R24 23:01,690
6. Michał Gil Automobilklub Kielecki Estonia 21-Honda 1. m. w kl. E-2000 23:37,139
7. Maurycy Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Lancia 2. m. w kl. E-2000 - 1 okr.
8. Hieronim Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Lancia 3. m. w kl. E-2000 - 1 okr.
9. Tomasz Witkowicz Automobilklub Częstochowski Estonia 25-Łada 4. m. w kl. E-2000 - 1 okr.
10. Andrzej Godula Automobilklub Polski Estonia 25-Łada 1. m. w kl. E-1300 - 1 okr.
           
  Wacław Podolski Automobilklub Kielecki Estonia 5. m. w kl. E-2000  
  Juliusz Podolski Automobilklub Kielecki Promot 84-Łada 2. m. w kl. E-1300  
  Przemysław Walknowski Automobilklub Szczeciński Estonia 3. m. w kl. E-1300  
  Andrzej Grabowski Automobilklub Orski   4. m. w kl. E-1300  
Odpadli m. in.:

10 okr.

Piotr Kaźmierczak Automobilklub Krakowski   kl. E-1300  
Najszybsze okrążenie (5): Marcinkiewicz - 1:26,567
Prowadzenie w wyścigu: 1-15 okr.: Luciński
 
Samochody turystyczne:
Trening: 1. Dziurka
Wyścig (15 okr.):
1. Andrzej Dziurka Alda - Automobilklub Polski Alfa Romeo 155 TS kl. ST 23:20,851 (138,8 km/h)
2. Piotr Bednarek Automobilklub Kielecki BMW M3 E36 kl. H+2000 - 1 okr.
3. Tadeusz Myszkier Lotos - Automobilklub Wielkopolski Ford Escort RS Cosworth kl. H+2000 - 1 okr.
4. Maciej Stańco Automobilklub Śląski BMW M3 E36 kl. H+2000 - 1 okr.
5. Krzysztof Federowicz CPN - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Honda Integra-R 1. m. w kl. N-2000 - 1 okr.
6. Tomasz Wywiał Automobilklub Częstochowski Honda Integra-R 2. m. w kl. N-2000 - 1 okr.
7. Grzegorz Kozłowski Automobilklub Wielkopolski Honda Integra-R 3. m. w kl. N-2000 - 1 okr.
8. Xawery Mielcarek Automobilklub Wielkopolski Opel Astra GSi 16V 1. m. w kl. H-2000 - 1 okr.
9. Jerzy Starnawski Automobilklub Morski Ford Escort RS Cosworth kl. H+2000 - 1 okr.
10. Henryk Mandera Automobilklub Mysłowicki Suzuki Swift GTi 16V 2. m. w kl. H-2000 - 1 okr.
           
  Stanisław Fiedor Autoklub Rzemieślnik Warszawa Honda Civic 3. m. w kl. H-2000  
  Tomasz Dąbrowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Escort 4. m. w kl. H-2000  
  Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault 5. m. w kl. H-2000  
  Marcin Bartkowiak Automobilklub Śląski Renault Megane Coupe 6. m. w kl. H-2000  
  Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski Honda 4. m. w kl. N-2000  
Najszybsze okrążenie (10): Dziurka - 1:31,514
 

Klasa A-1000 / Puchar M plus M:

Trening: 1. Marcin Kaczmarek
Wyścig (15 okr.):
1.

Marcin Kaczmarek

Automobilklub Wielkopolski

Fiat Cinquecento

28:56,508 (111,9 km/h)

2. Piotr Litwinowicz

Automobilklub Wielkopolski

Fiat Cinquecento 29:02,407
3. Krzysztof Gawroński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 29:13,010
4. Adam Kiełkiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 29:13,089
5. Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki Fiat Cinquecento 29:59,565
Odpadli:

5 okr.

Maciej Kaczmarek Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento (kolektor)

5 okr.

Andrzej Bobrowski Automobilklub Częstochowski Fiat Cinquecento (skrzynia biegów)
Najszybsze okrążenie (5): Marcin Kaczmarek - 1:54,104
Prowadzenie w wyścigu: 1-15 okr.: Marcin Kaczmarek
Wystartowało 7 zawodników.
 
Puchar Renault Megane Coupe:
Trening: 1. Bartkowiak; ... 5. S. Mielcarek
Sprint (5 okr.):
1. Marcin Bartkowiak Automobilklub Śląski 9:06,168 (118,6 km/h)
2. Jakub Golec Pieluszyńska - Automobilklub Wielkopolski 9:08,370
3. Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski 9:08,586
4. Robert Kisiel Autoklub Rzemieślnik Warszawa 9:16,378
5. Maciej Tomaszewski Automobilklub Polski 9:19,182
6. Krzysztof Gałecki Lotos - Automobilklub Wielkopolski 9:24,592
7. Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński 9:24,723
8. Małgorzata Serbin Carsystem Voss - Autoklub Rzemieślnik Warszawa 9:25,283
9. Sebastian Mielcarek Preem - Automobilklub Wielkopolski 9:25,879
10. Maciej Bekas Automobilklub Wielkopolski 9:30,136
11. Jan Matłacz Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
12. Witold Paradowski Automobilklub Częstochowski  
13. Andrzej Derczyński Automobilklub Częstochowski  
Odpadli m. in.:
  Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski  
  Bartłomiej Bakalarz Automobilklub Częstochowski  
Nie wystartował (pożyczył samochód S. Mielcarkowi):
  Tadeusz Kudłaty Automobilklub Dolnośląski  
Najszybsze okrążenie (4): Szwagierczak - 1:47,559
Wyścig główny (15 okr.):
1. Marcin Bartkowiak Automobilklub Śląski 27:05,227 (119,6 km/h)
2. Robert Kisiel Autoklub Rzemieślnik Warszawa 27:20,513
3. Jakub Golec Pieluszyńska - Automobilklub Wielkopolski 27:30,412
4. Sebastian Mielcarek Preem - Automobilklub Wielkopolski 27:37,723
5. Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski 27:39,929
6. Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński 27:41,609
7. Maciej Tomaszewski Automobilklub Polski 27:46,312
8. Krzysztof Gałecki Lotos - Automobilklub Wielkopolski 27:51,659
9. Maciej Bekas Automobilklub Wielkopolski 27:56,693
10. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski 28:07,003
11. Małgorzata Serbin Carsystem Voss - Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
12. Bartłomiej Bakalarz Automobilklub Częstochowski  
13. Jan Matłacz Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
14. Tadeusz Kudłaty Automobilklub Dolnośląski  
15. Witold Paradowski Automobilklub Częstochowski  
16. Andrzej Derczyński Automobilklub Częstochowski  
Najszybsze okrążenie (3): Bartkowiak - 1:47,307
 
Klasa CS-1100:
Trening: 1. Czyż
Wyścig (15 okr.):
1. Artur Czyż Pol-Car - Automobilklub Wielkopolski 30:36,104 (105,9 km/h)
2. Arkadiusz Nowicki Automobilklub Wielkopolski 30:45,952
3. Dariusz Chudobiński Automobilklub Łódzki 31:00,735
4. Zbigniew Czarnocki Autoklub Rzemieślnik Warszawa 31:01,526
5. Sławomir Winkiel Automobilklub Wielkopolski 31:13,211
6. Wojciech Wicherski Automobilklub Wielkopolski 31:53,797
Najszybsze okrążenie (2): Czyż - 2:00,669

<< 3 el. WSMP 1999 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1999] [5 el. WSMP 1999 - Kamień Śląski >>