<< 2 el. WSMP 1999 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1999] [4 el. WSMP 1999 - Kamień Śląski >>


2-4.07.1999 - Poznań - 3 eliminacja WSMP

Pogoda: ciepło

Grupa E:
Trening: 1. Rafał Podolski; 2. Marcinkiewicz; 3. Luciński; 4. Glinczewski; 5. Kłosowski
Wyścig:
1. Maciej Marcinkiewicz Automobilklub Olsztyński Dallara F 394-Opel 1. m. w kl. F3-R24  
2. Tadeusz Kłosowski Automobilklub Szczeciński Dallara F 393-Opel 2. m. w kl. F3-R24  
3. Rafał Podolski Automobilklub Kielecki   3. m. w kl. F3-R24  
4. Maurycy Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Lancia 1. m. w kl. E-2000  
5. Michał Gil Automobilklub Kielecki Estonia 21-Honda 2. m. w kl. E-2000  
6. Robert Podolski Automobilklub Kielecki Eufra 391-Mugen 4. m. w kl. F3-R24  
           
  Wacław Podolski Automobilklub Kielecki Estonia 3. m. w kl. E-2000  
  Piotr Kaźmierczak Automobilklub Krakowski Estonia 21-Łada 1. m. w kl. E-1300  
  Andrzej Godula Automobilklub Polski Estonia 25-Łada 2. m. w kl. E-1300  
  Przemysław Walknowski Automobilklub Szczeciński Estonia 3. m. w kl. E-1300  
  Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki Estonia 4. m. w kl. E-1300  
  Andrzej Grabowski Automobilklub Orski   5. m. w kl. E-1300  
Odpadli m. in.:
  Tomasz Szczęsny Autoklub Rzemieślnik Warszawa     (silnik)
 
Samochody turystyczne:
Trening: 1. Dziurka
Wyścig:
1. Andrzej Dziurka Alda - Automobilklub Polski Alfa Romeo 155 TS    
2. Piotr Bednarek Automobilklub Kielecki BMW M3 E36    
3. Krzysztof Federowicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Honda Integra-R 1. m. w kl. N-2000  
4. Andrzej Kleina Automobilklub Olsztyński Ford Sierra RS 500 Cosworth    
5. Grzegorz Kozłowski Automobilklub Wielkopolski Honda Integra-R 2. m. w kl. N-2000  
6. Tomasz Wywiał Automobilklub Częstochowski Honda Integra-R 3. m. w kl. N-2000  
           
  Henryk Mandera Automobilklub Mysłowicki Suzuki Swift GTi 16V 1. m. w kl. H-2000  
  Stanisław Fiedor Autoklub Rzemieślnik Warszawa Honda Civic 2. m. w kl. H-2000  
  Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault 3. m. w kl. H-2000  
  Tomasz Dąbrowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Escort 4. m. w kl. H-2000  
  Miłosz Majewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Opel 5. m. w kl. H-2000  
  Marcin Bartkowiak Automobilklub Śląski Renault Megane Coupe 6. m. w kl. H-2000  
  Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski Honda 4. m. w kl. N-2000  
  Hubert Wójcik Automobilklub Kielecki Opel 5. m. w kl. N-2000  
Odpadli m. in.:

4 okr.

Tadeusz Myszkier Automobilklub Wielkopolski Ford Escort RS Cosworth   (silnik)
 

Klasa A-1000 / Puchar M plus M:

1.

Tomasz Płaczek Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento  
2. Krzysztof Gawroński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento  
3. Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki Fiat Cinquecento  
4. Adam Kiełkiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento  
5. Marcin Kaczmarek Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento  
6. Piotr Litwinowicz Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento  
Wystartowało 8 zawodników.
 

Puchar Renault Megane Coupe:

Trening: 1. Golec; 2. Szwagierczak; ... 5. Bekas
Sprint:
1. Jakub Golec Automobilklub Wielkopolski  
2. Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski  
3. Marcin Bartkowiak Automobilklub Śląski  
4. Sebastian Mielcarek Automobilklub Wielkopolski  
5. Robert Kisiel Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
6. Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
7. Maciej Ptak Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
8. Maciej Tomaszewski Automobilklub Polski  
9. Krzysztof Gałecki Automobilklub Wielkopolski  
10. Bartłomiej Bakalarz Automobilklub Częstochowski  
11. Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński  
12. Henryk Mandera Automobilklub Mysłowicki  
13. Jan Matłacz Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
14. Witold Paradowski Automobilklub Częstochowski  
15. Andrzej Derczyński Automobilklub Częstochowski  
Odpadli m. in.:
  Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski  
Nie wystartowali (spóźnienie na start):
  Maciej Bekas Automobilklub Wielkopolski  
  Marek Szymczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
  Tadeusz Kudłaty Automobilklub Dolnośląski  
Wyścig główny (15 okr.):
1. Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski  
2. Jakub Golec Automobilklub Wielkopolski  
3. Marcin Bartkowiak Automobilklub Śląski  
4. Sebastian Mielcarek Automobilklub Wielkopolski  
5. Robert Kisiel Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
6. Maciej Bekas Automobilklub Wielkopolski  
7. Maciej Ptak Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
8. Maciej Tomaszewski Automobilklub Polski  
9. Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński  
10. Krzysztof Gałecki Automobilklub Wielkopolski  
11. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski  
12. Marek Szymczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
13. Henryk Mandera Automobilklub Mysłowicki  
14. Jan Matłacz Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
15. Tadeusz Kudłaty Automobilklub Dolnośląski  
16. Witold Paradowski Automobilklub Częstochowski  
17. Andrzej Derczyński Automobilklub Częstochowski  
Odpadli m. in.:
  Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
  Bartłomiej Bakalarz Automobilklub Częstochowski  
 
Klasa CS-1100:
Trening: 1. A. Nowicki - 2:11,910; 2. Czyż - 2:11,918
Wyścig (15 okr.):
1. Artur Czyż Automobilklub Wielkopolski  
2. Arkadiusz Nowicki Automobilklub Wielkopolski  
3. Dariusz Chudobiński Automobilklub Łódzki  
4. Zbigniew Czarnocki Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
5. Jacek Szurgot Automobilklub Wielkopolski  
6. Kamil Zadolny Automobilklub Radomski  
Wystartowało 11 zawodników, sklasyfikowano 8.

<< 2 el. WSMP 1999 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1999] [4 el. WSMP 1999 - Kamień Śląski >>