<< 1 el. WSMP 1999 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1999] [3 el. WSMP 1999 - Poznań >>


12-13.06.1999 - Kielce - 2 eliminacja WSMP

Grupa E:
1. Ryszard Luciński Automobilklub Wielkopolski Dallara F 398-Opel kl. F3-R26  
2. Rafał Podolski Automobilklub Kielecki   1. m. w kl. F3-R24  
3. Maciej Marcinkiewicz Automobilklub Olsztyński Dallara F 394-Opel 2. m. w kl. F3-R24  
4. Tadeusz Kłosowski Automobilklub Szczeciński Dallara F 393-Opel 3. m. w kl. F3-R24  
5. Tomasz Szczęsny Autoklub Rzemieślnik Warszawa Reynard    
6. Michał Gil Automobilklub Kielecki Estonia 21-Honda kl. E-2000  
           
  Robert Podolski Automobilklub Kielecki Eufra 391-Mugen 4. m. w kl. F3-R24  
  Andrzej Godula Automobilklub Polski Estonia 25-Łada 1. m. w kl. E-1300  
  Juliusz Podolski Automobilklub Kielecki Promot 84-Łada 2. m. w kl. E-1300  
  Andrzej Grabowski Automobilklub Orski   3. m. w kl. E-1300  
 
Samochody turystyczne:
1. Andrzej Dziurka Alda - Automobilklub Polski Alfa Romeo 155 TS    
2. Piotr Bednarek Automobilklub Kielecki BMW M3 E36    
3. Krzysztof Federowicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Honda Integra-R 1. m. w kl. N-2000  
4. Grzegorz Kozłowski Automobilklub Wielkopolski Honda Integra-R 2. m. w kl. N-2000  
5. Stanisław Fiedor Autoklub Rzemieślnik Warszawa Honda Civic 1. m. w kl. H-2000  
6. Tomasz Dąbrowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Escort 2. m. w kl. H-2000  
           
  Xawery Mielcarek Automobilklub Wielkopolski Opel Astra GSi 16V 3. m. w kl. H-2000  
  Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault 4. m. w kl. H-2000  
  Miłosz Majewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Opel 5. m. w kl. H-2000  
  Wojciech Merchelski Automobilklub Ełcki Toyota 6. m. w kl. H-2000  
  Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski Honda 3. m. w kl. N-2000  
  Marcin Gładysz Automobilklub Tarnowski Volkswagen 4. m. w kl. N-2000  
  Jerzy Starnawski Automobilklub Morski Ford 5. m. w kl. N-2000  
  Hubert Wójcik Automobilklub Kielecki Opel 6. m. w kl. N-2000  
 
Klasa A-1000 / Puchar M plus M:
Trening: 1. Litwinowicz
Wyścig (15 okr.):
1. Piotr Litwinowicz Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento  
2. Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki Fiat Cinquecento  
3. Marcin Kaczmarek Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento  
4. Tomasz Płaczek Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento  
5. Andrzej Bobrowski Automobilklub Częstochowski Fiat Cinquecento  
6. Maciej Kaczmarek Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento  
Odpadli m. in.:
  Adam Kiełkiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento (poduszka pod silnikiem)
  Krzysztof Gawroński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento (skrzynia biegów)
Wystartowało 9 zawodników.
 

Puchar Renault Megane Coupe:

Sprint (4 okr.):
1. Sebastian Mielcarek Automobilklub Wielkopolski  
2. Jakub Golec Automobilklub Wielkopolski  
3. Robert Kisiel Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
4. Marcin Bartkowiak Automobilklub Śląski  
5. Maciej Ptak Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
6. Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński  
7. Maciej Tomaszewski Automobilklub Polski  
8. Jan Matłacz Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
9. Witold Paradowski Automobilklub Częstochowski  
10. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski  
11. Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski  
12. Bartłomiej Bakalarz Automobilklub Częstochowski  
13. Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski  
14. Andrzej Derczyński Automobilklub Częstochowski  
Odpadli m. in.:

1 okr.

Maciej Bekas Automobilklub Wielkopolski (wypadek)
  Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
Sprint został skrócony do 4 okrążeń i przełożony na niedzielę wskutek wypadku do jakiego doszło w sobotę.
Wyścig główny:
1. Sebastian Mielcarek Automobilklub Wielkopolski  
2. Jakub Golec Automobilklub Wielkopolski  
3. Marcin Bartkowiak Automobilklub Śląski  
4. Maciej Ptak Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
5. Robert Kisiel Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
6. Maciej Tomaszewski Automobilklub Polski  
7. Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski  
8. Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński  
9. Jan Matłacz Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
10. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski  
11. Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
12. Witold Paradowski Automobilklub Częstochowski  
13. Bartłomiej Bakalarz Automobilklub Częstochowski  
14. Andrzej Derczyński Automobilklub Częstochowski  
Odpadli m. in.:
  Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski  
Nie wystartował (uszkodzenia po wypadku w sprincie):
  Maciej Bekas Automobilklub Wielkopolski  
 
Klasa CS-1100:
1. Arkadiusz Nowicki Automobilklub Wielkopolski  
2. Zbigniew Czarnocki Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
3. Dariusz Chudobiński Automobilklub Łódzki  
4. Adam Krysiak Automobilklub Częstochowski  

<< 1 el. WSMP 1999 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1999] [3 el. WSMP 1999 - Poznań >>