<< 10 el. WSMP 1998 - Modlin] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1999] [2 el. WSMP 1999 - Kielce >>


29-30.05.1999 - Poznań - 1 eliminacja WSMP

Grupa E:
1. Maciej Marcinkiewicz Automobilklub Olsztyński Dallara F 394-Opel 1. m. w kl. F3-R24  
2. Rafał Podolski Automobilklub Kielecki   2. m. w kl. F3-R24  
3. Ryszard Luciński Automobilklub Wielkopolski Dallara F 398-Opel kl. F3-R26  
4. Tadeusz Kłosowski Automobilklub Szczeciński Dallara F 393-Opel 3. m. w kl. F3-R24  
5. Tomasz Szczęsny Autoklub Rzemieślnik Warszawa Reynard    
6. Maurycy Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Lancia kl. E-2000  
           
  Robert Podolski Automobilklub Kielecki Eufra 391-Mugen 4. m. w kl. F3-R24  
  Piotr Kaźmierczak Automobilklub Krakowski Estonia 21-Łada 1. m. w kl. E-1300  
  Andrzej Godula Automobilklub Polski Estonia 25-Łada 2. m. w kl. E-1300  
  Juliusz Podolski Automobilklub Kielecki Promot 84-Łada 3. m. w kl. E-1300  
  Przemysław Walknowski Automobilklub Szczeciński Estonia 4. m. w kl. E-1300  
Najszybsze okrążenie: Luciński - 1:32,115
 
Samochody turystyczne:
1. Tadeusz Myszkier Automobilklub Wielkopolski BMW M3    
2. Tomasz Myszkier Automobilklub Wielkopolski Ford Escort RS Cosworth    
3. Grzegorz Kozłowski Automobilklub Wielkopolski Honda Integra-R 1. m. w kl. N-2000  
4. Krzysztof Federowicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Honda Integra-R 2. m. w kl. N-2000  
5. Henryk Mandera Automobilklub Mysłowicki Suzuki Swift GTi 16V 1. m. w kl. H-2000  
6. Tomasz Dąbrowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Escort 2. m. w kl. H-2000  
           
  Miłosz Majewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Opel 3. m. w kl. H-2000  
  Marcin Bartkowiak Automobilklub Śląski Renault Megane Coupe 4. m. w kl. H-2000  
  Zygmunt Konieczek Automobilklub Morski BMW 5. m. w kl. H-2000  
  Zbigniew Łacisz Automobilklub Śląski Opel 3. m. w kl. N-2000  
  Tomasz Wywiał Automobilklub Częstochowski Honda Integra-R 4. m. w kl. N-2000  
  Xawery Mielcarek Automobilklub Wielkopolski Opel 5. m. w kl. N-2000  
  Marcin Gładysz Automobilklub Tarnowski Volkswagen 6. m. w kl. N-2000  
 
Klasa A-1000 / Puchar M plus M:
1. Krzysztof Gawroński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento  
2. Marcin Kaczmarek Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento  
3. Tomasz Płaczek Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento  
4. Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento  
5. Piotr Litwinowicz Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento  
6. Adam Kiełkiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento  
Odpadli m. in.:

9 okr.

Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki Fiat Cinquecento

(układ elektryczny)

  Jerzy Kusiak Automobilklub Rzeszowski Fiat Cinquecento

(wypadek)

 

Puchar Renault Megane Coupe:

Sprint:
1. Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski  
2. Jakub Golec Automobilklub Wielkopolski  
3. Sebastian Mielcarek Automobilklub Wielkopolski  
4. Marcin Bartkowiak Automobilklub Śląski  
5. Maciej Bekas Automobilklub Wielkopolski  
6. Robert Kisiel Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
7. Krzysztof Gałecki Automobilklub Wielkopolski  
8. Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński  
9. Marek Szymczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
10. Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
11. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski  
12. Bartłomiej Bakalarz Automobilklub Częstochowski  
13. Maciej Tomaszewski Automobilklub Polski  
14. Jan Matłacz Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
15. Jarosław Paja Automobilklub Kielecki  
16. Witold Paradowski Automobilklub Częstochowski  
17. Henryk Mandera Automobilklub Mysłowicki  
18. Maciej Ptak Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
Odpadli m. in.:
  Andrzej Derczyński Automobilklub Częstochowski  
Wyścig główny:
1. Sebastian Mielcarek Automobilklub Wielkopolski  
2. Jakub Golec Automobilklub Wielkopolski  
3. Maciej Bekas Automobilklub Wielkopolski  
4. Marcin Bartkowiak Automobilklub Śląski  
5. Robert Kisiel Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
6. Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński  
7. Maciej Ptak Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
8. Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
9. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski  
10. Bartłomiej Bakalarz Automobilklub Częstochowski  
11. Witold Paradowski Automobilklub Częstochowski  
12. Jarosław Paja Automobilklub Kielecki  
13. Henryk Mandera Automobilklub Mysłowicki  
14. Jan Matłacz Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
15. Andrzej Derczyński Automobilklub Częstochowski  
16. Marek Szymczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
Odpadli m. in.:
  Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski (skrzynia biegów)
  Maciej Tomaszewski Automobilklub Polski  
  Krzysztof Gałecki Automobilklub Wielkopolski  
W sprincie i wyścigu głównm wystartowało 21 zawodników.
 
Klasa CS-1100:
1. Arkadiusz Nowicki Automobilklub Wielkopolski  
2. Artur Czyż Automobilklub Wielkopolski  
3. Zbigniew Czarnocki Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
4. Dariusz Chudobiński Automobilklub Łódzki  
5. Sławomir Winkiel Automobilklub Wielkopolski  
6. Jacek Szurgot Automobilklub Wielkopolski  

<< 10 el. WSMP 1998 - Modlin] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1999] [2 el. WSMP 1999 - Kielce >>