<< 8 el. WSMP 1998 - Kamień Śląski] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1998] [10 el. WSMP 1998 - Modlin >>
Pogoda: deszcz, mokro
Wyniki wyścigów: | |||||
Grupa E: | |||||
Trening: 1. Luciński - 1:37,723; 2. Rafał Podolski - 1:37,897; 3. Glinczewski - 1:41,820; 4. M. Kochański - 1:42,867; 5. W. Gąsecki - 1:42,882; 6. Czub - 1:46,840; 7. Gil - 1:47,447; 8. Godula - 1:47,797; 9. Kaźmierczak - 1:48,449; 10. Kaczmarek - 1:51,359; 11. Kłosowski - 1:54,108; 12. A. Wodziński - 1:54,930; 13. Kamiński - 1:56,244; 14. Górecki - 1:56,953; 15. Grabowski - 1:59,525; 16. Szczęsny - 2:01,428; 17. Sączyński - 2:05,014; 18. Marcinkiewicz - 2:05,771 | |||||
Wyścig (10 okr.): | |||||
1. | Rafał Podolski | Automobilklub Kielecki | Reynard 913-Volkswagen | kl. E-2000 | 16:24,070 (150,0 km/h) |
2. | Ryszard Luciński | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | Dallara F 394-Opel | kl. E-2000 | 16:25,139 |
3. | Maurycy Kochański | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Łada | kl. E-1600 | 17:37,690 |
4. | Michał Gil | Automobilklub Kielecki | Estonia 21-Honda | kl. E-1600 | 18:07,408 |
5. | Piotr Kaźmierczak | Automobilklub Krakowski | Estonia 21-Łada | 1. kl. E-1300 | 18:09,054 |
6. | Cezary Czub | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 21-Łada | 2. kl. E-1300 | - 1 okr. |
7. | Maciej Marcinkiewicz | Hołowczyc Management - A. Olsztyński | Estonia 21-Łada | 3. kl. E-1300 | - 1 okr. |
8. | Jarosław Kamiński | Automobilklub Łódzki | Estonia 25-Łada | 4. kl. E-1300 | - 1 okr. |
9. | Wojciech Górecki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 21-Łada | kl. E-1600 | - 1 okr. |
10. | Andrzej Grabowski | Automobilklub Orski | Promot 85-Łada | 5. kl. E-1300 | - 2 okr. |
11. | Andrzej Godula | Automobilklub Polski | Estonia 25-Łada | 6. kl. E-1300 | - 2 okr. |
12. | Andrzej Wodziński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Łada | 7. kl. E-1300 | - 2 okr. |
Odpadli: | |||||
Wojciech Gąsecki | Automobilklub Szczeciński | Dallara F 389-BMW | kl. E-2000 | (układ chłodzenia) | |
Janusz Sączyński | Automobilklub Morski | Estonia 25-Łada | kl. E-1300 | (skrzynia biegów) | |
Marcin Kaczmarek | Automobilklub Szczeciński | kl. E-1300 | (korbowód) | ||
Nie wystartowali: | |||||
trening |
Tomasz Szczęsny | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Reynard 883-Volkswagen | kl. E-1600 | (wypadek) |
Tadeusz Kłosowski | Automobilklub Szczeciński | Reynard 873-Volkswagen | kl. E-2000 | (pompa wody) | |
Artur Glinczewski | Automobilklub Wielkopolski | Reynard 893-Volkswagen | kl. E-1600 | (półoś) | |
Najszybsze okrążenie (9): Rafał Podolski - 1:36,417 | |||||
Samochody turystyczne: | |||||
Trening: 1. Dziurka - 1:43,680; 2. Tadeusz Myszkier - 1:47,109; 3. Kostrzak - 1:53,126; 4. Tomasz Myszkier - 1:56,952; 5. Kleina - 1:57,486; 6. H. Mandera - 1:58,538; 7. X. Mielcarek - 2:00,735; 8. Kozłowski - 2:00,851; 9. Baran - 2:01,238; 10. Dąbrowski - 2:02,432; 11. Fiedor - 2:02,679; 12. S. Mielcarek - 2:02,711; 13. M. Brymora - 2:03,597; 14. Kasztelan - 2:04,366; 15. M. Majewski - 2:04,877; 16. Konieczek - 2:05,751; 17. Starnawski - 2:07,330; 18. Kunicki - 2:09,524; 19. Grochowalski - 2:10,338; 20. Szymczyk - 2:17,504; 21. Gruszczyński - 2:21,527 | |||||
Wyścig (10 okr.): | |||||
1. | Andrzej Dziurka | Alda - Automobilklub Polski | Alfa Romeo 155 TS | 1. kl. H-2000 | 17:48,561 (138,1 km/h) |
2. | Tadeusz Myszkier | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | Ford Escort RS Cosworth | 1. kl. H | 18:58,045 |
3. | Mariusz Kostrzak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | BMW M3 E36 | 2. kl. H | 19:12,368 |
4. | Andrzej Kleina | Automobilklub Olsztyński | Ford Sierra RS 500 Cosworth | 3. kl. H | 19:42,709 |
5. | Tomasz Myszkier | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | Ford Escort RS Cosworth | 4. kl. H | - 1 okr. |
6. | Henryk Mandera | Automobilklub Mysłowicki | Suzuki Swift GTi 16V | 2. kl. H-2000 | - 1 okr. |
7. | Grzegorz Baran | Jet-Castrol - A. Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | 1. kl. N-2000 | - 1 okr. |
8. | Grzegorz Kozłowski | Automobilklub Wielkopolski | Ford Escort RS 2000 | 1. kl. A-2000 | - 1 okr. |
9. | Marcin Kasztelan | Automobilklub Orski | Opel Astra GSi 16V | 2. kl. N-2000 | - 1 okr. |
10. | Stanisław Fiedor | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Honda Civic VTi | 2. kl. A-2000 | - 1 okr. |
11. | Sebastian Mielcarek | Automobilklub Wielkopolski | Opel Astra GSi 16V | 3. kl. N-2000 | - 1 okr. |
12. | Tomasz Dąbrowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Toyota Corolla MR 2 | 3. kl. H-2000 | - 1 okr. |
13. | Marcin Brymora | Automobilklub Częstochowski | Honda Civic VTi | 4. kl. N-2000 | - 1 okr. |
14. | Miłosz Majewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Opel Kadett GSi 16V | 4. kl. H-2000 | - 1 okr. |
15. | Michał Kunicki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift 1.3 | 5. kl. H-2000 | - 1 okr. |
16. | Jerzy Starnawski | Automobilklub Morski | Peugeot 106 Rallye | 5. kl. N-2000 | - 1 okr. |
17. | Zygmunt Konieczek | Automobilklub Morski | BMW M3 | 6. kl. H-2000 | - 1 okr. |
18. | Tomasz Grochowalski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift GTi 16V | 6. kl. N-2000 | - 2 okr. |
19. | Marek Szymczyk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 3. kl. A-2000 | - 2 okr. |
20. | Łukasz Jankowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 4. kl. A-2000 | - 2 okr. |
Odpadli m. in.: | |||||
Xawery Mielcarek | Automobilklub Wielkopolski | Volkswagen Scirocco | (skrzynia biegów) | ||
Najszybsze okrążenie (3): Dziurka - 1:43,081 | |||||
Klasa A-1000: | |||||
Trening: 1. Gawroński - 2:05,253; 2. Kaczmarek - 2:05,270; 3. Serbin - 2:05,370; 4. Litwinowicz - 2:05,419; 5. Kałuża - 2:05,897; 6. Wywiał - 2:06,482; 7. Płaczek - 2:08,629; 8. Kiełkiewicz - 2:09,398; 9. Rutkowski - 2:15,638; 10. M. Gąsecki - 2:15,887; 11. Bobrowski - 2:16,235; 12. Pawluczuk - 2:22,253; 13. Carzasty - 3:03,820 | |||||
Wyścig (10 okr.): | |||||
1. | Krzysztof Gawroński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 21:11,173 (116,1 km/h) | |
2. | Marcin Kaczmarek | M plus M - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 1. Puchar M plus M | 21:13,609 |
3. | Tomasz Wywiał | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 | 2. Puchar M plus M | 21:38,830 |
4. | Małgorzata Serbin | Car System Voss - A. Rzemieślnik | Fiat Cinquecento 900 | 3. Puchar M plus M | 21:38,929 |
5. | Tomasz Płaczek | M plus M - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 4. Puchar M plus M | 22:01,238 |
6. | Włodzimierz Pawluczuk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 22:09,355 | |
7. | Andrzej Bobrowski | Efektor - Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 | 5. Puchar M plus M | 22:15,072 |
8. | Adam Kiełkiewicz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 6. Puchar M plus M | 22:18,327 |
9. | Mirosław Gąsecki | Automobilklub Orski | Fiat Cinquecento 900 | 7. Puchar M plus M | 22:55,459 |
10. | Józef Rutkowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | - 1 okr. | |
Odpadli: | |||||
7 okr. |
Grzegorz Carzasty | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento 900 | ||
1 okr. |
Paweł Kałuża | Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento 900 | Puchar M plus M | (kolizja z Litwinowiczem) |
1 okr. |
Piotr Litwinowicz | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | Puchar M plus M | (kolizja z Kałużą) |
Najszybsze okrążenie (5): Kaczmarek - 2:05,916 | |||||
Puchar Renault Megane Coupe: |
|||||
Trening: 1. Golec - 1:59,442; 2. Szwagierczak - 1:59,443; 3. S. Mielcarek - 1:59,822; 4. Bartkowiak - 2:00,403; 5. Bednarek - 2:00,935; 6. Kisiel - 2:01,030; 7. Oczkowski - 2:01,245; 8. M. Ptak - 2:01,832; 9. Podkalicki - 2:02,137; 10. Michałowski - 2:02,168; 11. Marek Kusiak - 2:02,246; 12. Tomaszewski - 2:02,685; 13. Z. Brymora - 2:02,752; 14. W. Jankowski - 2:02,766; 15. Paja - 2:03,160; 16. Gałecki - 2:03,225; 17. Kudłaty - 2:03,736; 18. Kowalewski - 2:05,324; 19. Paradowski - 2:05,863; 20. Szulc - 2:07,593; 21. Derczyński - 2:09,362; 22. N. Mandera - 2:10,198; 23. Trzeszczkowski - 2:10,737 | |||||
Wyścig (12 okr.): | |||||
1. | Zbigniew Szwagierczak | Auto Compol - A. Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 24:15,646 (121,7 km/h) | |
2. | Sebastian Mielcarek | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 24:18,195 | |
3. | Marcin Bartkowiak | Automobilklub Śląski | Renault Megane Coupe | 24:18,953 | |
4. | Jakub Golec | M. Pieluszyńska - A. Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 24:21,165 | |
5. | Robert Kisiel | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 24:28,227 | |
6. | Maciej Ptak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 24:30,412 | |
7. | Piotr Bednarek | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 24:39,527 | |
8. | Aleksander Michałowski | Automobilklub Lubelski | Renault Megane Coupe | 24:42,977 | |
9. | Krzysztof Gałecki | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 24:55,007 | |
10. | Marek Oczkowski | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 24:56,479 | |
11. | Mariusz Podkalicki | Automobilklub Szczeciński | Renault Megane Coupe | 24:56,626 | |
12. | Zdzisław Brymora | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | 25:01,452 | |
13. | Marek Kusiak | Moto Hurt Rzeszów - A. Częstochowski | Renault Megane Coupe | 25:03,479 | |
14. | Jarosław Paja | Automobilklub Kielecki | Renault Megane Coupe | 25:04,522 | |
15. | Wojciech Jankowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 25:11,940 | |
16. | Tadeusz Kudłaty | Automobilklub Dolnośląski | Renault Megane Coupe | 25:15,370 | |
17. | Andrzej Szulc | Automobilklub Morski | Renault Megane Coupe | 25:31,430 | |
18. | Dariusz Kowalewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 25:37,095 | |
19. | Witold Paradowski | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | 25:38,571 | |
20. | Ireneusz Trzeszczkowski | Automobilklub Toruński | Renault Megane Coupe | 26:01,831 | |
21. | Natalia Mandera | Automobilklub Mysłowicki | Renault Megane Coupe | 26:17,763 | |
22. | Andrzej Derczyński | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | 26:18,402 | |
Odpadł: | |||||
Maciej Tomaszewski | Automobilklub Polski | Renault Megane Coupe | |||
Najszybsze okrążenie (10): Golec - 1:59,779 | |||||
Puchar Cinquecento Sporting: | |||||
Trening: 1. Bekas - 2:11,225; 2. Buks - 2:11,784; 3. Kołomyjski - 2:11,980; 4. Cołoszyński - 2:12,219; 5. Nowicki - 2:12,762; 6. Caputa - 2:13,253; 7. Płaczek - 2:13,398; 8. Matłacz - 2:13,457; 9. Czarnocki - 2:13,487; 10. Jeromin - 2:13,688; 11. Litwinowicz - 2:13,782; 12. Karczewski - 2:14,411; 13. Chojnacki - 2:14,517; 14. Pawluczuk - 2:14,921; 15. Szczepanek - 2:15,003; 16. Serbin - 2:15,080; 17. A. Majewski - 2:15,223; 18. J. Majewski - 2:15,314; 19. Giziński - 2:16,446; 20. Winkiel - 2:17,825; 21. Zadolny - 2:18,923; 22. Puchaczewski - 2:19,248; 23. Sitek - 2:22,897 | |||||
Wyścig (12 okr.): | |||||
1. | Maciej Bekas | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 26:42,201 (110,5 km/h) | |
2. | Karol Buks | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 26:44,480 | |
3. | Maciej Kołomyjski | Brus - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 26:45,978 | |
4. | Tomasz Płaczek | M plus M - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 26:59,914 | |
5. | Zbigniew Czarnocki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 27:04,118 | |
6. | Krzysztof Caputa | Automobilklub Beskidzki | Fiat Cinquecento Sporting | 27:04,440 | |
7. | Arkadiusz Nowicki | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 27:13,284 | |
8. | Grzegorz Karczewski | AW Ciech Petrol - A. Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 27:20,858 | |
9. |
Piotr Litwinowicz | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 27:22,367 | |
10. |
Tomasz Jeromin | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 27:26,492 | |
11. | Jan Matłacz | Billex Łódź - A. Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 27:30,824 | |
12. | Jacek Chojnacki | Jet-Castrol - A. Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 27:36,783 | |
13. | Mirosław Giziński | Automobilklub Opolski | Fiat Cinquecento Sporting | 27:44,103 | |
14. | Adam Majewski | Miramar Warszawa - A. Polski | Fiat Cinquecento Sporting | 27:44,516 | |
15. | Jarosław Majewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 28:02,476 | |
16. | Sławomir Winkiel | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 28:05,577 | |
17. | Rafał Puchaczewski | Automobilklub Radomski | Fiat Cinquecento Sporting | 28:08,888 | |
18. | Wojciech Cołoszyński | Jet-Castrol - A. Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 28:16,664 | |
19. | Kamil Zadolny | Automobilklub Radomski | Fiat Cinquecento Sporting | 28:22,194 | |
20. | Włodzimierz Pawluczuk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | - 1 okr. | |
Najszybsze okrążenie (5): Bekas - 2:12,444 | |||||
Puchar Cinquecento: | |||||
Trening: 1. Pietruszyński - 2:17,706; 2. Maryniak - 2:17,869; 3. Pol - 2:18,282; 4. Czyż - 2:18,573; 5. Mądry - 2:18,800; 6. Melwiński - 2:18,906; 7. Sierpowski - 2:19,112; 8. B. Ptak - 2:19,322; 9. Witkowicz - 2:19,589; 10. Gołdyn - 2:20,663; 11. Olejnik - 2:21,680 | |||||
Wyścig (10 okr.): | |||||
1. | Jakub Pietruszyński | M plus M - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 23:20,216 (105,4 km/h) | |
2. | Wojciech Maryniak | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 23:21,429 | |
3. | Paweł Melwiński | Automobilklub Bydgoski | Fiat Cinquecento 900 | 23:29,385 | |
4. | Adam Pol | Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento 900 | 23:30,498 | |
5. | Tomasz Mądry | Lemacar Leszno - A. Leszczyński | Fiat Cinquecento 900 | 23:34,962 | |
6. | Tomasz Sierpowski | Lemacar Leszno - A. Leszczyński | Fiat Cinquecento 900 | 23:36,279 | |
7. | Tomasz Witkowicz | Stellar - Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 | 23:39,263 | |
8. | Łukasz Olejnik | Automobilklub Opolski | Fiat Cinquecento 900 | 23:42,121 | |
9. |
Mateusz Gołdyn | LKT Wyczół | Fiat Cinquecento 900 | 23:42,565 | |
10. |
Bartosz Ptak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 25:00,183 | |
Nie sklasyfikowany: | |||||
Artur Czyż | Pol-Car - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | - 3 okr. | ||
Najszybsze okrążenie (4): Maryniak - 2:18,462 |
<< 8 el. WSMP 1998 - Kamień Śląski] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1998] [10 el. WSMP 1998 - Modlin >>