<< 5 el. WSMP 1998 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1998] [7 el. WSMP 1998 - Kamień Śląski >>


12.07.1998 Poznań - 6 eliminacja WSMP

Grupa E:
Trening: 1. Luciński - 1:34,588; 2. Kłosowski - 1:35,630; 3. Rafał Podolski - 1:36,357; 4. Lim - 1:37,918; 5. Szczęsny - 1:39,034; 6. Glinczewski - 1:39,259; 7. Robert Podolski - 1:40,805; 8. W. Gąsecki - 1:41,703; 9. M. Kochański - 1:42,339; 10. Gil - 1:43,910; 11. Godula - 1:44,430; 12. Leśniak - 1:45,016; 13. Skwarzyński - 1:45,275; 14. Sączyński - 1:45,328; 15. H. Kochański - 1:45,751; 16. Kaźmierczak - 1:45,861; 17. K. Wodziński - 1:46,396; 18. Wozowicz - 1:46,927; 19. Marcinkiewicz - 1:47,573; 20. Kaczmarek - 1:48,765; 21. A. Wodziński - 1:51,242; 22. Kamiński - 1:51,637; 23. Mazuro - 1:52,982; 24. Podsiadło - 1:54,402; 25. Górecki - 1:54,442; 26. Gajór - 1:55,555; 27. Grabowski - 1:55,864; 28. Żywicki - 2:01,666; 29. W. Podolski - 2:01,671
Wyścig (15 okr.):
1. Ryszard Luciński Lotos - A. Wielkopolski Dallara F 394-Opel kl. E-2000 24:30,236 (150,0 km/h)
2. Rafał Podolski Automobilklub Kielecki Reynard 913-Volkswagen kl. E-2000 24:30,313
3. Tomasz Szczęsny A. Rzemieślnik Warszawa Reynard 883-Volkswagen 1. m. w kl. E-1600 25:25,306
4. Robert Podolski Automobilklub Kielecki Eufra 391-Mugen kl. E-2000 26:00,262
5. Wojciech Gąsecki Automobilklub Szczeciński Dallara F 389-BMW kl. E-2000 - 1 okr.
6. Andrzej Godula Automobilklub Polski Estonia 25-Łada 1. m. w kl. E-1300 - 1 okr.
7. Janusz Sączyński Automobilklub Morski Estonia 25-Łada 2. m. w kl. E-1300 - 1 okr.
8. Piotr Kaźmierczak Automobilklub Krakowski Estonia 21-Łada 3. m. w kl. E-1300 - 1 okr.
9. Marcin Kaczmarek Automobilklub Szczeciński Promot 83-Łada 4. m. w kl. E-1300 - 1 okr.
10. Artur Glinczewski Automobilklub Wielkopolski Reynard 893-Volkswagen kl. E-2000 - 2 okr.
11. Robert Gajór Automobilklub Morski Estonia 21-Łada 5. m. w kl. E-1300 - 2 okr.
12. Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki Estonia 21-Łada 6. m. w kl. E-1300 - 2 okr.
13. Michał Gil Automobilklub Kielecki Estonia 21-Honda 2. m. w kl. E-1600 - 2 okr.
14. Andrzej Grabowski Automobilklub Orski Promot 85-Łada 7. m. w kl. E-1300 - 2 okr.
15. Krzysztof Wodziński Jet-Castrol - A. Rzemieślnik Van Diemen RF 95-Łada 8. m. w kl. E-1300 - 2 okr.
16. Wacław Podolski Automobilklub Kielecki Estonia 25-Łada 3. m. w kl. E-1600 - 3 okr.
Odpadli m. in.:
4 okr. Artur Skwarzyński A. Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Łada kl. E-1600 (defekt)
  Maurycy Kochański A. Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Lancia kl. E-1600 (koło)
Najszybsze okrążenie (4): Rafał Podolski - 1:35,762
 
Samochody turystyczne:
Trening: 1. Dziurka - 1:42,632; 2. Tadeusz Myszkier - 1:45,436; 3. Tomasz Myszkier - 1:52,976; 4. Kostrzak - 1:53,162; 5. Kozłowski - 1:58,704; 6. Baran - 1:59,181; 7. H. Mandera - 1:59,545; 8. Kasztelan - 2:00,580; 9. Kleina - 2:00,772; 10. Michałowski - 2:01,933; 11. X. Mielcarek - 2:01,937; 12. S. Mielcarek - 2:02,152; 13. Dąbrowski - 2:02,226; 14. Bartkowiak - 2:02,319; 15. Fiedor - 2:02,342; 16. Gałecki - 2:02,367; 17. Podkalicki - 2:02,463; 18. Koziczak - 2:02,974; 19. M. Brymora - 2:03,410; 20. Doskocz - 2:04,751; 21. M. Majewski - 2:05,253; 22. Starnawski - 2:05,501; 23. Kunicki - 2:08,470; 24. Grochowalski - 2:14,235; 25. Dyszy - 2:16,672; 26. Białowąs - 2:17,921; 27. Namysł - 2:23,602
Wyścig (15 okr.):
1. Tadeusz Myszkier Lotos - A. Wielkopolski Ford Escort RS Cosworth 1. m. w kl. H 26:37,032 (138,1 km/h)
2. Andrzej Dziurka Alda - Automobilklub Polski Alfa Romeo 155 TS 1. m. w kl. ST 26:48,441
3. Tomasz Myszkier Lotos - A. Wielkopolski Ford Escort RS Cosworth 2. m. w kl. H - 1 okr.
4. Andrzej Kleina Automobilklub Olsztyński Ford Sierra RS 500 Cosworth 3. m. w kl. H - 1 okr.
5. Grzegorz Kozłowski Automobilklub Wielkopolski Ford Escort RS 2000 1. m. w kl. A-2000 - 1 okr.
6. Krzysztof Gałecki Lotos - A. Wielkopolski Renault Megane Coupe 4. m. w kl. H - 2 okr.
7. Marcin Bartkowiak Automobilklub Śląski Renault Megane Coupe 5. m. w kl. H - 2 okr.
8. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski Renault Megane Coupe 6. m. w kl. H - 2 okr.
9. Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński Renault Megane Coupe 7. m. w kl. H - 2 okr.
10. Marcin Kasztelan Automobilklub Orski Opel Astra GSi 16V 1. m. w kl. N-2000 - 2 okr.
11. Henryk Mandera Automobilklub Mysłowicki Suzuki Swift GTi 16V 1. m. w kl. H-2000 - 2 okr.
12. Miłosz Majewski A. Rzemieślnik Warszawa Opel Kadett GSi 16V 2. m. w kl. H-2000 - 2 okr.
13. Waldemar Doskocz A. Rzemieślnik Warszawa Peugeot 106 Rallye 2. m. w kl. N-2000 - 2 okr.
14. Marcin Brymora Automobilklub Częstochowski Honda Civic VTi 3. m. w kl. N-2000 - 2 okr.
15. Tomasz Dąbrowski A. Rzemieślnik Warszawa Toyota Corolla MR 2 3. m. w kl. H-2000 - 2 okr.
16. Grzegorz Baran Jet-Castrol - A. Rzemieślnik Renault Clio 16 S 4. m. w kl. N-2000 - 3 okr.
17. Michał Kunicki A. Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift 1.3 4. m. w kl. H-2000 - 3 okr.
18. Jerzy Dyszy A. Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento Sporting 5. m. w kl. H-2000 - 3 okr.
19. Wojciech Białowąs A. Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento Sporting 6. m. w kl. H-2000 - 3 okr.
Odpadli m. in.:

12 okr.

Stanisław Fiedor A. Rzemieślnik Warszawa Honda Civic VTi kl. A-2000  

3 okr.

Sebastian Mielcarek Automobilklub Wielkopolski Opel Astra GSi 16V kl. N-2000  
Najszybsze okrążenie (9): Dziurka - 1:44,002
 
Klasa A-1000:
Trening: 1. Kałuża - 2:06,744; 2. Gawroński - 2:07,479; 3. Serbin - 2:08,207; 4. Carzasty - 2:08,598; 5. Wywiał - 2:08,635; 6. Litwinowicz - 2:08,736; 7. Bobrowski - 2:08,921; 8. Kaczmarek - 2:08,935; 9. Kiełkiewicz - 2:10,364; 10. Płaczek - 2:10,626; 11. M. Gąsecki - 2:13,623
Wyścig (12 okr.):
1. Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki Fiat Cinquecento 900 1. m. w P. M plus M 26:05,275 (112,7 km/h)
2. Piotr Litwinowicz Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 900 2. m. w P. M plus M 26:07,659
3. Andrzej Bobrowski Efektor - A. Częstochowski Fiat Cinquecento 900 3. m. w P. M plus M 26:07,814
4. Marcin Kaczmarek M plus M - A. Wielkopolski Fiat Cinquecento 900 4. m. w P. M plus M 26:23,076
5. Małgorzata Serbin Car System Voss - Rzemieślnik Fiat Cinquecento 900 5. m. w P. M plus M 26:35,661
6. Adam Kiełkiewicz A. Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 6. m. w P. M plus M 26:37,074
7. Tomasz Płaczek M plus M - A. Wielkopolski Fiat Cinquecento 900 7. m. w P. M plus M 26:37,477
8. Mirosław Gąsecki Automobilklub Orski Fiat Cinquecento 900 8. m. w P. M plus M - 1 okr.
9. Krzysztof Gawroński A. Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900   - 2 okr.
Odpadli m. in.:

9 okr.

Grzegorz Carzasty Automobilklub Polski Fiat Cinquecento 900   (wypadek)
Nie wystartował:
  Tomasz Wywiał Automobilklub Częstochowski Fiat Cinquecento 900 P. M plus M  
Najszybsze okrążenie (2): Kałuża - 2:08,604

<< 5 el. WSMP 1998 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1998] [7 el. WSMP 1998 - Kamień Śląski >>