<< 3 el. WSMP 1996 - Kamień Śląski] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1996] [5 i 6 el. WSMP 1996 - Biała Podlaska >>


31.08-1.09.1996 Kamień Śląski - 4 eliminacja WSMP

Pogoda: deszcz

Klasa E-2000 + E-1600:
Trening: 1. Luciński - 1:23,527; 2. Glinczewski - 1:26,430; 3. M. Krachulec - 1:26,789; 4. Szczęsny - 1:27,283; 5. Gasenko - 1:28,416; 6. Rafał Podolski - 1:30,255; 7. H. Kochański - 1:32,236
Wyścig (15 okr.):
1. Ryszard Luciński Castrol - Automobilklub Wielkopolski Reynard 913-Volkswagen   22:34,606 (135,54 km/h)
2. Tomasz Szczęsny Hollywood - A. Rzemieślnik Warszawa Reynard 883-Volkswagen 1. m. w kl. E-1600 22:49,985
3. Rafał Podolski Automobilklub Kielecki Estonia 25-Łada 2. m. w kl. E-1600 22:52,383
4. Artur Glinczewski Rafineria Gdańska - A. Wielkopolski Reynard 893-Volkswagen 3. m. w kl. E-1600 22:52,542
5. Hieronim Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Łada 4. m. w kl. E-1600 - 1 okr.
6. Michał Idzior Automobilklub Beskidzki   5. m. w kl. E-1600  
7. Jerzy Fontański Automobilklub Częstochowski   6. m. w kl. E-1600  
           
  Mirosław Bednarski Automobilklub Kielecki   7. m. w kl. E-1600  
 
Klasa E-1300:
Trening: 1. Godula - 1:32,528; 2. Gil - 1:33,187; 3. Podkalicki - 1:33,490; 4. Banaszak - 1:34,221
Wyścig (15 okr.):
1. Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński Estonia 21-Łada 23:29,584
2. Andrzej Godula Automobilklub Polski Estonia 25-Łada 23:30,876
3. Michał Gil Automobilklub Kielecki Estonia 25-Łada 23:58,737
4. Krzysztof Wodziński Castrol - A. Rzemieślnik Warszawa Promot 84-Łada 24:04,399
5. Marek Nowak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21-Łada  
6. Zbigniew Marek Automobilklub Morski    
7. Andrzej Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
8. Robert Gajór Automobilklub Morski    
9. Piotr Kaźmierczak Automobilklub Krakowski    
10. Tadeusz Kłosowski Automobilklub Szczeciński    
Odpadli m. in.:
  Marcin Banaszak Automobilklub Wielkopolski Promot 83-Łada (miska olejowa)
 
Klasa H:
Trening: 1. Federowicz - 1:28,684; 2. Dziurka - 1:30,587; 3. A. Polak - 1:33,228; 4. Kostrzak - 1:33,913; 5. Gałecki - 1:34,937; 6. Kleina - 1:35,050; 7. M. Kusiak - 1:35,545; 8. Bednarek - 1:36,582; 9. Mandera - 1:39,154; 10. Baran - 1:40,857; 11. Zatcher - 1:43,761
Wyścig (15 okr.):
1. Krzysztof Federowicz Rafineria Czechowice - A. Rzemieślnik Ford Escort RS Cosworth 25:13,469 (121,31 km/h)
2. Adam Polak Castrol / Toyota - Automobilklub Polski Toyota Celica GT4 26:03,459
3. Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski Ford Escort RS Cosworth 26:13,731
4. Mariusz Kostrzak Autoklub Rzemieślnik Warszawa BMW M3 E36 26:33,096
5. Piotr Bednarek Automobilklub Wielkopolski BMW M3 E30 - 1 okr.
6. Krzysztof Gałecki Automobilklub Wielkopolski BMW M3 E30 - 1 okr.
7. Grzegorz Baran Castrol - A. Rzemieślnik Warszawa Audi Quattro - 1 okr.
8. Andrzej Dziurka ALDA Motorsport - A. Polski Opel Astra GSi 16V - 1 okr.
9. Henryk Mandera Automobilklub Wielkopolski Toyota Carina E - 1 okr.
10. Mieczysław Błaszczyński Automobilklub Łódzki Lancia Delta Integrale - 1 okr.
 
Klasa A-1000:
Trening: 1. Oczkowski - 1:52,123; 2. Gawroński - 1:57,686; 3. Dunat - 2:00,327; 4. Borczyk - 2:00,680; 5. Kujawa - 2:04,214; 6. Gąsecki - 2:05,620
Wyścig (11 okr.):
1. Marek Oczkowski PPH Kaczmarek - A. Wielkopolski Fiat Cinquecento 900 20:58,761 (106,96 km/h)
2. Krzysztof Gawroński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 21:59,022
3. Mariusz Borczyk Automobilklub Małopolski Fiat Cinquecento 900 22:10,209
4. Krzysztof Dunat Automobilklub Beskidzki Fiat Cinquecento 900 22:10,585
5. Wojciech Gąsecki Automobilklub Morski Fiat Cinquecento 900 22:57,676
6. Michał Pelec-Alexandrowicz Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 900 22:59,297
7. Marek Kujawa Automobilklub Wielkopolski    
8. Piotr Litwinowicz Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 900  
9. Jerzy Starnawski Automobilklub Morski    
10. Piotr Woźny Automobilklub Dolnośląski    
 
Puchar Cinquecento Sporting:
Trening: 1. Cołoszyński - 1:55,203; 2. S. Mielcarek - 1:55,334; 3. A. Tuszyński - 1:55,606; 4. M. Pinis - 1:55,677; 5. Węglarz - 1:55,710; 6. Szwagierczak - 1:55,724; 7. Golec - 1:55,805; 8. Lewandowski - 1:56,180; 9. Płaczek - 1:56,438; 10. Buks - 1:56,612; ... 14. T. Krukowski
Wyścig (12 okr.):
1. Tomasz Krukowski Automobilklub Kielecki 25:37,574 (95,53 km/h)
2. Wojciech Cołoszyński Autorex / Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa 25:41,283
3. Sebastian Lewandowski Autorex / Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa 25:41,779
4. Jakub Golec PPH Kaczmarek / ACM Mari Car - Automobilklub Wielkopolski 25:42,232
5. Adam Tuszyński Brus Auto / Polmozbyt SA - Autoklub Rzemieślnik Warszawa 25:42,618
6. Andrzej Węglarz Automobilklub Tarnobrzeski 25:45,074
7. Włodzimierz Krukowski Automobilklub Kielecki 25:45,948
8. Jan Matłacz Autoklub Rzemieślnik Warszawa 25:46,296
9. Bogdan Krachulec Automobilklub Częstochowski 25:47,565
10. Jacek Raczkowski American Legend - Automobilklub Kielecki 25:54,424

...

     

13.

Sebastian Mielcarek PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski  

17.

Zbigniew Szwagierczak Pol Car - Automobilklub Wielkopolski  
 
Puchar Cinquecento:
Trening: 1. Czyż - 2:01,889; 2. Nowicki - 2:01,929; 3. Grzyb - 2:02,038; 4. M. Ptak - 2:02,291; 5. Serbin - 2:02,423; 6. J. Kusiak - 2:02,531; 7. Bartkowiak - 2:02,613; 8. Pietruszyński - 2:02,768; 9. Karczewski - 2:02,902; 10. Bekas - 2:03,011
Finał A (12 okr.):

1.

Grzegorz Grzyb Moto Car 93 Rzeszów 26:09,803
2. Jerzy Kusiak Automobilklub Rzeszowski 26:11,614
3. Grzegorz Karczewski AW Ciech Petrol - Automobilklub Kaliski 26:12,552
4. Arkadiusz Nowicki PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski 26:19,218
5. Tomasz Jeromin Automobilklub Wielkopolski 26:19,981
6. Maurycy Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa 26:41,655
7. Michał Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa 26:42,724
8. Marek Szymczyk PZU SA / Carserwis - Autoklub Rzemieślnik Warszawa 26:45,755
9. Bartosz Ptak Automobilklub Radomski 26:46,656
10. Paweł Stefanicki Automobilklub Morski 26:47,589

...

     

26.

Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa  

27.

Maciej Ptak Automobilklub Radomski  
Wyścig ukończyło 27 zawodników.

<< 3 el. WSMP 1996 - Kamień Śląski] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1996] [5 i 6 el. WSMP 1996 - Biała Podlaska >>