<< 4 el. WSMP 1993 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1993] [1 el. WSMP 1994 - Poznań >>


8-10.10.1993 Poznań - 5 i 6 eliminacja WSMP

Pogoda: 5 eliminacja: drobny deszcz, mokro; 6 eliminacja: ciepło, sonecznie, sucho.

Klasa E2:
Trening: 1. Seidenfaden - 1:39,888; 2. Nesterov - 1:40,428; 3. Leśniak - 1:41,435; 4. Godula - 1:41,435; ... 8. Kozankov
5 eliminacja (15 okr.):
1.   Viktor Kozankov (RUS) Estonia 25 29:48,967
2.   Aleksander Nesterov (RUS) GF 1692 29:52,586
3. (1.*) Krzysztof Woźniak Automobilklub Wielkopolski Estonia 25 30:23,069
4. (2.*) Andrzej Godula Radio RMF - Automobilklub Kielecki Estonia 25 31:03,293
5.   Rico Richter (D) Estonia 25 31:09,812
6.   Sergey Gorscheniev (RUS)    
7. (3.*) Bohdan Leśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21  
8. (4.*) Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński    
9. (5.*) Ryszard Luciński Automobilklub Wielkopolski    
10. (6.*) Tomasz Szczęsny Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
11. (7.*) Hieronim Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
12. (8.*) Wojciech Gąsecki Automobilklub Morski    
13.   Konstantin Nemno (RUS)    
14. (9.*) Wojciech Jankowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
15. (10.*) Jacek Szmidt Automobilklub Morski    
Odpadli:
  Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21  
  Raimund Seidenfaden (D)    
  Urmas Laansoo (EE) Estonia 21  
  Andrzej Fontański Automobilklub Częstochowski    
  Eugeni Kozarski (LT)    
Nie wystartował:
  Yuri Gucalug (BY)    
6 eliminacja (15 okr.):
1.   Viktor Kozankov (RUS) Estonia 25 25:20,474
2. (1.*) Andrzej Godula Radio RMF - Automobilklub Kielecki Estonia 25 26:06,302
3. (2.*) Bohdan Leśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21 26:07,827
4. (3.*) Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21 26:48,420
5.   Urmas Laansoo (EE) Estonia 21 26:49,522
6. (4.*) Tomasz Szczęsny Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
7. (5.*) Wojciech Gąsecki Automobilklub Morski    
8. (6.*) Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński    
9. (7.*) Hieronim Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
10. (8.*) Wojciech Jankowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
Odpadli:
  Krzysztof Woźniak Automobilklub Wielkopolski Estonia 25

(zawieszenie)

  Ryszard Luciński Automobilklub Wielkopolski    
  Jacek Szmidt Automobilklub Morski    
  Aleksander Nesterov (RUS) GF 1692  
  Konstantin Nemno (RUS)    
  Sergey Gorscheniev (RUS)    
  Aleksander Lapkovski (BY)    
Nie wystartowali:
  Andrzej Fontański Automobilklub Częstochowski    
  Eugeni Kozarski (LT)    
  Yuri Gucalug (BY)    
* - miejsca w klasyfikacji krajowej WSMP
 
Klasa E1:

Trening: 1. Sączyński - 1:47,919; 2. A. Podsiadło - 1:48,191; 3. Hansel - 1:48,396

5 eliminacja (15 okr.):
1. Andrzej Podsiadło Automobilklub Kielecki Estonia 21 27:34,624
2. Janusz Sączyński Automobilklub Morski Estonia 25 27:47,665
3. Krzysztof Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21 27:49,219
4. Marek Nowak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21 27:50,824
5. Kazimierz Sołtowski Automobilklub Szczeciński Promot 80 28:50,776
6. Robert Podolski Automobilklub Kielecki    
7. Michał Gil Automobilklub Kielecki    
8. Jacek Witke Rainbow Łódź    
9. Przemysław Walknowski Automobilklub Szczeciński    
10. Andrzej Grabowski Automobilklub Morski    
11. Leszek Gąsiorowski Automobilklub Toruński    
12. Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
13. Józef Liszczak Automobilklub Szczeciński    
14. Mirosław Krachulec Automobilklub Częstochowski Estonia 25  
Odpadli:
  Piotr Kaźmierczak Automobilklub Kielecki    
  Andrzej Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21  
  Robert Gajór Automobilklub Morski    
  Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński    
  Władysław Starkowski Automobilklub Dolnośląski    
  Jarosław Kamiński Rainbow Łódź    
  Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki    
6 eliminacja (15 okr.):
1. Krzysztof Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21 28:11,737
2. Tomasz Jeromin Automobilklub Radomski MTX 1-06 28:13,895
3. Janusz Sączyński Automobilklub Morski Estonia 25 28:47,182
4. Mirosław Krachulec Automobilklub Częstochowski Estonia 25 29:06,362
5. Andrzej Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21 29:07,052
6. Robert Podolski Automobilklub Kielecki    
7. Michał Gil Automobilklub Kielecki    
8. Jacek Witke Rainbow Łódź    
9. Leszek Gąsiorowski Automobilklub Toruński    
10. Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa    

11.

Józef Liszczak Automobilklub Szczeciński    
Odpadli:
  Kazimierz Sołtowski Automobilklub Szczeciński Promot 80  
  Andrzej Podsiadło Automobilklub Kielecki Estonia 21  
  Marek Nowak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21  
  Andrzej Grabowski Automobilklub Morski    
  Władysław Starkowski Automobilklub Dolnośląski    
  Jarosław Kamiński Rainbow Łódź    
Nie wystartowali:
  Piotr Kaźmierczak Automobilklub Kielecki    
  Robert Gajór Automobilklub Morski    
  Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński    
  Przemysław Walknowski Automobilklub Szczeciński    
  Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki    
 
Klasa H2:
Trening: 1. Myszkier - 1:51,525; 2. Gałecki - 1:53,606; 3. Kusiak - 1:53,767
5 eliminacja (15 okr.):
1. Tadeusz Myszkier Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski BMW M3 30:34,973
2. Sławomir Szaflicki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Sierra Cosworth 4x4 31:00,115
3. Krzysztof Gałecki Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Audi Coupe-BMW 31:16,611
4. Piotr Bednarek Rainbow Łódź BMW 318 32:00,309
5. Tomasz Dąbrowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Sierra RS Cosworth 32:27,025
6. Marek Troszyński Rainbow Łódź Volkswagen Scirocco  
7. Wojciech Urbański Automobilklub Śląski    
8. Zdzisław Ulkowski Automobilklub Morski    
9. Piotr Urbański Rainbow Łódź    
10. Slavko Umicević Automobilklub Dolnośląski    
11. Edward Kinderman Automobilklub Śląski    
12. Jerzy Wierzbołowski Automobilklub Dolnośląski    
13. Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski Ford Sierra Cosworth  
14. Wojciech Michalak Rainbow Łódź    
15. Marek Henschel Automobilklub Wielkopolski    
16. Andrzej Goliszek Rainbow Łódź    
Odpadli:
  Krzysztof Adamski Automobilklub Krakowski    
  Zygmuny Stanek Automobilklub Polski    
6 eliminacja (15 okr.):
1. Tadeusz Myszkier Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski BMW M3 28:47,518
2. Krzysztof Gałecki Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Audi Coupe-BMW 28:58,019
3. Sławomir Szaflicki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Sierra Cosworth 4x4 29:07,420
4. Marek Troszyński Rainbow Łódź Volkswagen Scirocco 30:41,074
5. Piotr Bednarek Rainbow Łódź BMW 318 - 1 okr.
6. Piotr Urbański Rainbow Łódź    
7. Zdzisław Ulkowski Automobilklub Morski    
8. Edward Kinderman Automobilklub Śląski    
9. Andrzej Goliszek Rainbow Łódź    
10. Tadeusz Kudłaty Automobilklub Dolnośląski Honda Civic  
11. Wojciech Urbański Automobilklub Śląski    
12. Jerzy Wierzbołowski Automobilklub Dolnośląski    
13. Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
14. Wojciech Michalak Rainbow Łódź    
Odpadli:
  Tomasz Dąbrowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Sierra RS Cosworth  
  Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski Ford Sierra Cosworth  
  Slavko Umicević Automobilklub Dolnośląski    
  Marek Henschel Automobilklub Wielkopolski    
 
Klasa H1:
Trening: 1. X. Mielcarek - 1:57,215; 2. S. Mielcarek - 1:57,771; 3. Mandera - 1:58,909
5 eliminacja (15 okr.):
1. (1.*) Xawery Mielcarek Teral - Automobilklub Wielkopolski Volkswagen Scirocco 31:54,378
2. (2.*) Sebastian Mielcarek Teral - Automobilklub Wielkopolski Honda Civic 32:28,221
3. (3.*) Wojciech Cołoszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi 32:30,655
4. (4.*) Stanisław Fiedor Autoklub Rzemieślnik Warszawa Honda Civic 32:31,062
5. (5.*) Henryk Mandera Teral - Automobilklub Wielkopolski Suzuki Swift GTi - 1 okr.
6.   Vladimir Sukhov (RUS) Łada Samara  
7. (6.*) Leszek Grynhoff Teral - Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p-Honda  
8. (7.*) Piotr Nartowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
Odpadli:
  Jarosław Koziczak Automobilklub Wielkopolski    
  Mariusz Kasprzak Rainbow Łódź    
  Jiri Ros Automobilklub Częstochowski    
Nie wystartował:
  Dirk Jenichen (D)    
6 eliminacja (15 okr.):
1. (1.*) Xawery Mielcarek Teral - Automobilklub Wielkopolski Volkswagen Scirocco 29:53,123
2. (2.*) Sebastian Mielcarek Teral - Automobilklub Wielkopolski Honda Civic 30:20,411
3. (3.*) Stanisław Fiedor Autoklub Rzemieślnik Warszawa Honda Civic 30:41,489
4.   Vladimir Sukhov (RUS) Łada Samara 30:55,520

5.

  Dirk Jenichen (D)    
6. (4.*) Leszek Grynhoff Teral - Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p-Honda 31:36,208
7. (5.*) Piotr Granica Autoklub Rzemieślnik Warszawa    

8.

  Joerg Mossler (D)    

9.

  Rocco Berger (D)    

10.

  Mario Berger (D)    

11.

  Jens Gaida (D)    

12.

  Dieter Hoffmann (D)    

13.

  Heiko Gaida (D)    

14.

  Ralf Gerl (D)    

15.

  Jurgen Guttler (D)    
16. (6.*) Piotr Nartowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
17.   Ines Richter (D)    
18.   Ralf Grunewald (D)    
19.   Andreas Jacob (D)    
20.   Andreas Freitag (D)    
21.   Ingo Krueger (D)    
22.   John Rainer (D)    
23.   Rolf Krueger (D)    
24.   Axel Hennes (D)    
Odpadli:

13 okr.

Henryk Mandera Teral - Automobilklub Wielkopolski Suzuki Swift GTi

(układ chłodzenia)

  Wojciech Cołoszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi  
  Jarosław Koziczak Automobilklub Wielkopolski    
  Hans-Georg Steinmetz (D)    
  Armin Freitag (D)    
  Peter Hickel (D)    
Nie wystartowali:
  Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Mariusz Kasprzak Rainbow Łódź    
  Jiri Ros Automobilklub Częstochowski    
* - miejsca w klasyfikacji krajowej WSMP
 
Klasa A1:
Trening: 1. Krukowski - 2:15,962; 2. Oczkowski - 2:16,135; 3. Mrówczyński - 2:16,992
5 eliminacja (10 okr.):
1. Tomasz Krukowski Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p 23:14,697
2. Zbigniew Czarnocki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 23:17,117
3. Marek Oczkowski Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 23:22,557
4. Włodzimierz Pawluczuk Castrol Racing - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Maruti 800 23:25,754
5. Jacek Raczkowski Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p 23:30,765
6. Waldemar Mrówczyński Automobilklub Wielkopolski    
7. Tomasz Kraussyk Rainbow Łódź    
8. Jarosław Hercog Automobilklub Częstochowski    
9. Jarosław Zagajewski Rainbow Łódź    
10. Bernard Klarzyński Automobilklub Wielkopolski    
Odpadli:
  Krzysztof Gawroński Rak - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
  Dariusz Stróżyk Automobilklub Kielecki    
  Rajmund Wiśniewski Automobilklub Wielkopolski    
6 eliminacja (10 okr.):
1. Marek Oczkowski Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 23:01,046
2. Krzysztof Gawroński Rak - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 23:02,978
3. Tomasz Krukowski Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p 23:04,022
4. Zbigniew Czarnocki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 23:16,078
5. Włodzimierz Pawluczuk Castrol Racing - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Maruti 800 23:18,470
6. Dariusz Stróżyk Automobilklub Kielecki    
7. Waldemar Mrówczyński Automobilklub Wielkopolski    
8. Jacek Raczkowski Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p  
9. Jarosław Hercog Automobilklub Częstochowski    
10. Jarosław Zagajewski Rainbow Łódź    
11. Bernard Klarzyński Automobilklub Wielkopolski    
12. Rajmund Wiśniewski Automobilklub Wielkopolski    
Odpadli:
  Tomasz Kraussyk Rainbow Łódź    
 
Klasa N1:
Trening: 1. Klimek - 2:27,286; 2. Chojnacki - 2:27,710; 3. Serbin - 2:28,177
5 eliminacja (10 okr.):
1. Cezary Klimek Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p 24:55,898
2. Jacek Chojnacki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 25:08,580
3. Jacek Rathe Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 25:24,991
4. Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 25:34,386
5. Andrzej Bobrowski Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p 25:36,636
6. Arkadiusz Nowicki Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
7. Michał Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
8. Tomasz Porawski Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
9. Marcin Turski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
10. Paweł Czernik Rainbow Łódź Polski Fiat 126p  
11. Jacek Sikora Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
6 eliminacja (10 okr.):
1. Cezary Klimek Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p 24:50,926
2. Jacek Rathe Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 25:05,113
3. Jacek Chojnacki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 25:17,897
4. Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 25:21,028
5. Arkadiusz Nowicki Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 25:32,700
6. Michał Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
7. Marcin Turski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
8. Jacek Sikora Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
9. Paweł Czernik Rainbow Łódź Polski Fiat 126p  
Odpadli:
  Andrzej Bobrowski Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
  Tomasz Porawski Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
 
Trofeo Fiat Cinquecento:
Trening: 1. A. Tuszyński - 2:16,393; 2. Grynhoff - 2:16,671; 3. Gasenko - 2:16,852
5 eliminacja (10 okr.):
1. Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki 23:13,807
2. Adam Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa 23:18,231
3. Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski 23:26,606
4. Leszek Grynhoff Teral - Automobilklub Wielkopolski 23:27,635
5. Ryszard Piątek Teral - Automobilklub Wielkopolski 23:56,865
6. Wojciech Urbański Automobilklub Śląski  
7. Andrzej Dąbrowski Automobilklub Polski  
8. Zbigniew Łacisz Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
Odpadli:
  Krzysztof Federowicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa

(wypadek)

  Wiktor Gasenko Automobilklub Wielkopolski  
6 eliminacja (10 okr.):
1. Adam Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa 23:02,408
2. Krzysztof Federowicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa 23:03,608
3. Leszek Grynhoff Teral - Automobilklub Wielkopolski 23:17,365
4. Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski 23:19,186
5. Ryszard Piątek Teral - Automobilklub Wielkopolski 23:43,169

6.

Zbigniew Łacisz Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
Odpadli:
  Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki  
  Wiktor Gasenko Automobilklub Wielkopolski  
Nie wystartowali:
  Andrzej Dąbrowski Automobilklub Polski  
  Wojciech Urbański Automobilklub Śląski  

<< 4 el. WSMP 1993 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1993] [1 el. WSMP 1994 - Poznań >>