<< 3 el. WSMP 1993 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1993] [5 i 6 el. WSMP 1993 - Poznań >>


25-26.09.1993 Kielce - 4 eliminacja WSMP

Klasa E2:
Trening: 1. Godula - 1:48,907; 2. Luciński - 1:50,507; 3. Leśniak - 1:51,945; 4. Czub - 1:53,674; 5. Szczęsny - 1:54,496
Wyścig (15 okr.):
1. Andrzej Godula Radio RMF - Automobilklub Kielecki Estonia 25 27:56,130
2. Bohdan Leśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21 M 28:05,151
3. Artur Skwarzyński Castrol Racing - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25 28:21,450
4. Tomasz Szczęsny Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25 28:43,487
5. Wojciech Gąsecki Automobilklub Morski Estonia 25 - 1 okr.
6. Krzysztof Woźniak Automobilklub Wielkopolski Estonia 25 - 1 okr.
7. Hieronim Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
8. Wojciech Jankowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
Odpadli:

1 okr.

Ryszard Luciński Automobilklub Wielkopolski  

(półoś)

  Cezary Czub Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Aleksander Romashin (BY)    
Nie wystartowali:

tren.

Jacek Szmidt Automobilklub Morski Estonia 25

(uszczelka pod głowicą)

  Andrzej Fontański Automobilklub Częstochowski    
  Tytus Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
 
Klasa E1:
Trening: 1. Sączyński - 1:57,590; 2. A. Podsiadło - 1:58,842; 3. Nowak - 1:59,463; 4. Kamiński - 2:00,399; 5. Sołtowski - 2:00,530
Wyścig (15 okr.):
1. Kazimierz Sołtowski Automobilklub Szczeciński Promot 79 30:08,905
2. Krzysztof Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21 M 30:32,451
3. Andrzej Podsiadło Automobilklub Kielecki Estonia 21 30:41,770
4. Piotr Kaźmierczak Automobilklub Kielecki Estonia 21  
5. Mirosław Krachulec Automobilklub Częstochowski Estonia 25 31:19,400
6. Robert Gajór Automobilklub Morski    
7. Michał Gil Automobilklub Kielecki    
8. Jacek Witke Rainbow Łódź    
9. Robert Podolski Automobilklub Kielecki    
10. Leszek Gąsiorowski Automobilklub Toruński    
11. Władysław Starkowski Automobilklub Dolnośląski    
12. Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
13. Józef Liszczak Automobilklub Szczeciński    
Odpadli:
  Janusz Sączyński Automobilklub Morski    
  Marek Nowak Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Andrzej Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński    
  Andrzej Grabowski Automobilklub Morski    
  Przemysław Walknowski Automobilklub Szczeciński    
  Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki    
Nie wystartowali:
  Tomasz Jeromin Automobilklub Radomski    
  Grzegorz Latos Automobilklub Kielecki    
  Jarosław Kamiński Rainbow Łódź    
 
Klasa H2:

Trening: 1. Myszkier - 1:57,683; 2. Gałecki - 2:00,713; 3. Kusiak - 2:01,230; 4. Bednarek - 2:02,291; 5. Kudłaty - 2:02,666

Wyścig (15 okr.):
1. Tadeusz Myszkier Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski BMW M3 30:34,217
2. Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski Ford Sierra Cosworth 30:34,986
3. Krzysztof Gałecki Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Audi Coupe-BMW 31:31,383
4. Piotr Bednarek Rainbow Łódź BMW 318 32:15,323
5. Piotr Urbański Rainbow Łódź Ford Sierra RS Cosworth - 1 okr.
6. Wojciech Urbański Automobilklub Śląski    
7. Andrzej Goliszek Rainbow Łódź    
8. Edward Kinderman Automobilklub Śląski    
9. Jerzy Wierzbołowski Automobilklub Dolnośląski    
10. Zdzisław Ulkowski Automobilklub Morski    
11. Dariusz Dudkowiak Automobilklub Dolnośląski    
Odpadli:
  Tadeusz Kudłaty Automobilklub Dolnośląski Alfa Romeo 75 Turbo

(skrzynia biegów)

  Marek Troszyński Rainbow Łódź    
  Tomasz Dąbrowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Kazimierz Brach Automobilklub Morski    
Nie wystartowali (defekty na treningu):
  Sławomir Szaflicki Autoklub Rzemieślnik Warszawa  

(wałek rozrządu)

  Robert Herba Autoklub Rzemieślnik Warszawa  

(panewki)

 
Klasa H1:
Trening: 1. Mandera - 2:08,494; 2. Cołoszyński - 2:08,540; 3. S. Mielcarek - 2:09,440; 4. Fiedor - 2:10,613
Wyścig (15 okr.):
1. Sebastian Mielcarek Teral - Automobilklub Wielkopolski Honda Civic 32:18,848
2. Wojciech Cołoszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi 32:20,749
3. Henryk Mandera Teral - Automobilklub Wielkopolski Suzuki Swift GTi 32:24,581
4. Grzegorz Baran Castrol Racing - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi - 1 okr.
5. Leszek Grynhoff Teral - Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p-Honda  

6.

Adam Polak Automobilklub Polski    
Odpadli:
  Stanisław Fiedor Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski    
  Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
Nie wystartował:
  Xawery Mielcarek Automobilklub Wielkopolski    
 
Klasa A1:
Trening: 1. Oczkowski - 2:30,117; 2. Krukowski - 2:31,652; 3. Gawroński - 2:32,381; 4. Raczkowski - 2:34,139; 5. Pawluczuk - 2:35,295
Wyścig (15 okr.):
1. Marek Oczkowski Teral - Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 37:58,813
2. Tomasz Krukowski Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p 38:03,679
3. Jacek Raczkowski Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p  
4. Włodzimierz Pawluczuk Castrol Racing - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Maruti 800 38:37,457
5. Krzysztof Gawroński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 39:09,328
6. Dariusz Stróżyk Automobilklub Kielecki    
7. Jarosław Hercog Automobilklub Częstochowski    
8. Bernard Klarzyński Automobilklub Wielkopolski    
9. Rajmund Wiśniewski Automobilklub Wielkopolski    
Odpadli:
  Jarosław Zagajewski Rainbow Łódź    
  Piotr Novak Automobilklub Kielecki    
Nie wystartowali:
  Robert Podolski Automobilklub Kielecki    
  Jacek Łagiewczyk Rainbow Łódź    
 
Klasa N1:
Trening: 1. Chojnacki - 2:42,006; 2. Klimek - 2:46,879; 3. Rathe - 2:48,492; 4. Bobrowski - 2:52,153; 5. Turski - 2:52,154
Wyścig (14 okr.):
1. Jacek Chojnacki Castrol Racing - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 39:31,776
2. Cezary Klimek Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p 39:52,613
3. Andrzej Bobrowski Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p 39:53,796
4. Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 40:03,747
5. Michał Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 40:22,342
6. Tomasz Porawski Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
7. Arkadiusz Nowicki Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
Odpadli:
  Jacek Rathe Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
  Marcin Turski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
  Paweł Czernik Rainbow Łódź Polski Fiat 126p  
  Robert Babiuch Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
 
Trofeo Fiat Cinquecento:
Trening: 1. Federowicz - 2:30,890; 2. Tuszyński - 2:32,391; 3. Kałuża - 2:32,519; 4. Gasenko - 2:32,657; 5. Grynhoff - 2:35,741
Wyścig (15 okr.):
1. Krzysztof Federowicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa 38:17,153
2. Adam Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa 38:23,257
3. Wiktor Gasenko Automobilklub Wielkopolski 38:23,485
4. Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski 39:01,703
5. Antoni Skudło Automobilklub Śląski 39:03,239

6.

Andrzej Dziurka Automobilklub Śląski  
7. Leszek Grynhoff Teral - Automobilklub Wielkopolski  
8. Ryszard Piątek Automobilklub Wielkopolski  
Odpadli:
  Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki

(silnik)

  Andrzej Dąbrowski Automobilklub Polski  
Nie wystartował:
  Zbigniew Łacisz Autoklub Rzemieślnik Warszawa  

<< 3 el. WSMP 1993 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1993] [5 i 6 el. WSMP 1993 - Poznań >>