<< 2 el. WSMP 1993 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1993] [4 el. WSMP 1993 - Kielce >>


10-11.07.1993 Poznań - 3 eliminacja WSMP

Pogoda: deszcz.

Klasa E2:
Trening: 1. Micanek - 1:39,213; 2. Godula - 1:42,732; 3. Urbanek - 1:42,839; 4. Skwarzyński - 1:42,950; 5. Luciński - 1:43,129
Wyścig (15 okr.):
1.   Jiri Micanek (CZ) Reynard 913-Volkswagen  
2.   Raimund Seidenfaden (D) Estonia 25  
3.   Vaclav Lim (CZ) Avia AE3B  
4. (1.*) Tomasz Szczęsny Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25  
5. (2.*) Hieronim Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21  

6.

  Konstantin Nemno (RUS)    

7.

  Jan Urbanek (CZ)    

8.

(3.*) Jacek Szmidt Automobilklub Morski    

9.

(4.*)

Bohdan Leśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa    

10.

  Manfred Kuhn (D)    

11.

(5.*) Krzysztof Woźniak Automobilklub Wielkopolski    
12. (6.*) Andrzej Godula Radio RMF - Automobilklub Kielecki Estonia 25  
* - miejsca w klasyfikacji krajowej WSMP
Zdyskwalifikowany (niedozwolona pomoc z zewnątrz):
  Ryszard Luciński Automobilklub Wielkopolski Estonia 25  
Odpadli:
  Wojciech Gąsecki Automobilklub Morski    
  Rico Richter (D)    
  Andrzej Fontański Automobilklub Częstochowski    
  Tytus Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Wiktor Gasenko Automobilklub Wielkopolski    
  Marek Szymczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Eugeniusz Kulawik Automobilklub Śląski    
Nie wystartowali:
  Artur Skwarzyński Castrol Racing - Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Cezary Czub Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21  
  Aleksander Romashin (BY)    
  Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński    
  Wojciech Jankowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
 
Klasa E1:
Trening: 1. K. Wodziński - 1:48,442; 2. Sączyński - 1:48,870; 3. A. Podsiadło - 1:48,990; 4. Gil - 1:49,521; 5. Jeromin - 1:50,445
Wyścig (15 okr.):
1. Janusz Sączyński Automobilklub Morski Estonia 25 32:23,116
2. Kazimierz Sołtowski Automobilklub Szczeciński Promot 80 33:18,416
3. Krzysztof Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21 33:27,789
4. Andrzej Podsiadło Automobilklub Kielecki Estonia 21 33:35,867
5. Marek Nowak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21 33:36,574
6. Tomasz Jeromin Automobilklub Radomski    

7.

Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński    
8. Piotr Kaźmierczak Automobilklub Kielecki    
9. Andrzej Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
10. Robert Gajór Automobilklub Morski    
11. Paweł Mickiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
12. Wojciech Bełtowski Automobilklub Krakowski    
13. Andrzej Grabowski Automobilklub Morski    
14. Jacek Marciniak Rainbow Łódź    
15. Władysław Starkowski Automobilklub Dolnośląski    
16. Jacek Witke Rainbow Łódź    
17. Robert Podolski Automobilklub Kielecki    
18. Leszek Gąsiorowski Automobilklub Toruński    
19. Stanisław Ambroszkiewicz Automobilklub Toruński    
20. Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
21. Mirosław Krachulec Automobilklub Częstochowski    
Nie sklasyfikowany:
  Józef Liszczak Automobilklub Szczeciński    
Odpadli:
  Michał Gil Automobilklub Kielecki    
  Grzegorz Latos Automobilklub Kielecki    
  Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki    
 

Klasa H2:

Trening: 1. Brach - 1:55,883; 2. Kusiak - 1:56,733; 3. Bednarek - 1:57,180; 4. T. Dąbrowski - 1:58,458; 5. Konieczek - 1:59,520
Wyścig (9 okr.):
1. Robert Herba Autoklub Rzemieślnik Warszawa Nissan Sunny GTi-R 19:41,530
2. Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski Ford Sierra Cosworth 19:43,104
3. Tomasz Dąbrowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Sierra RS Cosworth 19:52,545
4. Tadeusz Kudłaty Automobilklub Dolnośląski Alfa Romeo 75 Turbo 20:17,195
5. Krzysztof Gałecki Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Audi Coupe-BMW 20:19,401

6.

Sławomir Szaflicki Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
7. Piotr Bednarek Rainbow Łódź    
8. Marek Troszyński Rainbow Łódź    
9. Jerzy Wierzbołowski Automobilklub Dolnośląski    
10. Zdzisław Ulkowski Automobilklub Morski    
11. Piotr Urbański Rainbow Łódź    
12. Wojciech Urbański Automobilklub Śląski    
13. Dariusz Dudkowiak Automobilklub Dolnośląski    
14. Zygmunt Konieczek Automobilklub Morski    
15. Andrzej Dudkowiak Automobilklub Dolnośląski    
16. Slavko Umicević Automobilklub Dolnośląski    
17. Edward Kinderman Automobilklub Śląski    
Odpadli:
  Tadeusz Myszkier Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Lancia Delta HF Integrale 16V

(defekt)

  Kazimierz Brach Automobilklub Morski    
Nie wystartowali:
  Andrzej Goliszek Rainbow Łódź    
  Marek Henschel Automobilklub Wielkopolski    
  Krzysztof Adamski Automobilklub Krakowski    
 
Klasa H1:
Trening: 1. S. Mielcarek - 1:59,292; 2. X. Mielcarek - 1:59,961; 3. Fiedor - 2:00,037; 4. Mandera - 2:00,517; 5. Koziczak - 2:01,150
Wyścig (9 okr.):
1. (1.*) Wojciech Cołoszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi 20:19,627
2. (2.*) Sebastian Mielcarek Teral - Automobilklub Wielkopolski Volkswagen Scirocco 20:20,556
3. (3.*) Jarosław Koziczak Automobilklub Wielkopolski Toyota Corolla 20:31,796
4. (4.*) Adam Polak Automobilklub Polski Ford Fiesta XR 2i 20:47,594
5. (5.*) Xawery Mielcarek Automobilklub Wielkopolski Suzuki Swift GTi 20:52,169

6.

(6.*) Stanisław Fiedor Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
7.   Vladimir Sukhov (RUS)    
8. (7.*) Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
9.   Ladislav Hlubik (CZ)    
10.   Martin Fidrmuc (CZ)    
11. (8.*) Piotr Cekiera Automobilklub Krakowski    
12.   Karel Pospisil (CZ)    
13.   Gary Mensh (CZ)    
14. (9.*) Piotr Nartowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
15. (10.*) Leszek Grynhoff Automobilklub Wielkopolski    
16. (11.*) Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
* - miejsca w klasyfikacji krajowej WSMP
Odpadli:
  Henryk Mandera Teral - Automobilklub Wielkopolski Suzuki Swift GTi

(kolizja)

  Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski    
  Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
Nie wystartowali:
  Andrzej Dziurka Automobilklub Śląski    
  Victor Buzurin (RUS)    
  Uwe Albrecht (D)    
 
Klasa A1:
Trening: 1. Czarnocki - 2:13,873; 2. Oczkowski - 2:14,310; 3. Krukowski - 2:17,186; 4. Gawroński - 2:19,623; 5. Mrówczyński - 2:20,055
Wyścig:
1. Marek Oczkowski Teral - Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 24:28,167
2. Tomasz Krukowski Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p 24:33,893
3. Włodzimierz Pawluczuk Castrol Racing - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Maruti 800 24:47,957
4. Jacek Raczkowski Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p 25:20,998
5. Krzysztof Gawroński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 26:23,684
6. Jarosław Zagajewski Rainbow Łódź    
7. Jarosław Hercog Automobilklub Częstochowski    
8. Marek Zawadzki Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
9. Dariusz Stróżyk Automobilklub Kielecki    
10. Bernard Klarzyński Automobilklub Wielkopolski    
11. Rajmund Wiśniewski Automobilklub Wielkopolski    
12. Zbigniew Czarnocki Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
Odpadli:
  Waldemar Mrówczyński Automobilklub Wielkopolski    
  Tomasz Kraussyk Rainbow Łódź    
  Andrzej Węglarz Automobilklub Stalowa Wola    
  Juliusz Podolski Automobilklub Kielecki    
 
Klasa N1:
Trening: 1. M. Tuszyński - 2:24,549; 2. Rathe - 2:28,710; 3. Chojnacki - 2:28,760; 4. Klimek - 2:32,182; 5. Serbin - 2:33,052
Wyścig:
1. Jacek Rathe Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 24:47,378
2. Marcin Turski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 24:58,711
3. Michał Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 25:17,283
4. Jacek Chojnacki Castrol Racing - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 25:18,108
5. Tomasz Porawski Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 25:18,500

6.

Cezary Klimek Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
7. Andrzej Bobrowski Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
8. Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
9. Arkadiusz Nowicki Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
10. Robert Babiuch Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
11. Wojciech Ziębiński Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p  
 
Trofeo Fiat Cinquecento:
Trening: 1. Federowicz - 2:17,735; 2. Kałuża - 2:18,926; 3. Gasenko - 2:19,437; 4. Grynhoff - 2:20,273; 5. A. Tuszyński - 2:20,474
Wyścig:
1. Krzysztof Federowicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa 24:30,823
2. Adam Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa 25:03,080
3. Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki 25:07,853
4. Wiktor Gasenko Automobilklub Wielkopolski 25:10,681
5. Andrzej Dziurka Automobilklub Śląski 25:25,890

6.

Ryszard Piątek Automobilklub Wielkopolski  
7. Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski  
8. Antoni Skudło Automobilklub Śląski  

9.

Sebastian Lewandowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
Odpadli:
  Andrzej Dąbrowski Automobilklub Polski  
Nie wystartował:
  Leszek Grynhoff Teral - Automobilklub Wielkopolski  

<< 2 el. WSMP 1993 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1993] [4 el. WSMP 1993 - Kielce >>