<< 2 el. WSMP 1992 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1992] [4 el. WSMP 1992 - Toruń >>


11-12.07.1992 Poznań - 3 eliminacja WSMP

Klasa N1:
Trening: 1. Wójcik - 2:29,982; 2. Lewandowski - 2:31,014; 3. Bobrowski - 2:31,131
Wyścig:
1. Lech Wójcik Rainbow Łódź Polski Fiat 126p  
2. Sebastian Lewandowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
3. Arkadiusz Nowicki Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
4. Andrzej Bobrowski Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
5. Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
 
Klasa A1:
Trening: 1. Oczkowski - 2:18,018; 2. Gawroński - 2:18,907; 3. Czarnocki - 2:18,999
Wyścig:
1. Marek Oczkowski Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 34:52,112
2. Piotr Bednarek Rainbow Łódź Polski Fiat 126p 35:09,136
3. Dariusz Stróżyk Automobilklub Kielecki   35:15,943
4. Mariusz Stelmach Automobilklub Stalowa Wola   35:18,122
5. Krzysztof Gawroński Autoklub Rzemieślnik Warszawa   35:28,499
6. Waldemar Mrówczyński Automobilklub Wielkopolski    
7. Zbigniew Czarnocki Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
...        
12. Tomasz Krukowski Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p  
 
Klasa A2:
Trening: 1. Mandera - 2:00,118; 2. Bujvid - 2:00,713; 3. Federowicz
Wyścig:
1. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi  
2. Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi  
Zdyskwalifikowany (niezgodność samochodu z regulaminem technicznym):
  Henryk Mandera Automobilklub Wielkopolski Suzuki Swift GTi  
 
Klasa A3 (Międzynarodowe WSMP):
Trening: 1. Fiedor - 1:59,897; 2. Cołoszyński - 2:01,736; 3. Sukhov - 2:03,023
Wyścig:
1. Stanisław Fiedor Autoklub Rzemieślnik Warszawa Honda Civic VT 30:27,547
2. Vladimir Sukhov (RUS) Łada 2108 Samara 30:56,405
3. Guntars Yudeiks (LV) Łada 2108 Samara 31:22,512
 
Klasa CH1:
Trening: 1. Kopczyk - 2:03,039; 2. Grynhoff - 2:04,205; 3. Skudło - 2:13,910
Wyścig:
1. Leszek Grynhoff Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p-Honda 31:46,861
2. Ryszard Kopczyk Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p-Honda 31:54,448
3. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 14 okr.
 
Klasa CH2:
Trening: 1. Myszkier - 1:51,801; 2. Smorawiński - 1:52,020; 3. Konieczek - 1:58,150
Wyścig (15 okr. x 4,085 km = 61,275 km):
1. Marek Troszyński Rainbow Łódź Volkswagen Scirocco 29:39,261
2. Kazimierz Brach Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski   29:39,575
3. Piotr Urbański Rainbow Łódź Volkswagen Golf 31:21,964
4. Jerzy Wierzbołowski Automobilklub Dolnoślaski Mazda 323 4WD - 1 okr.
5. Wojciech Urbański Automobilklub Śląski Volkswagen Golf - 1 okr.
Odpadli m. in.:
10 okr. Tadeusz Myszkier Automobilklub Morski Audi Coupe-BMW

(półoś)

10 okr. Wojciech Smorawiński Automobilklub Wielkopolski BMW M3

(opona)

 
Klasa E1:
Trening: 1. Szmidt - 1:46,376; 2. Podsiadło - 1:49,001; 3. Jeromin - 1:52,472; ... 13. K. Wodziński; 21. A. Wodziński
Wyścig (14 okr. x 4,085 km = 57,190 km):
1. Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki Estonia 21 26:20,360
2. Andrzej Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21-10 26:52,032
3. Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński Estonia 19 26:53,026
4. Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński Promot 86 26:58,869
5. Tomasz Jeromin Automobilklub Świętokrzyski MTX 1-06 27:09,736
6. ?      
7. Robert Gajór Automobilklub Morski    
...        
12. Jacek Szmidt Automobilklub Toruński    
Odpadli m. in.:
  Krzysztof Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
Wystartowało 25 zawodników.
 
Klasa E2:

Trening: 1. Woźniak - 1:41,559; 2. Czub - 1:41,988; 3. Skwarzyński - 1:42,342; 4. Godula - 1:42,612; 5. Luciński - 1:43,635

Wyścig (13 okr. x 4,085 km = 53,105 km):
1. Bohdan Leśniak Gulf - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21-10 23:13,778
2. Cezary Czub Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21-10-Fiat 23:20,651
3. Wojciech Gąsecki Automobilklub Morski Estonia 25 23:31,861
4. Tytus Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21-10 23:32,847
5. Józef Gutmacher Automobilklub Szczeciński Estonia 25 23:56,948
Odpadli m. in.:
1 okr. Krzysztof Woźniak Automobilklub Wielkopolski   (silnik)
1 okr. Tomasz Sikora   Estonia 25 (półoś)

0 okr.

Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa  

(koło zamachowe)

  Andrzej Godula Radio RMF - Automobilklub Kielecki  

(układ chłodzenia)

  Artur Lemke Autoklub Rzemieślnik Warszawa  

(wypadek)

 
Międzynarodowe WSMP - Formuła Mondial:

Trening: 1. Lim - 1:40,215; 2. Kongo - 1:40,785; 3. Woźniak - 1:41,559; 4. Czub - 1:41,988; 5. D. Jonusis - 1:42,088

Wyścig (15 okr. x 4,085 km = 61,275 km):
1. Mart Kongo (EE) Estonia 25 25:32,202
2. Vaclav Lim (CS) Avia AE-3 25:32,956
3. Andrzej Godula Radio RMF - Automobilklub Kielecki Estonia 25 25:56,802
4. Ryszard Luciński Automobilklub Śląski Estonia 25 26:16,957
5. Aleksandr Armand (RUS) Estonia 21 26:42,903
6. ?      
7. Tomasz Sikora   Estonia 25  

<< 2 el. WSMP 1992 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1992] [4 el. WSMP 1992 - Toruń >>