<< 3 el. WSMP 1991 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1991] [5 el. WSMP 1991 - Kielce >>


7-8.09.1991 Toruń - 4 eliminacja WSMP

Klasa N1:
Trening: 1. Bobrowski - 2:17,519; 2. Lewandowski - 2:18,647; 3. Zagórski - 2:18,658
Wyścig (13 okr. x 3 km = 39 km):
1. Tomasz Zagórski Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
2. Sebastian Lewandowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
3. Małgorzata Serbin Automobilklub Szczeciński Polski Fiat 126p - 1 okr.
Odpadli:
  Marcin Wiertlewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
 
Klasa A1:
Trening: 1. Krukowski - 2:01,148; 2. Tuszyński - 2:01,661; 3. Czarnocki - 2:01,816
Wyścig (14 okr. x 3 km = 42 km):
1. Wojciech Cołoszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
2. Tomasz Krukowski Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p  
3. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
4. Adam Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
5. Tomasz Kraussyk Rainbow Łódź    
6. Dariusz Stróżyk Automobilklub Kielecki    
7. Tomasz Dąbrowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
8. Piotr Bednarek Rainbow Łódź    
9. Waldemar Mrówczyński Automobilklub Wielkopolski    
10. Andrzej Kopczyński Rainbow Łódź    
11. Andrzej Węglarz Automobilklub Stalowa Wola Polski Fiat 126p  
12. Wojciech Jankowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
13. Mariusz Stelmach Automobilklub Stalowa Wola    
14. Jarosław Hercog Automobilklub Częstochowski    
15. Stefan Chmielecki Rainbow Łódź    
Odpadli:
  Zbigniew Czarnocki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
  Grzegorz Tyras Automobilklub Częstochowski    
  Piotr Nartowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
 
Klasa A2:
Trening: 1. Federowicz - 1:46,421; 2. Mandera - 1:47,233; 3. Jaskłowski - 1:48,527
Wyścig (14 okr. x 3 km = 42 km):
1. Henryk Mandera Automobilklub Wielkopolski Suzuki Swift GTi 24:46,050
2. Krzysztof Federowicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi 24:52,123
3. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi 25:47,185
4. Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski    
5. Stanisław Fiedor Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
Odpadli:
  Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Andrzej Ptak Automobilklub Szczeciński    
 
Klasa A3:
Trening: 1. Cołoszyński - 1:47,193; 2. Mandera - 1:47,586; 3. Jaskłowski - 1:47,650
Wyścig (14 okr. x 3 km = 42 km):
1. Wojciech Cołoszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi 24:52,421
2. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi 23:57,161
Odpadli:

11 okr.

Henryk Mandera Automobilklub Wielkopolski Suzuki Swift GTi

(wypadek)

  Zygmunt Zając Automobilklub Wielkopolski Honda Civic

(wypadek)

 
Klasa CH1:
Trening: 1. Szwagierczak - 1:48,807; 2. Grynhoff - 1:50,140; 3. Chojnacki - 2:01,347
Wyścig (14 okr. x 3 km = 42 km):
1. Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p-Honda 25:33,730
2. Leszek Grynhoff Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p-Honda 26:43,555
3. Jacek Chojnacki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 26:53,555
4. Wojciech Zatorski Automobilklub Kielecki    
5. Michał Gil Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p  
 
Klasa CH2:
Trening: 1. Smorawiński - 1:38,426; 2. Myszkier - 1:42,728; 3. Dyszy - 1:44,609
Wyścig (14 okr. x 3 km = 42 km):
1. Wojciech Smorawiński Automobilklub Wielkopolski BMW M3 23:30,232
2. Tadeusz Myszkier Automobilklub Morski Fiat 131 Mirafiori-VW 24:07,283
3. Robert Herba Autoklub Rzemieślnik Warszawa Opel Kadett GSi 24:31,676
4. Marek Troszyński Rainbow Łódź Volkswagen Scirocco  
5. Zygmunt Konieczek Automobilklub Morski Mazda RX7-VW  
6. Cezary Fuchs Automobilklub Dolnośląski Opel Kadett GSi  
7. Piotr Granica Autoklub Rzemieślnik Warszawa    

8.

Marek Zawadzki Autoklub Rzemieślnik Warszawa BMW 635 CSi  
9. Jerzy Wierzbołowski Automobilklub Dolnośląski Volkswagen Golf GTi 16V  

10.

Mirosław Świejkowski Automobilklub Toruński    

11.

Edward Kinderman Automobilklub Śląski Lancia Delta HF Integrale  
Odpadli:
  Piotr Urbański Rainbow Łódź    
  Jerzy Dyszy Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
 
Klasa E1:
Trening: 1. K. Wodziński - 1:37,886; 2. Nemno - 1:41,823; 3. Kamiński - 1:41,957
Wyścig (14 okr. x 3 km = 42 km):
1. (1.*) Jacek Szmidt Automobilklub Toruński MTX 1-06 22:21,411
2. (2.*) Robert Gajór Automobilklub Morski Promot 85 23:04,882
3. (3.*) Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński Promot 86 23:08,857
4. (4.*) Janusz Sączyński Automobilklub Morski Promot 83 23:24,602
5.   Lev Ogonesov BAZ Estonia 25 23:32,046

6.

  Jaak Kuul (EE) Estonia 25 23:37,391
           
 

(5.*)

Robert Brząkalski Automobilklub Wielkopolski    
  (6.*) Paweł Mickiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21  
  (7.*) Andrzej Fontański Automobilklub Częstochowski    
  (8.*) Władysław Starkowski Automobilklub Dolnośląski    
  (9.*) Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński Promot 86  
  (10.*) Jerzy Fontański Automobilklub Częstochowski    
  (11.*) Jarosław Soszyński Automobilklub Morski    
* - miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Polski
Odpadli:

11 okr.

Krzysztof Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot

(silnik)

  Andrzej Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21  
  Tomasz Jeromin Automobilklub Radomski MTX 1-06  
  Andrzej Grabowski Automobilklub Morski    
  Przemysław Walknowski Automobilklub Szczeciński    
  Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki    
 
Klasa E2:
Trening: 1. Dainauskas - 1:28,300; 2. Skwarzyński - 1:29,169; 3. Godula - 1:30,292; 4. Kochański - 1:33,658; 5. Gasenko - 1:33,782; 6. Woźniak - 1:34,008
Wyścig (14 okr. x 3 km = 42 km):
1.   Mindaugas Dainauskas (LT) Faeton - Rzemieślnik W-wa Estonia 21 21:06,829
2. (1.*) Krzysztof Woźniak Automobilklub Wielkopolski Estonia 25 21:24,345
3. (2.*) Cezary Czub Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 86 21:29,871
4. (3.*) Bohdan Leśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21 22:26,525
5.   Wiktor Gasenko (UA) Estonia 21 22:31,963

6.

(4.*) Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński Promot 86 22:01,776
           
  (5.*) Bogdan Pawlak AP Warszawa Estonia 21  
 

(6.*)

Hieronim Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  (7.*) Tomasz Sikora Automobilklub Kielecki Promot 84  
* - miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Polski
Odpadli:
  Andrzej Godula Automobilklub Krakowski Estonia 21 (koło zamachowe)
  Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21

(silnik)

  Tytus Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21  
  Wojciech Gąsecki Automobilklub Morski Estonia  
  Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński    
  Kazimierz Brach Automobilklub Morski    
  Józef Liszczak Automobilklub Szczeciński    
  Ireneusz Trzeszczkowski      

<< 3 el. WSMP 1991 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1991] [5 el. WSMP 1991 - Kielce >>