<< 1 el. WSMP 1991 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1991] [3 el. WSMP 1991 - Poznań >>


14-15.06.1991 Kielce - 2 eliminacja WSMP

Klasa N1:
Trening: 1. Bobrowski - 2:55,678; 2. Lewandowski - 2:56,525; 3. Zagórski - 2:58,167
Wyścig (10 okr.):
1. Sebastian Lewandowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 26:21,618
2. Małgorzata Serbin Automobilklub Szczeciński Polski Fiat 126p 26:58,586
3. Tomasz Zagórski Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 27:08,713

4.

Marcin Wiertlewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
Odpadli:
  Andrzej Bobrowski Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
 
Klasa A1:
Trening: 1. Skudło - 2:32,221; 2. Stelmach - 2:32,829; 3. Cołoszyński - 2:33,464
Wyścig (10 okr.):
1. Wojciech Cołoszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 25:41,264
2. Tomasz Krukowski Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p 25:44,368
3. Zbigniew Czarnocki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 25:51,577
4. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 25:52,750
5. Adam Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 25:53,425
6. Sławomir Kuran AP Warszawa    
7.

Andrzej Węglarz

Automobilklub Stalowa Wola Polski Fiat 126p  
8. Dariusz Stróżyk Automobilklub Kielecki    
9. Marek Troszyński Rainbow Łódź    
10. Jarosław Hercog Automobilklub Częstochowski    
11. Grzegorz Tyras Automobilklub Częstochowski    
12. Stefan Chmielecki Rainbow Łódź    
13. Andrzej Kopczyński Rainbow Łódź    
Odpadli:
  Wojciech Jankowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
  Krzysztof Gawroński Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Tomasz Kraussyk Rainbow Łódź    
  Mariusz Stelmach Automobilklub Stalowa Wola    
  Piotr Bednarek Rainbow Łódź    
  Piotr Nartowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
 
Klasa A2:
Trening: 1. Mandera - 2:09,626; 2. Federowicz - 2:12,796; 3. Kozłowiecki - 2:13,972
Wyścig (10 okr.):
1. (1.*) Henryk Mandera Automobilklub Wielkopolski Suzuki Swift GTi 22:03,160
2. (2.*) Krzysztof Federowicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi 22:28,230
3. (3.*) Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi 22:42,168
4. (4.*) Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi 22:56,172
5.   Vladimir Safianov (LT) Łada 2108 Samara 23:02,715
           
  (5.*) Michał Sawka Automobilklub Częstochowski    
  (6.*) Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski    
  (7.*) Stanisław Fiedor Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  (8.*) Krzysztof Gawroński Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
* - miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Polski
 
Klasa A3:
Trening: 1. Taraile - 2:09,701; 2. Mandera - 2:11,514; 3. Bombardierov - 2:11,936
Wyścig (10 okr.):
1. (1.*) Henryk Mandera Automobilklub Wielkopolski Suzuki Swift GTi 21:54,986
2. (2.*) Wojciech Cołoszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi 22:08,714
3.   Jurij Bombardierov (UA) Łada 2108 Samara 22:12,008
4. (3.*) Zygmunt Zając Automobilklub Wielkopolski Honda Civic 22:27,145
5.   Jurij Sierov (UA) Łada 2108 Samara 22:39,752
           
 

(4.*)

Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
 

(5.*)

Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi  
  (6.*) Michał Sawka Automobilklub Częstochowski    
  (7.*) Stanisław Fiedor Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
* - miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Polski
Odpadli:
  Vitautas Taraile (LT)    
 
Klasa CH1:
Trening: 1. Szwagierczak - 2:13,639; 2. Chojnacki - 2:33,275; 3. Piotrowski - 2:39,513
Wyścig (10 okr.):
1. Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p-Honda 23:12,800
2. Paweł Piotrowski Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p-Honda 24:04,925
3. Michał Gil Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p - 1 okr.

4.

Rajmund Wiśniewski Automobilklub Wielkopolski    
 
Klasa CH2:
Trening: 1. Myszkier - 2:05,497; 2. Lavrinovic - 2:09,885; 3. Alliks - 2:10,678
Wyścig (10 okr.):
1. (1.*) Tadeusz Myszkier Automobilklub Morski Fiat 131 Mirafiori-VW 21:49,182
2.   Janis Alliks (LV) Łada 2108 Samara 22:05,558
3. (2.*) Jerzy Wierzbołowski Automobilklub Dolnośląski Volkswagen Golf GTi 16V 22:31,282
           
 

(3.*)

Edward Kinderman Automobilklub Śląski Lancia Delta HF Integrale  
  (4.*) Piotr Urbański Rainbow Łódź    
  (5.*) Zygmunt Stanek Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
* - miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Polski
Odpadli:
  Janis Lavrinovic    

(pożar silnika)

  Zygmunt Konieczek Automobilklub Morski Mazda RX7-VW  
  Marek Zawadzki Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
 
Klasa E1:
Trening: 1. Szmidt - 1:55,320; 2. K. Wodziński - 1:57,253; 3. Varavin - 1:59,967
Wyścig (10 okr.):
1.   Aleksy Varavin (UA) Estonia 21 20:07,098
2. (1.*) Andrzej Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21 20:15,869
3.   Aleksander Lapkovski (BY) Estonia 21 20:22,695
4. (2.*) Robert Gajór Automobilklub Morski Promot 85 20:28,944
5. (3.*) Tomasz Jeromin Automobilklub Radomski MTX 1-06 20:36,599
           
 

(4.*)

Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński Promot  
 

(5.*)

Adam Sowa Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
 

(6.*)

Janusz Sączyński Automobilklub Morski    
 

(7.*)

Marek Nowak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21  
 

(8.*)

Krzysztof Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot  
  (9.*) Jerzy Fontański Automobilklub Częstochowski    
  (10.*) Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki    
  (11.*) Przemysław Walknowski Automobilklub Szczeciński    
* - miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Polski
Odpadli:
  Paweł Mickiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21  
  Andrzej Grabowski Automobilklub Morski    
  Tytus Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Jarosław Soszyński Automobilklub Morski    
Nie wystartował (wypadek na treningu):
  Jacek Szmidt Automobilklub Toruński MTX 1-06  
 
Klasa E2:
Trening: 1. D. Jonusis - 1:47,549; 2. V. Jonusis - 1:49,606; 3. Dainauskas - 1:49,787; 4. Romashin - 1:50,305; 5. Godula - 1:53,875; 6. Skwarzyński - 1:54,620
Wyścig (10 okr.):
1.   Darius Jonusis (LT) Estonia 21 18:15,949
2.   Mindaugas Dainauskas (LT) Faeton - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21 18:36,954
3.   Valdas Jonusis (LT) Estonia 25 18:46,694
4.   Aleksander Romashin (BY) Estonia 21 18:49,452
5. (1.*) Andrzej Godula Automobilklub Krakowski Estonia 21 19:13,467
6. (2.*) Bohdan Leśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 20 19:15,135
7. (3.*) Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21 19:37,615

8.

(4.*) Krzysztof Woźniak Automobilklub Wielkopolski Estonia 25  
           
  (5.*) Tomasz Sikora Automobilklub Kielecki Promot 84  
 

(6.*)

Janusz Sączyński Automobilklub Morski    
  (7.*) Wojciech Gąsecki Automobilklub Morski Estonia  
  (8.*) Witold Witkowski Automobilklub Szczeciński    
  (9.*) Adam Sowa Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  (10.*) Bogdan Pawlak AP Warszawa Estonia 21  
  (11.*) Jerzy Fontański Automobilklub Częstochowski    
  (12.*) Ryszard Plucha AP Warszawa    
  (13.*) Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński Promot 86  
* - miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Polski
Odpadli:
  Cezary Czub Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 86  
  Hieronim Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki    
  Ireneusz Trzeszczkowski      

<< 1 el. WSMP 1991 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1991] [3 el. WSMP 1991 - Poznań >>