<< 1 el. WSMP 1987 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1987] [3 el. WSMP 1987 - Havirov (tylko kl. 2) >>


22-24.05.1987 Poznań - 2 eliminacja WSMP

Klasa 1:
Trening: 1. Federowicz - 2:27,720
Wyścig (10 okr. 4,085 km = 40,850 km):
1. Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p 24:48,600
2. Krzysztof Federowicz BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p  
3. Adam Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
4. Wiesław Hankus BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p  
5. Marek Oczkowski Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
6. Krzysztof Bucki Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
7. Jacek Dobrowolski BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p  
8. Juliusz Szulc Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
9. Lech Wójcik KAM Łódź Polski Fiat 126p  
10. Dariusz Sobecki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
11. Krzysztof Witt Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
12. Krzysztof Skotarek Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
13. Adam Majewski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
14. Marek Szymczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
15. Sławomir Kuran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
16. Marek Nowak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
17. Tadeusz Staśkiewicz Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
18. Grzegorz Tyras Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
19. Jacek Iwański Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
20. Andrzej Goliszek Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
21. Henryk Wiśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
22. Wojciech Dargiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
23. Marcin Kasztelan Automobilklub Morski Polski Fiat 126p  
24. Marek Troszyński Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
25. Andrzej Kopczyński Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
26. Krzysztof Szałański Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
27. Bogumił Kut Automobilklub Ostrowski Polski Fiat 126p  
28. Leon Krawczyk Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
29. Piotr Pudłowski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
30. Piotr Śnieg Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
31. Małgorzata Mądrzejewska Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
32. Jerzy Sołoducha Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p  
33. Grażyna Skotarek Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
34. Jerzy Sokołowski Automobilklub Świętokrzyski Polski Fiat 126p  

Odpadli:

 
  Tomasz Osterloff Automobilklub Włocławski Polski Fiat 126p  
  Tomasz Czapiński Automobilklub Szczeciński Polski Fiat 126p  

Wystartowało 36 zawodników, sklasyfikowano 34.

 
Klasa 2:
Trening: 1. Smorawiński - 2:15,329
Wyścig (10 okr. 4,085 km = 40,850 km):
1. Wojciech Smorawiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 23:44,279
2. Dariusz Kinderman Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
3. Wojciech Cołoszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
4. Zbigniew Czarnocki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
5. Jarosław Koziczak Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
6. Piotr Kolasiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
7. Tadeusz Suchoń Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
8. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
9. Sławomir Wysmyk Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
10. Jerzy Wierzbołowski Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p  
11. Waldemar Mrówczyński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
12. Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p  
13. Wojciech Ryszewski Automobilklub Włocławski Polski Fiat 126p  
14. Andrzej Stachurski Automobilklub Lubelski Polski Fiat 126p  
15. Krzysztof Federowicz BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p  
16. Zygmunt Zając Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
17. Leszek Chlebiński Automobilklub Lubelski Polski Fiat 126p  
18. Bohdan Leśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
19. Marek Lewandowski Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p  
20. Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
21. Juliusz Szulc Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
22. Dariusz Sobecki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
23. Marek Oczkowski Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
24. Wojciech Śmiechowski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
25. Henryk Wiśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
26. Marek Szymczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
27. Marek Nowak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
28. Ryszard Plucha Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
29. Krzysztof Caputa BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p  
30. Krzysztof Skotarek Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
Odpadli:  
  Andrzej Polkowski Automobilklub Lubelski Polski Fiat 126p  
  Leszek Grynhoff Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
  Włodzimierz Kapelski Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p  
  Marek Kuna Automobilklub Świętokrzyski Polski Fiat 126p  
  Sławomir Kuran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
  Sławomir Wiesławski KAM Łódź Polski Fiat 126p  
Wystartowało 36 zawodników, sklasyfikowano 30.  
 

Klasa 3:

 
Trening: 1. Barański - 2:13,964
Wyścig (10 okr. 4,085 km = 40,850 km):
1. Włodzimierz Krukowski Automobilklub Kielecki   22:58,230
2. Tomasz Barański Automobilklub Łódzki   23:24     
3. Piotr Polak Automobilklub Beskidzki    
4. Jacek Chojnacki Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
5. Dariusz Kinderman Automobilklub Śląski    
6. Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki    
7. Zbigniew Czarnocki Automobilklub Warszawski    
8. Andrzej Stachurski Automobilklub Lubelski    
9. Zbigniew Bryzek Automobilklub Łódzki    
10. Wojciech Urbański Automobilklub Śląski    
11. Adam Michalski Automobilklub Warszawski    
12. Wojciech Ryszewski Automobilklub Włocławski    
13. Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
14. Marek Kuna Automobilklub Świętokrzyski    
15. Krzysztof Bugaj SGPiS Warszawa    
16. Bohdan Leśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
17. Marek Lewandowski Automobilklub Toruński    
18. Leszek Chlebiński Automobilklub Lubelski    
19. Włodzimierz Kapelski Automobilklub Toruński    
20. Marek Gątkowski Automobilklub Szczeciński    
21. Janusz Podleśny Automobilklub Warszawski    
22. Edyta Czerwińska Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
23. Jacek Niglus Automobilklub Śląski    
24. Grażyna Skotarek Automobilklub Warszawski    
25. Marek Greszta Automobilklub Dolnośląski    
26. Kazimierz Kapusta Automobilklub Toruński    
Odpadli:  
  Tadeusz Bryczek Automobilklub Beskidzki    
  Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski    
  Zbigniew Zapędowski Automobilklub Łódzki    
  Jerzy Bekas Automobilklub Wielkopolski    
Wystartowało 30 zawodników, sklasyfikowano 26.  
 
Klasa 4:  
Trening: 1. Franek - 2:08,687
Wyścig (10 okr. 4,085 km = 40,850 km):
1. Henryk Mandera Automobilklub Śląski    
2. Jerzy Franek Automobilklub Kielecki    
3. Piotr Nowicki Automobilklub Wielkopolski    
4. Andrzej Ptak Automobilklub Szczeciński    
5. Henryk Kurowski Automobilklub Toruński    
6. Bogdan Adamski Automobilklub Włocławski    
7. Andrzej Kutelski Automobilklub Szczeciński    
8. Czesław Trzeszczkowski Automobilklub Toruński    
9. Piotr Skoczyński Automobilklub Toruński    
Zdyskwalifikowany (niedozwolone przeróbki):  
  Tadeusz Kudłaty Automobilklub Dolnośląski    
Odpadli:  
  Andrzej Bajuk Automobilklub Włocławski    
  Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Sławomir Sarnowski Automobilklub Wielkopolski    
  Wojciech Maziarczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
Wystartowało 14 zawodników, sklasyfikowano 9.  
 
Klasa 5:  
Trening: 1. Orski - 2:01,496
Wyścig (10 okr. 4,085 km = 40,850 km):
1. Lesław Orski Automobilklub Morski Volkswagen Golf GTI 20:21,044
2. Edward Kinderman Automobilklub Śląski    
3. Tadeusz Kudłaty Automobilklub Dolnośląski    
4. Piotr Nowicki Automobilklub Wielkopolski    
5. Piotr Skoczyński Automobilklub Toruński    
6. Jerzy Franek Automobilklub Kielecki    
7. Wacław Janowski Automobilklub Dolnośląski    
8. Czesław Trzeszczkowski Automobilklub Toruński    
9. Andrzej Kleina Automobilklub Wielkopolski    
10. Andrzej Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
Odpadli:  
  Jerzy Dyszy Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Andrzej Mielcarek Automobilklub Wielkopolski BMW (defekt)
  Krzysztof Adamski Automobilklub Krakowski    
  Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski    
  Tomasz Szostak Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
Wystartowało 15 zawodników, sklasyfikowano 10.  
 

Klasa 6:

 
Trening: 1. Mazur - 1:48,438
Wyścig (15 okr. x 4,085 km = 61,275 km):
1. Jerzy Mazur Automobilklub Dolnośląski MTX 1-06 28:14,575
2. Stefan Banaszak Automobilklub Szczeciński Promot 86  
3. Jacek Szmidt Automobilklub Toruński MTX 1-06  
4. Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 85  
5. Piotr Górecki Automobilklub Morski Promot 85  
6. Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński Promot 85  
7. Kazimierz Sołtowski Automobilklub Szczeciński Promot 83  
8. Tomasz Szczęsny Automobilklub Warszawski Promot  
9. Andrzej Wojciechowski Automobilklub Śląski Promot 86  
10. Andrzej Godula Automobilklub Krakowski Promot 85  
11. Piotr Lenartowicz Automobilklub Radomski Promot 79  
12. Ryszard Zygmunt Automobilklub Morski Promot 86  
13. Józef Kiełbania Automobilklub Świętokrzyski MTX 1-06  
14. Andrzej Grabowski Automobilklub Morski MTX 1-03  
15. Tomasz Jeromin Automobilklub Świętokrzyski Promot 79  
16. Jarosław Szczygieł Automobilklub Toruński    
17. Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 82  
18. Robert Gajór Automobilklub Morski Promot  
19. Stanisław Fiedor Automobilklub Krakowski    
20. Dariusz Górski Automobilklub Szczeciński Promot 76  
21. Ireneusz Trzeszczkowski Automobilklub Toruński Promot 82  
22. Adam Sowa Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 81  
23. Krzysztof Gałecki Automobilklub Morski Promot 82  
24. Zdzisław Kupaj Automobilklub Kaliski Promot  
25. Wojciech Długołęcki Automobilklub Warszawski Promot 86  

26.

Wiesław Guzik Automobilklub Świętokrzyski    
Odpadli:  
  Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 86  
  Janusz Orłowski Automobilklub Szczeciński MTX 1-03  
  Włodzimierz Pieniążek Automobilklub Świętokrzyski Promot 76  
  Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki Promot 82  
  Marian Czapka Automobilklub Cieszyński    
Wystartowało 31 zawodników, sklasyfikowano 26.  
 

Klasa 7:

 
Trening: 1. Zarzycki - 1:56,281
Wyścig (10 okr. 4,085 km = 40,850 km):
1. Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 81 19:49,724
2. Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki Promot 82  
3. Witold Witkowski Automobilklub Szczeciński Promot 82  
4. Dariusz Nowaczyński Automobilklub Wielkopolski Promot 82  
5. Jarosław Szczygieł Automobilklub Toruński    
6. Janusz Sączyński Automobilklub Morski Promot 77  
7. Dariusz Górski Automobilklub Szczeciński Promot 76  
8. Eugeniusz Kulawik Automobilklub Śląski Promot  
9. Andrzej Podsiadło Automobilklub Kielecki Promot 75  
10. Ireneusz Trzeszczkowski Automobilklub Toruński Promot 82  
11. Marek Bogusz Automobilklub Kaliski Promot 77  
12. Krzysztof Kotowicz Automobilklub Wielkopolski Promot 74  
13. Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski Promot 81  
14. Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 82  
15. Ryszard Zygmunt Automobilklub Morski Promot 82  
16. Janusz Staszewski Automobilklub Wielkopolski Promot 75  

Odpadł:

 
  Marian Jerczyński Automobilklub Kaliski    

Wystartowało 17 zawodników, sklasyfikowano 16.

 

<< 1 el. WSMP 1987 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1987] [3 el. WSMP 1987 - Havirov (tylko kl. 2) >>