<< 5 el. WSMP 1986 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1987] [2 el. WSMP 1987 - Poznań >>


9-10.05.1987 Kielce - 1 eliminacja WSMP

Klasa 1:
Trening: 1. Federowicz - 2:44,258
Wyścig:
1. Krzysztof Federowicz BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p 27:48,1
2. Wiesław Hankus BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p  
3. Lech Wójcik KAM Łódź Polski Fiat 126p  
4. Adam Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
5. Juliusz Szulc Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
6. Jacek Dobrowolski BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p  
7. Krzysztof Bucki Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
8. Jacek Iwański Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
9. Krzysztof Skotarek Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
10. Wojciech Dargiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
11. Krzysztof Witt Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
12. Marcin Kasztelan Automobilklub Morski Polski Fiat 126p  
13. Adam Majewski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
14. Jerzy Sołoducha Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p  
15. Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
16. Leon Krawczyk Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
17. Marek Nowak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
18. Grzegorz Tyras Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
19. Tomasz Osterloff Automobilklub Włocławski Polski Fiat 126p  
20. Jacek Rosiak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
21. Marek Szymczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
22. Marek Oczkowski Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
23. Andrzej Goliszek Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
24. Tadeusz Staśkiewicz Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
25. Małgorzata Mądrzejewska Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
26. Henryk Wiśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
27. Sławomir Wiesławski KAM Łódź Polski Fiat 126p  
28. Piotr Binaś Automobilklub Gorzowski Polski Fiat 126p  
29. Krzysztof Szałański Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
30. Bohdan Leśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
31. Tomasz Czapiński Automobilklub Szczeciński Polski Fiat 126p  
32. Jerzy Marcinek Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p  
33. Dariusz Sobecki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  

Odpadli:

  Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
  Marek Troszyński Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
  Piotr Pudłowski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
Wystartowało 36 zawodników, sklasyfikowano 33.
 
Klasa 2:
Trening: 1. Cołoszyński - 2:33,991
Wyścig:
1. Piotr Kolasiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
2. Zbigniew Czarnocki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
3. Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p  
4. Sławomir Wysmyk Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
5. Dariusz Kinderman Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
6. Krzysztof Federowicz BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p  
7. Jarosław Koziczak Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
8. Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
9. Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
10. Jerzy Wierzbołowski Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p  
11. Waldemar Lasota Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
12. Andrzej Przysuszyński Automobilklub Piotrkowski Polski Fiat 126p  
13. Krzysztof Skotarek Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
14. Włodzimierz Kapelski Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p  
15. Dariusz Sobecki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
16. Edyta Czerwińska Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
17. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
18. Marek Nowak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
19. Tadeusz Staśkiewicz Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
20. Wojciech Cołoszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
21. Marek Szymczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
22. Henryk Wiśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
23. Ryszard Plucha Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
24. Mirosław Popielarz Automobilklub Morski Polski Fiat 126p  
25. Adam Filutowski Automobilklub Zabrzański Polski Fiat 126p  
Odpadli:
  Adam Tuszyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
  Zygmunt Zając Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
  Waldemar Mrówczyński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
  Wojciech Śmiechowski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
  Tadeusz Suchoń Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
  Andrzej Polkowski Automobilklub Lubelski Polski Fiat 126p  
  Leszek Grynhoff Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
  Marek Kuna Automobilklub Świętokrzyski Polski Fiat 126p  
  Wojciech Jankowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
Wystartowało 34 zawodników, sklasyfikowano 25.
 
Klasa 3:
Trening: 1. Barański - 2:23,257
Wyścig:
1. Tomasz Barański Automobilklub Łódzki   24:50,6
2. Piotr Polak Automobilklub Beskidzki    
3. Wojciech Urbański Automobilklub Śląski    
4. Jacek Chojnacki Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
5. Zbigniew Czarnocki Automobilklub Warszawski    
6. Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki    
7. Dariusz Kinderman Automobilklub Śląski    
8. Andrzej Stachurski Automobilklub Lubelski    
9. Marek Kuna Automobilklub Świętokrzyski    
10. Antoni Frączek Automobilklub Krośnieński    
11. Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
12. Włodzimierz Kapelski Automobilklub Toruński    
13. Edyta Czerwińska Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
14. Adam Michalski Automobilklub Warszawski    
15. Grażyna Skotarek Automobilklub Warszawski    
Nie sklasyfikowany:
  Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski    
Odpadli:
  Włodzimierz Krukowski Automobilklub Kielecki    
  Tadeusz Bryczek Automobilklub Beskidzki    
  Zbigniew Bryzek Automobilklub Łódzki    
  Kazimierz Kapusta Automobilklub Toruński    
  Krzysztof Bugaj SGPiS Warszawa    
  Marek Gątkowski Automobilklub Szczeciński    
  Zbigniew Zapędowski Automobilklub Łódzki    
  Tadeusz Suchoń Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Jan Cesarczyk Automobilklub Krośnieński    
  Angelo Gilli Automobilklub Beskidzki    
  Jacek Niglus Automobilklub Śląski    
  Michał Adamski Automobilklub Łódzki    
Wystartowało 28 zawodników, sklasyfikowano 15.
 
Klasa 4:
Trening: 1. Franek - 2:18,329
Wyścig:
1. Jerzy Franek Automobilklub Kielecki   23:28,2
2. Tadeusz Kudłaty Automobilklub Dolnośląski    
3. Andrzej Ptak Automobilklub Szczeciński    
4. Henryk Kurowski Automobilklub Toruński    
5. Apolinary Bajuk Automobilklub Włocławski    
6. Piotr Adamski Automobilklub Krośnieński    
7. Czesław Trzeszczkowski Automobilklub Toruński    
8. Wojciech Maziarczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa    

Odpadli:

  Piotr Nowicki Automobilklub Wielkopolski    
  Bogdan Adamski Automobilklub Włocławski    
  Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Piotr Skoczyński Automobilklub Toruński    
  Adam Polak Automobilklub Wielkopolski    
  Henryk Mandera Automobilklub Śląski    
Wystartowało 14 zawodników, sklasyfikowano 8.
 
Klasa 5:
Trening: 1. Orski - 2:08,645
Wyścig:
1. Lesław Orski Automobilklub Morski   22:32,0
2. Edward Kinderman Automobilklub Śląski    
3. Jerzy Franek Automobilklub Kielecki    
4. Andrzej Kleina Automobilklub Wielkopolski    
5. Czesław Trzeszczkowski Automobilklub Toruński    
6. Tomasz Stawowczyk Automobilklub Krakowski    
7. Wojciech Maziarczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
8. Jerzy Bekas Automobilklub Wielkopolski    
9. Jerzy Dyszy Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
Odpadli:
  Tadeusz Kudłaty Automobilklub Dolnośląski    
  Andrzej Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Krzysztof Adamski Automobilklub Krakowski    
  Apolinary Bajuk Automobilklub Włocławski    
Wystartowało 13 zawodników, sklasyfikowano 9.
 
Klasa 6:
Trening: 1. Szmidt - 2:00,066
Wyścig:
1. Jerzy Mazur Automobilklub Dolnośląski MTX 1-06 30:19,1
2. Jacek Szmidt Automobilklub Toruński MTX 1-06  
3. Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 85  
4. Kazimierz Sołtowski Automobilklub Szczeciński Promot 83  
5. Janusz Orłowski Automobilklub Szczeciński MTX 1-03  
6. Andrzej Wojciechowski Automobilklub Śląski Promot 86  
7. Andrzej Godula Automobilklub Krakowski Promot 85  
8. Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 86  
9. Józef Kiełbania Automobilklub Świętokrzyski MTX 1-06  
10. Piotr Lenartowicz Automobilklub Radomski Promot 79  
11. Zdzisław Kupaj Automobilklub Kaliski Promot  
12. Andrzej Grabowski Automobilklub Morski MTX 1-03  
13. Andrzej Podsiadło Automobilklub Kielecki Promot 75  
14. Adam Sowa Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 81  
15. Ryszard Plucha Automobilklub Warszawski Promot 81  
16. Wojciech Długołęcki Automobilklub Warszawski Promot 86  

Nie sklasyfikowany:

  Marek Oryński Automobilklub Krakowski Promot 77  
Odpadli:
  Piotr Górecki Automobilklub Morski Promot 85  
  Stefan Banaszak Automobilklub Szczeciński Promot 86  
  Stanisław Fiedor Automobilklub Krakowski    
  Tomasz Szczęsny Automobilklub Warszawski Promot  
  Wiesław Guzik Automobilklub Świętokrzyski    
  Ryszard Zygmunt Automobilklub Morski Promot 86  
  Robert Gajór Automobilklub Morski Promot  
  Tomasz Jeromin Automobilklub Świętokrzyski Promot 79  
  Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński Promot 85  
  Tomasz Sikora Automobilklub Kielecki Promot 85  
  Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki Promot 82  
  Marian Czapka Automobilklub Cieszyński    
  Henryk Pinis Automobilklub Śląski    
Wystartowało 30 zawodników, sklasyfikowano 16.
 
Klasa 7:
Trening: 1. Zarzycki - 2:05,788
Wyścig:
1. Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 81 21:36,0
2. Dariusz Nowaczyński Automobilklub Wielkopolski Promot 82  
3. Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 82  
4. Andrzej Podsiadło Automobilklub Kielecki Promot 75  
5. Jarosław Szczygieł Automobilklub Toruński    
6. Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski Promot 81  
7. Ireneusz Trzeszczkowski Automobilklub Toruński Promot 82  
8. Marek Bogusz Automobilklub Kaliski Promot 77  
9. Henryk Kazimierczak Automobilklub Wielkopolski Promot 77  
10. Marek Oryński Automobilklub Krakowski Promot 77  
11. Robert Moritz Automobilklub Warszawski Promot 81  
12. Dariusz Górski Automobilklub Szczeciński Promot 76  
13. Ryszard Zygmunt Automobilklub Morski Promot 82  
14. Janusz Sączyński Automobilklub Morski Promot 77  
Odpadli:
  Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki Promot 82  
  Witold Witkowski Automobilklub Szczeciński Promot 82  
  Marian Jerczyński Automobilklub Kaliski    
  Andrzej Fontański Automobilklub Częstochowski Promot 76  
  Krzysztof Kotowicz Automobilklub Wielkopolski Promot 74  
Wystartowało 19 zawodników, sklasyfikowano 14.

<< 5 el. WSMP 1986 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1987] [2 el. WSMP 1987 - Poznań >>