<< 4 el. WSMP 1984 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1984] [1 el. WSMP 1985 - Poznań >>


6-7.10.1984 Poznań - 5 eliminacja WSMP

Klasa 1:
Trening: 1. Chojnacki - 2:31,50; 2. Witt - 2:31,63; 3. Zagórski - 2:31,66; 4. Brymora; 5. Wojdaliński; 6. R. Krotoski; 7. Gaik; 8. Herba; 9. Świejkowski; 10. Mazurek
Wyścig (10 okr. x 4,085 km = 40,850 km):
1. Jacek Chojnacki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p 25:34,2
2. Zbyszko Gaik Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 25:34,6
3. Krzysztof Witt Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 25:35,3
4. Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p 25:35,5
5. Leszek Wojdaliński Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p 25:35,9
6. Sławomir Zagórski Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
7. Robert Herba Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
8. Andrzej Martynkin Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
9. Adam Mazurek Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
10. Krzysztof Bociąga Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
11. Jacek Iwański Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
12. Sławomir Wysmyk Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
13. Andrzej Kopczyński Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p  
14. Bogumił Kut Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
15. Andrzej Habas Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
16. Henryk Wiśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
Odpadli m. in.:
  Krzysztof Mieszczański Automobilklub Kaliski Polski Fiat 126p  
Prowadzenie w wyścigu: 1 okr.: Chojnacki; 2 okr.: Brymora; 3 okr.: Wojdaliński; 4-5 okr.: Chojnacki; 6-7 okr.: Brymora; 8-10 okr.: Chojnacki
 
Klasa 2:
Trening: 1. Kolasiński - 2:18,80; 2. Smorawiński - 2:19,20; 3. Caputa - 2:20,37; 4. Czyżewski; 5. Z. Kordek; 6. Dawid; 7. Czarnocki; 8. Koziczak; 9. Wierzbołowski; 10. Gilli; 11. D. Kinderman; 12. Mrówczyński; 13. Kruk; 14. Suchoń; 15. Ryszewski; 16. Skudło; 17. I. Trzeszczkowski; 18. Witt; 19. Herba; 20. A. Polkowski; 21. Pawlak; 22. Gaik; 23. Chojnacki; 24. R. Krotoski; 25. Bociąga; 26. A. Grabowski; 27. Martynkin; 28. Pawluczuk; 29. Stula; 30. Greszta
Wyścig (10 okr. x 4,085 km = 40,850 km):
1. Wojciech Smorawiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 23:33,7
2. Piotr Kolasiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 23:38,6
3. Dariusz Kinderman Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 23:48,0
4. Krzysztof Caputa FSM Bielsko - Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 23:48,6
5. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
6. Stanisław Dawid Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
7. Jarosław Koziczak Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
8. Jerzy Wierzbołowski Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p  
9. Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
10. Zbigniew Kordek Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p  
11. Zbigniew Czarnocki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
12. Krzysztof Winkowski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p  
13. Ireneusz Trzeszczkowski Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p  
14. Bogumił Kut Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
15. Waldemar Mrówczyński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p  
16. Andrzej Grabowski Automobilklub Morski Polski Fiat 126p  
17. Andrzej Martynkin Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
18. Mario Stula Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
Prowadzenie w wyścigu: 1-2 okr.: Kolasiński; 3-10 okr.: Smorawiński
 
Klasa 3:
Trening: 1. Barański - 2:12,85; 2. Krukowski - 2:14,41; 3. Cołoszyński - 2:16,62; 4. Szwagierczak; 5. Godula; 6. Urbański; 7. Zuber; 8. Z. Kordek; 9. Pięta; 10. Zapedowski; 11. P. Polak; 12. Koziczak; 13. D. Kinderman; 14. Czapka; 15. Czyżewski; 16. Misiewicz; 17. Suchoń; 18. Gilli; 19. Wierzbołowski; 20. Ryszewski; 21. Michalski; 22. Pawluczuk; 23. Skudło; 24. A. Polkowski; 25. Mianowska; 26. Adamski; 27. Stachurski; 28. A. Grabowski; 29. Greszta; 30. Stula; 31. Lasek; 32. Adamiak; 33. Sowa
Wyścig (10 okr. x 4,085 km = 40,850 km):
1. Włodzimierz Krukowski Automobilklub Świętokrzyski Polski Fiat 126p 23:05,6
2. Tomasz Barański Automobilklub Łódzki   23:11,7
3. Wojciech Cołoszyński Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p 23:12,1
4. Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski   23:36,6
5. Piotr Zuber Automobilklub Beskidzki    
6. Michał Adamski Automobilklub Łódzki    
7. Witalis Misiewicz Automobilklub Lubelski    
8. Marian Czapka Automobilklub Cieszyński    
9. Wojciech Urbański Automobilklub Śląski    
10. Adam Michalski Automobilklub Warszawski    
11. Andrzej Stachurski Automobilklub Lubelski    
12. Wojciech Ryszewski Automobilklub Włocławski    
13. Marek Greszta Automobilklub Dolnośląski    
14. Iwona Mianowska Automobilklub Krakowski    
15. Andrzej Grabowski Automobilklub Morski    
Prowadzenie w wyścigu: 1-10 okr.: Krukowski
 
Klasa 4 + 8:
Trening: 1. A. Polak - 2:05,95; 2. Mandera - 2:08,62; 3. M. Kozłowski - 2:11,28; 4. Starkowski; 5. Godwod; 6. Krzywda; 7. Kutelski; 8. Mielcarek; 9. Bajuk; 10. Bekas; 11. S. Polkowski; 12. Brodowicz; 13. Maziarczyk; 14. Janowski
Wyścig (10 okr. x 4,085 km = 40,850 km):
1. Adam Polak Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 21:35,8
2. Henryk Mandera Automobilklub Śląski Łada 1300 21:40,5
3. Wacław Janowski Automobilklub Dolnośląski Zastava 1300 22:05,4
4. Marek Kozłowski Automobilklub Lubelski   22:05,6
5. Władysław Starkowski Automobilklub Dolnośląski   22:17,8
6. Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
7. Andrzej Kutelski Automobilklub Szczeciński    
8. Andrzej Bajuk Automobilklub Włocławski    
Prowadzenie w wyścigu: 1 okr.: Mandera; 2-10 okr.: A. Polak
 
Klasa 5:
Trening: 1. A. Polak - 2:05,52; 2. Dyszy - 2:08,94; 3. E. Kinderman - 2:09,91; 4. Janowski; 5. Starkowski; 6. R. Kozłowski; 7. Nowicki; 8. Krzywda; 9. Granica; 10. Kleina; 11. Sowa; 12. Godwod; 13. Bekas; 14. C. Trzeszczkowski; 15. Pazdor; 16. Pawluczuk
Wyścig (10 okr. x 4,085 km = 40,850 km):
1.   Marian Bublewicz OKS Stomil Olsztyn Polonez 2500 21:44,9
2. (1.*) Jerzy Dyszy Autoklub Rzemieślnik Warszawa Łada 21:49,1
3. (2.*) Edward Kinderman Automobilklub Śląski Polonez Prototyp 1800 22:21,6
4. (3.*) Andrzej Kleina AMK Drwęca Opel Kadett 22:28,1
5. (4.*) Jerzy Franek Automobilklub Cieszyński Łada MTX 1600 22:28,5
6. (5.*) Janusz Podleśny Automobilklub Lubelski    
7. (6.*) Piotr Nowicki Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 125p  
8. (7.*) Andrzej Pazdor Automobilklub Krakowski Prototyp 1500  
* - miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Polski
Odpadli m. in.:
  Maciej Bogusławski Autoklub Rzemieślnik Warszawa MB-03 (defekt)
Prowadzenie w wyścigu: 1-10 okr.: Bublewicz
 
Klasa 6:
Trening: 1. Mazur - 1:52,49; 2. A. Wojciechowski - 1:52,5; 3. Banaszak - 1:52,65; 4. Kiełbania - 1:53,69; 5. Zaleski - 1:54,28; 6. Kochański - 1:55,43; 7. Szmidt - 1:55,45; 8. Podkalicki - 1:56,39; 9. Szczęsny - 1:56,40
Wyścig (10 okr. x 4,085 km = 40,850 km):
1. Stefan Banaszak Automobilklub Szczeciński Promot 83 19:04,4
2. Andrzej Wojciechowski Automobilklub Śląski Promot 83 19:16,4
3. Jerzy Mazur Automobilklub Dolnośląski MTX 1-06 19:23,4
4. Józef Kiełbania Automobilklub Świętokrzyski MTX 1-06 19:23,8
5. Hieronim Kochański Automobilklub Warszawski   19:43,7
6. Tomasz Szczęsny Automobilklub Warszawski Promot  
7. Piotr Lenartowicz Automobilklub Świętokrzyski Promot 79  
8. Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński MTX 1-03  
9. Marek Obarski Automobilklub Wielkopolski Promot 79  
10. Ryszard Plucha Automobilklub Warszawski Promot 81  
11. Jacek Szmidt Automobilklub Toruński MTX 1-06  
12. Andrzej Kuchta Automobilklub Beskidzki    
Prowadzenie w wyścigu: 1-2 okr.: Mazur; 3-10 okr.: Banaszak
 
Klasa 7:
Trening: 1. Podkalicki - 1:56,18; 2. Sikora - 1:57,77; 3. Zygmunt - 1:57,79; 4. J. Krotoski - 1:57,90; 5. Orłowski - 1:58,39; 6. Kamiński - 1:59,24; 7. Zarzycki - 1:59,43; 8. Skwarzyński - 1:59,91; 9. Górecki - 2:00,19; 10. Kulawik - 2:01,65; 11. Sołtowski - 2:01,95; 12. Podsiadło - 2:02,22; 13. Oryński - 2:02,88; 14. Kłoda - 2:04,97; 15. Bogusz - 2:05,45; 16. Osterloff - 2:05,57; 17. Kotowicz - 2:08,57; 18. Makowski - 2:10,92; 19. Proć - 2:13,30
Wyścig (10 okr. x 4,085 km = 40,850 km):
1. Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński Promot 76 19:45,4
2. Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński Promot 82 20:16,0
3. Ryszard Zygmunt Automobilklub Morski Promot 82 20:16,7
4. Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 82 20:21,4
5. Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 81 20:31,4
6. Piotr Górecki Automobilklub Morski Promot 77  
7. Marek Oryński Automobilklub Krakowski Promot 77  
8. Jarosław Podsiadło Automobilklub Świętokrzyski Promot 75  
9. Andrzej Proć Automobilklub Częstochowski Promot 81  
10. Krzysztof Kotowicz Automobilklub Wielkopolski Promot 74  
11. Artur Makowski Automobilklub Świętokrzyski Promot 76  
12. Robert Gajór Automobilklub Morski    
Odpadli m. in.:
  Jerzy Krotoski Automobilklub Wielkopolski Promot 82 (opona)
Prowadzenie w wyścigu: 1 okr.: Podkalicki; 2-7 okr.: J. Krotoski; 8-10 okr.: Podkalicki
 
Klasyfikacja zespołowa:
1. Automobilklub Warszawski I 143 pkt.
2. Automobilklub Wielkopolski I 139 pkt.
3. Automobilklub Śląski I 138 pkt.
4. Automobilklub Wielkopolski II 126 pkt.
5. Automobilklub Dolnośląski 123 pkt.
6. Automobilklub Świętokrzyski 119 pkt.
6. Automobilklub Lubelski 119 pkt.
8. Automobilklub Morski 114 pkt.
8. Autoklub Rzemieślnik Warszawa II 114 pkt.
10. Automobilklub Warszawski II 109 pkt.
11. Automobilklub Krakowski 106 pkt.
12. Automobilklub Szczeciński I 100 pkt.
13. Automobilklub Toruński 80 pkt.
14. Autoklub Rzemieślnik Warszawa I 79 pkt.

<< 4 el. WSMP 1984 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1984] [1 el. WSMP 1985 - Poznań >>