<< 4 el. WSMP 1983 - Toruń] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1983] [1 el. WSMP 1984 - Poznań >>
Wyniki wyścigów: | ||||
Klasa 1 (10 okr. x 4,160 km = 41,60 km): | ||||
1. | Zbyszko Gaik | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | 30:37,8 |
2. | Krzysztof Caputa | Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p | 30:38,7 |
3. | Zdzisław Brymora | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p | 30:40,4 |
4. | Sławomir Zagórski | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | 30:41,2 |
5. | Witold Paradowski | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p | 30:45,2 |
6. | Jerzy Dyszy | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 31:03,5 |
7. | Jacek Chojnacki | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | 31:09,6 |
8. | Andrzej Dąbrowski | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | 31:14,7 |
9. | Robert Herba | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | 31:15,1 |
10. | Robert Krotoski | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | 31:20,3 |
11. | Lech Leszczyński | Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p | 31:27,3 |
12. | Jacek Marcinkiewicz | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | 32:02,6 |
13. | Bogusław Chałupnik | Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p | 32:16,0 |
14. | Tomasz Jaskłowski | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | 32:40,0 |
15. | Bogusław Pająk | Automobilklub Szczeciński | Polski Fiat 126p | - 2 okr. |
Odpadł: | ||||
1 okr. |
Krzysztof Winkowski | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | |
Prowadzenie w wyścigu: 1-2 okr.: Dyszy; 3-5 okr.: Caputa; 6-10 okr.: Gaik | ||||
Klasa 2 (10 okr. x 4,160 km = 41,60 km): | ||||
1. | Włodzimierz Krukowski | Automobilklub Kielecki | Polski Fiat 126p | 28:40,8 |
2. | Piotr Kolasiński | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | 29:10,3 |
3. | Jerzy Wierzbołowski | Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | 29:30,7 |
4. | Wojciech Smorawiński | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | 29:46,8 |
5. | Andrzej Pięta | Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p | 30:13,5 |
6. | Antoni Skudło | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | 30:28,5 |
7. | Wojciech Ryszewski | Automobilklub Włocławski | Polski Fiat 126p | 30:29,1 |
8. | Krzysztof Winkowski | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | 30:50,8 |
9. | Bogdan Pawlak | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | 31:07,8 |
10. | Andrzej Polkowski | Automobilklub Lubelski | Polski Fiat 126p | 31:23,1 |
11. | Stanisław Dawid | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p | 31:30,7 |
12. | Adam Michalski | Stomil SGPiS Warszawa | Polski Fiat 126p | 31:40,6 |
13. | Wiesław Staniec | Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | 31:45,6 |
14. | Andrzej Stachurski | Automobilklub Lubelski | Polski Fiat 126p | 32:11,1 |
15. | Robert Gajór | Automobilklub Morski | Polski Fiat 126p | - 1 okr. |
16. | Piotr Rakowski | Automobilklub Szczeciński | Polski Fiat 126p | - 1 okr. |
17. | Tadeusz Kotas | Automobilklub Cieszyński | Polski Fiat 126p | - 1 okr. |
18. | Tomasz Glanc | Automobilklub Toruński | Polski Fiat 126p | - 1 okr. |
19. | Dariusz Górski | Automobilklub Szczeciński | Polski Fiat 126p | - 1 okr. |
Odpadli: | ||||
8 okr. | Mariusz Podkalicki | Automobilklub Szczeciński | Polski Fiat 126p | |
7 okr. | Sławomir Kruk | Automobilklub Świętokrzyski | Polski Fiat 126p | |
5 okr. | Piotr Polak | Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p | |
2 okr. | Dariusz Kinderman | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | |
2 okr. | Dariusz Sobecki | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | |
2 okr. | Mariusz Stuszewski | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | |
Prowadzenie w wyścigu: 1-10 okr.: Krukowski | ||||
Klasa 3 (10 okr. x 4,160 km = 41,60 km): | ||||
1. | Tomasz Barański | Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p | 28:04,6 |
2. | Wojciech Cołoszyński | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | 28:05,5 |
3. | Piotr Polak | Automobilklub Beskidzki | 28:23,6 | |
4. | Michał Adamski | Automobilklub Łódzki | 28:26,7 | |
5. | Mariusz Podkalicki | Automobilklub Szczeciński | 29:26,9 | |
6. | Krzysztof Winkowski | Automobilklub Warszawski | 29:50,9 | |
7. | Witalis Misiewicz | Automobilklub Lubelski | 30:07,4 | |
8. | Andrzej Polkowski | Automobilklub Lubelski | 30:08,0 | |
9. | Kazimierz Sołtowski | Automobilklub Szczeciński | 30:08,6 | |
10. | Marian Czapka | Automobilklub Cieszyński | 30:22,1 | |
11. | Andrzej Stachurski | Automobilklub Lubelski | 30:32,7 | |
12. | Zbigniew Czarnocki | Stomil SGPiS Warszawa | 30:34,8 | |
13. | Włodzimierz Krukowski | Automobilklub Kielecki | Polski Fiat 126p | 31:08,7 |
14. | Wiesław Staniec | Automobilklub Dolnośląski | 31:37,8 | |
15. | Robert Starkowski | Automobilklub Łódzki | - 1 okr. | |
16. | Iwona Mianowska | Automobilklub Krakowski | - 1 okr. | |
17. | Zbigniew Zapędowski | Automobilklub Łódzki | - 2 okr. | |
Odpadli: | ||||
6 okr. | Andrzej Godula | Automobilklub Krakowski | ||
1 okr. | Dariusz Kinderman | Automobilklub Śląski | ||
Prowadzenie w wyścigu: 1-10 okr.: Barański | ||||
Klasa 4 (10 okr. x 4,160 km = 41,60 km): | ||||
1. | Ryszard Kozłowski | Automobilklub Lubelski | Polski Fiat 125p | 26:45,7 |
2. | Henryk Mandera | Automobilklub Śląski | Zastava 1300 | 27:42,1 |
3. | Marek Kozłowski | Automobilklub Lubelski | Łada 1300 | 28:29,9 |
4. | Henryk Kurowski | Automobilklub Toruński | Polski Fiat 125p | 28:50,3 |
5. | Tomasz Szczęsny | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p | 29:08,1 |
6. | Andrzej Ptak | Automobilklub Szczeciński | Polski Fiat 125p | 29:10,1 |
7. | Piotr Nowicki | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 125p | 29:22,1 |
8. | Krzysztof Godwod | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 125p | 29:28,4 |
9. | Andrzej Mielcarek | Automobilklub Wielkopolski | Zastava 1300 | 29:32,2 |
10. | Władysław Starkowski | Automobilklub Dolnośląski | Zastava 1300 | 26:32,7 |
11. | Czesław Trzeszczkowski | Automobilklub Toruński | Polski Fiat 125p | - 1 okr. |
12. | Janusz Podleśny | Automobilklub Lubelski | Polski Fiat 125p | - 1 okr. |
13. | Ryszard Modler | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p | - 1 okr. |
Odpadł: | ||||
4 okr. |
Stefan Knast | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 125p | |
Prowadzenie w wyścigu: 1-10 okr.: R. Kozłowski | ||||
Klasa 5 (10 okr. x 4,160 km = 41,60 km) (wyścig nie zaliczony do Mistrzostw Polski): | ||||
1. | Ryszard Kozłowski | Automobilklub Lubelski | Polski Fiat 125p | 27:24,7 |
2. | Marek Kozłowski | Automobilklub Lubelski | Łada 1300 | 28:34.4 |
3. | Edward Kinderman | Automobilklub Śląski | Prototyp 1800 | 28:35,0 |
4. | Janusz Podleśny | Automobilklub Lubelski | Polski Fiat 125p | 30:29,3 |
5. | Mieczysław Dymek | Automobilklub Krakowski | - 1 okr. | |
Odpadli: | ||||
3 okr. | Andrzej Pazdor | Automobilklub Krakowski | Prototyp 1500 | |
1 okr. | Wacław Janowski | Automobilklub Dolnośląski | Zastava | |
Prowadzenie w wyścigu: 1 okr.: Janowski; 2-10 okr.: R. Kozłowski | ||||
Klasa 6 (10 okr. x 4,160 km = 41,60 km): | ||||
1. | Andrzej Hołowiej | GAMK Budowlani Gdańsk | MTX | 25:58,4 |
2. | Tomasz Jeromin | Automobilklub Świętokrzyski | Promot | 26:23,9 |
3. | Jerzy Mazur | Automobilklub Dolnośląski | Promot 79 | 26:38,7 |
4. | Józef Kiełbania | Automobilklub Świętokrzyski | Promot 79 | 27:33,4 |
5. | Jacek Jurzak | Automobilklub Śląski | JJ-01 | 27:42,1 |
6. | Andrzej Sumara | Automobilklub Morski | MTX 1-03 | 27:58,6 |
7. | Marek Obarski | Automobilklub Wielkopolski | Promot | 28:08,1 |
8. | Jan Kościuszko | Automobilklub Krakowski | 28:44,0 | |
9. | Piotr Lenartowicz | Automobilklub Świętokrzyski | Promot 76 | 29:17,7 |
10. | Stefan Duda | Automobilklub Warszawski | Promot | - 1 okr. |
Odpadli: | ||||
7 okr. | Krzysztof Kilka | Automobilklub Śląski | Promot | |
3 okr. | Marek Głowacki | Automobilklub Szczeciński | ||
2 okr. | Jacek Szmidt | Automobilklub Toruński | MTX 1-03 | |
Prowadzenie w wyścigu: 1 okr.: Mazur; 2-10 okr.: Hołowiej | ||||
Klasa 7 (10 okr. x 4,160 km = 41,60 km): | ||||
1. |
Piotr Zaleski | Automobilklub Morski | ||
2. | Wojciech Skowroński | Automobilklub Toruński | Promot 81 | |
3. | Witold Nalewaj | Automobilklub Szczeciński | ||
4. | Tomasz Osterloff | Automobilklub Toruński | Promot 75 | |
5. | Eugeniusz Zarzycki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | ||
6. | Andrzej Wojciechowski | Automobilklub Śląski | ||
7. | Grzegorz Kamiński | Automobilklub Toruński | ||
8. | Piotr Górecki | Automobilklub Morski | ||
9. | Eugeniusz Kulawik | Automobilklub Śląski | ||
10. | Jarosław Podsiadło | Automobilklub Świętokrzyski | Promot 75 | |
11. | Ryszard Zygmunt | Automobilklub Morski | ||
12. | Marek Oryński | Automobilklub Krakowski | ||
13. | Tomasz Sikora | Automobilklub Świętokrzyski | Promot 82 | |
14. | Artur Makowski | Automobilklub Świętokrzyski | ||
15. | Janusz Orłowski | Automobilklub Szczeciński | ||
16. | Andrzej Proć | Automobilklub Częstochowski | ||
Prowadzenie w wyścigu: 1 okr.: Zaleski; 2-3 okr.: Nalewaj; 4 okr.: Osterloff; 5-7 okr.: Nalewaj; 8-9 okr.: Osterloff; 10 okr.: Zaleski |
<< 4 el. WSMP 1983 - Toruń] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1983] [1 el. WSMP 1984 - Poznań >>