<< 4 el. WSMP 1982 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1983] [2 el. WSMP 1983 - Kielce >>


7-8.05.1983 Poznań - 1 eliminacja WSMP

Klasa 1:
Trening: 1. Caputa - 2:34,4; 2. R. Krotoski - 2:36,5; 3. Gaik - 2:37,1; 4. H. Pinis - 2:37,5; 5. Krukowski - 2:38,3; 6. Marcinkiewicz; 7. Herba; 8. Zagórski; 9. Późniak; 10. Dąbrowski; 11. Paradowski; 12. Pająk; 13. Chałupnik; 14. Świejkowski
Wyścig (10 okr. x 4,085 km = 40,85 km):
1. Włodzimierz Krukowski Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
2. Krzysztof Caputa Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p
3. Zbyszko Gaik Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
4. Henryk Pinis Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
5. Robert Krotoski Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
6. Krzysztof Winkowski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
7. Andrzej Dąbrowski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
8. Robert Herba Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
9. Tadeusz Późniak Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p
10. Jacek Marcinkiewicz Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
11. Sławomir Zagórski Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
12. Witold Paradowski Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p
13. Bogusław Pająk Automobilklub Szczeciński Polski Fiat 126p
14. Bogusław Chałupnik Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p
15. Mirosław Świejkowski Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p
Prowadzenie w wyścigu: 1-2 okr.: Krukowski; 3 okr.: Gaik; 4 okr.: Krukowski; 5-9 okr.: Caputa; 10 okr.: Krukowski
 
Klasa 2:
Trening: 1. Smorawiński - 2:10,9; 2. Podkalicki; 3. Krukowski - 2:11,3; 4. Koziczak; 5. Pawlak; 6. Dziurka; 7. Cieślewicz; 8. Kolasiński; 9. Sowa; 10. Ryszewski; 11. P. Polak; 12. D. Kinderman; 13. Z. Kordek; 14. Adamiak; 15. Stuszewski; 16. Urbański
Wyścig (10 okr. x 4,085 km = 40,85 km):
1. Wojciech Smorawiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
2. Włodzimierz Krukowski Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
3. Jarosław Koziczak Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
4. Piotr Kolasiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
5. Dariusz Kinderman Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
6. Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński Polski Fiat 126p
7. Andrzej Dziurka Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
8. Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
9. Zbigniew Kordek Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p
10. Bogdan Pawlak Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
11. Piotr Polak Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p
12. Mirosław Kordek Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p
13. Andrzej Stachurski Automobilklub Lubelski Polski Fiat 126p
14. Wojciech Urbański Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
15. Mariusz Stuszewski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
16. Paweł Puchalski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
17. Tadeusz Późniak Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p
18. Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p
19. ?   Polski Fiat 126p
20. Robert Gajór Automobilklub Morski Polski Fiat 126p
21. Krzysztof Winkowski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
22. Kazimierz Krawczyk Automobilklub Zielonogórski Polski Fiat 126p
23. Wojciech Ryszewski Automobilklub Włocławski Polski Fiat 126p

24.

Tomasz Glanc Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p
Prowadzenie w wyścigu: 1 okr.: Smorawiński; 2-3 okr.: Krukowski; 4 okr.: Smorawiński; 5-9 okr.: Krukowski; 10 okr.: Smorawiński
 
Klasa 3:
Trening: 1. Krukowski - 2:12,1; 2. Sołtowski - 2:16,1; 3. Krachulec - 2:16,8; 4. Barański - 2:19,0; 5. Godula
Wyścig (10 okr. x 4,085 km = 40,85 km):
1. Tomasz Barański Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p
2. Kazimierz Sołtowski Automobilklub Szczeciński Polski Fiat 126p
3. Janusz Śpiączka Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
4. Jan Handke Automobilklub Wielkopolski  
5. Wojciech Cołoszyński Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
6. Tadeusz Bryczek Automobilklub Beskidzki  
7. Mirosław Krachulec Automobilklub Częstochowski  
8. Piotr Polak Automobilklub Beskidzki  
9. Dariusz Kinderman Automobilklub Śląski  
10. Adam Sowa Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
11. Zbigniew Czarnocki Stomil SGPiS Warszawa  
12. Andrzej Godula Automobilklub Krakowski Trabant
13. Jerzy Wierzbołowski Automobilklub Beskidzki  
14. Zenon Sawicki Automobilklub Gorzowski  
15. Wojciech Urbański Automobilklub Śląski  
16. Andrzej Stachurski Automobilklub Lubelski  
17. Bogdan Pawlak Automobilklub Warszawski  
18. Iwona Mianowska Automobilklub Krakowski  
19. Paweł Puchalski Automobilklub Warszawski  
20. Michał Andrzejewski Automobilklub Szczeciński  
21. Marian Czapka Automobilklub Cieszyński  
Prowadzenie w wyścigu: 1-10 okr.: Barański
 
Klasa 4:
Trening: 1. R. Kozłowski - 2:10,5; 2. M. Kozłowski; 3. Mandera; 4. Szczęsny; 5. Mielcarek; 6. Przybylski; 7. Ptak; 8. Knast; 9. A. Banaszak; 10. Starkowski; 11. Kudłaty; 12. Fabiański; 13. Godwod; 14. Podleśny; 15. Rada; 16. S. Polkowski; 17. S. Witkowski; 18. Iwanowski; 19. Skaza; 20. Nowicki; 21. Janowski
Wyścig (10 okr. x 4,085 km = 40,85 km):
1. Wacław Janowski Automobilklub Dolnośląski Zastava 1300
2. Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p
3. Henryk Mandera Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p
4. Stefan Knast Automobilklub Wielkopolski  
5. Andrzej Mielcarek Automobilklub Wielkopolski Zastava 1300
6. Piotr Nowicki Automobilklub Wielkopolski  
7. Janusz Podleśny Automobilklub Lubelski  
8. Stanisław Polkowski Automobilklub Lubelski  
9. Stanisław Witkowski Automobilklub Lubelski  
10. Marek Kozłowski Automobilklub Lubelski Łada 1300
11. Andrzej Ptak Automobilklub Szczeciński  
Prowadzenie w wyścigu: 1-3 okr.: R. Kozłowski; 4 okr.: M. Kozłowski; 5-10 okr.: Janowski
 
Klasa 5 (wyścig nie zaliczony do Mistrzostw Polski z powodu zbyt małej liczby zgłoszeń):
Trening: 1. R. Kozłowski - 2:00,2; 2. Goldszmid; 3. Janowski; 4. Kleina; 5. Granica; 6. Bagiński; 7. M. Kozłowski; 8. Bogusławski; 9. Mielcarek
Wyścig (10 okr. x 4,085 km = 40,85 km):
1. Ryszard Kozłowski Automobilklub Lubelski Opel Kadett GTE
2. Ryszard Granica Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault 5 Alpine
3. Andrzej Bagiński Automobilklub Morski Renault 5 Alpine
Prowadzenie w wyścigu: 1-3 okr.: Kleina; 4-10 okr.: R. Kozłowski
 
Klasa 6:
Trening: 1. Szmidt - 1:52,2; 2. Kiełbania - 1:53,9; 3. Grochowski - 1:54,8; 4. Jurzak - 1:55,3; 5. Mazur - 1:57,2; 6. Głowacki - 1:58,4; 7. Musiał; 8. Lenartowicz; 9. Mikołajczyk; 10. Gutmacher; 11. Sumara; 12. Hołowiej - 2:02,7; 13. Obarski; 14. Duda
Wyścig (10 okr. x 4,085 km = 40,85 km):
1. Jacek Szmidt Automobilklub Toruński MTX 1-03
2. Andrzej Hołowiej GAMK Budowlani Gdańsk  
3. Jacek Jurzak Automobilklub Śląski JJ-01
4. Christian Grochowski Automobilklub Warszawski MTX 1-03
5. Jerzy Mazur Automobilklub Dolnośląski Promot 79
6. Józef Gutmacher Automobilklub Śląski  
7. Piotr Lenartowicz Automobilklub Świętokrzyski Promot 76
8. Stefan Duda Automobilklub Warszawski  
9. Wiesław Mikołajczyk Automobilklub Śląski  
Prowadzenie w wyścigu: 1 okr.: Jeromin; 2-10 okr.: Szmidt
 
Klasa 7:
Trening: 1. Sikora - 1:58,0; 2. Nalewaj - 1:59,1; 3. Zaleski - 1:59,3; 4. S. Banaszak - 1:59,4; 5. A. Wojciechowski - 1:59,4; 6. Zarzycki - 1:59,9; 7. J. Krotoski; 8. Podsiadło - 2:01,6; 9. L. Wojciechowski; 10. Zygmunt; 11. Kamiński; 12. Majerczak; 13. Skwarzyński; 14. Grochowski; 15. Kulawik; 16. Osterloff; 17. Nowaczyński; 18. Skowroński; 19. Oryński
Wyścig (10 okr. x 4,085 km = 40,85 km):
1. Piotr Zaleski Automobilklub Morski  
2. Tomasz Sikora Automobilklub Świętokrzyski Promot 82
3. Witold Nalewaj Automobilklub Szczeciński  
4. Andrzej Wojciechowski Automobilklub Śląski  
5. Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
6. Stefan Banaszak Automobilklub Szczeciński  
7. Jerzy Krotoski Automobilklub Wielkopolski  
8. Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński  
9. Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
10. Lech Wojciechowski Automobilklub Kaliski  
11. Jarosław Podsiadło Automobilklub Świętokrzyski Promot 75
12. Aleksander Majerczak Automobilklub Wielkopolski  
13. Marek Oryński Automobilklub Krakowski  
14. Tomasz Osterloff Automobilklub Toruński Promot 75
15. Wojciech Skowroński Automobilklub Toruński Promot 81
Prowadzenie w wyścigu: 1-10 okr.: Zaleski

<< 4 el. WSMP 1982 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1983] [2 el. WSMP 1983 - Kielce >>