<< 2 el. WSMP 1981 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1981] [4 el. WSMP 1981 - Toruń >>


5-7.06.1981 Poznań - 3 eliminacja WSMP

Klasa 1:

1.

Włodzimierz Krukowski FSM - Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
2. Wojciech Smorawiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
3. Andrzej Dziurka Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
4. Jarosław Koziczak Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
5. Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
6. Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p
7. Zbigniew Kordek Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p
8. Piotr Rakowski Automobilklub Cieszyński Polski Fiat 126p
9. Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński Polski Fiat 126p
10. Grzegorz Grabowski Automobilkub Warszawski Polski Fiat 126p
11. Andrzej Proć Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p
12. Jerzy Dyszy Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
13. ?   Polski Fiat 126p
14. Krzysztof Bigałowski Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p
15. Piotr Tonderski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
16. Krzysztof Cieślewicz Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
17. Witalis Misiewicz Automobilklub Lubelski Polski Fiat 126p
18. Wojciech Cołoszyński SGPiS Warszawa Polski Fiat 126p
19. Zbigniew Poniewski Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
20. ?   Polski Fiat 126p
21. Krzysztof Poniński Automobilklub Szczeciński Polski Fiat 126p
22. Jerzy Wierzbołowski Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p
23. Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
24. Adam Michalski SGPiS Warszawa Polski Fiat 126p
25. Jerzy Murgrabia Automobilklub Piotrkowski Polski Fiat 126p
26. Wojciech Ryszewski Automobilkub Włocławski Polski Fiat 126p
27. Zdzisław Kupaj Automobilklub Kaliski Polski Fiat 126p
28. Andrzej Serzysko Automobilkub Warszawski Polski Fiat 126p
29. Marian Kepal Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
30. ?   Polski Fiat 126p
31. Iwona Mianowska Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p
 
Klasa 2:

1.

Włodzimierz Krukowski FSM - Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
2. Mariusz Pych Automobilkub Warszawski  
3. Tomasz Barański Automobilklub Łódzki  
4. Kazimierz Sołtowski Automobilklub Szczeciński  
5. Michał Adamski Automobilklub Łódzki  
6. Andrzej Godula Automobilklub Krakowski  
7. Dariusz Nowaczyński Automobilklub Wielkopolski  
8. Janusz Śpiączka Automobilklub Wielkopolski  
9. Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
10. Janusz Szerla Automobilklub Beskidzki  
11. Zbigniew Zapędowski Automobilklub Łódzki  
12. Włodzimierz Abramowicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
13. Jan Handke Automobilklub Wielkopolski  
14. Jerzy Murgrabia Automobilklub Piotrowski  
15. Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
16. Marian Kepal Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
 
Klasa 3:

1.

Adam Polak Automobilkub Warszawski  
2. Henryk Mandera Automobilklub Śląski  
3. Jerzy Franek Automobilklub Cieszyński  
4. Leszek Nadolny Automobilklub Wielkopolski  
5. Piotr Nowicki Automobilklub Wielkopolski  
6. Aleksander Majerczak Automobilklub Wielkopolski  
7. Jerzy Kozłowski Automobilklub Lubelski  
8. Stefan Knast Automobilklub Wielkopolski  
9. Zbigniew Bębnista Automobilklub Dolnośląski  
10. Henryk Fabiański Automobilklub Wielkopolski  
11. Włodzimierz Łuczywek Automobilklub Szczeciński  
12. Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
13. Zbigniew Figas Automobilklub Wielkopolski  
14. Andrzej Ptak Automobilklub Szczeciński  
15. Witold Szymczak Automobilklub Wielkopolski  
16. Andrzej Skaza Automobilklub Toruński  
17. Zygmunt Olech KM Świecie  
18. Mirosław Bronisz Automobilklub Lubelski  
 
Klasa 5-6:

1.

Maciej Bogusławski Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
2. Adam Polak Automobilkub Warszawski  
3. Aleksander Adamski Automobilklub Krakowski  
4. Jerzy Kozłowski Automobilklub Lubelski  
5. Jeremi Dernałowicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
6. Ryszard Granica Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
 
Klasa 7:
1. Cezary Ruszkowski Automobilkub Warszawski  
2. Andrzej Wojciechowski Automobilklub Śląski  
3. Witold Nalewaj Automobilklub Szczeciński  
4. Karol Kubaczewski Automobilklub Wielkopolski  
5. Andrzej Sumara Automobilklub Morski  
6. Mirosław Sajecki Automobilklub Kielecki  
7. Marek Oryński Automobilklub Krakowski  
8. Wojciech Gąsecki Automobilklub Wielkopolski  
9. Jerzy Krotoski Automobilklub Wielkopolski  
10. Lech Wojciechowski Automobilklub Kaliski  
11. Tomasz Osterloff Automobilklub Toruński  
Zdyskwalifikowany:
  Ryszard Kopczyk Automobilklub Wielkopolski  
 
Klasa 8:

1.

Andrzej Hołowiej GAMK Budowlani Gdańsk MTX
2. Christian Grochowski Automobilkub Warszawski  
3. Jacek Szmidt Automobilklub Toruński  
4. Józef Kiełbania Automobilklub Radomski  
5. Jacek Jurzak Automobilklub Śląski  
6. Henryk Pineles Automobilklub Śląski  
7. Lech Jaworowicz Automobilkub Warszawski  
8. Andrzej Szulc Automobilklub Morski  
9. Jerzy Mazur Automobilklub Dolnośląski  
10. Tomasz Jeromin Automobilklub Radomski  
11. Hieronim Kochański Automobilkub Warszawski  
12. Piotr Lenartowicz Automobilklub Radomski  
13. Marek Obarski Automobilklub Wielkopolski  
 
Klasyfikacja zespołowa:

1.

Automobilkub Warszawski 146 pkt.
2. Automobilklub Wielkopolski 128 pkt.
3. Autoklub Rzemieślnik Warszawa 126 pkt.
4. Automobilklub Krakowski 120 pkt.
5. Automobilklub Szczeciński 117 pkt.
6. Automobilklub Morski 114 pkt.
7. Automobilklub Kielecki 111 pkt.
8. Automobilklub Dolnośląski 100 pkt.
9. Automobilklub Lubelski   95 pkt.
10. Automobilklub Beskidzki   72 pkt.

<< 2 el. WSMP 1981 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1981] [4 el. WSMP 1981 - Toruń >>