<< 1 el. WSMP 1981 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1981] [3 el. WSMP 1981 - Poznań >>


23-24.05.1981 Kielce - 2 eliminacja WSMP

Klasa 1:

1.

Andrzej Dziurka Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
2. Grzegorz Grabowski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
3. Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p
4. Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
5. Jarosław Koziczak Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
6. Witalis Misiewicz Automobilklub Lubelski Polski Fiat 126p
7. Zbigniew Kordek Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p
8. Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
9. ?   Polski Fiat 126p
10. Piotr Polak Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p
11. Zdzisław Kupaj Automobilklub Kaliski Polski Fiat 126p
12. Dariusz Kinderman Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
13. Krzysztof Poniński Automobilklub Szczeciński Polski Fiat 126p
14. Andrzej Serzysko Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
15. Zbigniew Poniewski Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
16. Jerzy Mugrabia Automobilklub Piotrowski Polski Fiat 126p
17. Jerzy Wierzbołowski Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p
18. Andrzej Stachurski Automobilklub Lubelski Polski Fiat 126p
19. Jerzy Dyszy Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
20. Waldemar Mrówczyński Automobilklub Zielonogórski Polski Fiat 126p
21. Krzysztof Cieślewicz Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
22. Tadeusz Kotas Automobilklub Cieszyński Polski Fiat 126p
23. Marian Kepal Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
Zdyskwalifikowany (pomoc serwisu w niedozwolonym miejscu):
  Włodzimierz Krukowski FSM - Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
 
Klasa 2:

1.

Włodzimierz Krukowski FSM - Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
2. Janusz Śpiączka Automobilklub Wielkopolski  
3. Mariusz Pych Automobilklub Warszawski  
4. Jerzy Dyszy Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
5. Janusz Orłowski Automobilklub Szczeciński  
6. Jerzy Kurczyński Automobilklub Kielecki  
7. Kazimierz Sołtowski Automobilklub Szczeciński  
8. Adam Sowa Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
9. Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
10. Piotr Kolasiński Automobilklub Wielkopolski  
11. Andrzej Stachurski Automobilklub Lubelski  
12. Jerzy Murgrabia Automobilklub Piotrowski  
13. Lech Świątek Automobilklub Wielkopolski  
14. Michał Adamski Automobilklub Łódzki  
15. Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
 
Klasa 3:

1.

Leszek Nadolny Automobilklub Wielkopolski  
2. Jerzy Franek Automobilklub Cieszyński  
3. Adam Polak Automobilklub Warszawski  
4. Ryszard Kozłowski Automobilklub Lubelski  
5. Piotr Nowicki Automobilklub Wielkopolski  
6. Henryk Mandera Automobilklub Śląski  
7. Andrzej Ptak Automobilklub Szczeciński  
8. Henryk Fabiański Automobilklub Wielkopolski  
9. Włodzimierz Łyczywek Automobilklub Szczeciński  
10. Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
11. Witold Szymczak Automobilklub Wielkopolski  
12. Jerzy Kozłowski Automobilklub Lubelski  
 
Klasa 5-6 (wyścig nie zaliczony do klasyfikacji WSMP):

1.

Maciej Bogusławski Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
 
Klasa 7:

1.

Cezary Ruszkowski Automobilklub Warszawski  
2. Witold Nalewaj Automobilklub Szczeciński  
3. Andrzej Wojciechowski Automobilklub Śląski  
4. Lech Wojciechowski Automobilklub Kaliski  
5. Ryszard Kopczyk Automobilklub Wielkopolski  
6. Andrzej Sumara Automobilklub Morski  
7. Karol Kubaczewski Automobilklub Wielkopolski  
8. Tomasz Sikora Automobilklub Kielecki  
 
Klasa 8:

1.

Andrzej Hołowiej GAMK Budowlani Gdańsk MTX
2. Jacek Szmidt Automobilklub Toruński  
3. Józef Kiełbania Automobilklub Radomski  
4. Hieronim Kochański Automobilklub Warszawski  
5. Lech Jaworowicz Automobilklub Warszawski  
6. Andrzej Szulc Automobilklub Morski  
7. Jerzy Mazur Automobilklub Dolnośląski  
8. Tomasz Jeromin Automobilklub Radomski  
9. Józef Gutmacher Automobilklub Śląski  
10. Marek Obarski Automobilklub Wielkopolski  
11. Krzysztof Tkacz Automobilklub Śląski  

12.

Piotr Lenartowicz Automobilklub Radomski  

13.

Wojciech Walentowicz Automobilklub Warszawski  
 
Klasyfikacja zespołowa:

1.

Automobilklub Warszawski 136 pkt.
2. Automobilklub Wielkopolski 126 pkt.
2. Automobilklub Kielecki 126 pkt.
4. Automobilklub Szczeciński 124 pkt.
5. Autoklub Rzemieślnik Warszawa 119 pkt.
6. Automobilklub Lubelski 114 pkt.
7. Automobilklub Radomski 113 pkt.
8. Automobilklub Toruński   89 pkt.
9. Automobilklub Morski   78 pkt.
10. Automobilklub Dolnośląski   66 pkt.

<< 1 el. WSMP 1981 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1981] [3 el. WSMP 1981 - Poznań >>